رده سبدگردان سبدگردان آرمان اقتصاد

سبدگردان آرمان اقتصاد

آخرین به‌روز رسانی: 26 شهریور 1399 | انتشار: 25 شهریور 1399
نام سبدگردان آرمان اقتصاد
حداقل سرمایه‌گذاری
100 میلیون تومان
مدت
12 ماهه
کارمزد ثابت
% 2

تا 1 میلیارد 2 درصد – بالاتر از 1 میلیارد 1 درصد

کارمزد متغیر
% 20

تا 20 درصد سود سالانه هیچ کارمزدی از سرمایه‌گذار اخذ نمی‌شود.
مازاد بر 20 درصد سود سالیانه بصورت پلکانی تغییر می‌کند: مبالغ بین100 میلیون تا500 میلیون تومان جدا از 20 درصد اولیه 30 درصد سبدگردان و 70 درصد به سرمایه‌گذار مبالغ بین 500 تا یک میلیارد تومان جدا از 20 درصد اولیه 25 درصد به سبدگردان و 75 درصد به سرمایه‌گذار و مبالغ مازاد بر یک میلیارد تومان جدا از 20 درصد اولیه 20 درصد به سبدگردان و 80 درصد به سرمایه گذار تعلق می‌گیرد.

دوره پرداخت سود
12

بعد از درخواست 7 روزکاری طول می‌کشد.

شرایط فسخ قرارداد
دارد

بعد از درخواست 15 تا 20 روز طول می‌کشد که سهم به فروش برسد.

خدمات شهرستان
دارد
سامانه معاملاتی
دارد

آپدیت 15 روز بعد از هر خرید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

96 دیدگاه
 1. بهار علیزاده می‌نویسد

  من سه سال هست پول دست آرمان اقتصاد دارم یک سال و نیم پیش اومدم برداشت کنم کل پول رو گفتند مدیرعامل عوض شده بهتر میشه مدیرعامل جدیده ک دیگه کلا گند زده به کل سرمایم نمیدونم چیکار کنم

 2. حسین می‌نویسد

  درود بر شما من دو سال پیش ۳۷۰ میلیون سرمایه گذاری در صندوق انجام دادم بعد از یکسال حدود ۳۰۰ میلیون به اصل پولم رسیدم انهم بصورت سهام

  1
 3. رضا کدمی می‌نویسد

  باسلام.بیش از پنج بار طی زمانهای مختلف (حدود سه ساله) پیامک میزنیم ولی انگار نه انگار.خب چرا میگید پیامک بفرستید ولی جواب نمیدید

  4
 4. شیما می‌نویسد

  من پولم سال 99 دادم دست اینا 50 درصد ضرر کردن و با بدبختی پول ضرر کرده رو پس گرفتم روز اول بهترین برخورد برای گرفتن پول روز اخر بدترین برخورد برای پس دادن پول
  خدا رو شکر مدیرعاملش و تیمش اونجا عوض شدن

  5
 5. شیوا می‌نویسد

  خدا رو شکر ک پولم رو دست اینا ندادم تیم مدیریتی این شرکت کل مردم رو ب خاک سیاه نشوندن

  4
 6. سبدگردان آرمان اقتصاد می‌نویسد

  سبدگردان آرمان اقتصاد مدیرعامل قبلیش روی پرتفوی مردم نوسان میگیرفت کلا انفصال از خدمت در نهادهای مالیش کردن این سبدگردان طی این چند سال با این مدیرعاملش ملت رو بدبخت کرد اما خودشون برد کردن

  2
 7. علی می‌نویسد

  دو سال 1400و 1401 به مبلغ یک میلیارد تومان در سبد گردانی ارمان اقتصاد سرمایه گذاری کردم حتی سود بانکی نیز نصیبم نشد و با ضرر از شرکت خارج شدم دوستان تبلیغات این شرکتها را نخوردند بدانید سر مایه ات را دادی دست دیگری . بدان متضرری . یه مثلی هست ترکها میگند ……..بیگانه نماز مرده بیگانه را چطور می خواند ……..عین همونه . پولت را میگیرند ول می کنند و هرا ز چند گاهی کارمزد خودشون را بر میدارند تو می مانی ضرر سنگین .

  8
  1. vqd می‌نویسد

   دقیقا همین طور است حتی در شرایط صعودی از شاخص کل و شاخص هم وزن هم پایین تر بوده .

   5
   1
 8. غلام می‌نویسد

  سلام به نظر من آرمان اقتصاد مناسب سرمایه گذاری نیست الکی توی تلویزیون تبلیغ میکنند با این حرفها غول نخورید

  8
 9. عبدالناصر سابق می‌نویسد

  به عنوان شخصی که از سبدگردانها در مدت 3 سال استفاده کرده ام می گویم که سبدگردان کاری بیش از صندوق سهامی انجام نداده است یعنی نسبت به صندوقها منفی بوده ؛ حتی با کسر کارمزد از بسیاری از صندوقهای کارگزاری همان سبدگردان هم بدتر بود. فقط هر 3 ماه یک درصد کارمزد ثابت را برداشته و در انتها نیز وقتی می خواهد کارمزد متفیر را بردارد سبد حتی با ایجاد بدهکاری به حداکثر ارزش خود می رسید بعد سبد را ول می کرد نوسان گیری هم نداشت سود سهمی از دو سال پیش مانده بوده و هنوز جهت دریافت اقدام نکرده بوده یعنی دوستان عزیز مخصوصا علاقهمندان با سرمایه کم فقط صندوق ها در دریابید. والسلام

  13
  1
 10. عموی میر سلیم می‌نویسد

  بررسی صورت مالی یکی از سبدگردانها توسط اینجانب نشان داد که میانگین سبدها بالای 20 میلیارد تومن است لذا با با اعداد 100 میلیون سبدگردانی انجام نشود و صندوق خریداری بشود بهتر است.

  9
  3
 11. میر سلیم می‌نویسد

  نکته ای در فرمت قرارداد را که نگاه می کنی نمونه عرض کنم: پولتان را می دهید سال اول ضرر می کند مثلا 100 تومن شما می شود 80 تومن و یعنی شما ضرر کردید و کارمزد اضافه نمی دهید. دوباره قرارداد تمدید می کنید و سال دوم 80 تومن را به 120 تومن می رسانند یعنی 50 درصد سود در سال دوم حالا از این سود 50 درصدی یعنی 40 تومن 20 درصدش یعنی 8 تومنش هیچ . از 32 تومن سود مانده 20 درصد! کارمزدشان معادل 6 تومن را بر می دارند. یعنی اون سالی که شما ضرر رفتید هیچ شد. برای جبران ضرر به علاوه 20 درصد سود هم در سال دوم کارمزد 20 درصدی گرفتند. عملا قراردادشان این شکلی است در حالی که شما در انتهای سال دوم جبران ضرر کرده اید و فقط 20 درصد در سود رفته اید که اصولا کارمزدی ندارد ولی 6 تومن کارمزد طبق قرارداد دادید.

  11
  2
 12. فهیمه می‌نویسد

  مشخص شد اقای تیرداد با نام های دیگر داره کامنت میزاره بازم دست از تلاش برنمیداره خدا قوت بنویس تا ….. شه

  5
  12
 13. محبی می‌نویسد

  به عقیده بنده یکی از دلایل اصلی ریزش بازار در سال 99 عملکرد ضعیف شرکت های سبدگردانی مانند آرمان اقتصاد میباشد.این شرکت با توجه به جو بوجود آمده در سال 98 و اوایل 99،با سوار شدن بر موج احساسات مردم و با حربه حداقل سرمایه 100 میلیون تومان (در حالیکه در آن مقطع،برای سرمایه گذاری در یک سبدگردان معتبر،شما نیاز به حداقل 5 الی 7 میلیارد تومان سرمایه داشتید)و با استفاده از تبلیغات گسترده شهری و رسانه ای و تاسیس شعب در شهرستانها،اقدام به جذب سرمایه های چند ده هزار میلیاردی نمود و تبدیل به بزرگترین شرکت سبدگردان از نظر جذب سرمایه گردید.سپس با سپردن همه چیز به نرم افزار و الگوریتم،به اصطلاح خودشان اقدام به مدیریت سرمایه نمودند.غافل از اینکه مهمتر از جذب سرمایه،مدیریت سرمایه است و معاملات الگوریتمی در اقتصادهایی جواب میدهد که شاخصهای اقتصادی آن،پیش بینی پذیر و قابل تحلیل باشد.در واقع کار آنها برای مدیریت سرمایه از اساس اشتباه بود.البته مدیران این شرکت،این نرم افزار و الگوریتم را جزو افتخارات خود میدانند و معتقدند که با یک “کلیک” هزاران سبد را مدیریت میکنند.به هر حال شروع روند اصلاح بازار پس از یک رشد شدید و عدم توانایی الگوریتم تعریف شده و تیم تحلیل آنها در پیش بینی روند اصلاحی بوجود آمده،باعث عقب ماندن الگوریتم معاملاتی آنها از روند بازار شد و بدین ترتیب،هزاران سبد معاملاتی(یا به عبارتی هزاران مشتری)به یکباره وارد ضررهای سنگین شدند.یک اصطلاحی در بازار سرمایه وجود دارد که سرمایه ترسوست و همیشه از جاهای زیان ده فرار میکند.بدین ترتیب اکثریت افرادی که به امید بازدهی مناسب در آن بازار،سرمایه خود را بدست این سبدگردان داده بودند،به یکباره اقدام به درخواست فسخ قرار داد و خروج از بازار نمودند.حال حساب کنید چند ده هزار میلیارد تومان پول،بخواهد به یکباره از بازار خارج شود.چه اتفاقی می افتد؟طبیعی است که صفهای فروش سنگین و ریزش شدید بازار اتفاق می افتد.در واقع ضعف و اشتباه در مدیریت سرمایه های کلان از سوی شرکت آرمان اقتصاد،منجر به ریزش شدید بازار گردید و این در حالیست که این شرکت به جای پذیرش اشتباه محاسباتی خود،دایم تقصیر را به گردن این و آن (نظیر مخلان بازار و …) می اندازد.یکی دیگر از عوامل عدم موفقیت و زیان ده بودن این شرکت،عدم توانایی تغییر استراتژی در شرایط مختلف بازار است،بنحویکه وضعیت بازار هر چه که باشد،استراتژی این شرکت سهامداری بلند مدت است حتی اگر مشتری وارد ضررهای بسیار سنگین شود.طبیعی است که با چنین استراتژی،کمتر مشتری تمایل به نگه داشتن سرمایه خود نزد این سبدگردان دارد و با خروج سرمایه،در واقع به ریزش بیشتر بازار کمک میکند.
  البته بنده کامنتها را که میخواندم،اکثریت آنها در انتقاد از این شرکت بوده و بیشتر آنها با واقعیت مطابقت دارد.
  امید است که سازمان بورس با نظارت بیشتر و موشکافانه تر بر عملکرد این شرکت و شرکتهایی که صرفا بواسطه تبلیغات و جذب سرمایه های خرد و بدون داشتن سواد مالی و مدیریتی،اقدام به جمع آوری سرمایه های کلان و سپس تضییع حقوق مردم می نمایند،نسبت به احقاق حقوق مردم اقدام نماید.

  16
 14. تیر می‌نویسد

  شما پولت رو بده من به اسمت سهام بخرم اگر سود کردی مقداری از سودت مال من است ولی اگر ضرر کردی که هِچ به من ارتباطی ندارد پای خودت. آفرین به این می گویند سبدگردانی.

  28
  2
  1. فهیمه می‌نویسد

   این قانون ک مختص این شرکت نیست قانون سبدگردانی در کل دنیا همین هست ی خورده اطلاعاتتون رو بالا ببرید ضمن اینکه قراره در سبدگردان ریسک کمتری تحمیل بشه به شما ک قطعا نسبت به کلیت بازار همیشه این اتفاق افتاده

   1
   25
 15. آرش می‌نویسد

  پاره ای از موارد تخلف سبدگردان آرمان اقتصاد:
  1-به راه نداختن صرافی ارزی به نام آرمان اتحاد و دلالی ارز و فرستادن پیغام روی گوشی مشتریان برای خرید و فروش ارز (طبق قانون سازمان بورس،هرگونه فعالیت و خدمات مالی غیر مرتبط با سبدگردانی به مشتریان،برای سبدگردان ممنوع میباشد)
  2-به راه انداختن لیزینگ لوازم خانگی و پیشنهاد به مشتریان برای دریافت این خدمت(طبق قانون سازمان بورس،هرگونه فعالیت و خدمات مالی غیر مرتبط با سبدگردانی برای سبدگردان،ممنوع میباشد)
  3-الزام و اجبار مشتریان به موافقت با اخذ اعتبار از کارگزاریها توسط سبدگردان در هنگام عقد قرارداد و گنجاندن این بند در قرارداد بر خلاف نمونه قرارداد سازمان بورس.
  4-نداشتن مدیر سبد به ازای هر 20 سرمایه گذار (طبق گفته کارشناس خودشان)
  5-تحت فشار گذاشتن مشتری 60 روز قبل از پایان قرارداد برای تمدید قرارداد با این ترفند که “اگر تا 30 روز دیگر تمدید نکنید کد prx شما از سوی سازمان تعلیق میگردد و این شرکت هیچگونه دسترسی به معاملات شما نخواهد داشت”،حال آنکه طبق قانون سازمان بورس،سرمایه گذار تا 30 روز پس از پایان قرارداد مهلت دارد تا نسبت به فسخ یا تمدید اقدام کند.
  6-به روز نبودن پورتفوی و وضعیت معاملات مشتری به مدت 14 روز بنحوی که عملا مشتری به مدت 14 روز از نحوه عملکرد سبدگردان و اینکه در این 14 روز با سرمایه اش چکار میکنند بی اطلاع است (عدم شفافیت)و فقط آخرین رقم موجودی،به روز میباشد.ضمنا سایتشان در بیشتر مواقع مشکل دارد و هر لحظه که مشتری اراده نماید نمیتواند از موجودی خود مطلع شود.ضمنا در ساعات کاری بورس نیز وضعیت موجودی مشتری به روز نمیشود و تنها پس از پایان ساعت کاری،مقدار موجودی به روز میشود.
  7-انجام عملیات بازارگردانی با پول مشتریان
  8-بخشی از پول مشتریان که ممکن است بصورت نقد یا بانک نگهداری شود،وضعیت سود آن نامشخص است و در سامانه مربوطه،در قسمتی که مربوط به سود بانکیست،چیزی نمایش داده نمیشود.
  اینها عمده ترین مواردی است که این جانب در طول مدت قراردادم با این شرکت با آن مواجه بوده ام و هرگز هم پاسخ درستی از سوی شرکت دریافت نکردم.
  ضمن اینکه عملکرد بسیار ضعیف این شرکت در بازار ریزشی و نداشتن تیم تحلیل قوی و عدم پاسخگویی مناسب تیم پشتیبانی از دیگر نقاط ضعف این شرکت به حساب می آید.
  لذا توصیه میکنم چنانچه سرمایه قابل توجهی دارید،حتما با شرکتهای سبدگردان معتبر و حرفه ای قرارداد ببندید،چون آنها عملکردشان کاملا مشخص ،شناخته شده و شفاف است و چنانچه سرمایه تان برای عقد قرارداد سبد گردانی کافی نیست،از صندوقهای سرمایه گذاری شرکتهای معتبر استفاده کنید تا مثل بنده دچار ضرر و زیان غیر قابل جبران نشوید.

  20
  3
  1. سعید می‌نویسد

   با سلام و احترام بنده به جهت آشنایی با این شرکت دارم مواردی در رابطه شفاف سازی در رابطه با کامنتی ک شما دوست عزیز گذاشته اید اطلاع میدم
   این شرکت یک هلدینگ سرمایه گذاری و تولیدی در کشور است
   تمامی خدمات بازار سرمایه را پوشش می دهد
   صرافی این شرکت حدود 10 سال است که از بانک مرکزی مجوز گرفته فعالیت یک هلدینگ با داشتن شرکت های زیر مجموعه هیچ گونه ممانعتی ندارد شرکت هایی همانند کاریزما، همانند توکا فولاد شرکت صرافی دارند
   سبدگردانی سینا برای هلدینگ سینا است که این هلدینگ لیزینگ سینا را دارد بانک سینا بیمه سینا صرافی سینا کارگزاری سینا از دیگر شرکت های زیر مجموعه این شرکت هستند
   در رابطه با اخذ اعتبار در متمم قرارداد شرکت های سبدگردانی قید شده است که با رضایت مشتری بهتر است قرارداد متمم خود را مطالعه نمایید
   در رابطه با تعداد سبد مشتریان این قانون برای سالهای گذشته بوده که معاملات شرکت های سبدگردان به صورت دستی انجام می شده هم اکنون با یک نرم افزار میتوان همه پرتفوهای PRX هر شرکت سبدگردان را مدیریت کرد معمولا شرکت های سبدگردان کمیته تصمیم گیری خرید و فروش و معاملات به عنوان کمیته سرمایه گذاری دارند بنابراین بهتر است در این زمینه هم اطلاعات بیشتری کسب کنید و به روزتر باشید
   تمدید قرارداد مشتری قبل از پایان قرارداد جزو ماده 22 مکرر دستورالعمل تاسیس فعالیت شرکت های سبدگردانی است بنابراین بهتر است اطلاعات خود را بیشتر کنید
   بروز نبودن پرتفوی مشتریان به دلیل این است که کانال های تلگرامی از سهام های خریداری شده این شرکت به عنوان سیگنال استفاده نکنند و به ضرر مشتری و شرکت تمام نشود بنابراین بهتر است منطقی تر به این مسئله دقت کنید
   بازارگردانی به این معنا است که آن سهم مقداری هر روز خرید و فروش شود آیا سهام های شما هر روز خرید و فروش می شود بنابراین بهتر است ابتدا در خصوص نوع فعالیت صندوق های بازارگردانی اطلاعات بیشتری کسب کنید بعدا چنین اظهار نظری نمایید ضمن اینکه استراتژی این شرکت میان مدتی و بلندمدتی است
   بر اساس قوانین سازمان بورس شرکت سبدگردان نمیتواند پول مشتری را نقد نگهداری کند و در صورت وجود ریسک زیاد در بازار صندوق درآمد ثابت خریداری می کنند
   در رابطه با انتقاد شما از تیم تحلیلی این شرکت بهتر است نگاه منطقی تر و واقع بینانه تر نسبت به بازار سرمایه داشته باشید همه شرکتهای سبدگردان که مشتریانی در تایم ریزش بازار داشته اند قطعا ضرر کرده اند هیچ شرکت سبدگردانی وجود ندارد که بتواند مدعی شود اصلا ضرر نکرده است چرا که بازار تحلیلی محور جلو رفته این موضوع به حدی است که قوه قضائیه بارها به این مسئله ورود کرده و دادستانی تهران در رابطه عاملان دستوری کردن بازار و ریزش بازار هشدارها و خبرهایی داده اما هنوز حتی قوه قضائیه هم نتوانسته جلوی مخلان این بازار را بگیرد بنابراین اینکه در این بازار یا در این سبدگردان دارایی شما ضرر کرده باشید چیز غیرمعقولی نیست اینکه در این بازار به یک باره سهمی از فروردین تا خرداد 400 درصد سود داده یا سهمی50 درصد ضرر داده نشان دهنده دستوری بودن بازار و فعالیت آزادانه مخلان در این بازار هست که هنوز دستگاه قضائی هیچ راهکاری برای شناسایی و برخورد با این افراد نتوانسته پیاده کند اگر بازار تحلیلی بود قطعا تیم تحلیلگر بر اساس تحلیل خرید و فروش میکرد
   ضمن اینکه شما یک دارایی نهایتا 100 میلیونی دراختیار این شرکت قرارداده اید اما دارایی تحت مدیریت این شرکت که شرکتهای حقوقی را پشتیبانی می کند بالای چند هزار میلیارد می باشد و قطعا اگر امکان یک درصد سود بیشتر باشد به نفع خود شرکت است چرا که سود شرکت به واسطه سود ساخته بالای 20درصد برای مشتری است
   ان شالله برسد روزی که افراد به دنبال انتظارات غیرمنطقی نباشد

   3
   16
 16. رضا می‌نویسد

  تورو خدا گول تبلیغات رو نخورید اینها فقط و فقط به فکر منافع شخصی خودشون از محل ضرر و زیان مشتریاشون هستند

  16
  3
 17. تیرداد می‌نویسد

  اگر دقت کنید می بینید که از میان شرکتهای سبدگردانی که توی این لیست هست،فقط شرکت ارمان اقتصاد هست که کلی کامنت زیرش نوشتن و اکثر قریب به اتفاق این کامنتها انتقادی و در شکایت از این شرکت هست.همین خودش نشون میده که این شرکت برای سرمایه گذاری مناسب نیست.

  16
  2
  1. فهیمه می‌نویسد

   در جهت شفاف سازی خوانندگان عزیز این اقای تیرداد به نظر میاد مشکل شخصی چیزی داره و فرد بیکاری هست کامنت حدود یک سال و نیم پیش ایشون هست ک همه برن از شرکت آرمان اقتصاد شکایت کنن هر از مدتی شروع به نوشتن انتقاداتی نابجا در این زمینه میکنه بنابراین قطعا بخشی از کامنت هایی که گذاشته میشه مشخصه که یک سری افراد ظاهرا مشکل شخصی دارن
   قطعا ادمی که میدونه داره در حقش ظلم میشه و بی قانونی هست میره شکایت میکنه نمیاد اینجا وقت خودش رو تلف کنه و کامنت بنویسه ادمی که نمیره شکایت کنه و از حق خودش دفاع کنه قطعا یک ادم بی عرضه به تمام معنا هست
   دوستان عزیز در جهت پاسخ به این شبهات میتوانید استعلام این شرکت معتبر را با تماس با سازمان بورس بگیرید

   1
   24
 18. ع می‌نویسد

  25میلیون گذاشتم صندوق سهامی آگاه الان شده 42 میلیون. ولی متاسفانه خریت کردم و 114 میلیون گذاشتم سبدگردانی آرمان اقتصاد و الان که این سه ماه این همه سهما رشد کردن ولی پول من یه میلیون بیشتر شده فقط.
  هیچ وقت این سبدگردان رو انتخاب نکنید لطفا

  19
  2
  1. فهیمه می‌نویسد

   شفاف سازی خدمت دوستان عزیز
   هیچ یک از کامنت های منفی صحت ندارند چرا که افرادی که به صورت واقعی در شرکت های سبدگردانی سرمایه گذاری کرده اند هیچ کامنت منفی یا مثبتی برای شرکت های سبدگردانی دیگر به ثبت نرسیده اند بنابراین انچه که مشخص است عده ای مغرض در حال شایعه پراکنی و بدنامی شرکت آرمان اقتصاد هستند
   برای شفاف سازی این مسئله و استعلامات بیشتر بهتر است استعلام این شرکت را از سازمان بورس به صورت تلفنی بگیرید

   1
   26
  2. فهیمه می‌نویسد

   این ادعای شما کاملا دروغین هست قطعا افرادی هستند که میخواهند شایعه پراکنی کنن و این شرکت بزرگ را در چشم مردم بد جلوه دهند بازدهی صندوق سرمایه گذاری آگاه داخل سایت فیپ ایران هست یعنی 25 میلیون شده 42 میلیون یعنی بالای 80 درصد سود دادند دوستانی که تمایل به سرمایه گذاری در شرکت آرمان اقتصاد دارند این شرکت شرکت معتبری هست و یکی از بزرگترین هلدینگ های سرمایه گذاری کشور هست ظاهرا چند نفر نشستن به جهت تشویش اذهان عمومی مطلب میزارن
   برای اثبات ادعای بنده بهتره برید بازدهی صندوق سهامی آگاه رو نگاه کنید همین صندوق هم در یک تایمی نزولی بوده در یک تایمی صعودی
   بازار بورس پرریسکترین بازار سرمایه گذاری در کشور است
   با دستوری شدن بازار مدیریت بازار و سرمایه به واسطه تحلیل فوق العاده سخت شده است و مدیریت دارایی توسط شرکت های سبدگردانی باعث می شود که سرمایه گذار ریسک کمتری متحمل شود

   1
   16
 19. خان می‌نویسد

  مواظب سرمایه تون باشید تبلیغات گمراهتون نکنه

  12
  1. نن می‌نویسد

   بدترین سبدگردان
   بدبختمون کردن
   این یکی دو ماه آرد می‌خریدن به نون تبدیل می‌شد
   آخه من موندم چرا بازار رشد میکنه پولمون بیشتر نمیشه ولی بازار که افت میکنه پولمون انگار تو سراشیبی می افته. پولتون بذارید صندوق سهامی خیلییییی خوبه. اصلاااا به سبدگردان آرمان اقتصاد ندین

   11
   1
   1. مهیار می‌نویسد

    بنده خودم در آرمان اقتصاد سرمایه گذاری کردم همه کامنت ها رو خوندم تقریبا مشخصه همه کامنتهای منفی رو یک تا دو نفر میزارن
    اینکه چرا آرد گرون شده پول من در آرمان اقتصاد سود نکرده علتش این هست ک با پول شما آرد نمیخرن با پول شما سهام میخرن سهام هم با توجه به شرایط بازار رشد میکنه یا افت میکنه
    بازار سرمایه و همه بازارهای سرمایه گذاری همیشه دستخوش مدیریت تیم اقتصادی دولت بوده و خواهدبود که در کل اقتصاد کشور اثر خودش را نشان می دهد اینکه تورم در جامعه داریم که به تعبیر شما آرد گرون شده ولی بازار سرمایه رشد نکرده این یک عیب بزرگ در سیستم اقتصادی دولت است اساتید و اقتصاددانها هم بارها این جمله رو گفتن بازار سرمایه ایران آماده حضور به یکباره این حجم نقدینگی از سمت مردم نبود در نتیجه حبابی بالا رفت و حقوقی ها هم در بازار شروع به خالی کردن
    اینکه ذات بازار سرمایه نوسان و ریزش هست شکی در آن نیست اما در سال 99 دولت نتوانست بازار بورس را به شکل صحیح مدیریت کند و شرکت های حقوقی هم از این فرصت سو استفاده کردند و آسیب اصلی این موضوع هم مردم دیدند

    1
    16
 20. خان می‌نویسد

  من این شرکت را کوشا ندیدم کلی در ضررم

  14
  2
 21. خان می‌نویسد

  سلام مدت یک سال هست یک میلیارد تومان در این شرکت به عنوان سبد گردانی سرمایه گذاری کرده ام در طی سال زیر نظر که داشتم خیلی شرکت کم تحرکی هست چند سهم را می خرند می اندازند کوشه ای . بعد یکسال 30درصد در ضررم . جواب تلفن هاشون هم بسیار سر بالا
  شرکت حقوقی که هیچ تحرک و مانوری ندارد و در مقابل ریزشهای بازار فقط تما شاچی هست

  15
  1
  1. فهیمه می‌نویسد

   سوالی که خدمت دوست عزیزمان دارم کدام صندوق سهامی در زمان ریزش بازار سود میده که ما سرمایه گذاری کنیم
   صندوق های سهامی تقریبا متناسب با شاخص حرکت میکنند
   فقط صندوق درآمد ثابت هست که صندوق درآمد ثابت آرمان اقتصاد در بین بیش از 300 صندوق سرمایه گذاری معمولا جزو 20 صندوق برتر هست برید داخل سایت فیپ ایران ببینید

   16
 22. تیرداد می‌نویسد

  کل ماجرای این شرکت از این قراره که اینها بازار گردان چند تا سهم خاص هستن.سهام بی ارزشی از بازار فرابورس مثل سمگا،شکربن و فوکا.بیشتر پول شما رو توی این سهما سرمایه گذاری میکنن و با پول شما این سهام بی ارزش رو بازارگردانی میکنن و کارمزدشونو از ناشر سهم میگیرن.اصلن براشون مهم نیست که شما سود میکنین یا ضرر.من دو ساله که پولم توی این سه تا سهم گیر کرده و در ضرر مطلق هستم.
  من وظیفه انسانی خودم میدونم که به اطلاع هموطنان برسانم تا مثل من دچار ضرر نشن.خیلی مراقب باشید.

  29
  7
  1. فهیمه می‌نویسد

   این‌اقای تیرداد ب نظر میرسه ی ادم کاملا مغرض هست ک همه کامنتها داخل این سایت توسط ایشان با نام های مختلف گذاشته میشه چرا ک قطعا مردم در شرکتهای دیگر هم سرمایه گذاری کرده اند قاعدتا حتی یک نظر مثبت برای مابقی شرکتها وجود ندارد
   اگر شما در این شرکت سرمایه گذاری کردید و معتقدید شرکت بلد نیست شما بهتر بلدید چرا همچنان دارید با این شرکت کار میکنید ک بیشتر از یک سال هست دارید در این اینجا کامنت میزارید و جو میدید اگر خدا قبول دارید باید بدونید ک قضاوت نا به حق؛ حق الناس است و حق الناس گناه نابخشودنی است
   اگر معتقدید در حقتون ظلم شده شما ک در کامنتهای یک سال پیش از همه مردم گفتید برید شکایت کنید؛ پس چی شد شکایت کردید ؟. ادمی ک در حقش ظلم بشه میره شکایت میکنه حقش رو میگیره مگر اینکه واقعا بی عرضه باشه یا دروغ بگه و یا و دچار سلامت روحی و روانی نباشه و نتونه منطقی فکر کنه البته تقصیر ندارید اینقدر رشد نکردید ک بتوانید منطقی و عقلانی فکر کنید مردم خوشان عقل دارند و به حرفهای بیهوده و یاوه گویی هایی افرادی مثل ایشون گوش نمیدن سبدگردان ها مطمئن ترین شرکتهایی هستند ک مردم میتوانند اطمینان کنند و سرمایه خودشان را جهت مدیریت به انها بسپازند ضمن اینکه در جهت شفاف سازی ایا صندوق های سرمایه گذاری در سهام ضرر نکرده اند گزارش صندوق ها در سایت فیپ ایران و صندوق های قابل معامله هم در سایت تی اس ای هست

   2
   15
  2. فرشاد می‌نویسد

   بازارگردان این‌سهام ها ک من داخل اینترنت سرچ زدم شرکتهای دیگه هستن شما هم‌ی سرچ بزنید

   1
   9
 23. امیر می‌نویسد

  سلام من سرمایه گذاری کردم انشاءالله که خوب باشد بلاخره بهتر از اینکه خودمون وارد بورس شویم

  5
  17
  1. تیرداد می‌نویسد

   بزرگترین اشتباه زندگیتو کردی
   بدتر از آرمان اقتصاد وجود نداره

   14
   5
 24. مجتبی می‌نویسد

  سلام. بزرگترین مشکل سبدگردان آرمان اقتصاد این هست که در بازار ریزشی تمام دارایی ها رو به شکل سهام نگه میداره‌. بهتره در صندوق های سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنید تا سبدگران چون شانس ابن رو دارید که در ریزش بازار نقد بشید.

  12
 25. محمد می‌نویسد

  خدا پدر و مادرتون رو بیامرزه که حرف راستو زدید،من تو بورس با۵۰۰ملیون از برج۲ سال قبل تاالان ۱۵۰ تو ضررم وپولم شده۳۵۰ حالا میخاستم یک ملیارد بدم دست این سبدگردان تا جبران ضررم تو بورس بشه، با این نظرها شیر فهم شدم که صدرحمت به خودم که بلد نیستم،راحت میزارم درآمد ثابت سودشو میگیرم،بازم تشکر از اطلاع رسانی همگی

  20
 26. مهسا می‌نویسد

  من سال گذشته در این شرکت سرمایه گذاری کردم ۱۰۰ تومن دادم ب این شرکت
  ۵۰۰ تومن هم خودم کار کردم ۵۰۰ تومن خودم الان شده ۱۸۹ تومن ولی اینجا شده ۱۱۸ تومن درسته سود زیادی نیست ولی من از کانال های زیاد سیگنال گرفتم اخر عاقبتم شد ای کاش کل پولم داده بودم دست این شرکت

  3
  21
 27. حیدر می‌نویسد

  آرمان اقتصاد یک طرح سرمایه گذاری داره در کشور که اصل سرمایه تضمین میکنه سود ثابت هم تضمین میکنه من این طرح رو ثبت نام کردم از طریق آقای منوچهری خیلی راضی هستم
  طرح سبدگردانی هم ک دارند ثبت نام کردم از برج 3 تا الان با توجه به شرایط بازار راضی هستم

  2
  16
 28. تیرداد می‌نویسد

  سلام
  لطفا کسانی که در این شرکت سرمایه گذاری کردن یا میخوان بکنن این مطلب رو با دقت بخونن.
  طبق قانون سازمان بورس،هر شرکت سبدگردان باید به ازای هر 20 قرارداد یا به ازای هر 10 میلیارد تومان،یک مدیر سبد داشته باشه،ولی این شرکت طبق صحبتی که من با کارشناس خودشون داشتم،اصولا مدیر سبد نداره و فقط کمیته سرمایه گذاری داره و اینطور نیست که هر 20 سبد زیر نظر یک مدیر سبدگردانی باشه و بخاطر همین هست که سرمایه زیاد جذب میکنن ولی نمیتونن مدیریت کنن.
  من خودم چون توی این شرکت سرمایه گذاری کردم شخصا ازشون شکایت کردم که در دست پیگیری هست، لطفا شما هم شکایت کنید تا جلوی این تخلف بزرگ گرفته بشه.
  از طریق سایت shekayat.seo.ir میتونید شکایت کنید.
  با تشکر

  16
  4
 29. حسن طاهری می‌نویسد

  دوستان هرچه در صدا وسیما تبلیغش کردن بهش خیلی شک کنید یادتون اردیبهشت خرداد سال 99 چقدر صداوسیما روی بورس مانور میداد که سرمایه ها رو بیارین داخل بورس دنبال پخش کلاس های آموزشی و غیره بودن چرا صدا وسیما بعداز برباد رفتن سرمایه های مردم دیگه خفه شد چیزی نگفت به نظر من مقصر اصلی پودر شدن سرمایه های مردم صداوسیما بود بعد بقیه افراد …

  14
  4
 30. حسین می‌نویسد

  سلام خدمت هم میهنان
  من در سبدگردانی آرمان اقتصاد از بهمن 99 ثبت نام انجام دادم و فقط ده تومن اولیه رو پرداخت کردم و هدفم این بود سهام که دارم صبر کنم از ضرر خارج شن و بعد ما باقی رو واریز کنم که اخیرا سر به پنل کاربری زدم 11500 شده بود بعد با توجه به نظرات منفی شما که راهنمایی خوبی هست برای بنده و امثال من در خواست لغو سبدگردانی دادم و مابقی رو هم واریز نکردم، بعد از چند روز تماس گرفتن علت رو جویا شدن گفتم به خاطر نارضایتی دیگران از نحوه سبدگردانی شما درخواست لغو دادم خلاصه اونا هم نامردی نکردن 1500 سودی که دادن رو کم کردن به 700 تومن بعد در آخر 9400 دیروز به حسابم واریز شد و مبلغ 1300 هم در پنل کاربری مانده نشون میده که نمیدونم اونو کی پرداخت میکنن
  طولانی شد گفتم شاید کمکی کنه به شما عزیزان

  18
تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد