رده رپورتاژ آگهی جشنواره‌های پایان سال بانک ایران زمین

جشنواره‌های پایان سال بانک ایران زمین

رپورتاژ آگهی
نویسنده: رضا رضایی
27 بهمن 1399
جشنواره بانک ایران زمین

جشنواره پایانه های فروش بانک ایران زمین

دوباره به ماه آخر سال رسیدیم و بوی جشنواره‌های بانکی به مشام می‌رسد. شوق خرید حتی در این شرایط کرونایی باعث شده تا بانک ایران زمین هم جشنواره‌ای ویژه پذیرندگان پایانه‌های فروش (یا همان دستگاه‌های POS) راه بیاندازد و فروشندگان و خریداران را ترغیب کند تا با استفاده از این پایانه‌های فروشگاهی بانک ایران زمین، منتظر جوایز جشنواره باشند.

این جشنواره از دی شروع شده و تا ۳۱ فروردین 1400 ادامه خواهد داشت. حالا حتما سوال پیش آمده که این جشنواره شامل چه افرادی می‌شود و از ان مهم‌تر جوایزش چیست؟ شرایط شرکت در این قرعه‌کشی به این صورت است؛

 • برای شرکت در این جشنواره، حداقل مبلغ مانده سپرده متصل به پایانه فروش بانک ایران زمین باید ۱۰ میلیون تومان باشد.
 • به ازای هر صدهزار تومان افزایش در مبلغ تراکنش نیز 1 امتیاز به شانس جشنواره دارنده پایانه‌های فروشگاهی بانک ایران زمین افزوده می‌شود.
 • برای شرکت در این قرعه کشی الزامی است که حدود 200 امتیاز در ماه کسب کرده باشید. [روش‌های کسب امتیاز هم در اپلیکیشن بانک ایران زمین آمده است]
 • در ایام جشنواره، به ازای هر صد هزار تومان افزایش در موجودی سپرده، 2 امتیاز محاسبه می‌شود.
 • حداقل مبلغ تراکنش ماهانه پایانه فروش برای شرکت در قرعه کشی باید ۳۰ میلیون تومان باشد که خودش می‌شود معادل 300 امتیاز در ماه!

و اما بحث شیرین و دوست‌داشتنی جوایز این جشنواره. آنطور که روابط‌عمومی بانک ایران زمین اعلام کرده، جوایز این جشنواره که پس از ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ و با قرعه‌کشی انجام می‌شود، این‌هاست؛

 1. یک جایزه صد میلیون توماتی
 2. ۱۰ جایزه ۱۰ میلیون تومانی
 3. صد جایزه یک میلیون تومانی

بد نیست بدانید زیر و جزئیات امتیازهای شما، به صورت ماهانه محاسبه و اعلام می‌شود. دارندگان پایانه‌های فروشگاهی می‌توانند امتیاز خود را در همراه بانک مشاهده کنند و برای شانس بیشتر تلاش کنند.

 

جشنواره «سالواره» باشگاه مشتریان بانک ایران زمین

حالا که حرف درباره جشنواره‌ها داغ است و هنوز از فضای این جشن‌های آخر سالی بیرون نیامده‌ایم، طرح دیگر بانک ایران زمین را نیز معرفی کنیم؛ جشنواره پایان سال بانک ایران زمین با نام «سالواره».

این جشنواره از 25 بهمن 1399 شروع شده و تا 22 اسفند 99 ادامه دارد. محور و موضوع اصلی آن هم استفاده از امتیازاتی است که در این یک سال مشتریان در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین جمع‌آوری کرده‌اند. تراکنش‌هایی که انجام داده‌اید و امتیازهایی که کسی کرده‌اید حالا باید تبدیل به جایزه شوند و چه زمانی برای جایزه دادن بهتر از روزهای آخر سال.

آنطور که روابط عمومی بانک ایران زمین اعلام کرده، این جشنواره در 4 سبد با نام‌های «سالی که نکوست، پیشواز بهار، بهار در زمستان و سال تکانی» با جوایز ارزنده برگزار می‌شود.

خوبی این جشنواره این است که قبل از هر چیز، جوایز این سبدها به ترتیب اعلام شده و واقعا وسوسه‌انگیز است؛

 • کمک هزینه خرید  PS5تلفن هوشمند و لپ‌تاپ به ارزش 5 میلیون تومان برای سبد قرعه‌کشی سالی که نکوست
 • 65 کارت هدیه مجازی بانک ایران زمین، هر یک به ارزش 3 میلیون تومان برای سبد قرعه‌کشی پیشواز بهار
 • 80 کارت هدیه مجازی بانک، هر یک به مبلغ 2 میلیون تومان برای سبد قرعه‌کشی بهار در زمستان
 • 90 کارت هدیه مجازی بانک، هر یک با ارزش ۵۰۰ هزار تومان برای سبد قرعه‌کشی سال تکانی

با افزایش و حفظ موجودی سپرده، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیک بانک ایران زمین، دریافت ضمانتنامه، مانده تسهیلات جاری، رسوب کارت هدیه و… می‌توانید امتیاز مناسبی برای هر سبد دریافت کنید.

طبیعی است که هر چه امتیاز بیشتری در سبدهای قرعه‌کشی هزینه کنید، تعداد شانس‌های شما بیشتر خواهد شد. قرعه‌کشی جشنواره «سالواره» هم در 26 اسفند 1399 برگزار می‌شود.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

2 دیدگاه
 1. کریم نجفی می‌نویسد

  سلام به من فقط پول ۵۰میلیون تومان جایزه بدهد تانزدیک فروردین ماه بعدپول یک میلیاردریال جایزه پول نقدی

 2. کریم نجفی می‌نویسد

  سلام به من فقط پول ۵۰میلیون تومان جایزه بدهد

تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد