امتیازهای ویژه برای دارندگان وین کارت سامان

با برگزاری آخرین دور از سری دوم قرعه‌کشی وین کارت در فروردین 95، برنامه‌های اجرایی برای آغاز سری سوم این قرعه‌کشی آغاز شد.

مرتضی حسینی‌نژاد مدیر تحقیقات، برنامه‌ریزی و بودجه دراین‌باره گفت: سری سوم قرعه‌کشی وین کارت را از تابستان 1395 شروع خواهیم کرد و بخشی از امتیاز همه دارندگان وین‌کارت در سه‌ماهه بهار 1395، به‌عنوان امتیاز وفاداری در امتیاز سه‌ماهه تابستان آن‌ها تأثیر داده خواهد شد.
 
حسینی نژاد همچنین در تشریح امتیازهای تشویقی اظهار داشت: ما بیش از 20 تومان اعتبار بیمه‌ای برای کسانی که حداقل 400 امتیاز در هریک ماه‌های اردیبهشت و خرداد (درمجموع حداقل 800 امتیاز) کسب کنند، در نظر گرفته‌ایم.
 
وی افزود: این امتیازها شامل تخفیف صدهزار تومانی بیمه شخص ثالث، بیمه‌نامه رایگان آتش‌سوزی منازل مسکونی و بیمه‌نامه رایگان حوادث هریک تا سقف 10 میلیون تومان و 300هزار تومان بیمه رایگان هزینه‌های پاراکلینیکی است.
 
حسینی‌نژاد گفت: وین‌کارت سامان باهدف توسعه کاربرد خدمات بانکداری الکترونیکی طراحی و عرضه‌شده و در مدت 15 ماه گذشته، زمینه‌ساز چندین میلیون تراکنش الکترونیکی در شبکه شتاب و شاپرک بوده است.
 
در دور دوم قرعه‌کشی وین کارت که در 10 مرحله، از تیر 94 تا فروردین 95 برگزار شد، درمجموع بیش از 2510 جایزه به ارزش 5 میلیارد تومان میان دارندگان این کارت‌ها تقسیم شد.
 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم