صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما با بازدهی 21٫5 درصد فروردین‌ماه

برای دریافت سود بیشتر و سرمایه‌گذاری آسان‌تر نسبت به حساب‌های سپرده بلندمدت که در کمترین زمان ممکن سرمایه موردنیازتان را در اختیار شما قرار بدهد، طبیعتاً صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت ازجمله صندوق کاریزما، بهترین گزینه پیش روی شماست.

صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت کاریزما

رپرتاژ آگهی/ صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما که سال 93 و با مدیریت شرکت سبدگردان کاریزما و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت خودش را آغاز کرد، از نوع صندوق سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار بـا درآمد ثابت اسـت و تمامی وجوه خود را صرف خرید اوراق مشارکت، اوراق اجاره و اوراق بهادار رهنی و سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت، گواهی‌های سپرده منتشره توسط بانک‌ها یا مؤسسات مالی اعتباری دارای مجوز از بانک مرکزی یا سهام و حق تقدم سهام شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس یا فرابورس ایران می‌کند.
 

دارایی‌های صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما

صندوق کاریزما از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام است و اکثر وجوه خود را صرف خرید سهام و حق تقدم خرید سهام می‌کند و ارزش دارایی‌های صندوق 3000 میلیارد ریال است. از ابتدای ماه سوم فعالیت تا 60 روز مانده به پایان دوره فعالیت صندوق، نصاب‌های زیر بر اساس ارزش روز دارایی‌های صندوق رعایت می‌شود:
 

شرح سرمایه نسبت از کل دارایی صندوق
اوراق بهادار منتشره از طرف یک ناشر حداکثر 40% از دارایی‌های صندوق
اوراق تضمین‌شده توسط یک ضامن حداکثر 30% از دارایی‌های صندوق
اوراق بهادار دارای مجوز انتشار از طرف سازمان بورس حداقل 30% از دارایی‌های صندوق
 

 

 آخرین سود پرداختی صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما

صندوق سرمایه‌گذاری درآمد ثابت کاریزما سود سالیانه خود را روز 25 هرماه به‌حساب مشتریان واریز می‌کند که آخرین سود پرداختی آن در بیست و پنجم فروردین 98 معادل 21٫5 درصد بوده است. صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما همچنین، نرخ 18٫21 را به‌عنوان بازده یک سال گذشته خود در پرداخت سود به مشتریان ثبت کرده است. سرمایه‌گذاران صندوق کاریزما می‌توانند به‌جای واریز سود ماهیانه به‌حساب بانکی خود، درخواست تقاضای صدور مجدد از محل تقسیم سود را ارائه کنند که با این روش نرخ مؤثر سرمایه‌گذاری آن‌ها افزایش خواهد یافت.
 

مزایای سرمایه‌گذاری در صندوق کاریزما

یکی از ویژگی و مزایای صندوق با درآمد ثابت کاریزما که امنیت سرمایه مشتریان را تأمین و ریسک سرمایه‌گذاری آن‌ها را تا کمترین حد ممکن پایین می‌آورد، سرمایه‌گذاری 100 درصد دارایی‌های صندوق در اوراق مشارکت، گواهی سپردهٔ بانکی، اوراق بهادار با درآمد ثابت و سهام است. طبق قوانین سازمان بورس در صندوق‌های با درآمد ثابت، حداقل 30 درصد از دارایی‌های صندوق در اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار با درآمد ثابت، حداکثر 50 درصد گواهی سپردهٔ بانکی و حداقل 5 درصد و حداکثر 20 درصد از دارایی‌های صندوق در سهام سرمایه‌گذاری خواهد شد. البته سرمایه‌گذاری در این صندوق مزایای دیگری چون سرمایه‌گذاری با حداقل سرمایه، سهولت سرمایه‌گذاری، نقد شوندگی واحدهای سرمایه‌گذار، معاف از مالیات و بدون نرخ شکست بودن را نیز دارد.
 

چطور در صندوق کاریزما سرمایه‌گذاری کنیم؟

درصورتی‌که تمایل به سرمایه‌گذاری در صندوق کاریزما را دارید، می‌توانید نسبت به انجام سرمایه‌گذاری خود در این صندوق اقدام کنید. شما درازای سرمایه‌گذاری در این صندوق، گواهی سرمایه‌گذاری دریافت می‌کنید. صدور واحد سرمایه‌گذاری و ابطال آن‌ها بر اساس ارزش خالص دارایی‌های روز بعد از ارائه درخواست صورت می‌گیرد و پرداخت وجوه سرمایه‌گذاران حداکثر طی 2 روز کاری پس از ارائه درخواست ابطال، انجام خواهد شد.
اگر تمایل به سرمایه‌گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاریزما را دارید از روش‌های زیر استفاده کنید:

 • مراجعه حضوری به دفتر شرکت سبد گردان کاریزما واقع در خیابان شهید بهشتی، بین بخارست و وزرا، شماره 238، ساختمان نگین آزادی، طبقه چهارم
 • مراجعه به وب‌سایت صندوق با درآمد ثابت کاریزما به آدرسcharismafixedincome.com  و کلیک بر روی گزینه «ورود سرمایه‌گذاران» و انجام ثبت‌نام جهت دریافت نام کاربری و رمز عبور
 • مراجعه به سامانه آنلاین صندوق‌های سرمایه‌گذاری شرکت سبد گردان کاریزما به نشانی charismaam.com با امکان صدور و ابطال آنلاین واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری
 • مراجعه به وب‌سایت ibshop.ir و کلیک بر روی لینک سرمایه‌گذاری در صندوق‌های با درآمد ثابت

 ivest سرمایه گذاری

مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری کاریزما

گروه مدیریتی صندوق متشکل از افراد خبره بازار بوده که در تمامی سطوح نهادهای بازار سرمایه دارای سابقه کاری بوده و تجربه ممتاز در مدیریت صندوق‌های سرمایه‌گذاری بزرگ کشور را در کارنامه دارد. این گروه همچنین تجربه مدیریت صندوق‌های بزرگ در نهادهای بزرگ بازار سرمایه از قبیل شرکت‌های کارگزاری، تأمین سرمایه و سبد گردان را دارد. از اصول اساسی راهبری صندوق کسب حداقل بازدهی مورد انتظار عموم سرمایه‌گذاران صندوق با تحمیل ریسک حداقل به صندوق است. همچنین نیازهای سرمایه‌گذاران به‌صورت دوره‌ای بررسی‌شده و در صورت عدم مغایرت با قوانین و مقررات، اصلاحات لازم در صندوق صورت می‌گیرد.
 

گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما

گروه کاریزما هم‌اکنون در سه حوزه تأمین مالی، مدیریت دارایی و خدمات مالی و مشاوره سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند. تأمین مالی از طریق انتشار، تعهد پذیره‌نویسی و بازار گردانی انواع ابزارهای بدهی شامل اوراق مشارکت و سایر انواع صکوک و نیز انتشار، تعهد پذیره‌نویسی و بازار گردانی اوراق بهادار سرمایه‌ای شامل انتشار سهام و افزایش سرمایه ازجمله فعالیت‌های اصلی شرکت به‌حساب می‌آیند. همچنین، خدمات مشاوره در خصوص تجدید ساختار شرکت‌ها، ادغام و تملیک، مهندسی مالی و مدیریت ریسک، سبد گردانی، ارزش‌یابی، تأسیس، پذیره‌نویسی، مدیریت و بازار گردانی انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مشاوره سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری اختصاصی، سرمایه‌گذاری جایگزین و سایر فعالیت‌های مربوط، ازجمله فعالیت‌های گروه خدمات بازار سرمایه کاریزماست. درواقع مأموریت اصلی کاریزما خلق ارزش برای کلیه ذی‌نفعان و مشتریان است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.

بدون دیدگاه
 1. علي می‌گوید

  سايت ارزشمند رده!
  صندوق كاريزما رو در جدول مقايسه قرار نميديد؟

 2. نادررنگینکار می‌گوید

  کدام بانک ضامن پرداخت سپپرده وسود ان میباشد. ودرشهرستانها که از طریق لینک اوراق میخرند چه سندی در دست دارند وموقع ابطال چگونه پولشونو پرداخت میمنید

  1. علي می‌گوید

   بانك حكمت ايرانيان ضامنه