رده بررسی چگونه با موبایل استعلام شبا بگیریم؟

چگونه با موبایل استعلام شبا بگیریم؟

بررسی

برای استعلام شماره شبا و تبدیل‌های شبایی با موبایل باید چکار کنیم؟

نویسنده: محمد امیرپور
12 آذر 1402

تبدیل شبابرخلاف کامپیوترهای خانگی و لپ‌تاپ که باید حتما در موقعیت مکانی خاصی قرار بگیرید تا ازشان استفاده کنید،موبایل همیشه در دسترس شماست. پس برای گرفتن شماره شبا، استعلام شبا، گرفتن تسهیلات و… بهترین مسیر استفاده از بانکداری موبایلی است.

چرا استعلام شبا بگیریم؟

برای استفاده از بهترین و ساده‌ترین روش‌های انتقال پول – مانند سامانه‌های پایا و ساتنا که پول را در سریع‌ترین زمان، با کمترین کارمزد و بیشترین مبلغ ممکن  جابه‌جا می‌کنند – تنها نیاز به یک چیز دارید: شماره شبا مقصد. اگر هم شماره شبای مقصد را ندارید، باز هم جای نگرانی نیست. می‌توانید از طریق موبایل  و با همراه داشتن شماره کارت یا شماره حساب، شماره شبا بگیرید. اما گاهی مواقع هم نیاز به استعلام شبا وجود دارد. یعنی افراد شماره شبا ۲۴رقمی را در اختیار دارند، اما قصد دارند استعلام نام صاحب حساب، نام بانک یا شماره حساب مقصد را بدانند. برای این کار بهترین راه استفاده از گوشی موبایل و گرفتن آن تنها در چند ثانیه است.

از کجا بگیریم؟

دو راه پیش رو دارید:  استعلام از همراه بانک و اپلیکیشن رده. برای گرفتن استعلام شبا بانک ملت از همراه بانک، حتما باید اپلیکیشن همان بانک را توی گوشی‌تان نصب داشته باشید. نکته‌ای که استعلام شبا از همراه بانک را کمی سخت می‌کند، همین است. اما روش دوم نصب اپلیکیشن «رده» است. کافی است رده را روی گوشی موبایل‌تان نصب کنید تا بتوانید تبدیل یا استعلام شبا ۳۲بانک ایرانی را بگیرید.

چطور استعلام شبا بگیریم؟

برای شروع از اپلیکیشن رده این مراحل را طی کنید:

برای ورود شماره موبایل خودتان را وارد کرده و بعد از دریافت کد ورود امکان استفاده از خدمات را دارید.

بعد از ورود به پنل کاربری روی گزینه «تبدیل‌ شبایی» کلیک کنید.

 

در این قسمت، ۴بخش پیش رویتان قرار دارد: کارت به شبا / کارت به حساب / حساب به شبا / استعلام شماره شبا. برای گرفتن استعلام روی گزینه آخر کلیک کنید.

با گرفتن استعلام و وارد کردن شماره شبا، امکان دیدن شماره حساب، نام بانک و نام صاحب حساب برای متقاضی وجود دارد.

خدمات دیگر رده

رده غیر از خدمات تبدیل شبایی، خدمات دیگری هم برای کاربران سایت و اپلیکیشن خود دارد. یعنی کافی است اپ رده را روی گوشی‌تان بریزید یا وارد سایت «رده» شوید تا به خدمات متنوع بانکی دسترسی داشته باشید. خدماتی مانند گزارش چک برگشتی، گزارش استعلام تسهیلات، دریافت وام، شبای گروهی، اعتبارسنجی و کد شهاب هم در سایت و اپلیکیشن ارائه می‌شوند. غیر از خدمات بانکی، کاربران می‌توانند نسبت به سرمایه‌گذاری مطمئن با سود بالا در پروژه‌های متعددی که فراهم شده، اقدام کنند: سرمایه‌گذاری با خرید متری ملک یا خرید بهترین صندوق سرمایه‌گذاری بعضی از سرویس‌های سرمایه‌گذاری در رده هستند.

غیر از این‌ها، امکان خرید انواع بیمه و پرداخت خلافی خودرو هم وجود دارد. تقریبا بیشتر نیازهای بانکی یک کاربر بانکی تامین خواهد شد، اگر اپلیکیشن رده را داخل گوشی موبایلش نصب کرده باشد.

 

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 دیدگاه
  1. سهام عارف می‌نویسد

    سلام شما هم از دنیا بدترین من تا حالا نظر ندادم چطور می‌نویسید شما در گذشته نظر تکراری دادید

  2. سهام عارف می‌نویسد

    سلام شما که دارید تبلیغ ق س ط ا رو میکنید میدونید دارند با مردم چیکار میکنن روند کار که تموم میشه پول رو واریز میکنه مبلغ سه میلیون رو دیگه پول خودتم نمیدن

تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد