رده دریافت شماره شبا شبا بانک صادرات

دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت و حساب

اگر می‌خواهید شماره کارت و شماره حساب بانک صادرات را به شماره شبا تبدیل کنید و از نام صاحب حساب مطمئن شوید، این دکمه را فشار دهید:

 

بانک صادرات
بانک صادرات

از خط تیره «-» یا «.» به‌عنوان جداکننده بخش‌های شماره حساب استفاده کنید.

نام صاحب حساب:

گرفتن شبای بانک صادرات

لوگو بانک صادرات

گرفتن شبای بانک صادرات از سایت رده تنها چند ثانیه طول می‌کشد. برخلاف بیشتر سایت‌های فضای آنلاین که مسیر پیچیده‌ای برای دادن شبای بانک صادرات با شماره کارت یا شماره حساب دارند و معمولا اطلاعات زیادی از متقاضیان می‌خواهند، رده بدون مراحل پیچیده و رایگان با هر اطلاعات بانکی شماره شبای بانک صادرات را تحویل شما می‌دهد. کافی است وارد سایت رده شوید. به سادگی و کمتر از چندثانیه این فرآیند را انجام دهید. بانک صادرات یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های ایرانی است که 70سال از قدمتش می‌گذرد و حدود 22 میلیون کارت فعال در شبکه بانکی ایران دارد.
از طریق سایت خود بانک می‌توان استعلام شماره شبا بانک صادرات را گرفت و دریافت شماره شبا بانک صادرات رایگان را انجام دهید، اما تبدیل شماره شماره کارت به شبا بانک صادارت از طریق سایت خود سایت امکان‌پذیر نیست. البته در همراه بانک امکان دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق پیامک میسر است.

 

 

 

دریافت شماره شبا

 

دریافت شماره شبای بانک صادرات  با شماره کارت

اگر هنوز  موفق به دریافت شماره شبای بانک صادرات خود نشده‌اید، کافی است شماره کارت خود یا هر فرد دیگری که قصد انتقال پول به حسابش را دارید، همراه داشته باشید. امکان دریافت شماره شبای بانک صادرات در سایت «رده» فراهم است. فراموش نکنید گرفتن اولین شبای بانک صادرات یا هر بانک دیگری که مد نظر شماست، در رده رایگان خواهد بود. تنها کافی است وارد اپلیکیشن یا سایت رده شوید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و ساختن اکانت کاربری، ظرف چند ثانیه می‌توانید شماره شبا هر کدام از بانک‌های مورد نظرتان را تحویل بگیرید. بعد از ورود به سایت، در نوار بالا وارد بخش دریافت شماره شبا شوید. بعد از انتخاب گرفتن شماره شبا با شماره کارت یا شماره حساب به آسانی کد 24رقمی را دریافت کنید.
کد شبا بانک صادرات را می‌توان از طریق شماره حساب و شکاره کارت محاسبه کرد اما از طریق سایت بانک صادرات فقط می‌توانید از طریق شماره حساب این کار را انجام دهید. در سایت و اپ رده به‌راحتی دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق شماره کارت را انجام دهید. همانطور که در بالا نیز اشاره شد، حتی اگر شماره حساب خود را نیز نداشته باشید، در رده تبدیل شماره کارت به شبا بانک صادرات برای شما امکان‌پذیر است.

دریافت شماره شبای بانک صادرات با شماره حساب

یکی از مزیت‌های گرفتن شبای بانک صادرات از رده این است که با هر اطلاعات بانکی – شماره کارت، شماره حساب- می‌توانید به کد شبا حساب دسترسی پیدا کنید. علاوه بر امکان دریافت شماره شبا با شماره حساب، می‌توانید از تبدیل شماره حساب به شماره کارت و بالعکس هم استفاده کنید. به همین راحتی شما کد شبای بانک صادرات برای انتقال پول بر پایه سامانه‌های جدید بانک مرکزی مانند پایا و ساتنا را در اختیار دارید. اگر هم نمی‌دانید که سامانه پایا و ساتنا چه مزیتی نسبت به روش‌ها دیگر جابه‌جایی پول مانند کارت به کارت یا انتقال از طریق خودپرداز دارد، این نکات را بدانید؛

با انتقال پول با استفاده از سامانه پایا یا ساتنا هم کارمزد خیلی کمتری نسبت به دیگر روش‌های کارت به کارت پرداخت می‌کنید، هم تا سقف خیلی بالاتری امکان انتقال پول را خواهید داشت. در روش کارت به کارت شما تا سقف 10 میلیون تومان می‌توانید پول به حساب دیگران واریز کنید. اما در سامانه پایا تا سقف 100 میلیون تومان و در سامانه ساتنا امکان انتقال نامحدود پول دارید. از این گذشته امنیت در واریز پول براساس شماره شبا و از طریق پایا و ساتنا امنیت خیلی بیشتری نسبت به دیگر روش‌های دارد.

ساختار شبا بانک صادرات

درباره ماهیت این کد و چگونگی به وجود آمدنش در «رده» به تفصیل نوشته‌ایم اما این شناسه ۲۶ کاراکتری که از کنار هم نشستن بخش‌هایی متفاوت ساخته‌شده برای بانک صادرات به این صورت است که بعد از تنها کاراکترهای غیرعددی در این شماره یا همان شناسه بین‌المللی هر کشور  -برای ایران IR- دو رقم «بازبینی درستی ساختار» می‌آید که برای رسیدن به بالاترین سطح اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف شبا، الزامی است. بعد 020 را داریم که شناسه اختصاصی بانک صادرات است. البته شماره شناسه‌ بیشتر بانک‌های ایرانی دو رقمی‌ ست و برای رسیدن به میزان استاندارد جهانی سیزده ششصد و شانزده ( ISO 13 616 ) یا همان مبنای سازش شماره شبا بوده که یک صفر به ابتدای آن افزوده شده و در ادامه نیز با استفاده از همان شماره حساب فرد است که شماره‌ شبا صادرات کامل می‌شود.

راهنمای گرفتن شماره شبا بانک صادرات

 1. اولین قدم این است؛ وارد حساب کاربری‌ خودتان در سایت رده شوید. یکی از مزایای رده این است که علاوه بر شماره شبا بانک صادرات، می‌توانید شبای تمام حساب‌های خودتان را در هر بانکی بگیرید. یادتان باشد اولین شماره شبا که از سایت رده بخواهید هم رایگان است و نیازی به پرداخت پول نیست.
 2. بعد از ثبت نام یا ورود به حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن، قسمت‌های مختلفی مانند تبدیل‌های شبا، استعلام تسهیلات و استعلام چک برگشتی برای کاربر نمایش داده می‌شوند. پس اگر به دنبال گرفتن شماره شبا بانک صادرات هستید، روی بخش «تبدیل‌های شبا» کلیک کنید.
 3. پس از انتخاب قسمت «تبدیل‌های شبا»، با پنجره‌های تبدیل «کارت به شبا»، «کارت به حساب»، «حساب به شبا» و «استعلام شبا» مواجه می‌شوید. برای گرفتن شماره شبا بانک صادرات، پنجره «کارت به شبا» را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن شماره کارت خودتان، روی قسمت «تبدیل» بزنید.
 4. برای گرفتن شماره شبا بانک صادرات کار دیگری باقی نمانده و تمام اطلاعات حساب مانند شماره 24رقمی شبا، شماره کارت، شماره حساب، نام و نام خانوادگی صاحب حساب و البته فعال یا غیرفعال بودن حساب برای کاربر نمایش داده می‌شود.

نکته: اگر حافظه‌تان برای انتقال ذهنی شماره شبا یاری نمی‌کند، «کپی شماره شبا» را انتخاب و به جای مورد نظر انتقالش بدهید.

مزایای شماره شبا

اولین مزیت استفاده از کد در انتقال وجه با استفاده از شماره شبا، عدم نیاز به دیگر اطلاعات بانکی است. هنگام استفاده از کد شبا دیگر نیازی به دانستن نام بانک موردنظر، شماره حساب و کد شعبه ندارید. چون تمام این اطلاعات به صورت متصل بهم در شماره شبا آمده‌اند. پس با گرفتن شماره شبا از باقی اطلاعات بانکی خودتان بی‌نیاز خواهید شد و به هر میزان که بخواهید امکان جابه‌جایی پول دارید و به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید مبلغ موردنظر خود را با استفاده از شبا منتقل کنید. نکته بعدی امنیت استفاده از شبای بانک صادرات در انتقال پول است.

هنگام انتقال به شماره شبای هر فرد، اگر زمان وارد کردن ارقام اشتباهی انجام دهید یا عددی را پس و پیش وارد کنید که باعث مغایرت بین شبای وارد شده با شبای حساب مقصد شود، پیامی با مضمون خطا در شماره شبا دریافت خواهید کرد و مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد. یعنی تحت هیچ عنوانی امکان انتقال اشتباه پول به حسابی دیگر وجود ندارد. نکته آخر هم اینکه با شماره شبا به تمام سوابق حساب بانکی خود دسترسی دارید.

سوالات متداول درباره شماره شبای بانک صادرات

بله. می‌توانید تنها براساس شماره ۱۶ رقمی روی کارت‌های این بانک و همین‌طور شماره‌ حساب، شماره شبا بانک صادرات را بگیرید. با همراه داشتن شماره کارت بانک صادرات می‌توانید شماره شبا را از ‌رده بگیرید.

با شماره شبا بانک صادرات محدودیت‌ جابه‌جایی وجه در روش کارت ‌به کارت را نخواهید داشت و تا سقف بالایی امکان جابه‌جایی پول دارید.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

240 دیدگاه
 1. Zare می‌نویسد

  مزخرفترین بانک از لحاظ کارهای اینترنتی ، واقعا بانک های دیگه این مشکلات رو درست نمیکنن، متاسفم براتون

  30
  1
 2. عیسی درغاله می‌نویسد

  دریافت شماره حساب صادرات میخواستم راهنمایی کنید

  25
  9
 3. صادق کمالی می‌نویسد

  صادق

  2
  2
 4. امیررحمن زاده قشمی می‌نویسد

  دریافت شماره حساب

  5
  2
 5. سلمان دلیری می‌نویسد

  شماره حساب

  4
  4
 6. امیر 44 می‌نویسد

  اصلا نشد ثبت نام نمیشد کرد
  سر نوشتن پسورد با قوانین موافقم میومد هرچی کلیک کردم نشد

  2
  1
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   مطمئن هستید؟ بررسی کردیم مشکلی در ثبت‌نام نبود. مجدد امتحان می‌کنید و ما رو در جریان بذارید. به ادمین تلگرام رده هم میتونید ارتباط بگیرید.

   1
   3
 7. ستایش می‌نویسد

  من اینجا برا پرداخت هزینه اشتباهی 50تومان رو انتخاب کردم برا کیف حالا هرکاری میکنم نمیشه برگشت بدم باید چکار کنم کسی میدونه راهنمایی کنه

  1
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   در پنل کاربری‌تون در بخش پشتیبانی، تیکت ثبت کنید تا همکاران بررسی کنند و مشکل رو حل کنند.

   1
 8. علیرضا می‌نویسد

  […] تو سر در بانک صادرات با این خدمات الکترونیکش درو بلای بانک تجارت و ملت بخوره تو فرق سر بانک صادرات

  5
  1
 9. فریبا می‌نویسد

  10000 ت پول گرفت شبا هم نداد

  4
  1. رده می‌نویسد

   البته که تعرفه تبدیل شبا در «رده» این نیست و امکان رایگان هم وجود داره ولی در صورتی‌که مشکلی برای تبدیل شبا به وجود اومده در پنل کاربری‌تون تیکت ثبت کنید تا به سرعت رسیدگی بشه.

   1
   1
 10. پرستو گرمسیری می‌نویسد

  از بانک صادرات راضی هستم

  19
 11. حسین می‌نویسد

  عرضه دادن یک شماره شبا رو هم ندارید

  16
  2
  1. رده می‌نویسد

   بله متاسفانه در مورد بانک صادرات در ساعت‌هایی امکان تبدیل شماره شبا دچار اختلال میشه!

   3
 12. حسن می‌نویسد

  شماره کارتم پاک شده .شماره حسابمو دارم چجوری میشه شماره کارتوگرفت

  4
  1
  1. رده می‌نویسد

   چون امکان داره که چند کارت به حساب متصل باشه، برای همین دریافت شماره کارت با شماره حساب امکان‌پذیر نیست.

   1
 13. ایرانی بیچاره می‌نویسد

  خاک عالم برسر شماها که انقدر مدیرهای لایقی هستین
  یکدونه شماره شبا نمیشه گرفت
  لعنت خدابه شما که انقدر مسئولیت پذیرهستین واقعا
  هرروز بدترمیشه
  متاسفم واقعا

  15
 14. حسن می‌نویسد

  خاک برسرتون بابانکتون

  9
 15. علی صدیقی می‌نویسد

  میخوام بدونم یعنی یکی از مسئولین بانک صادرات به خودش این زحمت رو نمیده که یکبار چک کنه و ببینه آیا این سیستم اصلا کار میکنه یا نه . واقعا جای شرمنگیی داره

  13
 16. یامور می‌نویسد

  بانک تون خیلی مزخرفه یه شماره شبا نمیتونی بگیری ببندینش لطفا مردمو مسخره نکنین

  14
 17. حسین می‌نویسد

  خیلی خوبه بانک صادرات عالیه خاک برسرتون

  7
  3
 18. حسین می‌نویسد

  واقعا بدترین بانک همین بانک صادرات هستش خاک برسرشون بااین بانک شون واقعا برید جای خر بارکشی کنید خاک توسرتون که نمیتونید یه کاردرست انجام بدید واقعا خاک توسرتون

  15
  1. امیر می‌نویسد

   البته نمیشه کفت بدترین بانکه.چون همشون مزخرفن و یجوری از مسوولیت شونه خالی میکنن.لعنت بر […]

   2
 19. مرتضی می‌نویسد

  سلام برای تغییر شغل مغازه نیاز به وام ۱۰۰ میلیون تومنی دارم چطور میتونم بگیرم؟۵۰۰ میلیون پاداش مدیرها شد ۱۰۰ تومن وام میدن?

  2
  1. محمد می‌نویسد

   پاداش بخواهی بهت میدن. ولی وام نه

 20. صمد غفاری پور خیره مسجدی می‌نویسد

  با سلام و خسته نباشید متاسفم که دیدگاه هایی که بنفع شما نیست تکاری شناسایی می کنید . شبا مربوط به بانک ها می باشد نباید پولی باشد .

  2
  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   خودتون بهتر می‌دونید که هر خدماتی از بانک‌ها دریافت میشه، در ازای اون، کارمزدی گرفته میشه؛ ما این خدمات رو رایگان دریافت نمی‌کنیم که رایگان ارائه بدیم.

   2
   12
 21. علی می‌نویسد

  صادرات همیشه همه چیش خرابه همیشه خاک بر سرشون

  20
 22. سید علی زهری بیدگلی می‌نویسد

  دریافت شماره شبا

  1
 23. حمزه ویسی می‌نویسد

  شماره شبامیخام

  1
 24. vahabi می‌نویسد

  از مفید بودن این سایت برای دستیابی به اطلاعات مورد درخواست بهره مند میشوم

  1
  2
 25. ناهید خزاعی فدافن می‌نویسد

  شماره شبا میخوام

  4
 26. محمد جلال می‌نویسد

  شماره کارتم رو میخوام

  1. رده می‌نویسد

   با شماره کارت می‌توان شماره شبا گرفت. روش برعکس آن به دلیل وصل بودن کارت‌های متعدد به شماره حساب، امکان‌پذیر نیست.

   2
 27. محمد جلال می‌نویسد

  شماره کارت

 28. مسعود می‌نویسد

  باسلام
  کاری شایان قدر دانی به کارها با ارزشتان ادامه دهید
  من اولین باری است که این فرم را پر کرده ام .
  پس چگونه تکراری است.

  1
 29. مسعود می‌نویسد

  باسلام
  کاری شایان قدر دانی به کارها با ارزشتان ادامه دهید

  2
 30. مسعود می‌نویسد

  باسلام
  کاری شایان قدر دانی

  1
وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی