رده بررسی با کارت اعتباری همیاران سپهر بانک صادرات لوازم خانگی قسطی بخرید

با کارت اعتباری همیاران سپهر بانک صادرات لوازم خانگی قسطی بخرید

بررسی
نویسنده: رده
6 اسفند 1397

طرح همیاران سپهر بانک صادرات چیست؟

در این طرح شما می‌توانید با استفاده از تسهیلاتی که در قالب کارت اعتباری پرداخت می‌شود، لوازم‌خانگی موردنیاز خود را به‌صورت نقدی خریداری کنید و وجه پرداختی را در قالب اقساط تسهیلات به بانک پرداخت کنید. نکته مهم اینکه با کارت اعتباری طرح همیاران سپهر بانک صادرات فقط امکان خرید لوازم‌خانگی ایرانی وجود دارد.
 

نوع تسهیلات کارت اعتباری
سقف تسهیلات 20 میلیون تومان
سود تسهیلات 15 درصد
اقساط تسهیلات حداکثر 36 ماه
اعتبار تسهیلات 3 ماه بعد از صدور کارت اعتباری
 

 میزان و سود تسهیلات همیاران سپهر بانک صادرات

طبق اعلام بانک صادرات، میزان تسهیلات همیاران سپهر که در قالب کارت اعتباری پرداخت می‌شود حداقل 2 میلیون و حداکثر 20 میلیون تومان تعیین‌شده که رقم آن به انتخاب مشتری خواهد بود. نرخ سود تسهیلات پرداختی همیاران سالیانه 15 درصد محاسبه خواهد شد.
 

اعتبار و اقساط تسهیلات همیاران سپهر صادرات

در طرح تسهیلاتی همیاران سپهر بانک صادرات، مدت بازپرداخت اقساط به انتخاب مشتری خواهد بود که حداکثر زمان آن 36 ماهه تعیین‌شده است. نکته قابل‌توجه اینکه حداکثر مهلت استفاده از کارت‌های اعتباری همیاران سپهر 3 ماه تعیین‌شده است. درواقع از تاریخ صدور کارت، متقاضی 3 ماه فرصت دارد تا نسبت به خرید لوازم‌خانگی موردنیاز خود با تسهیلات پرداختی، اقدام کند.
 

چطور کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات بگیریم؟

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح همیاران سپهر بانک صادرات، ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب در این بانک اقدام کنند و بعد از ارائه مدارک لازم، درخواست تسهیلات در قالب کارت اعتباری را به بانک ارائه دهند. بعد از بررسی مدارک متقاضی، به مشتریان واجد شرایط و در قالب عقد مرابحه (اقساطی)، تسهیلات (کارت اعتباری) تا سقف 20 میلیون تومان پرداخت می‌شود.
 

چه ضامنی باید داشته باشیم؟

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح همیاران سپهر بانک صادرات، به نسبت میزان تسهیلاتی که نیاز دارند باید ضمانت لازم برای بازپرداخت اقساط را به بانک ارائه کنند. طبق قوانین و مقررات این طرح به ازای هر 10 میلیون تومان تسهیلات، معرفی یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) از سوی فرد متقاضی الزامی است. البته با توجه به اعتبارسنجی مشتری از سوی بانک، امکان تغییر در نوع و تعداد ضامن‌ها از سوی شعب پرداخت‌کننده تسهیلات وجود دارد.
 

با کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات از کجا خرید کنیم؟

طبق اعلام بانک صادرات شرکت‌های تولیدی و عرضه‌کنندگانی که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه‌ها و مراکز فروش متعدد باشند امکان شرکت در این طرح و عرضه لوازم‌خانگی به دارندگان کارت اعتباری همیاران سپهر را دارند. برای دریافت و استفاده از این تسهیلات نیاز به ارائه پیش فاکتور نیست و دارندگان کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات می‌توانند لوازم‌خانگی ایرانی موردنظر خود را از فروشگاه‌های معتبر عرضه‌کننده لوازم‌خانگی ایرانی طرف قرارداد خریداری کنند.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

۱ دیدگاه
  1. سجادغفاری می‌نویسد

    سلام دوستان بانک.صادرات حساب منو مسدود کرده رفتم یکی از شعبه های بانک صادرات میگه باید بری بانک مرکزی چون.حسابت مسدود شده .واقعا وقت نمیکنم برم چون خیلی گرفتارم .هرکسی راه حلی .چیزی داره بزاره جلوی پام خداخیرتون بده ممنونتون میشم

    11
    7