رده بررسی تسهیلات آنی تجارت ویژه پزشکان با نرخ سود 4 درصد

تسهیلات آنی تجارت ویژه پزشکان با نرخ سود 4 درصد

بررسی
نویسنده: رده
26 بهمن 1397

تسهیلات آنی ویژه پزشکان چیست؟

تسهیلات آنی ویژه پزشکان این فرصت را برای جامعه پزشکی فراهم کرده تا از تسهیلات با نرخ سود حداقلی استفاده کنند. پزشکان متخصص، دندان‌پزشکان و دکترهای داروساز در این طرح می‌توانند به پشتوانه سپرده‌گذاری بلندمدت خود در بانک تجارت تا سقف 500 میلیون تومان وام بگیرند و اقساط آن را حداکثر تا 60 ماه پرداخت کنند.
 

نوع حساب سپرده بلندمدت یک‌ساله
سود سپرده 5 درصد
میزان تسهیلات 75 تا 85 درصد میزان سپرده
سقف تسهیلات 500 میلیون تومان
سود تسهیلات 4 درصد
اقساط تسهیلات حداکثر 60 ماه
 

 چطور برای تسهیلات آنی ویژه پزشکان اقدام کنیم؟

پزشکانی که مشمول استفاده از این طرح تسهیلاتی می‌شوند برای دریافت وام موردنیاز خود ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب بلندمدت یک‌ساله در بانک تجارت اقدام کنند. بعد از افتتاح حساب بلندمدت، میزان تسهیلات شما بر اساس مدت‌زمان بازپرداخت اقساط مشخص خواهد شد که حداقل 75 و حداکثر 85 درصد میزان سپرده شما خواهد بود.
 

میزان تسهیلات آنی ویژه پزشکان

در این طرح سقف تسهیلاتی که برای پزشکان در نظر گرفته‌شده، 500 میلیون تومان است. اما میزان تسهیلات پرداختی در این طرح بر اساس مدت‌زمان عقد قرارداد و بازپرداخت اقساط تعیین خواهد شد. طبق قوانین و مقررات این طرح، حداقل تسهیلات 75 درصد میزان سپرده تعیین‌شده که برای قرارداد 12 ماهه خواهد بود. قراردادهای 24 و 36 ماهه 80 درصد میزان سپرده و قراردادهای 48 و 60 ماهه، تا 85 درصد میزان سپرده تسهیلات دریافت می‌کنند.

اقساط میزان تسهیلات
12 ماه 75 درصد سپرده
24 ماه 80 درصد سپرده
36 ماه 80 درصد سپرده
48 ماه 85 درصد سپرده
60 ماه 85 درصد سپرده
 

 نرخ سود سپرده و تسهیلات آنی ویژه پزشکان

در طرح تسهیلات آنی ویژه پزشکان، تسهیلات به پشتوانه سپرده‌گذاری بلندمدت متقاضی قابل پرداخت است که در طول دوره سرمایه‌گذاری نرخ سود سالیانه 5 درصد به آن تعلق خواهد گرفت که به‌صورت ماهیانه به شما پرداخت می‌شود. طبق اعلام بانک تجارت، نرخ سود تسهیلات آنی ویژه پزشکان نیز سالیانه 4 درصد تعیین‌شده است.
 

تسهیلات بدون ضامن آنی ویژه پزشکان

در این طرح تسهیلاتی، نیازی به ارائه ضمانت برای دریافت وام ندارید و در واقعاً سپرده شما نقش ضامن را ایفا می‌کند. درواقع سپرده شما تا زمان تسویه‌حساب کامل تسهیلات، بلوکه خواهد شد و امکان برداشت از سپرده وجود ندارد.
 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

5 دیدگاه
 1. ملیکا می‌نویسد

  متاسفم ، آنی یعنی ۱ سال ،،،،دروغ تا کجا ، لااقل خجالت بکشید

  3
 2. سامان می‌نویسد

  تو که بدون اینکه زحمت بکشی پول مفت تو بازار در میاری اول مالیات بده و بعدا به پزشکایی که نخبه و زحمت کش جامعه هستند تعیین تکلیف کن. متاسفانه عقده پزشک نشدن برخی ها باعث شده که این روزها با ارزش ترین قشر جامعه به این شکل خطاب قرار بگیرند.

  132
  3
 3. حسین می‌نویسد

  پزشکان اول مالیات بدن بعد وام بگیرن

  5
  119
 4. .مجيد می‌نویسد

  خوبه معني آني را فهميديم؟؟؟؟
  آني تازه گيها معني حداقل يكسال بعد را مي دهد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  39
  1
 5. حسینی می‌نویسد

  این طرح روبانک قوامین برای همه اقشاردارد،بعدشم شمامگه خلی بااین وضعیت تورم پولتوبذاری توبانک که ۸۵درصدازپول خودتووام بگیری وبعدتاتسویه وامت پولت توگروبانک باشه وسودسالی چهاردرصدبگیری!؟حقه بازی تاچه حدواقعا!؟

  61
وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی