رده دریافت شماره شبا شبا بانک صادرات

دریافت شماره شبا بانک صادرات با شماره کارت و حساب

اگر می‌خواهید شماره کارت و شماره حساب بانک صادرات را به شماره شبا تبدیل کنید و از نام صاحب حساب مطمئن شوید، این دکمه را فشار دهید:

 

بانک صادرات
بانک صادرات

از خط تیره «-» یا «.» به‌عنوان جداکننده بخش‌های شماره حساب استفاده کنید.

نام صاحب حساب:

گرفتن شبای بانک صادرات

لوگو بانک صادرات

گرفتن شبای بانک صادرات از سایت رده تنها چند ثانیه طول می‌کشد. برخلاف بیشتر سایت‌های فضای آنلاین که مسیر پیچیده‌ای برای دادن شبای بانک صادرات با شماره کارت یا شماره حساب دارند و معمولا اطلاعات زیادی از متقاضیان می‌خواهند، رده بدون مراحل پیچیده و رایگان با هر اطلاعات بانکی شماره شبای بانک صادرات را تحویل شما می‌دهد. کافی است وارد سایت رده شوید. به سادگی و کمتر از چندثانیه این فرآیند را انجام دهید. بانک صادرات یکی از قدیمی‌ترین بانک‌های ایرانی است که 70سال از قدمتش می‌گذرد و حدود 22 میلیون کارت فعال در شبکه بانکی ایران دارد.
از طریق سایت خود بانک می‌توان استعلام شماره شبا بانک صادرات را گرفت و دریافت شماره شبا بانک صادرات رایگان را انجام دهید، اما تبدیل شماره شماره کارت به شبا بانک صادارت از طریق سایت خود سایت امکان‌پذیر نیست. البته در همراه بانک امکان دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق پیامک میسر است.

 

 

 

دریافت شماره شبا

 

دریافت شماره شبای بانک صادرات  با شماره کارت

اگر هنوز  موفق به دریافت شماره شبای بانک صادرات خود نشده‌اید، کافی است شماره کارت خود یا هر فرد دیگری که قصد انتقال پول به حسابش را دارید، همراه داشته باشید. امکان دریافت شماره شبای بانک صادرات در سایت «رده» فراهم است. فراموش نکنید گرفتن اولین شبای بانک صادرات یا هر بانک دیگری که مد نظر شماست، در رده رایگان خواهد بود. تنها کافی است وارد اپلیکیشن یا سایت رده شوید. بعد از وارد کردن شماره موبایل و ساختن اکانت کاربری، ظرف چند ثانیه می‌توانید شماره شبا هر کدام از بانک‌های مورد نظرتان را تحویل بگیرید. بعد از ورود به سایت، در نوار بالا وارد بخش دریافت شماره شبا شوید. بعد از انتخاب گرفتن شماره شبا با شماره کارت یا شماره حساب به آسانی کد 24رقمی را دریافت کنید.
کد شبا بانک صادرات را می‌توان از طریق شماره حساب و شکاره کارت محاسبه کرد اما از طریق سایت بانک صادرات فقط می‌توانید از طریق شماره حساب این کار را انجام دهید. در سایت و اپ رده به‌راحتی دریافت شماره شبا بانک صادرات از طریق شماره کارت را انجام دهید. همانطور که در بالا نیز اشاره شد، حتی اگر شماره حساب خود را نیز نداشته باشید، در رده تبدیل شماره کارت به شبا بانک صادرات برای شما امکان‌پذیر است.

دریافت شماره شبای بانک صادرات با شماره حساب

یکی از مزیت‌های گرفتن شبای بانک صادرات از رده این است که با هر اطلاعات بانکی – شماره کارت، شماره حساب- می‌توانید به کد شبا حساب دسترسی پیدا کنید. علاوه بر امکان دریافت شماره شبا با شماره حساب، می‌توانید از تبدیل شماره حساب به شماره کارت و بالعکس هم استفاده کنید. به همین راحتی شما کد شبای بانک صادرات برای انتقال پول بر پایه سامانه‌های جدید بانک مرکزی مانند پایا و ساتنا را در اختیار دارید. اگر هم نمی‌دانید که سامانه پایا و ساتنا چه مزیتی نسبت به روش‌ها دیگر جابه‌جایی پول مانند کارت به کارت یا انتقال از طریق خودپرداز دارد، این نکات را بدانید؛

با انتقال پول با استفاده از سامانه پایا یا ساتنا هم کارمزد خیلی کمتری نسبت به دیگر روش‌های کارت به کارت پرداخت می‌کنید، هم تا سقف خیلی بالاتری امکان انتقال پول را خواهید داشت. در روش کارت به کارت شما تا سقف 10 میلیون تومان می‌توانید پول به حساب دیگران واریز کنید. اما در سامانه پایا تا سقف 100 میلیون تومان و در سامانه ساتنا امکان انتقال نامحدود پول دارید. از این گذشته امنیت در واریز پول براساس شماره شبا و از طریق پایا و ساتنا امنیت خیلی بیشتری نسبت به دیگر روش‌های دارد.

ساختار شبا بانک صادرات

درباره ماهیت این کد و چگونگی به وجود آمدنش در «رده» به تفصیل نوشته‌ایم اما این شناسه ۲۶ کاراکتری که از کنار هم نشستن بخش‌هایی متفاوت ساخته‌شده برای بانک صادرات به این صورت است که بعد از تنها کاراکترهای غیرعددی در این شماره یا همان شناسه بین‌المللی هر کشور  -برای ایران IR- دو رقم «بازبینی درستی ساختار» می‌آید که برای رسیدن به بالاترین سطح اطمینان از دریافت و ارسال کامل و بدون نقص یا تحریف شبا، الزامی است. بعد 020 را داریم که شناسه اختصاصی بانک صادرات است. البته شماره شناسه‌ بیشتر بانک‌های ایرانی دو رقمی‌ ست و برای رسیدن به میزان استاندارد جهانی سیزده ششصد و شانزده ( ISO 13 616 ) یا همان مبنای سازش شماره شبا بوده که یک صفر به ابتدای آن افزوده شده و در ادامه نیز با استفاده از همان شماره حساب فرد است که شماره‌ شبا صادرات کامل می‌شود.

راهنمای گرفتن شماره شبا بانک صادرات

 1. اولین قدم این است؛ وارد حساب کاربری‌ خودتان در سایت رده شوید. یکی از مزایای رده این است که علاوه بر شماره شبا بانک صادرات، می‌توانید شبای تمام حساب‌های خودتان را در هر بانکی بگیرید. یادتان باشد اولین شماره شبا که از سایت رده بخواهید هم رایگان است و نیازی به پرداخت پول نیست.
 2. بعد از ثبت نام یا ورود به حساب کاربری در سایت یا اپلیکیشن، قسمت‌های مختلفی مانند تبدیل‌های شبا، استعلام تسهیلات و استعلام چک برگشتی برای کاربر نمایش داده می‌شوند. پس اگر به دنبال گرفتن شماره شبا بانک صادرات هستید، روی بخش «تبدیل‌های شبا» کلیک کنید.
 3. پس از انتخاب قسمت «تبدیل‌های شبا»، با پنجره‌های تبدیل «کارت به شبا»، «کارت به حساب»، «حساب به شبا» و «استعلام شبا» مواجه می‌شوید. برای گرفتن شماره شبا بانک صادرات، پنجره «کارت به شبا» را انتخاب کرده و بعد از وارد کردن شماره کارت خودتان، روی قسمت «تبدیل» بزنید.
 4. برای گرفتن شماره شبا بانک صادرات کار دیگری باقی نمانده و تمام اطلاعات حساب مانند شماره 24رقمی شبا، شماره کارت، شماره حساب، نام و نام خانوادگی صاحب حساب و البته فعال یا غیرفعال بودن حساب برای کاربر نمایش داده می‌شود.

نکته: اگر حافظه‌تان برای انتقال ذهنی شماره شبا یاری نمی‌کند، «کپی شماره شبا» را انتخاب و به جای مورد نظر انتقالش بدهید.

مزایای شماره شبا

اولین مزیت استفاده از کد در انتقال وجه با استفاده از شماره شبا، عدم نیاز به دیگر اطلاعات بانکی است. هنگام استفاده از کد شبا دیگر نیازی به دانستن نام بانک موردنظر، شماره حساب و کد شعبه ندارید. چون تمام این اطلاعات به صورت متصل بهم در شماره شبا آمده‌اند. پس با گرفتن شماره شبا از باقی اطلاعات بانکی خودتان بی‌نیاز خواهید شد و به هر میزان که بخواهید امکان جابه‌جایی پول دارید و به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید مبلغ موردنظر خود را با استفاده از شبا منتقل کنید. نکته بعدی امنیت استفاده از شبای بانک صادرات در انتقال پول است.

هنگام انتقال به شماره شبای هر فرد، اگر زمان وارد کردن ارقام اشتباهی انجام دهید یا عددی را پس و پیش وارد کنید که باعث مغایرت بین شبای وارد شده با شبای حساب مقصد شود، پیامی با مضمون خطا در شماره شبا دریافت خواهید کرد و مبلغی از حساب شما کسر نخواهد شد. یعنی تحت هیچ عنوانی امکان انتقال اشتباه پول به حسابی دیگر وجود ندارد. نکته آخر هم اینکه با شماره شبا به تمام سوابق حساب بانکی خود دسترسی دارید.

سوالات متداول درباره شماره شبای بانک صادرات

بله. می‌توانید تنها براساس شماره ۱۶ رقمی روی کارت‌های این بانک و همین‌طور شماره‌ حساب، شماره شبا بانک صادرات را بگیرید. با همراه داشتن شماره کارت بانک صادرات می‌توانید شماره شبا را از ‌رده بگیرید.

با شماره شبا بانک صادرات محدودیت‌ جابه‌جایی وجه در روش کارت ‌به کارت را نخواهید داشت و تا سقف بالایی امکان جابه‌جایی پول دارید.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

240 دیدگاه
 1. سید محمدعلی هاشمی می‌نویسد

  سلام سامانه پیامکی حسابم به دلیل عدم موجودی قطع شده واز طریق سامانه شمس اقدام کردم وکدملی رو زدم وهی خطای ثبت احوال رو میده الان میشه راهنمائیم کنید چیکارکنم؟ممنون

 2. چکامه می‌نویسد

  سلام چرا ۲۰۰ هزار تومن لز حسابم کم کردین این پولها خوردن نداره ‌چجوری پولمو پس بگیرم

  1. رده می‌نویسد

   دوست عزیر در رده مبلغ ۲۰۰ هزار تومان برای شارژ نداریم. متاسفانه چندین سایت با خدمات مشابه این مبلغ را دریافت می‌کنند و کاربران به اشتباه توصر می‌کنند که رده این مبلغ را کم کرده .. این مبلغ کیف پول در سایت‌های مشابه دردسرهایی به همراه گلایه کاربران برای ما را به همراه داشته است.

 3. رکسانا زارع توانا می‌نویسد

  شماره حساب کارت بانک صادرات را فراموش کردم

  1
 4. آذین مهر می‌نویسد

  سلام برای دادن شماره شبا مبلغ دویست هزارتومن از من کم شد ومن فکر میکردم بیست تومن هست بقیه پولمو چطور بگیرم

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   در پنل my.rade.ir قسمت پشتیبانی تیکت بگذاربد تا همکاران مراحل بازگشت وجه را انجام دهند.

 5. ابوالفضل می‌نویسد

  سلام سایت مشکل داره و نمیشه ثیت نام کرد.

  2
 6. فرزانه می‌نویسد

  سلام من سایت شمارو به اشتباه به جای ۱۰ هزار ۱۰۰ هزار شارژ کردم چ طور میتونم به حسابم برگردونم

 7. هانیه می‌نویسد

  سلام
  من با سایت شما، راحت از روی شماره کارت، شماره حساب رو به دست آوردم، ممنون

  3
  3
 8. مهران می‌نویسد

  سلام یک حساب بانکی در بانک صادرات دارم ایا باکد ملی میشه به شماره حسابم دسترسی پیداکنم. ممنون

  18
  8
 9. حسین فریدونی می‌نویسد

  سلام، دریافت شماره شبا را آسان تر کنید. نیاز به شماره موبایل و رمز و … نباید باشد.

  3
  1
 10. عباس یگانه می‌نویسد

  سرکاریه؟
  مگه مجبورید آخه
  وقتی نمیتونی چرا سایت خدمات راه انداختی. جمع کنید و سنتی برید جلو

  12
  1
 11. حسین می‌نویسد

  چرا برا گرفتن یه شماره شبا باید هفت خان رو ردکنیم

  8
 12. مسعود می‌نویسد

  واقعا متاسفم که عرضه ی برقرار کردن ی سایت و ارائه خدمات بدون اذیت و معطلی رو هم ندارید!!!
  اخه دیدم هی میگید ن امکانپذیره گفتم دوباره انجام بدم شاید حرف شما درست باشه ولی بازم نشد گفتم نظرم رو تکرار کنم!!

  23
  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   ممکن است در آن زمان سایت با اختلال‌هایی همراه بوده باشد، عذرخواهی می کنیم

   1
 13. مسعود می‌نویسد

  واقعا متاسفم که عرضه ی برقرار کردن ی سایت و ارائه خدمات بدون اذیت و معطلی رو هم ندارید!!!

  15
 14. ناشناس می‌نویسد

  سلام هرکاری میکنم شماره کارتمو از طریق شماره حساب یا شبا پیدا کنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید چطوری و از کجا پیداش کنم

  1
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   به دلیل اینکه میتونه چند شماره کارت به یه جساب متصل باشه (مثل کارت‌های منقضی شده یا گم شده و…) در نتیجه سیستم تبدیل شبا میتونه از شماره کارت به شماره شبا و شماره حساب برسه، ولی نمیشه از شماره شبا به شماره کارت رسید.

   1
   4
 15. مژده می‌نویسد

  ببخشید من پول ریختم بعد سایت ارور داد پول من رو بهم برگردنید

  6
  1
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   نگران نباشید. فقط کافیه در پنل کاربری‌تون تیکت ثبت کنید تا سریع رسیدگی بشه.

   6
 16. شهرام می‌نویسد

  تتت

 17. علی می‌نویسد

  واقعا بانک به این عظمت برای شماره شبا دادن …… خیلی خیلی مزخرفه

  29
  1
 18. حسین می‌نویسد

  شماره شبا

  1
  1. رده می‌نویسد

   لازم نیست اینجا چیزی بنویسید… عضو پنل بشید.

   1
   2
 19. Taki می‌نویسد

  بدتربن بانک جهت انتقال یا کسب آگاهی از شبا و..بانک صادرات .مزخرفترین بانک .خدا لعنتشون کنه

  27
  6
 20. Amir می‌نویسد

  یعنی این بانک صادرات دهنمو سرویس کردن این سایتم که شماره شبا رو نمیده مزخرف ترین بانک ایران صادراته

  20
  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   به دلیل محدودیت‌های مقرر شده توسط این بانک، امکان برخی تبدیل‌های شبایی وجود نداره.

   2
   5
 21. هادی خزایی می‌نویسد

  ب نظرم برای کارت ب کارت

 22. ناصر می‌نویسد

  چرا بانک صادرات با همراه کارت کار نمی کنه با تمام کارتها میشه کارت به کارت کرد ولی با بانک صادرات نمیشه ؟؟

  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   شاید جابه‌جایی حساب صادرات‌تون محدود شده. ولی صادرات در انتقال کارت به کارت، محدودیت‌های زیادی داره و عجیب نیست.

   6
 23. ابراهیم باندری می‌نویسد

  ثبت نام ایرانخودرو

  1
 24. محمد فتحی می‌نویسد

  خوبه

  1
  5
 25. سعید فرحی الوندی می‌نویسد

  خیلی ممنون از خدماتتون

  4
 26. علی روشن می‌نویسد

  بانک تون … است دو بار رفتم بانک فرم فعال شدن smsبانک را دادم انجام ندادن.بانک دولتی … همینه.

  2
 27. روحی می‌نویسد

  مزخرفترین بانکه خیلی مزخرفه حالم بهم خورده

  20
  1
 28. قناد می‌نویسد

  من با چندین بانک کار میکنم فقط بانک صادراته که میخواد از گیه م کره بگیره

  11
  1
 29. ربیعی می‌نویسد

  سلام برای شماره شبا مبلغ ۵۰۰۰۰ تومن واریز کردم درخواست برگشت وجه رو چطور پیگیری کنم

  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   در پنل‌تون تیکت ثبت کنید تا توسط همکاران پیگیری بشه.

   1
   1
 30. مهران پاک نزاد می‌نویسد

  من همراه بانک صادرات دارم .برای انتقال پول به بانک ملی نمی توانم از کلید IR استفاده و انتقال پول را انجام دهم لطفا راهنمایی فرمایید

  1
وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی