رده صندوق سرمایه‌گذاری‌ صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران

اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران

آخرین به‌روز رسانی: 09 مهر 1402 | انتشار: 8 آبان 1396
نام اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران
نوع صندوق درآمد ثابت
ETF خیر
ارزش خالص دارایی 97,262,916,054,676 ریال
بازده روزانه 0.04 %
بازده هفتگی 0.35 %
بازده ماهانه 1.7 %
بازده سه ماهه 5.12 %
بازده شش ماهه 0 %
بازده یک ساله 20.5 %
بازدهی از آغاز فعالیت 134.52 %
مدیر صندوق کارگزاری بانک ملی ایران
مدیران سرمایه‌گذاری رضا رضائی، سعید کشاورز، یاسر محمودی جم
متولی صندوق موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ارقام نگر آریا
حسابرس کاربرد تحقیق
درصد حقیقی 31
درصد حقوقی 0
سود تضمین‌شده 0 %
سود پیش‌بینی شده 0 %
دوره تقسیم سود 0 ماهه
قیمت صدور 10,135 ریال
کارمزد صدور 0 ریال
قیمت ابطال 10,120 ریال
کارمزد ابطال 0 ریال
حداکثر تعداد واحد سرمایه‌گذاری 0
ضامن نقدشوندگي ----
اوراق مشارکت 42.4 %
سپرده بانکی 38.84 %
وجه نقد 0 %
سهام 14.45 %
پنج سهم با بیشترین وزن 4.77 %
دارایی‌های دیگر 0.85 %
قیمت آماری 10,152 ریال
تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری شده 9,610,734,122
تاریخ آغاز فعالیت 1396/04/31
آدرس وب‌سایت http://etemadbmifund.com

معرفی صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد بانک ملی ایران

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد بانک ملی از صندوق‌های با درآمد ثابت است که از تیر ۱۳۹۶ و با دریافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز به فعالیت کرده است. این صندوق هم مانند اکثر صندوق‌های درآمد ثابت، عمده دارایی‌هایش را در اوراق مشارکت و سپرده بانکی سرمایه‌گذاری کرده است و بخش کوچکی از دارایی‌های آن هم طبق اهدافی که مدیران صندوق در نظر گرفته‌اند، در سهام سرمایه‌گذاری شده است.

دارایی‌های صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد بانک ملی ایران

چند نکته درباره صندوق اعتماد بانک ملی ایران

حدود ۸۷درصد از دارایی‌های صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران به سپرده بانکی و اوراق مشارکت اختصاص یافته است و در نتیجه نوسان‌های مثبت و منفی بورس تأثیر زیادی روی عملکرد این صندوق ندارد. روش سرمایه‌گذاری در این صندوق از طریق صدور و  ابطال واحدهاست و فرایند ثبت‌نام و سرمایه‌گذاری در این صندوق، از طریق مراجعه به سایت اصلی صندوق etemadbmifund.com و به‌صورت آنلاین است، البته به شرطی که در سجام ثبت‌نام کرده باشید و احراز هویت سجام‌تان تکمیل شده باشد.

نکته دیگر اینکه دوره تقسیم سود این صندوق یک ماهه است و سود آن معمولا اواسط هر ماه به حساب سرمایه‌گذاران واریز می‌شود. بازدهی این صندوق طی ۱۲ ماه گذشته حدود ۱۵٫۳درصد بوده و در درجه‌بندی عملکرد یک‌ساله، چهار ستاره (از پنج ستاره) و در درجه‌بندی عملکرد سه‌ساله، پنج ستاره دریافت کرده است.

از مهم‌ترین ویژگی‌های صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد بانک ملی می‌توان به سود ثابت و مطمئن، شفافیت اطلاعات مالی، نقدشوندگی بالا و ریسک پایین اشاره کرد.

بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که در حال حاضر، کارگزاری بانک ملی ایران سه صندوق سرمایه‌گذاری را تحت مدیریت خود دارد که «صندوق اعتماد» یکی از این سه صندوق است. این کارگزاری علاوه بر صندوق اعتماد، صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک و صندوق توسعه ملی را هم مدیریت می‌کند.

جدول مقایسه ای همه صندوق های سرمایه‌گذاری

آمار و اطلاعات و میزان سود صندوق اعتماد بانک ملی

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران طی یک سال گذشته بازدهی ۱۵٫۳۷ درصدی داشته است. به این ترتیب، میانگین بازدهی ماهانه این صندوق چیزی در حدود ۱٫۲۸درصد بوده است. خالص ارزش دارایی‌های این صندوق نیز در حال حاضر به رقم ۹٫۸ هزار میلیارد تومان رسیده است.

نمودار خالص ارزش دارایی‌های صندوق اعتماد بانک ملی را در طی چهار سال گذشته در تصویر زیر مشاهده می‌کنید.

نمودار خالص ارزش دارایی‌های صندوق اعتماد بانک ملی

ارکان صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی

یکی از نکاتی که هنگام سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها باید در نظر بگیریم، ارکان آن صندوق است. درست است که میزان بازدهی صندوق و نحوه تقسیم سود آن برایمان اهمیت زیادی دارد، اما این سود و بازدهی حاصل عملکرد ارکان صندوق است. به همین دلیل است که باید قبل از انتخاب صندوق، به اساس‌نامه و امیدنامه آن مراجعه کنیم و با ارکان آن صندوق (مدیر، متولی، حاسبرس و غیره) آشنا شویم.

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد کارگزاری بانک ملی ایران، همان‌طور که از نامش پیداست، با مدیریت کارگزاری بانک ملی ایران فعالیت می‌کند. متولی این صندوق موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت ارقام‌نگر آریاست. شرکت آرمان آروین پارس هم کار حسابرسی این صندوق را برعهد دارد.

ارکان صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی

روش و مراحل سرمایه‌گذاری در صندوق اعتماد کارگزاری بانک ملی

نحوهٔ سرمایه گذاری در این صندوق درآمد ثابت هم مانند اکثر صندوق‌ها به‌شیوه صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری انجام می‌گیرد. نحوه صدور و ابطال هم به‌نسبت ساده است و پس از تکمیل مراحل ثبت‌نام، به‌صورت آنلاین و از طریق پنل کاربری مخصوص سرمایه‌گذار انجام می‌گیرد.

برای ثبت‌نام در این صندوق و آغاز سرمایه‌گذاری باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. وارد سایت اصلی صندوق «etemadbmifund.com» شوید و در قسمت بالای صفحه، روی گزینه «ورود سرمایه‌گذاران» کلیک کنید. سپس گزینه «ثبت‌نام در صندوق» را انتخاب کنید. در این بخش امکان ثبت‌نام برای شخصیت‌های حقیقی و حقوقی ایرانی و همچنین اتباع خارجی وجود دارد. اگر شخصیت حقیقی ایرانی هستید، لازم نیست چیزی را تغییر بدهید، چون گزینه پیش‌فرض همین است.
 2. کد ملی و شماره موبایل‌تان را به همراه کد امنیتی سایت وارد کنید و به مرحله بعد بروید.
 3. در این مرحله پیامک «کد اعتبارسنجی» به شماره تلفن همراه‌تان ارسال می‌شود و باید این کد را در کادر مربوط به آن وارد کنید. در قدم بعد باید موافقت خودتان با اساسنامه و امیدنامه صندوق را هم اعلام کنید.
 4. در مرحله بعدی، کد اعتبارسنجی دیگری به موبایلی که در سجام ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود. این کد برای دریافت اطلاعات شما از سامانه سجام است. با وارد کردن این کد، اجازه دسترسی سایت صندوق به این اطلاعات را می‌دهید. بعد از واردکردن این کد، باید برای خودتان نام کاربری و رمز عبور انتخاب کنید. سعی کنید رمز عبورتان ترکیبی از عدد، حروف بزرگ و حروف کوچک انگلیسی باشد.
 5. اگر این مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید، پیام «ثبت‌نام با موفقیت انجام شد» را خواهید دید. اکنون کافی است روی دکمه ورود به صندوق کلیک کنید و با نام کاربری و رمز عبوری که در مرحله پنجم انتخاب کرده‌اید، وارد پنل کاربری شخصی‌تان در صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد بانک ملی ایران شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

183 دیدگاه
 1. راستین می‌نویسد

  اگر جوابدهی نیست لطفا این قسمت پشتیبانی صندوق را جمع کنید چون بیکار نیستیم که الکی سوال کنیم وکسی جواب نده ….. سود بانکی 23 درصد و بیشتر شده است چرا سود صندوق 20 درصد و اینقدر پایین هست و تازه در نرخ صدور با چند روز تاخیر محاسبه می کنید…؟؟؟ مردم متوجه میشن به شعورشون توهین نکنید…

 2. حقگو می‌نویسد

  سامانه مشکل فنی دارد یا پول نیست و یا برای جلوگیری از خروج پول ها از صندوق برای حساب های وکالتی سامانه تون مشکل دار شده؟؟؟ سود ها روز 16 ام باید واریز میشده و الان 20 ام هست!!!!!!

  1
  1
 3. ساسان می‌نویسد

  این صندوق برای پرداخت سود دوره منتهی به اردیبهشت ۱۴۰۲ به مشکل خورده

 4. راستین می‌نویسد

  چرا سود این ماه هنوز واریز نشده است؟ 17 ام هم گذشت…

  3
  2
 5. sasan می‌نویسد

  سلام:دوستان اگر کسی اطلاع دارد بفرماید :من اصلا عضو این صندوق نیستم ولی پیام برای من امده که شما عضوهستید وکدسجامی هم برای من آمده که ظاهرآ خودشون به گوشی من دسترسی داشتند وکد راخوندن وسپرده صندوق به نام من ایجادکردند :آیا اینکار ممکن است واگر هست چکاربایستی بکنم ممنونم اگرپاسخی دارید بفرمائید

 6. مجید می‌نویسد

  سلام سود برج ۱۲ رو هنوز واریز نکردید

 7. راستین می‌نویسد

  سلام
  سود برج 12 کمتر از همه صندوق ها و اونهم هنوز 18 ام شده و واریز نشده

 8. حقگو می‌نویسد

  سلام با این نرخ بالای تورم باز دوباره دارن سود را کم می کنند

  1
 9. حقگو می‌نویسد

  سود بانکی 23 درصد شد.ابطال بزنین سرمایه تون رو برین همین بانک ملی و تمام بانک ها باز کنید.معطل چی هستین از این صندوق خیری بهتون نمی رسد….

  3
 10. وفادار می‌نویسد

  دوستان عزیز چرا خودتون رو اذیت می کنید.اگر هنوز هم نمی خواین پولتون رو تبدیل به ارز و سکه کنید 23 درصد از خود بانک ها سود بگیرید بجای 19 درصد از صندوق های سرمایه گزاری……
  چطور اوراق گواهی سپرده مدت‌دار بخریم؟
  برای خرید اوراق گواهی مدت‌دار با سود 23 درصد که بانک مرکزی به تازگی مجوز فروش آن را صادر کرده است، باید بالای 18 سال سن داشته باشید. به جز شرط سن هیچ محدودیت دیگری برای افراد وجود ندارد. اما بهتر است این نکات مهم را هم در زمان خرید اوراق گواهی بانکی با بیشترین سود بدانید تا بعدها اما و اگری برایتان وجود نداشته باشد.

  نرخ سود سالانه اوراق گواهی سپرده بانکی 23 درصد است.
  اگر قبل از سررسید سالانه به پول‌تان نیاز پیدا کنید و از بانک اصل پول‌تان را طلب کنید، سود 10 درصد سالانه به سپرده شما تعلق می‌گیرد.
  مدت زمان این اوراق مشارکت، حداکثر یکساله است، اما ممکن است برخی بانک‌ها آن را با سررسیدهای کمتر از یکسال هم بفروشند.
  اوراق گواهی سپرده بانکی قابل فروش یا انتقال است. پس قبل از سررسید سالانه امکان فروش آن را به نفری دیگر دارید.

  1
  1
  1. دکتر مقیم می‌نویسد

   سوال دارم، خواسثم بدانم چقدر سود و بازدهی میدهدهد و روش بازپرداختش چگونه است شما که در رهاور امید نامه و اساس نامه را خواندهاید لطفا نظرتان را کامل بفرمایید؟ راستی اختصاصی بازارگردانی چطور است که88.2 درصد میدهد؟

 11. حائری می‌نویسد

  سلام بد نبود ولی در مورد سود مرکب توضیحی ندادین اصلا تعلق میگیره و چطور

 12. رامین می‌نویسد

  با سکه 15 و 200 و دلار 34 تومن، سود صندوق یک درصد بیشتر از سپرده به چه درد می خورد؟؟؟

  1
 13. ماریا می‌نویسد

  دوستان این صندوق ماهانه چند درصد سود میده؟

  3
  3
  1. پیگیر می‌نویسد

   18 تا 20 درصد…
   با این تورم اشتباه هست سرمایه گزاری در صندوق…

   2
 14. راستین می‌نویسد

  دلار 30 تومنی سکه 13 تومنی تورم 70 درصدی اونوقت سود 1 +18 درصدی

  10
 15. مهرینا می‌نویسد

  سلام هر یک میلیون باید چند واحد ابطال بزنیم

  9
 16. م می‌نویسد

  دوستان واقعا این صندوق اینقدر سود ماهیانه میده تو محاسبه خود سایت یعنی ده میلیون تومن سهم میخری ماهیانه 15 میلیون سود میده؟؟؟؟؟؟؟؟

  4
  2
 17. محمد حسن گرجی زاده می‌نویسد

  صندوق سرمایه گذاری اعتماد ملی از مشتری می خواهد که اگر سئوالی دارید در اینجا بپرسید ولی هرگز جواب نمی داده سودش هم کمترین صندوق را می دهد

  1
 18. یا حق می‌نویسد

  دوستان سرمایه تون رو ببرین بانک همین 18 درصد رو پرداخت می کند. این 18 درصدسودی که این صندوق پرداخت می کند رو بدون دغدغه و نگرانی ببرین بانک کشاورزی سپرده میلاد 18 درصد روز شمار پرداخت پرداخت می کند….اگر هم تا 20 درصد سود می خواین صندوق اوج بانک ملت یا گنجینه امید سپه در 2 سال اخیر زیر 19.5 درصد نداشتن….

  3
  3
 19. پیگیر می‌نویسد

  سریعا پولتون رو از این صندوق خارج کنید گویا ورشکست شده است. الان چند ماه اخیر سهام رشد داشته است ولی گویا صندوق ورشکست کرده و نمی تواند سود متناسب با شاخص بورس را پرداخت کند… در 6 ماه گذشته کمترین سود را بین همه صندوق های سرمایه گذاری پرداخت کرده است.در واقع پارسال چند تا سود خوب پرداخت کرد همه گول خوردند….خیلی ماهرانه حداقل سود بیشتر از سود بانکی را به زخمت پرداخت میکند که سپرده گذاران ابطال نزنن..

  7
  2
  1. پدرام می‌نویسد

   داداش یه سر به سایت صندوق بزن نحوه شناسایی ذخیره سهام عوض شده و بعد از پایان سال مالی توزیع میشه مثل پارسال که توی دی سود اضافه هم ریختن. بازرس سازمان بورس و بانک مرکزی متوجه نشدن، فقط شما با این سطح افتضاح بررسی فهمیدی که ورشکست شده???

   2
   3
   1. هیلا می‌نویسد

    من پارسال در صندوق اعتماد بانک ملی واحد سرمایه گزاری داشتم….کدام سود اضافی را پرداخت کردین؟ بی صداقتی در گفتار و رفتار مسئولین این صندوق موج میزنه و به شعور سرمایه گزاران توهین می کنند…

    7
   2. پیگیر می‌نویسد

    سرمایه گزاران عزیز فقط به فقط ابطال بزنید…. دارن سرمایه تون را به تاراج میبرن …. امروز دلار 27600 و سکه 121000 بود..شاخص بورس و سهام 300 هزار بین تیر تا شهریور فرق کرده….اونوقت سود واریزی در محدوده هم بوده است…. با دسته کورها مگر طرفین….مال مردم خوری مزه داده … این آقا پدرام و امثالهم کارشون اینه که بیان توی این سایت ها این قبیل موارد رو خراب کنند و قطعا بنوعی جز خانواده صندوق اعتماد بانک ملی هست یا منافع دارد…وگرنه کدوم سرمایه گزار چنین اظهار نظری میکنه…..مگر سرمایه گزار از گرفتن سود بیشتر ناراحت میشه که شما شدی؟؟؟!!! در ضمن سازمان بورس و بانک مرکزی کشکه گول نخورین هموشون دست شون تو یک کاسه هست…خیلی حرفه ای هستن حواستون باشه با وعده سر خرمن گول تون نزنن…شکایت باید از طریق قوه قضاییه کرد….پارسال ما برای صندوق اندوخته پایدار انجام دادیم جواب داد…روش را بصورت خصوصی برای گروه تلگرامی دوستان ارسال خواهم کرد…

    3
    1
    1. پدرام می‌نویسد

     والا من که کلا یه پول کمی دارم تو این صندوق که اونم جهت گرفتن تمکن گذاشتم، منطق اقتصادیمم میگه تو فضایی که ۵۰ درصد تورم داریم درآمد ثابت ۱۸ درصد یا ۲۰ درصد یا اصن ۲۲ درصد توفیری نداره و ضرره در کل، ولی شمایی که اصرار به دروغ گفتن داری و کسی که نظر مخالف داره میگی از خودشونه، و تاکیدت هم بر ابطال این صندوق و گذاشتن پول توی صندوقهای دیگه هست مشکوک میزنی

     3
     1
     1. محمد می‌نویسد

      خب برادر چیکار کنیم تو تورم ۵۰ درصد که سود بده؟

      1
 20. بی باک می‌نویسد

  این ماه رشد سهام نسبت به ماه های قبل بیشتر بوده….
  ذخیره ارزش سرمایه کی در صندوق اعتماد انجام میشه؟

  1
 21. حقگو می‌نویسد

  این صندوق علنا داره به شعور سرمایه گذاران توهین می کنه… توهین به شخصیت آنها آنهم اینقدر علنی و مسخره ….این ماه رشد سهام نسبت به ماه قبل بیشتر بود ولی سود کمتری ریخت….من همزمان در ره آورد آباد هم واحد سرمایه گزاری دارم برای 700 واحد مبلغ 140 هزار تومن هم ذخیره ارزش واریز کرد….برین سایت https://shekayat.seo.ir شکایت کنین…

  4
  1
 22. پیگیر می‌نویسد

  اسم این صندوق اعتماد هست….خنده دار است از اعتماد سرمایه گزاران سو استفاده می کنند….سود بانکی بهتر از این صندوق بی صداقت هست….

  7
  1
 23. راسخ می‌نویسد

  عدم صداقت مسئولان صندوق در پرداخت سود و اعلام قیمت ابطال ، قیمت صدور و قیمت آماری در تاریخ‌های ۱۶ و ۱۷ هر ماه بطرز تاسف بار و مسخره ای تکرار می‌شود.تحقیر هوش سرمایه گذاران و تحمیق و توهین به شخصیت آنها آنهم اینقدر علنی و مسخره معلوم نیست پیشنها کدام نابغه در میان مسئولان صندوق هست ۰ فکر کنم باید دست بکار شکایت رسمی شد تا در پای میز محاکمه پاسخ بدند که سیر صعود قیمت سهام به چه دلیل در روز سوددهی و یک روز قبل از آن ؛ هر ماه سقوط آزاد میکنه و بعد از پرداخت سود ناچیز به سهامداران دوباره سیر صعودی پیدا میکنه

  7
  2
 24. راستگو می‌نویسد

  سلام
  دیروز 4 رکورد جدید در بورس تهران در شاخص کل؛ شاخص هم وزن، ارزش معاملات خرد؛ مازاد تقاضا در بازار رخ داد.همچنین شاهد ورود پول حقیقی به بازار بودیم….مدیران سرمایه گزاری صندوق اعتماد بانک ملی به شعور سرمایه گزاران با پرداخت این مبالغ سود مثقالی توهین نکنید…

  3
  2
 25. راستین می‌نویسد

  با سلام
  این صندوق با سود 18.5 تا 19 درصد و اینکه ضمانت نقدشوندگی نداره، هیچ توجیهی نداره… حالا ممکنه یک ماه 20 درصد بشه اونم سرکاری… تو سایتشون هم که میری هر چند وقت الکی میزنه ثبت صدور بسته هست که بازارداغی راه بیاندازه…با این سودی که پرداخت می کنه من حدود12000 واحد را فردا ابطال می زنم برای هرکی می خواد بره صدور بزنه…..ره آورد بانک مسکن سودش بیشتره، ضمانت نقدشوندگی دارد…ذخیره ارزش سرمایه هم پرداخت میکنه…

  11
  1
  1. هیلا می‌نویسد

   عدم صداقت مسئولان صندوق در پرداخت سود و اعلام قیمت ابطال ، قیمت صدور و قیمت آماری در تاریخ‌های ۱۶ و ۱۷ هر ماه بطرز تاسف بار و مسخره ای تکرار می‌شود.تحقیر هوش سرمایه گذاران و تحمیق و توهین به شخصیت آنها آنهم اینقدر علنی و مسخره معلوم نیست پیشنها کدام نابغه در میان مسئولان صندوق هست ۰ فکر کنم باید دست بکار شکایت رسمی شد تا در پای میز محاکمه پاسخ بدند که سیر صعود قیمت سهام به چه دلیل در روز سوددهی و یک روز قبل از آن ؛ هر ماه سقوط آزاد میکنه و بعد از پرداخت سود ناچیز به سهامداران دوباره سیر صعودی پیدا میکنه ۰

   3
   2
 26. هشیار می‌نویسد

  صندوق های قابل معامله در بورس طی ماه جاری بین 28 الی 32 درصد سوددهی داشتند . میتونید به راحتی میزان بازدهی آنها را به دست آورید . صندوق اعتماد بانک ملی هم باید حداقل 30درصد سود بده .اونوقت بزور 20 درصد میده….
  بجای سرمایه گذاری در صندوق اعتماد بانک ملی مستقیم برین بورس…یک ماه که رصد کردم به نظر دارن حدود 30درصد خیلی تابلو درسهام سرمایه گذاران قشنگ […] میکنند…چنسن نوساناتی من قبلا در اعتماد بانک ملی نمیدیدم..اگه خاستین در این صندوق سرمایه گذاری کنین بیشتر فکر کنین..بنظر من اشتباه بزرگیه…. ولی بنظر راه […] و یاد گرفتند….این هفته رصد کردم عجیب میلیاردی از سود سهام مردم بالا کشیدند…
  جالب اینجاست در همین ماه که بازار مثبت بورس که تمام سبد سهم شون مثبت بوده و هر روز مثبت پنج درصد خودشون رو پر میکردن اما جالب اینجاست به جای این که سود افزایش پیدا کنه ، حتی کمترشم کردن و باید پیگیری کرد ..!!
  اگر که صندوق درآمد ثابته پس این همه نوسان منفی چیه واقعاً ؟؟
  اگرم که حداکثر 12٪ از سرمایه رو آوردید توی بازار بورس پس چرا ضررشو فقط به سرمایه داران میدید ؟

  2
 27. بیدار می‌نویسد

  سلام
  چرا سود صندوق اعتماد حتی از ره آورد آباد بانک مسکن و اندوخته پایدار سپهر هم کمتره…..اونوقت برای بازار گرمی واریز پول به صندوق را متوقف میکنه…در ماه های گذشته کمترین سود در بین صندوق های سرمایه گزاری را واریز کرده است؟؟؟؟!!!تورم 75 درصد …سود 18 درصد…
  ابطال بزنین ببرین همون 18 درصد بانک بهتر و مطمین تر هست…

  3
  1
 28. پیگیر می‌نویسد

  سلام
  چرا سود صندوق اعتماد هرماه کم میشه و ماه گذشته کمترین سود در بین صندوق های سرمایه گزاری را واریز کرد؟؟؟؟!!!تورم 75 درصد …سود 18 درصد…

  36
  2
 29. sadaf می‌نویسد

  سلام.توسایت نوشه قیمت ابطال هرواحد ۱۰۰تومنه.پایین نوشته صفر هست.کدومو باور کنیم؟ینی براهر یه میلیون برداریم ۱۰۰تومن کم میکنن؟؟؟

  14
 30. مهدی زارع می‌نویسد

  سلام من چهار روزه که اوراق را باطل کردم ولی تا حالا بحسابم نیامده چرا ؟

  6
  9