رده رپورتاژ آگهی راه‌اندازی مرکز تزریق واکسن کرونا با همکاری بانک ایران زمین

راه‌اندازی مرکز تزریق واکسن کرونا با همکاری بانک ایران زمین

رپورتاژ آگهی

مدیر روابط عمومی بانک ایران زمین: تکیه بر توان داخلی، راهگشای حل مشکلات کشور خواهد بود

نویسنده: رضا رضایی
19 تیر 1400
ایران زمین واکسن

مرکز تجمیعی واکسن کرونا طالقانی با حضور دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی، دکتر زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در استان تهران، مدیران روابط عمومی، حوزه مدیرعامل، دبیرخانه هیات مدیره و مهندسی املاک بانک ایران زمین، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، سید محمد حسین استاد مدیر روابط عمومی در آیین افتتاح مرکز تجمیعی واکسن کرونا طالقانی با اشاره به توان متخصصان کشور در تولید واکسن کرونا اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که جوانان کشور با تکیه بر دانش و تخصص اقدام به ساخت واکسن کرونا در کشور کرده‌اند، و امیدواریم بزودی توزیع و تزریق آن نیز آغاز شود تا شاهد بازگشت شرایط عادی در کشور باشیم.

مدیر روابط عمومی بانک ایرن زمین با اشاره به همکاری این بانک در راه‌اندازی این مرکز برای تزریق واکسن کرونا گفت: انجام مسئولیت‌های اجتماعی توسط نهادهای مالی در امور عام‌المنفعه از اقداماتی است که بانک ایران زمین بر آن تاکید ویژه‌ای دارد. وی افزود: از زمان شیوع بیماری کرونا ما اقدامات زیادی را در راستای کمک به بیمارستان‌ها، نهادهای بهداشتی و… انجام داده‌ایم و سعی کرده‌ایم با برگزاری کمپین‌های اطلاع‌رسانی ضمن آگاه‌سازی مشتریان، از شیوع این بیماری در شعب خود نیز جلوگیری کنیم.

استاد در انتها با اشاره به همکاری که توسط بانک ایران زمین در راستای مسئولیت اجتماعی خود برای راه‌ندازی این مرکز بهداشت انجام داده گفت: اقدامات مهم و بزرگی توسط بانک ایران زمین در راستای کمک به تولید واکسن کرونا انجام گرفته که بزودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم