رده خبر امضای تفاهم‌نامه همکاری بین مترو و شرکت توسن سها در راستای توسعه خدمات «ایزی شارژ»

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین مترو و شرکت توسن سها در راستای توسعه خدمات «ایزی شارژ»

خبر

هم‌زمان با رونمایی از دستگاه‌های ایزی شارژ

نویسنده: رده
1 دی 1395
مدیرعامل متروی تهران مراسم رونمایی از دستگاه‌های ایزی شارژ که با حضور اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، بر نصب و راه‌اندازی هرچه بیشتر این دستگاه‌ها و حرکت به سمت پرداخت‌های شهری مکانیزه و غیر دستی بدون نیاز به استفاده از پول نقد، تأکید کرد.
هم‌زمان با رونمایی از این دستگاه، تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت متروی تهران و شرکت توسن سها در این خصوص به امضا رسید. بر اساس این تفاهم‌نامه تعداد دستگاه‌های ایزی شارژ فعال در مترو از تعداد 100 عدد دستگاه فعلی، به تعداد 560 عدد دستگاه در کلیه ایستگاه‌های مترو افزایش خواهد یافت.


شهروندان می‌توانند با مراجعه به دستگاه‌های ایزی شارژ که در حال نصب و توسعه در ایستگاه‌های مترو و بی‌آرتی هستند، بدون نیاز به مراجعه به باجه‌های فروش و بدون نیاز به همراه داشتن پول نقد و با استفاده از کارت‌بانکی خود، کارت بلیت الکترونیک خود را شارژ کنند و یا اقدام به تهیه بلیت تک‌سفره و دو سفره مترو کنند.
دستگاه‌های ایزی شارژ علاوه بر ایستگاه‌های مترو، در کلیه ایستگاه‌های بی‌آرتی نیز در حال نصب و بهره‌برداری هستند. بدین ترتیب شهروندان می‌توانند در کلیه ساعات شبانه‌روز در بیش از هزار نقطه در سطح شهر تهران از خدمات دستگاه‌های ایزی شارژ برای شارژ کارت‌های «ایزی‌پِی» یا همان کارت بلیت الکترونیک شهر تهران استفاده کنند.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم