رده خبر تداوم پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک سامان

تداوم پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در بانک سامان

خبر
نویسنده: رده
6 اردیبهشت 1395

رضا شیرین گوهریان مدیر اعتبارات خرد و صنفی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اهداف پیش‌بینی‌شده از سوی هیئت‌مدیره بانک، در سال 1394 موفق شدیم با همکاری نهادها و سازمان‌های مربوطه، در سرفصل‌هایی مانند ازدواج و تسهیلات ضروری اقشار کم‌درآمد تسهیلات قرض‌الحسنه اعطا کنیم.
 
مدیر اعتبارات خرد و صنفی بانک سامان تصریح کرد: تمام مددجویانی که در سال گذشته از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور برای طرح‌های خوداشتغالی به شعب بانک سامان معرفی‌شده‌اند، از تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد 4 درصد و شرایط آسان بهره‌مند شده‌اند.
 
وی گفت: مجموع تسهیلات پرداختی قرض‌الحسنه بانک سامان در سال 1394 بیش از یک‌صد میلیارد ریال بوده است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، روند پرداخت این تسهیلات در سال جدید نیز ادامه می‌یابد.
 
مرکز سامان ارتباط با شماره 6422-021 در تمام ساعات شبانه‌روز، آماده پاسخ‌گویی و ارائه خدمات لازم به مشتریان به‌ویژه درزمینهٔ دریافت تسهیلات است.
 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

بدون دیدگاه
 1. پژمان می‌نویسد

  این تلفنی که در مورد تسهیلات بر روی سایت گذاشته اید لطفا حذف کنید چون که دروغ است و کسی پاسخگو نیست تا کی فریب مردم و افکار عمومی این مردم را شما بانک ها بیچاره کردید

  1. ناشناس می‌نویسد

   این شماره تماس برای وام نیست برای برقراری تماس با وب سایت رده است
   رده تنها بر روی وب‌سایت خود مقایسه خدمات دارد و هیچگونه مشاوره تلفنی نمی‌دهد.

 2. s می‌نویسد

  همش حرف مفته ، ببخشید از این لفظ استفاده میکنم ولی واقعا حرف مفته ،