طرح زمرد بانک تجارت

در این طرح شما می‌توانید تا ۵۰ درصد ارزش روزانه سهام عدالت خود، بدون نیاز به ضامن و بصورت غیرحضوری تسهیلات دریافت کنید. اطلاعات بیشتر را اینجا بخوانید.

شرکت
حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
مسدودی سپرده
سود
18 ٪
نیاز به سپرده
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه
نوع ضمانت
مسدودی سپرده

در این طرح سهام عدالت شما به‌عنوان ضامن در نظر گرفته می‌شود

نام وام
زمرد

تسهیلات طرح زمرد بانک تجارت به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟

حتما این روزها درباره دریافت کارت اعتباری سهام عدالت شنیده‌اید و از ربط آن به طرح زمرد بانک تجارت می‌پرسید. بانک تجارت جزو اولین بانک‌هایی بود که به این طرح پیوست تا بتواند برای مشتریانش امکان و تسهیلات مفیدی فراهم کند. این وام یا کارت اعتباری یا تسهیلات، بدون نیاز به ضامن و به‌صورت غیرحضوری به متقضیان ارائه می‌شود.

حالا اگر جزو سهامداران عدالت هستید، ۲ راه پیش روی شماست:

 1. اگر روش مستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده‌اید ولی هنوز هیچکدام از سهامتان را نفروخته‌اید، مشمول طرح زمرد می‌شوید. فقط کافی است دکمه تغییر کارگزار ناظر را در پرتفوی‌تان فعال کنید.
 2. اگر روش غیرمستقیم مدیریت سهام عدالت را انتخاب کرده‌اید، بدون نیاز به هیچ کار دیگری مشمول طرح زمرد بانک تجارت می‌شوید.

لوگو بانک تجارتفراموش نکنید که این بانک تا ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت‌تان را -بر اساس زمانی که درخواست می‌دهید و سهام عدالت وثیقه وام شما می‌شود-، تسهیلات می‌دهد و به حساب بانک تجارت شما تخصیص می‌دهد.

پس اگر در بانک تجارت حساب ندارید، ابتدا یک حساب افتتاح کنید و تمامی مدارک هویتی لازم را به بانک ارائه دهید، در سجام مراحل ثبت‌نام و احراز هویت‌تان را هم به پایان برسانید. حالا با استفاده از درگاه اینترنتی یا همراه بانک تجارت می‌توانید به سادگی در طرح زمرد بانک تجارت درخواست دهید.

بانک تجارت پس از بررسی اطلاعات شما (بدون هیچ مدرک اضافه یا ضامن یا چک و سفته) و استعلام اطلاعات و سهام شما از بورس، مراحل اداری را انجام می‌دهد تا سهام شما وثیقه دریافت وام سریع بدون ضامن شود و سپس تا سقف ۵۰ درصد ارزش سهام، اعتبار به حساب شما می‌دهد.

اگر در ۲۹ روز این وام را تسویه کنید، هیچ سودی به شما تعلق نمی‌گیرد و وام قرض‌الحسنه محاسبه می‌شود. اما اگر زمان بازپرداخت لازم داشته باشید، با سود ۱۸ درصد و ۳ ساله، می‌توانید وام‌تان را به بانک بازگردانید.

می‌توانید اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر درباره کارت اعتباری سهام عدالت را در لینک زیر بخوانید:

روش دریافت کارت اعتباری سهام عدالت

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

6 دیدگاه
 1. محمد0066 می‌نویسد

  چرایه شماره تلفن نمیذارید برای پیگیری این وامهای سهام عدالت یاازطریق کدملی بشه درهمون سامانه زمرد پیگیری کنیم حداقل یه کاری روکه میکنید درست انجام بدید که مردم اینقدراذیت نشن حالا من باید تاکی بمونم ببینم کارت تجارت سهامم کی میاد الان بیشتراز40روزهست که ثبت نام کردم چرامابایداینقدربدبخت باشیم چرا

 2. محمد0066 می‌نویسد

  من الان بیشتراز40روزکاری شده که درسامانه زمرد برای وام سهام عدالت ثبت نام کردم وموفق شداماهنوزنیومده وهیچ جوابی نگرفتم وبانک هم میرم میگه به ماربطی نداره مانمیدونیم اخرش میخوام بدونم من باید چکارکنم اخرش کی میاد یاازچه طریقی پیگیری کنم ممنون

 3. بابک سلیمان نژاد می‌نویسد

  ثبت نام زمرد

 4. mp می‌نویسد

  من حیث المجموع تنها در حد یک لطیفه زیباست چون مسیری که برای ثبت نام معرفی میشه کلا مسدوده

 5. محسن می‌نویسد

  من 30 درصدش رو فروختم یعنی نمیتونم اقدام کنم؟

 6. علی رضا جهانی می‌نویسد

  سلام
  با تبریک سال نو?
  فکرخوبی برای حفظ سهام است.
  اگر تنفس 2ماه باشد پول کاربردی تر میشود?
  ممنون وسپاس??

  9
  8