جزئیات تسهیلات 10 میلیون تومانی طرح سرافراز نیروهای مسلح بانک سپه

اگر بازنشسته یا مستمری‌بگیر نیروهای مسلح هستید یا یکی از نزدیکان درجه‌یک شما چنین شرایطی دارد، می‌توانید تسهیلات 10 میلیون تومانی دریافت کنید. اطلاعات مربوط به طرح سرافرازان بانک سپه را در این مطلب بخوانید.

طرح سرافرازان بانک سپه چیست؟

در طرح سرافرازان بانک سپه، بازنشستگان و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح که حقوق و مستمری خود را از این بانک دریافت می‌کنند، می‌توانند تا سقف 10 میلیون تومان تسهیلات بگیرند. تسهیلات طرح سرافرازان در قالب کارت اعتباری و به پشتوانه حقوق دریافتی از طریق حساب‌های کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه به بازنشستگان و مستمری‌بگیران پرداخت می‌شود.

نوع حساب کوتاه‌مدت یا قرض‌الحسنه
نوع تسهیلات کارت اعتباری
میزان تسهیلات 10 میلیون
سود تسهیلات 18 درصد
اقساط 36 ماه
 

میزان وام نیروهای مسلح طرح سرافرازان بانک سپه چقدر است؟

بازنشستگان و مستمری‌بگیران نیروهای مسلح به پشتوانه حقوق دریافتی از حساب کوتاه‌مدت یا حساب قرض‌الحسنه می‌توانند تسهیلات 10 میلیونی طرح سرافرازان را دریافت کنند. طبق اعلام بانک سپه میزان تسهیلات اعطایی در قالب کارت اعتباری بر اساس میانگین حساب حقوقی افراد تا 2 برابر میانگین دوماهه حساب کوتاه‌مدت و تا 3 برابر میانگین دوماهه حساب قرض‌الحسنه تا سقف 10 میلیون تومان تسهیلات کارت اعتباری خواهد بود.
 

سود، اقساط و ضمانت تسهیلات سرافرازان نیروهای مسلح

طبق اعلام بانک سپه سود تسهیلات طرح سرافرازان بانک سپه که در قالب کارت اعتباری پرداخت می‌شود با نرخ 18 درصد سالیانه محاسبه خواهد شد. اقساط تسهیلات دریافتی از سوی بازنشستگان و مستمری‌بگیران نیز حداکثر در 36 قسط بازپرداخت خواهد شد. متقاضیان کارت اعتباری طرح تسهیلاتی سرافرازان بانک سپه برای دریافت این تسهیلات نیاز به معرفی یک نفر بازنشسته نیروهای مسلح به‌عنوان ضامن دارند.
 

جزئیات حساب طرح سرافرازان بانک سپه

حساب طرح سرافرازان از نوع حساب‌های متمرکز بانک سپه است و شما می‌توانید از خدمات سامانه‌های بانکداری اینترنتی، تلفن‌بانک و همراه بانک این حساب استفاده کند. برای افتتاح این حساب و دریافت تسهیلات در قالب کارت اعتباری باید مدارک ذیل را به بانک ارائه کنید:

 • تکمیل فرم درخواست و قرارداد افتتاح حساب سپرده طرح سرافرازان
 • اصل تصویر کارت ملی
 • اصل و تصویر شناسنامه
 • پرینت میانگین 2 ماهه حساب و فیش حقوقی جهت مشخص کردن توان پرداخت اقساط تسهیلات

شرط دریافت کارت اعتباری سرافرازان

یکی از شروط اصلی دریافت کارت اعتباری سرافرازان نیروهای مسلح این است که مشتری قبلاً از تسهیلات کارت اعتباری مرابحه بانک سپه استفاده نکرده باشد. درواقع اگر قبلاً از بانک سپه کارت اعتباری گرفته باشید، امکان دریافت مجدد کارت اعتباری سرافرازان وجود ندارد. متقاضیانی که از تسهیلات کارت اعتباری سایر بانک‌ها استفاده کرده باشند نیز در صورتی می‌توانند از تسهیلات نیروهای مسلح طرح سرافرازان استفاده کنند که مجموع تسهیلات دریافتی آن‌ها در قالب کارت اعتباری از 50 میلیون تومان بیشتر نشده باشد.

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

12 دیدگاه
 1. یل می‌نویسد

  چرا دروغ مینویسید بانک سپه مراجعه کردم همشون تعجب کردند لطفا منبع موثق ذکر کنید

  3
  1
  1. رده می‌نویسد

   همان‌طور که در جدول این طرح هم توضیح داده شده، پرداخت این تسهیلات به بودجه خود همان شعبه ارتباط ندارد.
   https://www.rade.ir/service/6301

 2. جعفر رحمانی می‌نویسد

  سلام با مراجعه به بانک سپه شعبه تهران شعبه شهران جهت افتتاح حساب سرافرازان ولی کارمند بانک مربوطه اژهار بی اطلاعی میکرد و انجام نشد

 3. ghodrat می‌نویسد

  طرح بسیار فریبنده ای است. اگر فردی بتواند حداقل پس اندازی داشته باشد می تواند در بانک رسالت با ۲ درصد سود وام بگیرد خدا به فریاد بازنشستگان ارتش برسد که با این طرح ها تحقیر می شوند

  3
  1
 4. هادی می‌نویسد

  سلام چی شده که بانک سپه این قدر دست ودلباز شده اینقدر شرایط برای ۱۰ میلیون اون هم ۱۸ درصد از اون وامهای بلاعوض میلیاردی که به آقایون می دهید به ما میلیونی بدید چندین سال که ما دراین بانک حساب داریم ولی دنبه ای ندیدیم

 5. حمیدرضا می‌نویسد

  سلام.اولا طرح بسیار بد و اغفال کننده ای هست..من بازنشسته هستم.میانگین حقوق یک فرد بازنشسته حدودا سه میلیون هست که وقتی واریز میشه به علت نیازهای مالی سریع انرا برداشت میکنه..اگر اصلا هم برداشت نکنه میانگین دوماه ان به پنج میلیون هم نمیرسه..که از محالات هست کسی حداقل نصفیش رو بر نداره..من نمیدونم مسولین سپه چی پیش خودشون فرض کردن..وام رو ادم گرفتار میگیره..خب ادم گرفتار حقوقش رو برداشت نمیکنه @؟؟؟خیلی خنده دار هست..یک نوع دروغ پردازی و سرکلاه گذاشتن..بگن ما داریم به بازنشستگان لطف میکنیم..کدام بازنشسته هست که دوماه حقوقش رو دست نزنه بعد وام هیجده درصد بهش میدن که باز هم میانگینش ده میلیون نمیشه..

  2
  1
 6. فیروز می‌نویسد

  سلام و درود اگر نرخ بهره چهار درصد بود باز یک چیزی ولی با ۱۸ درصد انهم حساب باز کن و سه ساله تسهیلات را برگردان ارزش ندارد

  1
  2
 7. یحیی می‌نویسد

  خدااااااااااقوتتان بدهد خجالت نکشید اخه ۱۰م هم نیاز به اطلاع رسانی نداره ان هم ۱۸ درصد

 8. دایی جان می‌نویسد

  واقعا خسته نباشید
  یه عمر از بانک سپه حقوق گرفتیم
  هیچ خدماتی نداد
  الان بانک ملی و ملت تا سقف 50 م به راحتی وام میدم
  البته بی منت

 9. علی اکبر عسگری می‌نویسد

  من از سال 53 در بانک سپه حساب دارم .
  تا امدوز هیچ خیری از این بانک ندیده ام .
  وام 18 در را از هر بانکی میتوان گرفت و احتیاج به بوق و کرنا و این همه منت ندارد.

  1
  1
 10. رضا می‌نویسد

  همه جا ۱۸ درصد میدن دیگه اینکه تسهیلات نمیشه با اینهمه تبلیغ و بوق و کرنا جای تاسفه

 11. saadat می‌نویسد

  سلام خیلی خوب است