با مدیران بانک صادرات تماس مستقیم و بی‌واسطه بگیرید

در پاییز و زمستان امسال می‌توانید از طریق تماس با صدای سپهر بانک صادرات ایران با مدیران مختلف و رده‌بالای این بانک به‌طور مستقیم صحبت کنید.

در طرح جدیدی که از طرف بانک صادرات معرفی شده است مدیران این بانک بر طبق یک برنامه‌ریزی مشخص و درمجموع در 51 روز تا پایان سال با حضور در مرکز تماس بانک صادرات به‌صورت مستقیم با مردم صحبت کرده و به آن‌ها مشاوره می‌دهند. این طرح به گفته مسئولان این بانک در راستای رعایت حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آن‌ها طراحی و اجرا شده است.
 

تنها کافی است با صدای سپهر تماس بگیرید

یکی از سؤالاتی که برای برخی از مخاطبان شکل گرفته است این است که برای صحبت با مدیر مربوطه دقیقاً چه کاری باید انجام دهند و به‌طور مثال آیا باید از جایی وقت بگیرند. پاسخ این سؤال اما بسیار ساده‌تر از چیزی بود که به ذهن می‌رسد و تنها کافی در روز مشخص و بین ساعت 10 تا 11 صبح است با صدای سپهر بانک صادرات به شماره 09602 تماس بگیرید و از اپراتور بخواهید که با مدیر مربوطه صحبت کنید.
البته یک ساعت زمان کمی است و باعث می‌شود تعداد کسانی که موفق به تماس شوند محدود باشد.
 

اولین مدیر حاضر شد

در تماسی که روز آغاز طرح یعنی 10 مهر با صدای سپهر داشتیم اپراتور اعلام کرد که طبق برنامه آقای جوانمردی رییس اداره کل رفاه بانک صادرات همین الآن مرکز تماس حضور دارند و آماده پاسخگویی به سؤالات هستند. اینکه برنامه در روز اول اجرا طبق آنچه اعلام شده بود اجرا شد می‌تواند خبر خوبی برای مشتریان این بانک باشد.
 

ارتباط بیشتر با مشتریان
تقریباً به هر سازمان و اداره‌ای که رفته‌ایم یک صندوق که روی آن نوشته شده ارتباط با مدیر سازمان را دیده‌ایم. با ایجاد وب‌سایت‌ها برای سازمان‌ها یک بخش با نام «ارتباط مستقیم با مدیرعامل» هم پای ثابت طراحی آن‌ها شد. اما بسیاری از مردم چندان حس اعتمادی نه به آن صندوق و نه به فرم‌های تماس مستقیم سایت‌ها نداشتند و احساس می‌کردند که صدایشان و موضوعاتشان لزوماً هم شنیده و خوانده نخواهد شد.

طرح جدید بانک صادرات آغازی است برای ارتباط بیشتر ارکان این بانک با مشریان خود و پاسخی برای پوشش این دغدغهٔ تاریخی مخاطبان سازمان‌هاست.
 

برنامه‌ریزی تا انتهای سال

یکی از ویژگی‌های طرح بانک صادرات ارائه یک برنامه از زمان حضور هر یک از مدیران برای پاسخگویی به تماس‌هاست. تاریخ حضور هر یک از مدیران بانک صادرات را می‌توانید در جدول انتهای این خبر ببینید.
 

جای خالی شبکه‌های اجتماعی

اجرای طرح تماس مستقیم با مدیران ایده بسیار مفیدی است اما محدود کردن آن به یک روز مشخص و در یک ساعت مشخص و برای تماس با یک مدیر مشخص نه‌تنها کافی نیست بلکه در حجم عظیم مشتریان این بانک، همچون قطره در دریاست.
چه بهتر مدیران بانک صادرات و بانک‌های دیگر از ظرفیت‌های شبکه‌های اجتماعی برای برقراری ارتباط آنلاین مدیران با مشتریان بدون محدویت زمانی بهره ببرند.
بسیاری از شبکه‌های اجتماعی داخلی نیز برطرف‌کننده این نیاز است.
 
 
 
پست سازمانی نام مسئول تاریخ روز
رییس اداره کل رفاه آقای علی جوانمردی وزیری 10 مهر شنبه
مدیر امور شعب منطقه یک آقای سلیمان‌پور 11 مهر یک‌شنبه
معاون شعب و بازاریابی آقای صدیق 12 مهر دوشنبه
مدیر امور شعب منطقه دو آقای رحیمی شهواری 13 مهر سه‌شنبه
مدیر امور شعب منطقه سه آقای ابوحمزه 15 مهر پنج‌شنبه
مدیر امور شعب منطقه چهار آقای بلوک 18 مهر یک‌شنبه
معاون حقوقی و پیگیری وصول مطالبات آقای شیرعالی 19 مهر دوشنبه
مدیر امور شعب منطقه شش آقای مرتضوی اسکویی 25 مهر یک‌شنبه
معاون بین‌الملل آقای شباهنگی 26 مهر دوشنبه
مدیر امور شعب منطقه پنج آقای حسینی کناروئی 28 مهر چهارشنبه
رییس اداره کل بازاریابی و خدمات مشتریان آقای غلامرضا طالبیان 29 مهر پنج‌شنبه
رییس اداره کل حسابداری ارزی آقای مجید احمدزاده 1 آبان شنبه
معاون اعتبارات آقای یوسفیان 4 آبان دوشنبه
رییس اداره کل خزانه‌داری آقای شهرام اسکندری 6 آبان پنج‌شنبه
رییس اداره کل روابط عمومی آقای علی جهانی 8 آبان شنبه
معاون مالی و پشتیبانی آقای محمدزاده 10 آبان دوشنبه
رییس اداره کل حسابگری آقای غلامرضا مهدی 13 آبان پنج‌شنبه
رییس اداره کل حراست آقای جلالی 15 آبان شنبه
معاون سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌ها آقای عالیخانی 17 آبان دوشنبه
رییس اداره کل آمار و حسابداری مدیریت آقای حمیدرضا فقیه نصیری 24 آبان دوشنبه
عضو محترم هیئت‌مدیره آقای تهرانفر 27 آبان پنج‌شنبه
رییس اداره کل خارجه آقای حمیدرضا خلج 29 آبان شنبه
امور حراست و حفاظت آقای فراهانی 1 آذر دوشنبه
سرپرست اداره کل سرمایه‌گذاری آقای بهروز اعتمادی 6 آذر شنبه
امور ارتباطات و خدمات مدیریتی آقای جام‌خانه 7 آذر یک‌شنبه
امور حقوقی و پیگیری وصول مطالبات آقای حاجی‌پور 14 آذر یک‌شنبه
رییس اداره کل تدارکات آقای علیرضا جمشیدی 15 آذر دوشنبه
امور فن‌آوری و اطلاعات آقای گودرزی 21 آذر یک‌شنبه
عضو محترم هیئت‌مدیره آقای عرفانی 25 آذر پنج‌شنبه
امور خدمات و پشتیبانی آقای اصغری آیسک 28 آذر یک‌شنبه
رییس اداره کل حفاظت فن‌آوری اطلاعات خانم مونا ونکی 29 آذر دوشنبه
امور مالی آقای عبداللهیان 5 دی یک‌شنبه
رییس اداره کل ساماندهی و فروش املاک و اموال مازاد آقای محمود رسولخانی 6 دی دوشنبه
امور بازرسی آقای نامدارپور 12 دی یک‌شنبه
رییس اداره کل حفاظت فیزیکی آقای ناصر زنگنه 13 دی دوشنبه
رییس اداره کل سازمان و روش‌ها آقای محمدرضا ترابیان 20 دی دوشنبه
عضو محترم هیئت‌مدیره آقای فتحعلی زاده 23 دی پنج‌شنبه
رییس اداره کل پیشگیری و مبارزه با پول‌شویی آقای فتح‌الهی 26 دی یک‌شنبه
رییس اداره کل انفورماتیک آقای بابک رهنماپور 27 دی دوشنبه
رییس اداره تحقیقات و برنامه‌ریزی آقای شمس تک دهقان 4 بهمن دوشنبه
رییس اداره کل بررسی طرح‌ها آقای مجید فیاضی 9 بهمن شنبه
رییس اداره کل ارز آقای محمود رضا گشادرو 10 بهمن یک‌شنبه
رییس اداره کل خدمات نوین آقای سید جعفر صدری 11 بهمن دوشنبه
رییس اداره کل حوزه مدیریت آقای نادر آزاد یگانه 17 بهمن یک‌شنبه
رییس اداره کل حقوقی آقای مجتبی دهقاندار 18 بهمن دوشنبه
رییس اداره کل حسابداری مالی آقای محمد روشن 24 بهمن یک‌شنبه
 اداره کل پیگیری و وصول مطالبات آقای حسین سلامتیان قمصری 25 بهمن دوشنبه
رییس اداره کل امور کارکنان آقای حسین مردانی 2 اسفند دوشنبه
رییس اداره کل نظارت بر طرح‌ها آقای سینا رزاقی 8 اسفند یک‌شنبه
رییس اداره کل آموزش آقای اصغر طاهرپور اصل 9 اسفند دوشنبه
سرپرست اداره کل سهامداران و مجامع آقای قاسمی 15 اسفند یک‌شنبه
 
 
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

17 دیدگاه
 1. فاطمه اسحق زاده می‌نویسد

  سلام.مدت یکسال ونیم در بانک صادرات کار کردم.با قرداد سه ماه من به خاطر عدم کارایی از کار اخراج کردن بدون هیچ تشکر شفاعی وکتبیدر حین کاربه وسیله فکس از کار خراج شده‌ام در صحن نمره ارزشیابی سفید اما از من کرفتن شاهد جز دوربین شعبه ندارم در شعب خراسان شمالی شاهد رفتار اخلاقی یا خلاف بانکی بودم اما همچنان به کارشان ادامه میدن من به خاطر خصومت ریس شعبه از نطر اخلاقی روانی بودن اخراج کردن کوچکترین رسیدگی در مورد من نشد از حراست شعب تامدیر شعب.ریس شعبه حتی کمترین کارانه برای من رد مورد.ریس شعب ومدیر به خداوند واگذار کردم.هیچ وقت نمی بخشم..حتی طبق قرداد بانک صادرات عمل نکردن از روز با به کارمند اطلاع بدن یک طرفه من قصاوت کردن از شما تقاضا دارم در مرد پروند من پیگری کنید و با بازگشت من موافقت نماید.با تشکر

 2. سیدعلی می‌نویسد

  باسلام رفتم با هزار دنگ و فنگ از بانک صادرات شهر مس سرچشمه کرمان صد تومان وام گرفتم ولی بانک مبلغ هشت میلیون از حسابم برداشته میگه سه میلیون بیمه پنج میلیون مسدودی وپانصد هزار هم کارمزد وام رو هم باید صدوپنجاه دومیلیون بپردازم […] دیگه از این واضح تر میشه به کی بگم خدا لعنتشون کنه واقعا این طور نهادهایی هستن که مردم رو نسبت به نظام بدبین کردند

 3. غلامعلی انزلی ۸۳۷۰۵ می‌نویسد

  بنده بعنوان کارمند بانک صادرات از مسئولین محترم که سی سال بنده را در یک شغل وهیچگونه ارتقایی ندادند بنده شاکی هستم که چرا حق وحقوق من و۴ سر عایله را از بین بردند علت وانگیزه این کار را میخواهم بنده ۱۵ سال بیرون از شهرستان خود از این شعبه به ان شعبه بدون هیچگونه پاداش اضافه وبدون هیچ ارتقائ شغلی چرا

 4. علی رضائی کاخکی می‌نویسد

  با سلام حدود دوهفته است که با وجود منقضی نشدن تاریخ اعتبار عابربانک صادراتم و فعال بودن اس ام اس پرداخت، پیامک تراکنش و موجودی برای من نمی آید و از طرفی همراه اول بدون اجازه قبض های تکراری خودرا از موجودی بانک صادراتم کسر می کند!
  فیشینگ توسط همراه اول توبره!
  لطفا رسیدگی بفرمائید و اس ام اس #بانک_صادرات بنده را مجددا فعال نمائید
  ۶۰۳۷۶۹۷۵……۵۹۷۳
  علی رضائی کاخکی
  #سرباز_بی_نام !؟؟

 5. نفیسه شجاع مشهدی می‌نویسد

  با عرض سلام. واقعا برای بانک صادرات متاسف هستم که چنین رییس شعبه و کارمندانی دارد که حتی از قوانین اولیه بانکداری بی اطلاع هستند. من ضامن وامی بوده ام که یکی از دوستانم از بانک صادرات شعبه طرقبه دریافت نمود. ایشان به دلیل کرونای شدید و عدم دریافت حقوق 1.5 قسطشان به مبلغ چهار میلیون و چهارصد تومان به تعویق افتاد و امروز بانک صادرات از من مبلغ هفت میلیون کسر نمود و وقتی تماس گرفتم رییس شعبه گفت که ما گفتیم نقد رو ول نکنیم و شاید ماه دیگه هم ایشون قسطشون رو پرداخت نکنند و جلوتر از حساب شما حالا که توش پول هست برداریم…. من با حراست مشهد تماس گرفتم و بقیه پول پس از چند ساعت به حساب من برگردانده شد و حراست مشهد گفت که شما هم خیلی سخت نگیرید کارمند بانک اشتباه کرده…. خیلی جالب هست که دزدی برای یه کارمند بانک با لفظ اشتباه کرده توجیه میشود…. بماند از عدم عذر خواهی مسئولین بانک صادرات طرقبه و حراست بانک صادرات مشهد….

 6. احمد رضا می‌نویسد

  جناب آقای […]. امثال من که به اعتماد حرف شما مبنی بر ارزشمند بودن سهام بانک صادرات. سهام این بانک را خریداری واکنون تمام سرمایه زندگی خودم را از دست دادم. شما مسعول هستید. امیدوارم تقاص این کارتون را پس بدید. من وخانواده. که هر دقیقه شبانه روز فقط شما را نفرین میکنیم. وامیدوارم غیر از زجری که تو این دنیا خواهید کشید اون دنیا هم باید جوابگو زن وبچه خیلیها باشید. اگر روزی درد ومرضی اومد طرفتون. امیدوارم این حرفها جلوی چشمتون بیاد

 7. حسین می‌نویسد

  با سلام به ریاست کل بانک صادرات.اینجانب سعیدی هستم وام ازدواجی از شعبه شهید مطهری شهرستان آزادشهر از استان گلستان که با دونفر ضامن گرفتم ولی متأسفانه رییس قبلی بانک با وجود دو نفر ضامن با بی اطلاعی بنده گفتند باید نصف وامی که میگیری یک روز جلوتر بصورت سپرده در بانک بگذاری و بعد دو سه ماه تقاضا بده برات باز کنیم و در حال حاضر بنده بشدت و گرفتارم و نیاز شدیدی به این پول دارم با مراجعه به بانک باز از من در قبال باز کردن سپرده ضامن میخواد و با وجود بردن ضامن از دادن آن امتناع میکنند.از شما مدیر محترم خواهشمندم لطفاً به درخواست اینجانب لطفاً رسیدگی فرمایید.شماره تماس اینجانب […]

 8. بی نام می‌نویسد

  سلام جناب آقای جلالی مدیرکل محترم اداره حراست من خانواده یکی از همکاران بانک هستم خواهشمندم ساعت شروع وپایانکاررابانک را اعلام فرماییدبعضی از شعب در استان زنجان 12 الی 14ساعت کارمفیدمیکشند(7صبح تا7.30الی 8شب )با 5میلیون حقوق از اضافه کار اینها خبری نیست بلاخره اینها انسان هستندظرفیت محدودی دارند نیاز به غذا استراحت وآرامش روحی دارندیک کمی درک کنند اینها انسان هستندزندگی دارندتما بد اخلاقی تندی خستگی وپرخاشگری به سراعضای خانواده خالی می کننداون وقت اون حقوق هم روزانه50 الی 60هزار پول ناهار میدن،ماهانه بیش از یک میلیون خرج ماشین ماهانه باید100الی 200بدهند برای پرونده نوشتن بسیا حق و حقوق کار کنان تلف میکنندطرف دیگه از زندگی می افتی زندگی اینها را بانک داره داغون می کنه کدام قانون میگه کارمند باید12،13ساعت کار کنه ریالی هم نباید اضافه کاری بگیری آیا اینکار رفع خستگی تمر کز نمیخوادکارمند که مریض میشه به ناموس زهرا قسم حق استراحت پزشکی استراحت در منزل نداره دارن کار کنان راازنظر روحی جسمی بسیار تحت فشارگذاشتن بیاد داشته باشیم که ارزشمندترین سر مایه هرمئوسسه نیروی انسانی آن است.امیدوارم به مشگلات این عزیزان رسیدگی فرمائید. باتشکر

 9. علی قدیمی می‌نویسد

  جناب اقای رحیمی سلام مدیرمحترم امو ر شعب تهران فرزندم در لراک با فرزندشما دانشجو بود ولی متاسفانه بیکاراست خودم هم از بازنشستگان بانک خواهشمندم با وجود مدرک ا کارشناسی هر شقلی در بانک کمک کنیداماد انجام وطیفه میباشدبخاطر رضای خدا جناب افکار هم کاملا اینجاب میشناسند درصورت کمک تلفن 091…067علی قدیمی کارمند 61174

 10. شاهکرمی می‌نویسد

  ترا خدا جواب درست به من بدهید آیا وام هایی که به کارمندان خودمیدهید بیمه هستند کدام بیمه و آیا وام ها شرط سن دارند

 11. محمود رضا غوغایی می‌نویسد

  سلام.برای دربافت ۴۰ میلیون وام چند روز رفتم و آمدم ضامن کسر حقوق آوردم که با همین شرایط و فیش حقوقی بارها ضامن شده حتی در دادگاه ضامن شده اگه معتبر نیست پس چرا دادگاه و بانکهای دیگه قبول کردن اساس نامه شرکت آوردم میگن شرکت خصوصی زیر نظر وزارت ورزش و جوانان. خدا خیرتان بده شرکت دولتی نشون بدین ماهم چشممان روشن بشه
  همون اول بگم نمیشه نمیدیم برم دنبال پول نزول به زندگیم با دوتا بچه دانشجو و دبیرستانی برکت بدم شما را هم دعا کنم
  نمیدونم این نوشتن الکیه یا نه حداقل دردمو تو خلوت خودم خالی کنم
  یاحق وناحق

  2
  1
 12. محمود رضا غوغایی می‌نویسد

  سلام. نمیدونم این متن کسی می خونه یا نه و اگه می خونه چه سمتی داره .
  خلاصه و کلی میگم برا دریافت ۴۰ میلیون وام به …..افتادم ضامن کسر حقوق آوردم قبول نمیکنن همین ضامن با فیش حقوقی تو دادگاه ضامن شده اگه معتبر نیست پس چرا دادگاه قبول کرده برا بانک دیگه ضامن شده بارها نمیدونم دیگه تو این شرایط باید برم پول نذول کنم
  شعبه صادرات خلیج

  2
  1
 13. آکو می‌نویسد

  امروز به یکی از شعب بانک صادرات بوکان رفتم واسه ضمانت ازدواج داداشم متصدی مربوطه هر بار به بهانه ای داداشم رو میفرسته دنبال نخودسیاه . امروز که رفتم مدارک رو بردم هیچ بهانه نداشت میگفت برادر نمیتونه ضامن برادرش بشه منم گفتم حساب یه ملک شخصیه واسه ضامن بودن منو نمیشناسن تعهد و حساب من رو میشناسن چه ربطی داره حالا من از مسولین زی ربط خواهشمندم پیگیر باشین برای گرفتن یه وام ازدواج چرا اینقد گیر میدن چرا مردم رو سرکار میزارن اگه وام رو نمیدن بگن نمیدم اگه میدن این همه بهانه چیه تو این شرایط کرونایی چرا مردم رو هی میارن و میبرن خواهشمندم کار ازدواج جوانان رو تسهیل بفرمایید

 14. حمیدرضا اسماعیلی می‌نویسد

  درود بر شما
  میخواستم از کارمند بانک صادرات شعبه سیزده آبان تهران اقای هاشم خدابخشی که امروز ۱۲آبان۹۹ بصورت کمکی در شعبه خزانه بخارایی مشغول به کار بودند
  تشکر وقدردانی کنم.اگر در هر شعبه ۲نفر مثل ایشان گمارده شوند همه با طیب خاطر و لبخند از بانک خارج میشوند و مدبریت کلان بانک هم به اهداف عالیه خودش زودتر دست پیدا میکند.
  مهمترین سرمایه بانکها پس از مشتری هایش،نیروی انسانی کارا و مردم دار است.
  با سپاس از ایشان و انسانهای خوب در جامعه بانکی که تعدادشان متاسفانه این روزها زیاد نیست.

 15. علیرضا جعفری می‌نویسد

  سلام بعضی رئیس های بانکها مثل رئیس بانک صادرات زرند کرمان شعبه ۲۱۲ خیلی کم‌فهم هستند بنظرم زمان انتخاب ایشان به ریاست بانک ، معیار عقل سنجی شما ،بر عکس بوده، ولی دوره زمانه عوض شده، و او کاملا داره به ضرر بانک به این مهمی کار میکنه.

 16. علیرضا جعفری جرجافکی می‌نویسد

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم معیار عقل سنجی شما برای انتخاب رییس بانک صادرات مرکزی زرند شعبه ۲۱۲ بر عکس هست، چون دسته چک قدیمی داشتم، مغازه دار هستم،روی حساب خانمم کارتخوان بانک صادرات برای مغازه داریم،و با حساب خانمم کار میکنیم، ضمنا خانمم از بانک سپه چک برای ۲۸ دوازده بدست تولیدی های تهران داشته،پول چک رو داده بودیم ولی چک برگشت خورده بود و ما تا چند روز پیش خبر نداشتیم، تا اینکه همان تولیدی ۵۰ میلیون پوشاک برای شعبه جدید ما فرستاده و ما باید چکهاشو در چند قسط بفرستیم،و من میخواستم چک جدید از صادرات براش بفرستم،برگهای قدیمی را باطل کردم،همین که خواستم دسته چک درخواست بدم رییس بانک گفت حسابت کار نکرده،راستی درخواست چک رو هم مسدود کرده که من نتوانم اینترنتی درخواست دهم،مگه مغازه داران نباید دسته چک داشته باشند تا ۲۴ عدد چک برای کرایه دو مغازه بدهند وچک به تولیدی ها بدهند و پولهاشون رو کم کم به حسابشون بریزند تا چکهاشون پاس بشه ، آیا با اینکه من به اطلاع رییس شعبه ۲۱۲ زرند رسوندم که دوووووووووو تا مغازه بزرگ دارم نباید ریسک کند و دسته چک به من بدهد آیا باید عملیات چک رو مسدود کند یا آیا ایشان کاملا ……. نیست من اگه رییس بانک بودم کارها میکردم

 17. علیرضا جعفری می‌نویسد

  سلام وقت بخیر میخواستم بدونم معیار عقل سنجی شما برای انتخاب رییس بانک صادرات مرکزی زرند شعبه ۲۱۲ بر عکس هست، چون دسته چک قدیمی داشتم، مغازه دار هستم،روی حساب خانمم کارتخوان بانک صادرات برای مغازه داریم،و با حساب خانمم کار میکنیم، ضمنا خانمم از بانک سپه چک برای ۲۸ دوازده بدست تولیدی های تهران داشته،پول چک رو داده بودیم ولی چک برگشت خورده بود و ما تا چند روز پیش خبر نداشتیم، تا اینکه همان تولیدی ۵۰ میلیون پوشاک برای شعبه جدید ما فرستاده و ما باید چکهاشو در چند قسط بفرستیم،و من میخواستم چک جدید از صادرات براش بفرستم،برگهای قدیمی را باطل کردم،همین که خواستم دسته چک درخواست بدم رییس بانک گفت حسابت کار نکرده،راستی درخواست چک رو هم مسدود کرده که من نتوانم اینترنتی درخواست دهم،مگه مغازه داران نباید دسته چک داشته باشند تا ۲۴ عدد چک برای کرایه دو مغازه بدهند وچک به تولیدی ها بدهند و پولهاشون رو کم کم به حسابشون بریزند تا چکهاشون پاس بشه ، آیا با اینکه من به اطلاع رییس شعبه ۲۱۲ زرند رسوندم که دوووووووووو تا مغازه بزرگ دارم نباید ریسک کند و دسته چک به من بدهد آیا باید عملیات چک رو مسدود کند یا آیا ایشان کاملا ……. نیست