تسهیلات 20 میلیون تومانی بانک مهر ایران با سود انتخابی صفر تا 4 درصد

تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران با پشتوانه میانگین حساب

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، شرایطی را برای مشتریانش به وجود آورده تا بتوانند به پشتوانه میانگین حساب از تسهیلات برخوردار شوند. شما در این طرح می‌توانید با توجه به میزان معدلی که در بازه زمانی مشخص (حداقل 3 ماه) ایجاد کردید، تا سقف 20 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنید. در این طرح بسیاری از آیتم‌های تسهیلات ازجمله مدت سرمایه‌گذاری و ایجاد معدل، نرخ سود، مبلغ و تعداد اقساط تسهیلات به انتخاب خود مشتری خواهد بود.

نوع تسهیلات قرض الحسنه
سقف تسهیلات 20 میلیون
سود تسهیلات صفر تا 4 درصد به انتخاب متقاضی
سقف اقساط 60 ماه
ضمانت کسر از حقوق

 

در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران وام بدون سود بگیرید!

اینکه شما می‌توانید سود نرخ تسهیلات مورد نیازتان را خودتان انتخاب کنید، قطعاً اهمیت و جذابیت خاص خودش را برای گرفتن وام دارد و از آن جذاب‌تر اینکه شما بتوانید وامی بگیرید، که بدون سود اقساط آن را بازپرداخت کنید! شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران این فرصت را دارید تا سود وامی که می‌گیرید را بین نرخ‌های صفر، یک، دو، سه و چهار درصد، برای بازپرداخت اقساط انتخاب کنید.

مبلغ و اقساط انتخابی وام قرض‌الحسنه مهر ایران

همان‌طور که گفتیم بسیاری از آیتم‌های مربوط به تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران، به انتخاب خود مشتری خواهد بود. برای گرفتن این تسهیلات شما می‌توانید مبلغ و تعداد اقساط بازپرداخت را خودتان انتخاب کنید. به زبان ساده‌تر اینکه شما می‌توانید بر اساس مبلغ یا تعداد اقساط، شرایط ایجاد میانگین حساب برای دریافت تسهیلات را تعیین کنید. حداقل تعداد اقساط بازپرداخت تسهیلات 12 ماه و حداکثر 60 ماه تعیین‌شده است.

وام بانک قرض الحسنه مهر ایران

میزان معدل حساب برای دریافت وام قرض‌الحسنه مهر ایران

شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه مهر ایران با نرخ سود متغیر بین صفر تا 4 درصد که به انتخاب خود شما خواهد بود، نیاز به سرمایه‌گذاری و ایجاد معدل حساب در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دارید. در این طرح شما می‌توانید با انتخاب مبلغ موردنیاز وام تا سقف 20 میلیون تومان، نرخ سود، تعداد یا مبلغ اقساط بازپرداخت و مدت‌زمان سرمایه‌گذاری (کمتر یا بیشتر از 6 ماه) می‌توانید میزان معدل حساب موردنیاز برای دریافت تسهیلات را دریافت و برای گرفتن وام مورد نیازتان اقدام کنید.

برای گرفتن وام قرض‌الحسنه مهر ایران چطور اقدام کنیم؟

یکی از مزیت‌های طرح تسهیلاتی قرض‌الحسنه بانک مهر ایران این است که شما برای افتتاح حساب نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک ندارید. درواقع شما با مراجعه به وب‌سایت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران عملیات مربوط به ثبت‌نام ازجمله ثبت مشخصات، انتخاب شعبه، انتخاب حساب و پرداخت را به‌صورت کاملاً غیرحضوری انجام می‌دهید و فرایند دریافت تسهیلات شما از طریق سرمایه‌گذاری و ایجاد میانگین حساب آغاز می‌شود.

ضمانت دریافت تسهیلات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

شما برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه بانک مهر ایران به‌مانند سایر طرح‌های تسهیلاتی باید ضمانتی را بابت بازپرداخت اقساط به بانک ارائه کنید. طبق قوانین و مقررات این طرح، به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات، معرفی یک ضامن رسمی کسر از حقوق به بانک الزامی است.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.

2 دیدگاه
 1. رسول می‌گوید

  سلام. با یه حساب سرانگشتی ساده تقریبا 20 % سود به بانک قرض الحسنه !!! پرداخت می کنید اونم پیش از اتمام اقساط و با انتظار !!!!. جالب بود : )
  65/000/000 تومان سپرده برای 6 ماه سودش چقدر میشه؟؟؟ ( 6 میلیون تومن سود برای 20 میلیون وام !! ) خواهشا نگید قرض الحسنه.

 2. محمد می‌گوید

  بهترین بانک برای وام گرفتن

  1. محمد می‌گوید

   سلام.من فیش حقوقی بازنشستگی دارم.میتونم بنام خودم وام بگیرم وفیش ضامن خودم بشه؟
   یاحساب قرض الحسنه بنام بچه هام بازکنم زمان وام خودم ضامن شم؟