رده خبر تاکید عضو هیات‌ مدیره بانک ملی بر حمایت از واحدهای تولیدی اشتغال‌زا

تاکید عضو هیات‌ مدیره بانک ملی بر حمایت از واحدهای تولیدی اشتغال‌زا

خبر
نویسنده: رده
14 بهمن 1397
به گزارش رده و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمود شایان در همایش روسای حوزه ها و شعب ممتاز منطقه دو کشور که در مشهد برگزار شد، با اشاره به اهمیت همفکری کارکنان در اندک زمان باقی مانده تا پایان سال تاکید کرد: عملکرد سال 97 بانک قابل قبول است ولی هنوز برای پیشرفت و ارتقای جایگاه بانک،ظرفیت های فراوانی وجود دارد.

وی دو هدف بانک ملی ایران را خدمت به مردم و کسب سودآوری دانست و گفت: در شرایط فعلی کشور که با تحریم هم رو به رو هستیم، روسای حوزه ها و شعب ممتاز به عنوان افسران صف مقدم جنگ اقتصادی هستند که باید ضمن پرهیز از ناامیدی، به حمایت از فعالان عرصه تولید و اشتغال نیز کمک کنند.

شایان با اشاره به اهمیت افزایش درآمدهای بانک در شرایط تحریم، به توصیف عقود اسلامی و درآمدهای کارمزدی پرداخت و با تاکید بر کاهش هزینه ها، حمایت از واحدهای تولیدی اشتغالزا را ضروری دانست.

وی در پایان بر مسایل آموزشی و توسعه هم اندیشی در مسایل اعتباری تاکید کرد.

فرهاد معقول سرپرست مدیریت امور شعب منطقه دو کشور نیز در این همایش با توجه به بانک محور بودن اقتصاد کشوربه تشریح نقش مهم روسای حوزه ها و شعب ممتاز پرداخت و توجه به شرایط محیطی شعب، شناخت مشتریان و ابلاغ و نظارت بر سیاست های تدوین شده بانک را بسیار مهم دانست.

حسن مونسان رییس اداره امور شعب استان خراسان رضوی بانک نیز ضمن تقدیر از کارکنان این اداره امور شعب به دلیل کسب رتبه سوم کشوری در مجموع شاخص های عملکردی در آذرماه سال جاری، حرکت در مسیر سیاست های هیات مدیره بانک را ضروری دانست و توجه به راهکارهای جدید را در شرایط فعلی کشور، مهم عنوان کرد.

در این همایش روسای ادارات کل حسابداری و بودجه، بررسی طرح ها و اعتبارات به تشریح مطالب در حوزه های کاری خود پرداختند.

اعلام نظرات و دیدگاه های حاضران در جلسه و پاسخگویی مدیران از دیگر بخش های همایش بود.

در پایان نیز شعب ممتاز بندر عسلویه، زاهدان و خرم آباد و حوزه های جنوب شرق مشهد، گرمسار، نیشابور، شمال یزد، بافت، سراوان و یک اراک به دلیل کسب رتبه های برتر عملکردی مورد تقدیر قرار گرفتند.

لازم به ذکر است عضو هیات مدیره بانک در این سفر از شعب شهید عباسی و بلوار سجاد مشهد نیز بازدید و با کارکنان این شعب دیدار و گفت و گو کرد.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم