در طرح باران بانک کشاورزی تا 4 برابر میانگین حسابتان وام بگیرید

با استفاده از حساب‌های طرح باران بانک کشاورزی که متصل به کارت شتابی شما خواهد بود، می‌توانید تا 4 برابر میانگین حساب خود تسهیلات دریافت کنید. جزئیات طرح تسهیلاتی باران بانک کشاورزی را در این مطلب بخوانید.

طرح تسهیلاتی باران بانک کشاورزی چیست؟

طرح باران با هدف تأمین مالی و پاسخگویی به نیاز مشتریان بانک کشاورزی اعم از فعالین بخش کشاورزی، اصناف، بانوان و … راه‌اندازی شده تا بتوانند به پشتوانه میانگین حساب خود در بانک کشاورزی، از تسهیلات این طرح استفاده کنند. درواقع شما با افتتاح حساب در یکی از 2 طرح‌های باران، می‌توانید تا 4 برابر میزان سپرده خود از بانک وام بگیرید.
 

نوع حساب جاری بدون دسته‌چک و کوتاه‌مدت
سود حساب یک درصد
حداقل افتتاح حساب 5 میلیون
سقف تسهیلات 100 میلیون تومان
سود تسهیلات 12 تا 18 درصد
اقساط 8 تا 24 ماه
 

میزان تسهیلات باران بانک کشاورزی

سقف تسهیلات طرح باران بانک کشاورزی 100 میلیون تومان تعیین‌شده است اما میزان تسهیلات پرداختی به متقاضیان به میزان و مدت‌زمان سپرده‌گذاری و میانگین حساب مشتری بستگی دارد. شما می‌توانید با سپرده‌گذاری 2 تا 6 ماهه در یکی از دو طرح باران بانک کشاورزی، تا 4 برابر میانگین حساب خود تسهیلات دریافت کنید.
 

طرح تسهیلاتی باران 1

در این طرح مشتری با افتتاح حساب‌جاری بدون دسته‌چک باران یا حساب کوتاه‌مدت یک‌درصدی باران که حداقل آن 5 میلیون تومان است، می‌توانند یک برابر میانگین حساب خود در بازه زمانی 2 تا 4 ماهه که به انتخاب مشتری است و تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. نرخ سود تسهیلات این طرح 12 درصد خواهد بود و تعداد اقساط بازپرداخت نیز با توجه به مدت‌زمان محاسبه میانگین حساب بین 8 تا 24 ماه متغیر خواهد بود. در این طرح همچنین 20 درصد تسهیلات پرداختی در حساب مشتری بلوکه و به ازای هر 10 میلیون تومان یک ضامن معتبر رسمی باید به بانک معرفی شود.
 

حداقل مدت سپرده‌گذاری 2 ماه 3 ماه 4 ماه
ضریب پرداخت تسهیلات یک برابر میانگین 2 ماه یک برابر میانگین 3 ماهه یک برابر میانگین 4 ماهه
مدت بازپرداخت اقساط حداکثر 8 ماه حداکثر 12 ماه حداکثر 24 ماه
 

طرح تسهیلاتی باران 2

در این طرح مشتری با افتتاح حساب کوتاه‌مدت یک‌درصدی باران که حداقل آن 5 میلیون تومان است، می‌تواند 4 برابر میانگین حساب خود در بازه زمانی 4 تا 6 ماهه که به انتخاب مشتری است و تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. نرخ سود تسهیلات این طرح 18 درصد خواهد بود و تعداد اقساط بازپرداخت نیز با توجه به مدت‌زمان محاسبه میانگین حساب بین 12 تا 24 ماه متغیر خواهد بود. در این طرح همچنین 25 درصد تسهیلات پرداختی در حساب مشتری بلوکه و به ازای هر 10 میلیون تومان یک ضامن معتبر رسمی باید به بانک معرفی شود.
 

حداقل مدت سپرده‌گذاری 4 ماه 5 ماه 6 ماه
ضریب پرداخت تسهیلات 4 برابر میانگین 4 ماهه 4 برابر میانگین 5 ماهه 4 برابر میانگین 6 ماهه
مدت بازپرداخت اقساط حداکثر 12 ماهه حداکثر 18 ماهه حداکثر 24 ماهه

 
 
 
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.

6 دیدگاه
 1. هرودت می‌گوید

  بخاطر همین یک جانبه طراحی شدن قراردادهای بانکی هست که اینقدر افراد میل به اختلاس پیدا میکنند
  چون راه سالم داد و ستد رو مسدود کردند

 2. قنبرعلی رمضانی می‌گوید

  کاربرمحترم موسسه کوثرخواهشاتوضیح بیشتربدهیدکه مبلغی نقدی برای اولین بارجهت کارت حکمت که ازمستمری بگیران جانبازوایثارگران هستم پیام آمده چگونه این کارت وکجامراجعه واحیاناپیگیرباشیم تاکارت حکمت اخذشودومنبعدهم اگرقراره مبلغی واریزشودیافقط همین یکمرحله بوده وتمام ،،واقعاابهام هست اطلاع رسانی بفرمائیداگراحیانااگهی کامل دارید،،روستای که هیچگونه خدمات نقدی وغیرنقدی نداشتم،،جای سپاس داردوامکان مراجعه به مشهدوشعبه راندارم وتاکنون خدمتی اینگونه نداشتم ونمیدانم چگونه وازکجاسئوال کنم که تقاضای عاجزانه راهنمای موضوع فوق رادارم باسپاس

 3. مهدی موسوی می‌گوید

  واقعا به مسولین این طرح باید خسته نباشید گفت1!!!!!! هر 10 میلیون 1 ضامن…واقعا چرا؟؟؟؟؟

 4. صادق می‌گوید

  10 تا ضامن برای 100 میلیون خیلی باحالیم ما

 5. Sahar می‌گوید

  طرح ب درد نخوریه، بازپرداختو باید تا چهارسال میذاشت ..

 6. امین می‌گوید

  خیلی طرح الکی هر 10 ملیون یه ضامن خدار رحم کنه