رده خبر استقبال بیش از 7 هزار نفر از وام 6 درصدی بانک صادرات

استقبال بیش از 7 هزار نفر از وام 6 درصدی بانک صادرات

مشتریان بانک صادرات ایران با مشارکت در «طرح 67» از 7 هزار فقره تسهیلات ارزان قیمت استفاده کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، با گذشت تنها 40 روز از آغاز «طرح 67»، بیش از 7 هزار نفر از مشتریان بانک صادرات ایران ضمن بهره‌بردن از سود 7 درصدی سپرده‌های خود، با نرخ سود 6 درصدی از این بانک تسهیلات دریافت کرده‌اند.

بنابراین گزارش، همزمان با شصت و هفتمین سال فعالیت بانک صادرات ایران، مشتریان و عموم هموطنان می‌توانند با افتتاح «سپرده کوتاه‌مدت طرح 67»، منابع خود را با نرخ سود 7 درصد روزشمار در شعب این بانک سپرده‌گذاری و در زمان نیاز حداکثر ظرف 48 ساعت، 80 درصد آن را با نرخ 6 درصد تسهیلات دریافت کنند.
حداقل مبلغ جهت افتتاح این نوع حساب، 50 میلیون ریال و حداکثر سقف تسهیلات پرداختی 2 میلیارد ریال است. این طرح در قالب عقد مرابحه با اقساط12 تا 36 ماهه اجرا می‌شود و نیازی به وثیقه ندارد.

بانک صادرات ایران به منظور پاسخگویی به نیاز مخاطبان، عرضه محصولات متنوع بانکی را در دستور کار قرار داده و طرح‌های جدید تسهیلاتی به منظور تامین نیاز‌های مختلف مشتریان و عموم مردم کشور روانه بازار شده و در این راستا شناورسازی نرخ سود تسهیلات دریافتی بر اساس توان بازپرداخت مشتری و دریافت سود قابل انتظار تا سطح  نرخ‌های قانونی و مصوبات شورای پول و اعتبار در ارائه «سپرده کوتاه‌مدت طرح 67» مد نظر بوده است.

همچنین این بانک با اتکا بر قدمت و سابقه درخشان 67 ساله در ارائه انواع خدمات مالی و بانکی، ظرفیت لازم برای پاسخگویی به نیاز‌های جدید هموطنان در کنار سایر طرح‌ها از جمله «اعتبار سپهر» و «حساب جاری طلایی» را در شعب خود فراهم آورده است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم