۱۰ میلیارد تومان وام برای دارندگان سهام عدالت در بانک تجارت

طرح زمرد تجارت ۲۶۱۲ دارنده سهام عدالت را راضی کرد

بانک تجارت به عنوان بانکی پیشرو در ارائه خدمات غیرحضوری، در ۲ ماه گذشته از طریق سامانه زمرد و به صورت آنلاین به 2612 نفر از دارندگان سهام عدالت با توثیق این سهام بیش از 100 میلیارد ریال تسهیلات مرابحه داد.

درباره بانک تجارت بیشتر بخوانید

با توجه به اهمیت حفظ سلامتی مشتریان و کارکنان و در ادامه اقدامات موثر انجام شده در راستای کاهش مراجعه حضوری هموطنان به شعب، این بانک با بهره گیری از زیست بوم زمرد تجارت، از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت به 2612 نفر از متقاضیان دارنده سهام عدالت تسهیلات مرابحه پرداخته کرده که تمامی فرآیند اعطای این تسهیلات به‌صورت صددرصد آنلاین و بدون حضور فیزیکی مشتریان در شعب بانک انجام شده است.

متقاضیان دریافت این تسهیلات همچنین از طریق سامانه زمرد تجارت عملیات مربوط به توثیق سهام عدالت خود را به عنوان پشتوانه تسهیلات دریافتی به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام داده‌اند.

زمرد تجارت زیست بومی است که با هوشمند سازی فرآیندهای بانکی و بازطراحی سرویس‌های پایه‌ای و حیاتی، خدمات نوین دیجیتالی منطبق بر استانداردهای بانکداری دیجیتال را ارائه می‌کند. این سامانه با ارائه خدمات شخصی‌سازی و به صورت غیرحضوری، امکان افتتاح حساب و دسترسی آسان به خدمات بانکی را برای مشتری فراهم کرده است. فعال‌سازی خدمات نوین همچون همراه بانک، اینترنت بانک و ثبت درخواست تجارت کارت برای ارسال به نشانی مشتری از دیگر خدمات قابل ارائه در زمرد تجارت است.

با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا، هموطنان گرامی و دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir اپلیکیشن زمرد را دریافت کرده و فرآیند احراز هویت، افتتاح حساب بانکی و دریافت تسهیلات سهام عدالت را به صورت آنلاین و غیر حضوری به انجام رسانند. مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت (1554) پاسخگوی هرگونه سوال هموطنان عزیز در این زمینه است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

۱ دیدگاه
  1. زینب می‌نویسد

    این چه برنامه ایه آخه سه ماهه موفق نشدم باهاش وام ثبت نام کنم