رده بررسی همراه بانک مهر ایران | اپلیکیشن کار راه‌انداز

همراه بانک مهر ایران | اپلیکیشن کار راه‌انداز

بررسی

افتتاح حساب و سرویس ارسال کارت هدیه از ویژگی‌های منحصربفرد این اپلیکیشن است

نویسنده: رضا رضایی
16 خرداد 1399
همراه بانک مهر ایران

یکی از قابلیت‌های مهم همراه بانک مهر ایران، امکان افتتاح حساب غیرحضوری و تحویل کارت بانکی در منزل است. از دیگر قابلیت‌ها می‌توان به سرویس قبوض پیامکی (انتقال خودکار پیامک‌های قبض به صفحه پرداخت)، انتقال خودکار رمز از پیامک هنگام درخواست رمز پویا و به سرویس حسابداری شخصی (امکان دسته‌بندی واریز و برداشت‌ها) اشاره کرد. سرویس ارسال کارت هدیه از ویژگی‌های دیگر همراه بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

 

روش استفاده از همراه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران چگونه است؟

برای ورود و استفاده از همراه بانک مهر ایران دو روش وجود دارد:

 1. ورود با استفاده از نام کاربری و رمز دریافتی از شعبه بانک
 2. ورود با افتتاح حساب آنلاین

ورود با استفاده از نام کاربری و رمز دریافتی از شعبه بانک

بعد از دانلود اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران، شماره همراه و کد ملی خود را وارد می‌کنید (کد ملی وارد شده باید با کد ملی صاحب سیمکارت یکسان باشد) تا کد فعالسازی برایتان پیامک شود. کد پیامک شده به صورت اتوماتیک آورده می‌شود و نیازی به مراجعه به لیست پیامک‌ها نیست. سپس نام کاربری و رمز دریافتی از شعبه بانک مهر ایران را وارد می‌کنید. در صورت فراموشی نام کاربری و رمز عبور می‌توانید با لینک و با وارد کردن کدملی و شماره کارت بانک آن را بازیابی کنید. اگر گوشی شما امکان تأیید اثر انگشت داشته باشد، بعد از فعال کردن گزینه ورود با اثر انگشت، برای دفعه‌های بعدی می‌تواند راهی امن برای ورود به حساب کاربری‌تان باشد.

ورود با افتتاح حساب آنلاین

همراه بانک مهر ایرانبعد از دانلود اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران، شماره همراه و کد ملی خود را وارد می‌کنید (کد ملی وارد شده باید با کد ملی صاحب سیمکارت یکسان باشد) تا کد فعالسازی برایتان پیامک شود. کد پیامک شده به صورت اتوماتیک آورده می‌شود و نیازی به مراجعه به لیست پیامک‌ها نیست. سپس یک رمز دلخواه 8 تا 12 رقمی برای استفاده از همراه بانک تعیین می‌کنید. سپس دکمه افتتاح حساب و  تیک توافقنامه بانک را می‌زنید. مدارک زیر را برای افتتاح حساب در دسترس داشته باشید:

 1. کارت ملی هوشمند یا رسید ثبت‌نام کارت ملی هوشمند
 2. تصویر امضا روی یک کاغذ سفید
 3. کدپستی محل سکونت

برای احراز هویت لازم است تصویر روی کارت ملی هوشمند و تصویر نمونه امضا خود را بارگزاری کنید. در صورت نداشتن کارت ملی هوشمند می‌توانید تصویر کارت ملی قدیمی خود را برگزاری کنید. علاوه بر تاریخ تولد، باید کد درج شده در پشت کارت ملی یا کد رهگیری رسید ثبت‌نام کارت ملی هوشمند خود را وارد کنید. در صورت تایید مشخصات توسط ثبت و احوال، جمله‌ای در صفحه ظاهر می‌شود که موقع خواندن آن باید ویدیویی از خودتان ضبط کنید. [ناگفته نماند که باید پوشش عرفی و حجاب اسلامی رعایت شود]

بعد از بارگزاری ویدیو ضبط شده، شغل و آدرس محل سکونت و کدپستی خود را وارد کنید. در این مرحله باید نوع حساب و شعبه و آدرسی برای ارسال کارت بانکی را اعلام کنید و مبلغ مربوط به کارمزدهای افتتاح حساب را  با هر کارت شتابی پرداخت کنید.

حداقل مبلغ افتتاح حساب 30 هزار تومان و هزینه تمبر مالیاتی و صدور کارت نیز 5 هزار تومان می‌شود. بعد از پرداخت مبلغ، اطلاعات شما توسط اپراتور بانک مهر ایران بررسی می‌شود.

سپس پیامک خوش‌آمدگویی به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را دریافت خواهید کرد که در آن شماره سپرده‌ای که افتتاح کردید، اعلام شده است. بعد از آن پیامک دیگری مبنی بر تایید درخواست افتتاح حساب آنلاین و صدور کارت ارسال می‌شود که در آن گفته شده برای دریافت رمز اول و دوم خود به نرم‌افزار همراه بانک مراجعه کنید.

بعد از ورود به همراه بانک روی گزینه دریافت رمز اول و دوم کارت کلیک کنید. برای دانستن رمز اول کارت روی دکمه نمایش رمز اول بزنید تا رمز را مشاهده کنید. بعد از زدن «گزینه رمز اول را دریافت کردم» می‌توانید به سراغ تعیین رمز دوم کارت بروید. حدودا ۷۲ ساعت بعد نیز کارت بانکی توسط پست به آدرس ثبت شده ارسال می‌شود.

نکته: توجه داشته باشید تا قبل از دریافت پیامک اطلاع‌رسانی صدور کارت، به هیچ عنوان همراه بانک را حذف نکنید چون باعث ناقص شدن عملیات افتتاح حساب می‌شود.

 

آشنایی با صفحه اصلی همراه بانک مهر ایران

همراه بانک مهر ایراندر ابتدای ورود به همراه بانک مهر ایران صفحه پیشخوان را مشاهده می‌کنید. علاوه بر مشاهده شماره و موجودی کارت خود، می‌توانید دسترسی سریع به انتقال وجه، خرید شارژ و بسته اینترنت، پرداخت قبوض، مدیریت حساب‌ها و کارت‌ها و مدیریت قسط و وام داشته باشید.

با نگه داشتن طولانی انگشت روی یکی از گزینه‌های میانبر، می‌توان آن را با سایر گزینه‌ها جایگزین کنید. سه تراکنش آخر خود را نیز می‌توانید در همین صفحه ببینید. البته از بخش تنظیمات می‌توانید چیدمان صفحه پیشخوان را تغییر دهید که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

همچنین پیام‌های مهم ارسالی به همراه بانک مهر ایران نیز در کنار دکمه تنظیمات قابل مشاهده است. در صفحه اصلی همراه بانک مهر ایران، علاوه بر پیشخوان، 3 تب منوی اصلی، مخاطبین و حسابت وجود دارد که هر کدام کارکردی دارد.

بخش اول: منوی اصلی همراه بانک مهر ایران چه بخش‌هایی دارد؟

در سمت راست اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران، منویی قرار گرفته که در آن به بخش‌های دیگر همراه بانک دسترسی خواهید داشت.

موجودی و گردش: در بالای صفحه موجودی و گردش، کارت و حساب‌های کاربر نمایش داده شده است. برای مشاهده گردش کارت نیاز به وارد کردن رمز دوم کارت است که همین‌جا می‌توان به راحتی درخواست رمز پویا کرد. با کلیک روی کارت می‌توان سپرده متصل به کارت را مشاهده کرد. برای دیدن گردش سپرده در بازه یک‌ساله می‌توان از فیلتر تاریخ و دکمه به‌روزرسانی پایین صفحه استفاده کرد. صورتحساب سپرده را می‌توان بر اساس تاریخ و تعداد تراکنش از طریق ایمیل ارسال کرد.

شارژ و اینترنت: در همراه بانک مهر ایران برای خرید شارژ سیمکارت و بسته اینترنتی موردنظر خود می‌توانید با وارد کردن شماره تلفن همراه خود یا مخاطبان ذخیره شده در گوشی همراه خود و مشخص کردن نوع سیمکارت و اپراتور مربوطه، از این گزینه استفاده کنید. در همراه بانک مهر ایران برای خرید راحت‌تر بسته اینترنتی، امکان فیلترگذاری بر اساس دوره، حجم و مبلغ بسته اینترنت وجود دارد.

انتقال وجه: در همراه بانک مهر ایران، امکان انتقال وجه به کارت‌های عضو شبکه شتاب، حساب مهر، شبا و حساب‌های شناسه دار وجود دارد. ویژگی خوبی که در قسمت انتقال وجه قرار گرفته، قرارگرفتن قوانین و محدودیت برای تعیین سقف انتقال وجه روزانه و ماهانه است. همچنین امکان یادداشت‌گذاری برای مبدأ و مقصد در انتقال وجه همراه بانک مهر ایران وجود دارد.

از طریق انتقال وجه کارت به کارت، با مبدأ بانک‌های مهر ایران و تجارت می‌توانید به سایر کارت‌های عضو شتاب یا خود کارت مهر ایران وجه انتقال دهید. شماره کارت مقصد را وارد کنید و یا شماره مقصد از پیش تعیین شده را انتخاب کنید. سقف انتقال وجه کارت به کارت 3 میلیون تومان است. در انتقال وجه کارت مهر ایران به سایر کارت‌های عضو شتاب، کارمزدی بین 500 تا 900 تومان کسر می‌شود. در این قسمت وارد کردن رمز دوم کارت الزامی است.

در انتقال وجه حساب مهر می‌توانید از حساب مهر خود به حساب دیگری در بانک مهر ایران پول انتقال دهید. در این بخش باید رمز موبایل بانک خود را وارد کنید. سقف انتقال وجه حساب مهر 1 میلیون تومان است.

از طریق انتقال وجه شبا، می‌توانید از یک حساب مهر خود به شبای سایر بانک‌ها وجه انتقال دهید. با داشتن شماره شبا 24 رقمی و وارد کردن رمز همراه بانک و انتخاب دکمه پرداخت، انتقال وجه انجام می‌شود. سقف انتقال به کد شبا به صورت پیش‌‌فرض 1 میلیون تومان است. برای استفاده از انتقال وجه پایا تا 15 میلیون تومان و ساتنا برای مبالغ بالای 15 میلیون تومان تاسقف 50 میلیون تومان، حتماً باید با مراجعه به شعبه و تکمیل فرم افزایش سرویس‌های نوین بانکی، افزایش سقف را انجام داده باشید.

دریافت شماره حساب از شماره شبا

در انتقال وجه به حساب‌های دارای شناسه که به صورت پیش‌فرض در همراه بانک مهر ایران قرار گرفته، علاوه بر شماره پرداخت به رمز همراه‌بانک نیاز دارید.

حساب‌ها و کارت‌ها: در همراه بانک مهر ایران برای مدیریت کارت و حساب‌های خود می‌توانید از این گزینه استفاده کنید. در کارت‌ها با استفاده از نوار ابزار زیر کارت، کاربر دسترسی سریع به دریافت رمز اول و دوم کارت، کپی و اشتراک‌گذاری کارت، مسدود کردن کارت دارد. در سپرده‌های متصل به کارت، امکان کپی و به اشتراک‌گذاری شماره حساب و شبا در شبکه‌های اجتماعی نیز وجود دارد. برای افزودن کارت جدید می‌توان از این قسمت استفاده کنید. با زدن دکمه به‌روزرسانی و وارد کردن رمز همراه بانک، اطلاعات کارت و حساب‌ها به‌روز می‌شود.

نکته: مانده گیری و مسدودی کارت تنها برای کارت‌های بانک مهر ایران امکان پذیر است.

استعلام و پرداخت قبض: قبل از پرداخت قبض، می‌توانید استعلام میان‌دوره و پایان‌دوره قبض‌های تلفن ثابت و همراه اول خود و سایر قبوض خدماتی خود مانند برق، آب و گاز را بگیرید. یکی از امکانات خوب همراه بانک مهر ایران، استعلام و پرداخت جریمه خودرو است.

در صورتی که قبض شرکت‌های خدماتی (قبض برق، گاز، آب، تلفن همراه، تلفن ثابت) به صورت SMS برای شما ارسال شده باشد، همراه بانک مهر ایران این قبض‌ها را به صورت اتوماتیک در منوی پرداخت قبض نمایش داده و شما با ورق زدن قبض‌ها در این صفحه می‌توانید بدون نیاز به ورود دستی اطلاعات قبض، عملیات پرداخت را انجام دهید. همچنین برای ثبت راحت‌تر قبض‌ها می‌توانید از ویژگی اسکن سریع بارکد با دوربین استفاده کنید. برای پرداخت قبض‌ها علاوه بر کارت و سپرده بانک مهر ایران، می‌توانید از کارت‌های شتابی ثبت شده خود به همراه رمز دوم کارت استفاده کنید.

برنامه‌ریزی پرداخت‌ها: یکی دیگر از امکانات کاربردی همراه بانک مهر ایران، برنامه ریزی پرداخت‌ها است. در همراه بانک مهر ایران با کلیک روی + در پایین صفحه تقویم و انتخاب ثبت رویداد، نوع رویداد را مانند اجاره خانه، قسط خانه یا خودرو و سایر موضوعات مشخص کنید. در مرحله بعد فیلدهای تاریخ شروع پرداخت، وضعیت زمانی (هفتگی، ماهانه یا بر اساس فاصله روزانه هر چند روز یک بار)، دفعات پرداخت و مبلغ قابل پرداخت در هر دفعه را تکمیل کنید. سپس شماره حساب، شماره کارت یا شماره شبای مقصد را انتخاب کنید.

با انتخاب کارت یا حساب خود، محل پرداخت مشخص می‌شود. بعد از مشاهده خلاصه رویداد، می‌توان آن رویداد را ثبت و نهایی کرد. در تقویم همراه بانک مهر ایران تمام دفعات پرداخت به اندازه دوره زمانی مشخص شده نمایش داده می‌شود. برای نمایش یا تغییر وضعیت رویداد و لغو رویداد، بر روی رویداد ثبت شده در بخش تقویم می‌توان گزینه «…» گوشه چپ رویداد را کلیک کنید. در تغییر وضعیت رویداد امکان غیرفعالسازی آن رویداد یا پرداخت دستی آن رویداد در خارج از سامانه بانکی وجود دارد. با کلیک روی دکمه حذف امکان حذف کل رویداد یا رویدادهای باقیمانده وجود دارد.

جست‌وجوی شعب: در این بخش با فعالسازی سیستم موقعیت‌یاب گوشی، بر روی نقشه گوگل لیست شعب و ATMهای بانک مهر ایران نمایش داده می‌شود. با انتخاب هر شعبه یا ATM، اطلاعات مربوط به آن قابل مشاهده است. همچنین در این قسمت امکان جست‌وجوی نام، کد و آدرس شعب یا ATM بانک مهر ایران وجود دارد.

مسدود کردن کارت: در این قسمت همراه بانک مهر ایران می‌توانید کارت خود را مسدود کنید و توجه داشته باشید که با مسدود کردن کارت، امکان هرگونه خدمات اینترنتی و غیر اینترنتی توسط آن غیرفعال می‌شود.

حسابت (تراکنش‌ها): یکی از ویژگی‌های خوب در همراه بانک مهر ایران حسابت (تراکنش‌ها) است که می‌توانید تراکنش‌های انجام شده خود را مشاهده و بر اساس نوع، تراکنش‌ها را دسته بندی کنید. در معرفی بخش سوم همراه بانک مهر ایران کامل به امکانات آن اشاره شده است.

افتتاح حساب: امکان افتتاح حساب آنلاین یکی از امکانات خوب همراه بانک مهر ایران است که توضیحات آن در بالا گفته شده است.

مدیریت چک: در این بخش همراه بانک مهر ایران می‌توانید چک‌های صادره و واگذارشده خود را مشاهده کنید. بر اساس شماره، مبلغ و توضیحات هر چک در چک‌های صادرشده جست‌وجو کنید. همچنین امکان فیلترگذاری‌های مختلف روی چک‌های صادره مانند چک‌های سفید، برگشت خورده، باطل شده، نقدشده و … وجود دارد. در صورت انتخاب چک سفید، می‌توان مشخصات چک را وارد کنید و در زمان مشخص شده اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق نرم افزار همراه بانک مهر ایران صورت پذیرد. در چک‌های واگذار شده می‌توانید شماره، مبلغ و بانک مبدأ را جست‌وجو کرده. همچنین امکان فیلترگذاری‌های مختلف روی چک‌های واگذارشده مانند چک‌های نقد شده، در حال وصول، برگشت خورده، عودتی و… وجود دارد.

قسط و وام: در بخش قسط و وام همراه بانک مهر ایران، لیست تسهیلات همراه با جزئیات نمایش داده شده است. همچنین با انتخاب گزینه به‌روزرسانی در بالای صفحه تسهیلات، لیست به‌روزرسانی خواهد شد. پس از به‌روزرسانی لیست تسهیلات، مشخصات تسهیلات در بالای صفحه و هر قسط در پایین صفحه نمایش داده می‌شود که با انتخاب هر قسط وارد صفحه پرداخت می‌شوید. با کلیک روی پرداخت قسط دیگران، می‌توانید با وارد کردن شماره تسهیلات و مبلغ موردنظر، تسهیلات مربوط به افراد دیگر را پرداخت کنید.

معدل حساب: در این قسمت همراه بانک مهر ایران با مشخص کردن محدوده زمانی، می‌توانید معدل حساب خود را محاسبه کنید.

همراه بانک مهر ایرانارسال هدیه: با استفاده از این سرویس می‌توانید برای دوستان خود مبلغی را به همراه متن و طرح‌های مختلف، به عنوان هدیه از همراه بانک مهر ایران ارسال کنید. برای این کار شماره شخص مورد نظر خود را وارد یا از لیست مخاطبان تلفن همراه خود انتخاب کنید. بعد از انتخاب مبلغ‌های پیش فرض یا به دلخواه، مناسبت هدیه را انتخاب می‌کنید. در مرحله بعد می‌توانید طرح کارت هدیه را انتخاب و متن پیام روی کارت را مشخص کنید.

پیش نمایش کارت هدیه  انتخابی خود به همراه مبلغ پرداختی (دوهزار تومان کارمزد اضافه) را می‌توانید مشاهده و با پذیرفتن شرایط ارسال کارت هدیه، پرداخت را با هر کارت شتابی انجام دهید. حالا برای شخص موردنظر لینک کارت هدیه از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود و آن شخص بعد از اعتبارسنجی و وارد کردن شماره شبا خود، می‌تواند هدیه را طبق قوانین پایای بانکی دریافت کند.

سایر خدمات: در این بخش می توان به صفحاتی مانند همیاران مهر و پذیره‌نویسی سهام بانک‌ها و بیمه در سایت بانک مهر ایران دسترسی داشت.

 

بخش دوم: تعریف «مخاطبان» در همراه بانک مهر ایران چگونه است؟

دومین آیکون در پایین صفحه اصلی همراه بانک مهر ایران تعریف مخاطبان است. مدیریت حساب‌ها، کارت‌ها و شماره شبای سایر افرادی که مقصد تراکنش‌های کاربر است، در این بخش انجام می‌شود. همچنین می‌توان مخاطب جدیدی را به همراه بانک مهر ایران اضافه کرد. بر اساس نام، شماره حساب، شماره کارت و شماره شبا، مخاطب خود را جستجو کنید. با کلیک روی هر مخاطب علاوه بر مشاهده تراکنش‌های انجام شده، در قسمت جزییات آن مخاطب می‌توان اطلاعات کارت، حساب و شبا و آخرین انتقالی که مقصد آن این مخاطب بوده را ببینید.

 

بخش سوم: «حسابت (تراکنش‌ها)» چه ویژگی‌هایی دارد؟

همراه بانک مهر ایرانیکی از ویژگی‌های خوب در همراه بانک مهر ایران حسابت (تراکنش‌ها) است که می‌توانید تراکنش‌های انجام شده خود را مشاهده و بر اساس نوع آن‌ها دسته‌بندی کنید. با استفاده از دکمه به‌روزرسانی بالای صفحه و وارد کردن رمز همراه بانک، لیست تراکنش‌ها همراه با گردش حساب به صورت اتوماتیک به‌روزرسانی می‌شود.

با کلیک روی هر کدام از تراکنش‌ها، رسید مربوط به آن را مشاهده و امکان ارسال رسید به صورت متن یا عکس وجود دارد. به هر رسید تراکنش در صورت لزوم می‌توان دسته بندی، یادداشت و برچسب مناسب برای مراجعات بعدی اضافه کنید. در رسیدهای مربوط به خرید و برداشت می‌توان نام پذیرنده را مشخص کنید. امکان حذف هر یک از رسیدهای تراکنش نیز وجود دارد.

قابلیت جست‌وجو متناسب با تغییر نوع غربال تراکنش‌ها از یک یا چند گروه خاص مانند انتقال وجه، برداشت، خرید و … وجود دارد. همچنین می‌توان بر اساس اسم کاربر، مبلغ و حتی توضیحات در میان تراکنش‌ها جست‌وجو انجام دهید. با انتخاب گزینه نمودار در قسمت تراکنش‌ها، بر اساس دسته‌بندی تعیین شده می‌توانید نمودارهای مربوط به حسابداری شخصی هر ماه را مشاهده کنید. نمودارها بر اساس دو نوع واریز و برداشت است و هر دسته بندی با رنگ خاصی مشخص شده است.

 

امکانات تنظیمات همراه بانک مهر ایران

علاوه بر تنظیمات امنیتی مانند تغییر نام کاربری و رمز همراه بانک، در این بخش می‌توانید تاریخ آخرین نسخه همراه بانک مهر ایران را به همراه آدرس شبکه‌های اجتماعی همراه بانک مشاهده کنید.  همچنین با فعال کردن ورود با اثر انگشت می‌توانید بدون رمز عبور و با اثر انگشت وارد اپلیکیشن همراه بانک مهر ایران شوید. به راهنمای کاربری همراه بانک مهر ایران و ارتباط با پشتیبانی در این بخش دسترسی خواهید داشت. در صورتی که روی دکمه خروج از حساب کاربری کلیک کنید، تمام اطلاعات‌تان از تلفن همراه پاک می‌شود و مجدداً باید ثبت نام کنید.

در بخش تنظیمات امکانات دیگری نیز وجود دارد:

 • استفاده از تومان: با فعال‌کردن این گزینه تمامی مبالغ در نرم‌افزار به تومان نمایش داده می‌شود.
 • ذخیره موقت رمز همراه بانک: با فعال‌کردن این گزینه تنها لازم است یک‌بار رمز همراه بانک را وارد کنید.
 • اندازه قلم: می‌توانید فونت کلمات در همراه بانک مهر ایران را تغییر دهید.
 • مدیریت ویجت‌ها: اطلاعات و میانبرهای صفحه اصلی مانند نمایش تاریخ، مانده حساب، نمایش رویدادهای پیش‌رو، نمایش آخرین تراکنش‌ها و راهنمایی‌های روزانه را مدیریت کنید.

 

روش‌های دانلود همراه بانک مهر ایران نسخه اندروید و آیفون

از همینجا می‌توانید برای دانلود نسخه اندروید و iOS همراه بانک مهر ایران اقدام کنید. همچنین برای دریافت نسخه iOS می‌توانید از سیبچه، سیب اپ و ناردونی استفاده کنید.

دانلود اندروید همراه بانک مهر ایران

 

برای همراه بانک مهر ایران، چگونه رمز دوم پویا را دریافت کنید؟

در همراه بانک مهر ایران امکان درخواست رمز پویا وجود دارد که به صورت اتوماتیک رمز ایجاد و خودش جای‌گذاری می‌شود و نیاز به کپی کردن از جای دیگر ندارد. علاوه بر این اپلیکیشن رمزساز بانک مهر ایران «ارس» نام دارد. نرم‌افزاری ساده که رمز دوم یکبار مصرف ارائه می‌کند و هر چند که به صورت مجزا از همراه بانک مهر ایران طراحی شده ولی کار کردن با آن راحت است.

 

رده‌بندی همراه بانک مهر ایران

مزایا:

 • افتتاح حساب آنلاین و غیرحضوری
 • دریافت رمز اول و تعیین رمز دوم کارت از داخل همراه بانک
 • امکان حسابداری شخصی برای دسته‌بندی اطلاعات واریز و برداشت هر حساب و فیلتر آن بر اساس ماه و سال
 • صفحه تعاملی با مخاطبین جهت نمایش هزینه‌های رد و بدل شده بین شما و مخاطب
 • ارسال کارت هدیه
 • امکان خوانش خودکار شماره کارت/حساب/شبا از یک متن و درج آن در زمان انتقال وجه
 • امکان استفاده اختیاری از واحدهای تومان و ریال در همراه بانک
 • اتوماتیک درج شدن رمز پویا بعد از درخواست رمز
 • امکان مشاهده نام واریزکننده در هنگام واریز وجه به حساب مشتری
 • امکان برنامه ریزی پرداخت‌ها برای اموری مانند قسط وام‌ها
 • امکان بازیابی و دریافت نام کاربری و رمز همراه بانک به‌صورت غیر حضوری
 • امکان مشاهده معدل حساب و وام‌های تعلق گرفته
 • قدرت شخصی‌سازی بالا که شامل تغییر صفحه پیش‌فرض، تغییر ویجت‌ها و تغییر فونت در همراه بانک می‌شود.
 • مدیریت پیشرفته قبوض، امکان ذخیره قبوض با نام دلخواه و خوانش خودکار قبوض پیامکی

معایب:

 • برای انتقال وجه‌ شبا و پایا در همراه بانک مهر ایران به صورت پیش فرض سقف 1 میلیون تومان درنظر گرفته شده است. البته با مراجعه به شعبه‌ها می‌شود این مبلغ را تا سقف مشخص شده قانونی بالا برد ولی می‌شد این عدد را از ابتدا در حد سقف در نظر گرفت.
 • بهتر است برای اضافه کردن کارت، امکان اسکن کارت گذاشته شود.
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

68 دیدگاه
 1. عسل می‌نویسد

  سلام کارت من به خاطر اشتباه رمز کارت مسدود شده همراه بانک هم به این دلیل وصل نمیشه برام راهمم خیلی دوره به نزدیک ترین شعب بانک هیچ راهی نداره درست بشه الان ۲۴ساعت هست که مسدود حسابم

  11
  7
 2. ساناز می‌نویسد

  قصد خرید یک ملک داریم،ولی با شبا بیشتر از صد تومن نمیشه انتقال داد،فروشنده هم نمیتونه صبر کنه تا ده،پونزده روز ما قطره چکانی پولو بهش بدیم…هرچی میگردیم انتقال ساتنا و پایا ،داخل نرم افزار نیست….باید چیکار کنیم؟

  8
 3. حسین می‌نویسد

  سلام وقت بخیر
  ببخشید چگونه می‌توانیم سپرده برداشت خودکار را انتخاب کنیم؟ لطفا با اشاره به گزینه مورد نظر توضیح دهید.
  با تشکر

  9
 4. رضا می‌نویسد

  سلام می خواستم پول شبا کنم روی قسمت شبا رفتم شبای طرف را زدم اسم طرف را آورد ومبلغ را وارد کردیم ولی می نویسه انتخاب روش انتقال بعد خطا میارم می گه روش را انتخاب کنید لطفاً راهنمایی بفرمایید

  26
  3
 5. مهسا می‌نویسد

  سلام .باید برای تغییر شماره برای رمز پویا و اسمس بانکی حتما به بانک مراجعه کنیم؟

  10
 6. علی می‌نویسد

  رمز اولمو فراموش کردم رمز کارتم منظورمه باید چیکار کنم غیر از بانک رفتن؟

  10
  5
 7. ام ام می‌نویسد

  سلام وقت بخیر چجوری باید تراکنش رو داخل برنامه حذف کرد؟

  26
  11
 8. Mahla می‌نویسد

  سلام.برای افتتاح حساب اقدام کردم .کارت ملی قدیمی دارم .برای عکس کارت ملی صد بار پیامک اصلاح کارت ملی آمده آخه من چکار کنم.کارت ملی قدیمی مشگل داره یا چی.کد رهگیری کارت ملی جدید رو که زدم مشکلی نبود.فقط پیامک اصلاح عکس کارت ملی میاد

  3
 9. Amin می‌نویسد

  سلام
  می خوام وارد همراه بانک بشم نام کاربری و رمز عبور نمیدونم یادم نیست
  چیکار باید بکنم؟

  48
  16
 10. محمد می‌نویسد

  سلام از حساب کالا کارت میتوان به حساب دیگری برداشت کنم

  2
  2
 11. محمد می‌نویسد

  سلام ایا از حساب کالا کارت به حساب دیگر میشود واریز کرد

  2
  1
 12. لیلارحیمی می‌نویسد

  وقت همگی بخیر؛ چرا نمی تونم صد تومن شبا کنم بخاطر اینکه بانک مقصد و مبدأ یکیه؟!! این چه نقصیه که اپلیکیشن داره خیلی مسخره س

  10
  1
 13. مسلم رخ فرد می‌نویسد

  سلام. لطفابفرمایید چگونه افراد را درهمراه بانک ذخیره کنیم تا برای انتقال وجه بار دوم و …‌ مجبور نباشیم دوباره شماره کارت آنها وارد کنیم

  1
 14. محسن می‌نویسد

  سلام وقتی قبص همراه اول را پرداخت میکنیم با همراه بانک چرا باید دو روز شده ولی هنوز به همراه اول پرداخت نکردین خیلی سیستم بیخودی دارید پول مردم رو نگه می‌دارن وازش استفاده میکنن وسود میبرن اینه سیستم بانکداری تون روز روشن وشب تاریک میخورن میبرن.

  3
 15. امیر می‌نویسد

  سلام چرا امروز تلفن بانک مهر مشکل پیدا کرده الان رفتم شعبه اش اونجاهم خیلی از کاربرا امده بودن کسی نیست پیگیری کنه ممنون

 16. پیمان ازادی می‌نویسد

  سلام وجود عدد کنار همراه بانک مهر چیست و چگونه رفع میشود ؟

 17. آقا سعید خان اصل زنجانی می‌نویسد

  سلام و خسته نباشید
  چرا مبلغ ۳۰/۰۰۰ تومان قفل است؟؟؟

  8
  3
 18. Mohi می‌نویسد

  سلام ایا میشه دو برنامه در یک گوشی داشت

  8
  2
 19. حمید هدایتی می‌نویسد

  سلام
  در بند آخر بخش حسابت تراکنش ها نوشته شده امکان حذف هرکدام از رسید ها وجود دارد در صورتی که این امکان در همراه بانک من وجود ندارد اگه میشه راهنمایی بفرمایید

  29
  7
 20. علی می‌نویسد

  اگر کسی که تو ۱۶ سالگی با رسید کارت ملی حساب مهر ایران افتتاح کرده که سیمکارت به نام خود نیست باید چگونه وارد همراه بانک شود

 21. محمد صادق ایزدی می‌نویسد

  میخام پول انتقال بدم میگه سپرده متعلق به کاربر نیست باید چیکار کنم

  15
  2
 22. علی می‌نویسد

  سلام.اپلیکیشن مهر ایران را بروز رسانی کردم بعد از آن رمز که وارد میشود error می‌دهد لطفاً راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم وارد اپلیکیشن بشوم متشکرم

  8
  1
 23. علی می‌نویسد

  سلام سوابق رو چطور پاک کنم ؟!

  20
  8
 24. محمدحسین عمادالاسلامی می‌نویسد

  باسلام نمیتوانم واردمهربانک بشم. نام کاربری ورمزورودمیزنه اشتباه. چکارکنم.؟؟ ممنون

  17
  8
 25. پردیس محسنی کلتپه می‌نویسد

  سلام چجوری تراکنش هارو از حسابم بپاکم

  38
  12
 26. مریم می‌نویسد

  سلام .همراه بانک مسدود شده نوشته به دلیل رمز اشتباه ،در صورتی که با اثر انگشت بوده .الان هم هر چی میزنم تو همراه بانک میزنم نام کاربری اشتباه
  الان باید چکار کنم؟

  30
  12
 27. رویا علیی می‌نویسد

  امکان تغییر شعبه بعد از افتتاح حساب و قبل از دریافت کارت بانکی وجود داره؟

  8
  2
 28. مرتضی می‌نویسد

  سلام
  چجوری میشه ۲ تا حساب در نرم افزار داشت

  11
  5
 29. لیلا صفری می‌نویسد

  سلام10روزه هرچی در قسمت معدل حساب وارد میشم میزنه:ساعت دیگری وارد شوید! حتی2بار شعب مهر حضوری رفتم ولی میگن میزان وام رو خودتون باید بگیرین و حتی یکبار برنامه راحذف و دوباره نصب کردم با گرفتن رمزو پسورد ازشعبه، ولی همچنان نتیجه نگرفتم راهنمایی لطفا

  2
  2
 30. مجتبی می‌نویسد

  سلام.کارتم منقضی شده و کارت جدید گرفتم.چگونه اطلاعات کارت جدید رو در برنامه همراه بانک ثبت کنم؟

  9
تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد