رده بررسی تسهیلات 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران با سود انتخابی صفر تا 4 درصد

تسهیلات 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران با سود انتخابی صفر تا 4 درصد

بررسی
نویسنده: حامد امینی
15 مرداد 1398
تسهیلات لبخند بانک مهر ایران

تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران با پشتوانه میانگین حساب

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شرایطی را برای مشتریانش به وجود آورده تا بتوانند به پشتوانه میانگین حساب از تسهیلات برخوردار شوند. شما در این طرح می‌توانید با توجه به میزان معدلی که در بازه زمانی مشخص (حداقل 3 ماه) ایجاد کردید، تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید. در این طرح بسیاری از آیتم‌های تسهیلات ازجمله مدت سرمایه‌گذاری و ایجاد معدل، نرخ سود، مبلغ و تعداد اقساط تسهیلات به انتخاب خود مشتری خواهد بود.

نوع تسهیلات قرض الحسنه
سقف تسهیلات 20 میلیون
سود تسهیلات صفر تا 4 درصد به انتخاب متقاضی
سقف اقساط 60 ماه
ضمانت کسر از حقوق

 

در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران وام بدون سود بگیرید!

اینکه شما می‌توانید سود نرخ تسهیلات مورد نیازتان را خودتان انتخاب کنید، قطعاً اهمیت و جذابیت خاص خودش را برای گرفتن وام دارد و از آن جذاب‌تر اینکه شما بتوانید وامی بگیرید، که بدون سود اقساط آن را بازپرداخت کنید! شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران این فرصت را دارید تا سود وامی که می‌گیرید را بین نرخ‌های صفر، یک، دو، سه و چهار درصد، برای بازپرداخت اقساط انتخاب کنید.

مبلغ و اقساط انتخابی وام قرض‌الحسنه مهر ایران

همان‌طور که گفتیم بسیاری از آیتم‌های مربوط به تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران، به انتخاب خود مشتری خواهد بود. برای گرفتن این تسهیلات شما می‌توانید مبلغ و تعداد اقساط بازپرداخت را خودتان انتخاب کنید. به زبان ساده‌تر اینکه شما می‌توانید بر اساس مبلغ یا تعداد اقساط، شرایط ایجاد میانگین حساب برای دریافت تسهیلات را تعیین کنید. حداقل تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات 12 ماه و حداکثر 60 ماه تعیین‌شده است.

میزان معدل حساب برای دریافت وام قرض‌الحسنه مهر ایران

شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه مهر ایران با نرخ سود متغیر بین صفر تا 4 درصد که به انتخاب خود شما خواهد بود، نیاز به سرمایه‌گذاری و ایجاد معدل حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دارید. در این طرح شما می‌توانید با انتخاب مبلغ موردنیاز وام تا سقف 20 میلیون تومان، نرخ سود، تعداد یا مبلغ اقساط بازپرداخت و مدت‌زمان سرمایه‌گذاری (کمتر یا بیشتر از 6 ماه) می‌توانید میزان معدل حساب موردنیاز برای دریافت تسهیلات را دریافت و برای گرفتن وام مورد نیازتان اقدام کنید.

برای گرفتن وام قرض‌الحسنه مهر ایران چطور اقدام کنیم؟

یکی از مزیت‌های طرح تسهیلاتی قرض‌الحسنه بانک مهر ایران این است که شما برای افتتاح حساب نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ندارید. درواقع شما با مراجعه به وب‌سایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران عملیات مربوط به ثبت‌نام ازجمله ثبت مشخصات، انتخاب شعبه، انتخاب حساب و پرداخت را به‌صورت کاملاً غیرحضوری انجام می‌دهید و فرایند دریافت تسهیلات شما از طریق سرمایه‌گذاری و ایجاد میانگین حساب آغاز می‌شود.

ضمانت دریافت تسهیلات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران به‌مانند سایر طرح‌های تسهیلاتی باید ضمانتی را بابت بازپرداخت اقساط به بانک ارائه کنید. طبق قوانین و مقررات این طرح، به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات، معرفی یک ضامن رسمی کسر از حقوق به بانک الزامی است.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

10 دیدگاه
 1. دریا می‌نویسد

  من 20میلیون داخل حساب دارم میخام بدونم چقد سود روش میاد

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   برای محاسبه سود، اینجا را کلیک کنید: محاسبه سود سپرده

   10
   2
 2. پری می‌نویسد

  میشه لطفا شرایطشو توضیح بدین و اینکه چند درصده

 3. طاها می‌نویسد

  نسبت به بانک‌های دیگه عالیه. منکه وام فوری لازم داشتم باطرح همیار مهر خیلی فوری و عالی وام گرفتم.

 4. رضا می‌نویسد

  سلام من به وام50ملیون نیازدارم یه کارشروع کنم دستم هیچی ندارم تازه عروسی کردم اگه همچین وام بدون بهره ای باپرداخت اقصات بلندمدت هست به من اطلاع داده شود

  35
  27
 5. رضافرمانده می‌نویسد

  سلام من به وام50ملیون نیازدارم یه کارشروع کنم دستم هیچی ندارم تازه عروسی کردم اگه همچین وام بدون بهره ای باپرداخت اقصات بلندمدت هست به من اطلاع داده شود

  67
  17
 6. مریم می‌نویسد

  سلام برای اینکه بتونم 10میلیون وام بگیرم باید چقد سپرده داشته باشم؟ سپرده خودم ب اضافه ده تومن وام، باهم بهم پرداخت ميشه؟

  40
  19
 7. رسول می‌نویسد

  سلام. با یه حساب سرانگشتی ساده تقریبا 20 % سود به بانک قرض الحسنه !!! پرداخت می کنید اونم پیش از اتمام اقساط و با انتظار !!!!. جالب بود : )
  65/000/000 تومان سپرده برای 6 ماه سودش چقدر میشه؟؟؟ ( 6 میلیون تومن سود برای 20 میلیون وام !! ) خواهشا نگید قرض الحسنه.

  35
  5
 8. محمد می‌نویسد

  بهترین بانک برای وام گرفتن

  18
  10
  1. محمد می‌نویسد

   سلام.من فیش حقوقی بازنشستگی دارم.میتونم بنام خودم وام بگیرم وفیش ضامن خودم بشه؟
   یاحساب قرض الحسنه بنام بچه هام بازکنم زمان وام خودم ضامن شم؟

   53
   16