رده رپورتاژ آگهی کاربران خدمات غیرحضوری بانک تجارت جایزه می‌گیرند

کاربران خدمات غیرحضوری بانک تجارت جایزه می‌گیرند

«تو خونه موندن علاوه بر سلامتی، جایزه هم داره!»

بانک تجارت با تشویق مشتریانش به هر چه بیشتر ماندن در خانه، به ازای استفاده از خدمات غیرحضوری به آن‌ها امتیاز و در نهایت جایزه می‌دهد. این بانک در راستای مبارزه با ویروس کرونا این کمپین را راه انداخته که این روزها هم ادامه دارد… درباره آن بیشتر بخوانید.

جشنواره خدمات غیرحضوری بانک تجارت که با شعار «تو خونه موندن علاوه بر سلامتی، جایزه هم داره!» شروع به کار کرده و تا پایان تیرماه همه کاربرانی که از همراه‌بانک تجارت، اپلیکیشن ست و اینترنت‌بانک این بانک استفاده کنند، می‌توانند یکی از 500 برنده جایزه‌های ۵۰۰ هزار تومانی باشند.

نکته: حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی 300 امتیاز است.

 

راه‌های کسب امتیاز در خدمات غیرحضوری بانک تجارت

کاربران خدمات غیرحضوری بانک تجارت به دو شیوه متفاوت می‌توانند امتیازات این جشنواره را کسب کنند. نحوه امتیازدهی به تراکنش‌ها در اینترنت‌بانک و همراه‌بانک تجارت با نحوه امتیازدهی در اپلیکیشن ست متفاوت است. اگر کاربران بانک تجارت در طول دوره برگزاری جشنواره، حداقل 5 تراکنش و حداقل 5 هزار تومان از طریق هر یک از درگاه‌ها داشته باشند، به شرح جدول‌های زیر می‌توانند امتیاز جمع‌آوری کنند.

تراکنش در اینترنت‌بانک و همراه‌بانک تجارت

بیشترین امتیاز در اینترنت‌بانک و همراه‌بانک تجارت، متعلق به انتقال کارت به کارن و پرداخت قبوض از طریق این درگاه‌هاست. همچنین انتقال وجه ساتنا و پایا، انتقال وجه داخلی و خرید شارژ هم امتیازهای خود را دارند.

روش کسب امتیاز

امتیاز

انتقال وجه شتابی (کارت به کارت)

100 امتیاز

پرداخت قبوض

100 امتیاز

انتقال وجه ساتنا و پایا

20 امتیاز

انتقال وجه داخلی

10 امتیاز

خرید شارژ

10 امتیاز

تراکنش در اپلیکیشن ست

بیشترین امتیاز کاربری در اپلیکیشن ست متعلق به پرداخت خلافی و پرداخت قبوض است و پس از آن پرداخت عوارض آزادراهی از طریق اپلیکیشن ست، خرید بسته اینترنتی و خرید شارژ بیشترین امتیازات را برای کاربران خواهند داشت.

روش کسب امتیاز

امتیاز

پرداخت خلافی خودرو و موتور

100 امتیاز

پرداخت قبوض

100 امتیاز

عوارض آزادراه

50 امتیاز

پرداخت بدهی طرح ترافیک

30 امتیاز

بسته اینترنتی

20 امتیاز

خرید شارژ

10 امتیاز

300 امتیاز و قرعه‌کشی در جایزه

اگر شما بتوانید حداقل 300 امتیاز را با انجام تراکنش‌های‌تان در درگاه‌های غیرحضوری بانک تجارت جمع‌آوری کنید در این قرعه‌کشی شرکت داده خواهید شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم