رده حساب سپرده سرمایه‌گذاری ارزی حساب سپرده ارزی دلار آمریکا بانک سامان

حساب سپرده ارزی دلار آمریکا بانک سامان

شرکت
سود
2.5 %

3 ماهه:  0.25 درصد
6 ماهه: 0.5 درصد
12 ماهه: 2.5 درصد

بازه واریز سود
ماهیانه
حداقل موجودی
1,000 واحد

طی دوره‌‌ سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت ویژه ارزی، امکان افزودن به مبلغ سپرده یا برداشت و انتقال وجه از آن وجود ندارد؛ اما درصورت نیاز، می‌توانید تمام یا بخشی از آن را، پیش از پایان دوره‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری ببندید. در این صورت، سود این بخش از سپرده، با نرخ سود سپرده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ متناظر و کاهش 1/0 درصد به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان جریمه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فسخ قرارداد محاسبه شده و به شما پرداخت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

نوع پرداخت سود
ارزی

برداشت از سپرده به‌صورت اسکناس ارزی فقط برای مبالغی که اسکناس ارزی به‌حساب واریزشده است، امکان‌پذیر است. این برداشت تنها در همان شعبه‌ای که واریز صورت گرفته است، انجام می‌شود.

حداقل موجودی منشا داخلی
10000
حداقل موجودی منشا خارجی
10000
نوع بازگشت اصل سپرده
ارز

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

5 دیدگاه
 1. وحید می‌نویسد

  در صورتی که هر زمان بخواهیم سپرده را از بانک برداشت نماییم اصل سپرده و سود سپرده را به صورت اسکناس دلاری پرداخت خواهید نمود؟
  آیا پرداخت بلافاصله انجام میشود؟
  آیا سپرده کردن اسکناس دلاری که در منزل داریم در بانک شما نیازی به مجوز و مستنداتی در مورد منشا آن دارد؟

  9
  6
  1. علی اکبر می‌نویسد

   من هشتاد هزار یورو در بانک سامان سپرده داشتم. برای بستن حساب محدودیت برداشت روزی 8 هزار یورو گذاشته بودن. اما به هر حال همه پول را ظرف دو هفته تونستم اسکناس یورو تحویل بگیرم. البته این برای 3 سال پیش بود الان نمیدونم.

   3
  2. یلدا می‌نویسد

   هنگام بستن حساب با مشکلات بسیاری مواجه خواهید شد. این بانک را برای حساب ارزی فراموش کنید! حتی در موارد ریالی هم خودتان نقایسه کنید میزان کارمزدها را با بانکهای دیگر. در مورد ارزی، اکثر مواقع به شما ریال پس میدهند، آن هم با نرخ تشخیصی بانک! نرخ تشخیصی میتواند شامل هر نرخی از دولتی و مبادله‌ای تا نیمایی و غیره باشد. اینجانب از بانک سامان برای افتتاح حساب ارزی، ارز با نرخ آزاد خریدم و موقعی که میخواستم سپرده خود را پس بگیرم، هر واحد ارز را دوازده هزار تومان کمتر از قیمت ارز آزاد تحویل دادند. بعد از اعتراض و دو ماه پیگیری هیچ نتیجه‌ای نگرفتم. مجبور به شکایت شدم که متاسفانه اداره بازرسی هم همان قیمت را تایید کرد. هنگام افتتاح گفته بودند صد در صد اطمینان داشته باشید که عین ارز را تحویل میگیرید یا معادل نرخی که خریدید. در عمل این اتفاق نیفتاد و پنجاه میلیون تومان کمتر از سپرده‌ام به من برگرداندند. وظیفه‌ام بود تجربه خود را خدمتتان عرض کنم.
   موفق باشید

   30
   1. سعید می‌نویسد

    سپرده گذاری ارز در ایران را فراموش کنید. ….
    در کشوری که دلار قاچاق بحساب میاد و اگر هم نیاید حتما باید گواهی منشاء داشته باشید واقعاً جرعت میخواد مثلاً بیست هزار دلار زبان بسته را ببری تحویل بانک بدی آنهم با ۲.۵ درصد سود که عملا یعنی صفر اصلا به دردسرش نمی ارزه نکنید اینکار رو پیشنهاد میکنم…. با همان پولتان نقره شمش کیلویی ۹۹۹بخرید در صندوق امانات بانک بگذارید یکسال بعد حتما دوبرابر یا دو ونیم برابر شده …..

    11
    2
 2. علی ،مرد غضبناک می‌نویسد

  خیلی کمه

  6
  3
تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد