رده وام خرید کالا طرح انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین

طرح انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین

در این طرح می‌توانید با ارائه پیش‌فاکتور از فروشگاه اسنوا و مراجعه به شعب بانک اقتصادنوین از این تسهیلات بهره‌مند شوید. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

شرکت
نام وام
انتخاب نوین
سود
15 %
سقف وام
50 میلیون تومان
نوع ضمانت
ضامن رسمی
نیاز به سپرده
حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
مسدودی سپرده
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه
قسط وام
1,733,266 تومان
کل سود وام
12,397,591 تومان
مجموع رقم وام و سود
62,957,591 تومان
سپرده جداگانه
-
هزینه‌های جانبی

این طرح شامل ۶۰ هزارتومان هزینه تشکیل پرونده و اعتبار سنجی و ۱٪‌ از مبلغ وام که هزینه آبونمان سالیانه است، می‌شود.

شرایط و مقررات
 • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد.
 • متقاضی فقط مجاز به خرید از فروشگاه‌های اسنوا است
 • طرح انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین چیست؟

شماره شبا بانک اقتصاد نوینشرکت اسنوا که علاوه بر بانک اقتصاد نوین با چندین بانک خصوصی و دولتی دیگر قرارداد خرید کالا منعقد کرده اخیراً طرح انتخاب نوین را برای مشتریان این بانک مطرح کرده است. در این طرح مشتریان و همکاران این بانک می‌توانند از طریق این تسهیلات لوازم خانگی مورد نیاز خود را تهیه کنند.

این محصولات شامل لوازم صوتی و تصویری، یخچال و فریزر، اجاق گاز، ماشین لباسشویی و ظرفشويی است. گفتنی است که این فروشگاه دارای بیش از ۱۰۰۰ شعبه و نمایندگی در سراسر کشور است.

 

شرایط دریافت وام انتخاب نوین

برای دریافت این وام ابتدا باید به یکی از فروشگاه‌‌های اسنوا در سطح شهر زندگی خود مراجعه کنید. سپس با گرفتن پیش فاکتور از فروشگاه به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین مراجعه و مراحل اداری و تشکیل پرونده خود را انجام دهید. دیگر نیاز به تاکید نیست که فقط مجاز به خرید از فروشگاه‌های اسنوا هستید.

برای مدارک هم جز همان پیش‌فاکتور اسنوایی به مدارک معمول شناسایی‌تان نیاز دارید؛ کارت ملی جدید. فقط مثل همه فعالیت‌های بانکی نباید کارنامه‌تان در سیستم بانکی کشور دچار مشکل باشد. چک برگشتی، تسویه نکردن وام یا دیرکرد، از جمله موانعی است که اجازه باز شدن پرونده وام انتخاب نوین بانک اقتصاد نوین را نمی‌دهد.

 

نرخ سود و بازپرداخت تسهیلات

سود این تسهیلات کمتر از نرخ مصوب بانک مرکزی و با سود ۱۵درصد محاسبه خواهد شد. همچنین حداقل و حداکثر زمان بازپرداخت این تسهیلات به ترتیب ۱۲ و ۳۶ ماه است. عدد قسط را هم می‌توانید در جدول همین بالا مشاهده کنید.

نکته: این تسهیلات همانند سایر بانک‌‌ها به‌صورت کارت اعتباری خرید به متقاضیان ارائه می‌شود که ۱٪‌ از مبلغ تسهیلات شامل آبونمان سالیانه می‌شود.

این طرح منقضی شده است

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 دیدگاه
 1. هدی بنی کرد می‌نویسد

  خانمی خانه دار هستم مسکنی ندارم نیاز به وام دارم که بتونم رهن واسه خانه بدهم

 2. فتح اله صداقت گویان مقدم می‌نویسد

  اینجانب بازنشسته شرکت مخابرات ایران از تامین اجتماعی و حقوق خود را از بانک رفاه کارگران شعبه پارک لاله هستمودریافت میکنم.
  بنده فقط یک گوشی موبایموبایل سامسونگ که حداکثرها میلیون تومان ارزش داره خواهانم وومیتوانوماهی پانصده۰زار تومان پرداخت می نمایم.با تشکر فتح اله صداقت گویان مقدم

  1
  1
وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی