رده رپورتاژ آگهی پرداخت تسهیلات صندوق اشتغالزایی برکت از طریق بانک تجارت

پرداخت تسهیلات صندوق اشتغالزایی برکت از طریق بانک تجارت

رپورتاژ آگهی
نویسنده: رضا رضایی
5 مرداد 1400
مدیرعامل بانک تجارت سالروز ورود آزادگان را تبریک گفت

بانک تجارت به عنوان بانک پرداخت کننده تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت تعیین شد.

رضا دولت‌آبادی در حاشیه افتتاح نخستین صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت در جمع خبرنگاران گفت: یک اقدام مشترک میان بانک، صندوق و ستاد ایجاد شد که بانک تجارت به عنوان بانک عامل به افراد واجد شرایط، تسهیلات پرداخت کند.

مدیرعامل بانک تجارت افزود: خوشبختانه می‌توانیم حضور مراجعه‌کنندگان را کاهش دهیم و از طریق نرم‌افزار مربوط به‌صورت الکترونیک، تمام خدمات پرداخت تسهیلات از افتتاح حساب، انعقاد قرارداد و صدور کارت و حتی تحویل کار و پرداخت اقساط را بدون حضور مراجعان به شعبه انجام دهیم که همه از طریق موبایل بانک انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه فقط ممکن است مراجعان برای ضمانت، مراجعه‌ای داشته باشند گفت: با حداقل ضمانت و به ساده‌ترین نحو ممکن این کار در حال انجام است.

دولت‌آبادی افزود: متقاضیان از طریق صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت به بانک معرفی می‌شوند و بانک اقدام به پرداخت تسهیلات می‌کند و حتی استعلاماتی همچون چک برگشتی و سامانه‌های بانک مرکزی، از طریق این نرم‌افزار و غیرحضوری انجام می‌شود.

مدیرعامل بانک تجارت با بیان اینکه بانک‌ها در کنار وظایف خود، یکسری مسئولیت‌های اجتماعی نیز دارند گفت: ما با افتخار در کنار این طرح قرار گرفتیم و امیدوارم بتوانیم وظایف و مسئولیت‌های اجتماعی خود را انجام دهیم.

دولت‌آبادی با اشاره به نرم‌افزاری که برای صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت ایجاد شده است افزود: این نرم‌افزار سرعت را افزایش داده و در شرایط کرونایی از حضور فیزیکی افراد جلوگیری می‌کند و از سوی دیگر هزینه‌ها از جمله هزینه رفت و آمد و فرم‌های بانکی را به شدت کاهش می‌دهد و به اقشار آسیب‌پذیر کمک می‌کند که تسهیلات خود را سریع‌تر دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در بانکداری سنتی، اخذ تسهیلات با رفت و آمد زیاد و زمان‌بر است گفت: این تفاهمنامه سه ساله است که در کنار تسهیلات، ضمانت نامه و ال سی هم ارائه می‌شود.

دولت‌آبادی افزود: سامانه‌های خاصی را نیز در اختیار صندوق قرض‌الحسنه توسعه اشتغال برکت قرار خواهیم داد که با وصل شدن به این سامانه‌ها و نرم‌افزار مربوط، کار به سرعت پیش برود.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

۱ دیدگاه
  1. مرتضی می‌نویسد

    سلام چه شرایطی داره دریافت این وام؟

    8