رده رپورتاژ آگهی تقدیر از خدمات بانک ایران زمین برای تولید واکسن کرونا

تقدیر از خدمات بانک ایران زمین برای تولید واکسن کرونا

رپورتاژ آگهی

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از حمایت‌های این بانک تشکر کرد

نویسنده: رضا رضایی
13 مرداد 1400

معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جلسه‌ای که با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک ایران زمین برگزار شد، از حمایت بانک ایران زمین در زمینه راه‌اندازی خط تولید واکسن کوبرکت تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، سید مصطفی سیدهاشمی در این جلسه گفت: اقدامات بانک ایران زمین در تسریع تولید واکسن کرونا بسیار به موقع و امیدبخش بود.

معاون هماهنگی ستاد با بیان اینکه تجهیزاتی که بانک ایران زمین برای راه‌اندازی خط تولید واکسن کرونا در اختیار مجموعه دارویی برکت قرار داد فرآیند تولید واکسن را تسریع کرد، افزود: مطمئناً تصمیم مسئولین بانک ایران زمین در پیشبرد نتایج تولید واکسن و نجات جان هموطنان اثر گذار بوده است.

مدیرعامل بانک ایران زمین هم در این جلسه به مسئولیت های اجتماعی این بانک اشاره کرد و گفت: زمانی‌که موضوع همکاری بانک در تحویل دستگاه‌های تولید واکسن به مجموعه برکت برای تولید واکسن کرونا مطرح شد، تمامی اعضاء هیئت مدیره ضمن همراهی، تمام تلاش خود را برای تسریع در تصمیم‌گیری به کار بردند.

عبدالمجید پورسعید تاکید کرد: در شرایط کنونی همه ارکان کشور باید تلاش کنند که مردم با کمترین مشکل از شرایط کنونی عبور کنیم.پ

در ادامه سید حسن سلطانی فیروز رییس هیات‌مدیره بانک ایران زمین بیان کرد: مطمئناً همه ما در قبال جامعه مسئول هستیم و بانک ایران زمین نیز در همین راستا و اجرای مسئولیت‌های اجتماعی همه تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

در این مراسم تقدیرنامه‌ای توسط سیدهاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به پورسعید مدیرعامل بانک ایران زمین اهدا شد

در متن این تقدیر نامه آمده است: حرکت در مسیر رضای حضرت حق و خدمت بی دریغ به بندگانش را هیچ پاداشی شایسته‌تر از لطف و عنایت باریتعالی نیست. خدمات و همکاری های صادقانه شما و همکاران صدیق‌تان با مجموعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در جهاد و مبارزه با کرونا در این زمان حساس در خور احترام و قدردانی است.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی