چطور اینترنتی کارت هدیه بانک سامان بخریم؟

خرید غیرحضوری و اینترنتی کارت هدیه بانک سامان

بانک سامان امکان خرید غیرحضوری و اینترنتی کارت هدیه را برای دارندگان کارت‌های بانکی عضو شتاب فراهم کرد.

عرضه غیرحضوری کارت هدیه سامان

بانک سامان خدمات بانکی جدیدی را برای مشتریان در نظر گرفته که امکان خرید کارت هدیه از فروشگاه اینترنتی بانک سامان و عدم مراجعه به شعب بانک را برای متقاضیان فراهم کرده است. با اعلام بانک سامان ازاین‌پس تمام مشتریان شبکه بانکی دارای کارت شتاب، می‌توانند با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بانک سامان کارت‌های هدیه سامان را با مبالغ دلخواه و در طرح‌های متنوع به‌صورت رایگان خریداری کنند.
متقاضیان برای خرید غیرحضوری کارت هدیه بانک سامان بعد از پرداخت هزینه کارت به‌صورت اینترنتی با تمامی کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب، کارت هدیه خود را در از طریق پست در محل موردنظر تحویل می‌گیرند. در خرید غیرحضوری و اینترنتی کارت‌های هدیه بانک سامان امکان انتخاب طرح‌های مناسبتی مختلف و درج متن دلخواه خریدار به دو زبان انگلیسی و فارسی بر روی کارت میسر است.
 

چطور اینترنتی کارت هدیه سامان بخریم؟

خرید اینترنتی کارت هدیه بانک سامان

ابتدا به صفحه فروشگاه بانک سامان بروید، در قسمت ثبت سفارش کارت هدیه می‌توانید هم به‌صورت حقیقی و هم شرکتی کارت هدیه بگیرید. در قسمت حقیقی می‌توانید با پر کردن فرم شامل نام و نام خانوادگی، شماره ملی و پست الکترونیک، نحوه ارسال را انتخاب کنید. نحوه ارسال می‌تواند به آدرس پستی‌تان باشد یا با انتخاب یکی از شعبه‌های بانک سامان آن را حضوری دریافت کنید.
همچنین می‌توانید تاریخ تحویل آن را نیز مشخص کنید که این تاریخ نباید کمتر سه روز کاری آینده باشد.
 

فعال‌سازی اینترنتی کارت هدیه سامان

فعال سازی کارت هدیه بانک سامان

بعد از ثبت سفارش اولیه و دریافت کارت آن را باید به‌صورت اینترنتی فعال کنید. برای این کار کافی است در قسمت فعال‌سازی شماره موبایلی را که در هنگام ثبت‌نام وارد کرده به همراه شماره کارت هدیه وارد کنید تا مراحل فعال‌سازی انجام شود. این عمل برای کارت‌های هدیه گروهی هم امکان‌پذیر است.

پیگیری خرید کارت هدیه بانک سامان
همچنین برای پیگیری ارسال کارت هدیه می‌توانید از طریق پیگیری کارت هدیه وب‌سایت بانک سامان اقدام کنید.
 

خرید اینترنتی و پرداخت قبوض شهری با کارت هدیه سامان

کارت هدیه بانک سامان با مبالغ 50 هزارتا یک‌میلیون تومانی از سوی تمامی شعب و به‌صورت اینترنتی صادر می‌شود. موجودی کارت‌های هدیه بانک سامان قابل‌انتقال نیست و دارندگان کارت می‌توانند موجودی کارت هدیه را از خودپردازهای بانک سامان دریافت کنند و یا از پایانه‌های فروشگاهی و وب‌سایت‌های فروش اینترنتی طرف قرارداد با این بانک‌ها خرید و قبض‌های خدمات شهری خود را پرداخت کنند.
 
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت‌های هدیه سامان و سایر خدمات و محصولات این بانک می‌توانند با شماره 6422-021 تماس بگیرند و یا به شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند.