رده رپورتاژ آگهی جشنواره گوهر بانک ایران زمین

جشنواره گوهر بانک ایران زمین

رپورتاژ آگهی

برای شرکت در این جشنواره هنوز تا نیمه آذر وقت هست

نویسنده: رضا رضایی
28 آبان 1399
جشنواره گوهر ایران زمین

بانک ایران زمین برخلاف بسیاری از بانک‌ها، باشگاه مشتریان فعال و پویایی دارد. جشنواره بزرگ گوهر مشتریان بانک ایران زمین از جمله مسابقاتی است که با هدف فعالیت بیشتر مخاطبان در باشگاه مشتریان این بانک طراحی شده و به قول روابط‌عمومی ایران زمین، «یک دورهمی جذاب با جوایز ارزنده در پاییز هزار رنگ» است. حالا ببینیم این دورهمی هزاررنگ درباره چیست و چه جوایزی دارد.

جوایز جشنواره گوهر مشتریان بانک ایران زمین

اول از جایزه‌ها شروع کنیم که جذاب‌تر است و بیشتر آدم را قلقلک می‌کند برای شرکت در این جشنواره. اعضای بانک ایران زمین می‌توانند امتیازهایی که در مجموعه فعالیت‌های بانکی خود در بانک ایران زمین به دست می‌آورند، به فرصت‌های شانس تبدیل کنید.

 • سبد الماس‌نشان شامل یک هدیه 50 میلیون تومانی
 • سبد مرواریدنشان شامل دو هدیه 25 میلیون تومانی
 • سبد یاقوت‌نشان شامل 5 هدیه 10 میلیون تومانی
 • سبد زمردنشان شامل ده جایزه 5 میلیون تومانی
 • سبد عقیق‌نشان شامل 50 هدیه یک میلیون تومانی
 • سبد فیروزه‌نشان شامل 200 هدیه 500 هزار تومانی

همه این‌ها را که با هم جمع بزنیم، یعنی رقمی حدود ۳۵۰ میلیون تومان برای این جشنواره کنار گذاشته شده تا اسم «گوهر» برازنده‌اش باشد. اما سوال اصلی اینجاست؛ این جوایز رنگارنگ که برای مشتریان بانک در نظر گرفته شده، برای چه امتیازهایی که تبدیل به شانس شوند؟

گوهر ایران زمین

شیوه امتیازگیری در جشنواره گوهر

همین که فعالیت بیشتری در بانک ایران زمین داشته باشید، یعنی امتیازگیری. اما خب این امتیازها هم اندازه و قوانینی دارد و طراحان برای جز به جز آیتم‌ها امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند. مثلا باز کردن حساب جاری یا قرض‌الحسنه ۱۰۰۰ امتیاز دارد یا اولین ورود به باشگاه مشتریان هم ۱۰۰۰ امتیاز نصیب مشتری می‌کند. نصب همراه بانک ایران زمین هم ۱۰۰۰ امتیازی است.

بعد از این آیتم‌های پر امتیاز، اگر کارت هدیه مجازی سفارش دهید یا برای دعوتنامه حضور در باشگاه کد رهگیری بگیرید، ۵۰۰ امتیاز کسب می‌کنید. امتیازهای کم‌تر هم شامل باقی فعالیت‌های معمول بانکی است؛ از پرداخت قبض گرفته تا تا خرید و استفاده از خودپردازهای ایران زمین، از شرکت در نظرسنجی‌ها تا هدیه سالگرد تولد و ازدواج، از مانده حساب بالای ۲ میلیون تا ورود به کارتابل ایران‌زمین در هر ۲۴ ساعت، از انتقال وجه تا خرید شارژ موبایل با اپلیکیشن بانک ایران زمین.

همه این‌ها قرار است با تشویق شما به استفاده از خدمات الکترونیک یا حضوری بانک ایران زمین، شما را به این بانک علاقه‌مندتر کند.

 

چگونه در جشنواره شرکت کنیم؟

حالا که امتیازهای را جمع‌آوری کرده‌اید، با توجه به حداقل امتیاز لازم در هریک از سبدهای بالا، می‌توانید شانس خودتان را برای دریافت یکی از این جوایز درهر سبد بالا ببرید. مثلا با تراکنش‌ها و فعالیت‌ها در سال گذشته موفق شده‌اید ۷۵ هزار امتیاز در باشگاه مشتریان بانک ایران زمین دریافت کنید. از امتیازهای تشویقی هم استفاده کرده‌اید و همه را در این مدت ذخیره کرده‌اید. حالا با توجه به کف امتیازی حضور در سبد مروارید نشان، ریسک می‌کنید و همه امتیازتان را در این سبد واریز می‌کنید. یا مجموع امتیازها را در سبدهای پایین‌تر انتخاب می‌کنید ولی تعداد شانس را بالاتر می‌برید.

در بنرهای تبلیغاتی بانک ایران زمین ۱۴ آذر به عنوان پایان فرصت شرکت در جشنواره گوهر ثبت شده است، منظور زمان پایان امتیازگیری مشتریان در باشگاه و ثبت شانس در هر سبد تا آن تاریخ است. بعد از آن وقت محاسبه‌ و تخصیص شانس به هر مشتری است که ۵ روزی زمان می‌برد و سپس زمان قرعه‌کشی می‌رسد. از اینجا به بعد هم معلوم است؛ در ۱۹ آذر قرعه‌کشی در هر سبد انجام می‌شود و ۲۶۸ جایزه در نظر گرفته شده به ارزش ۳۵۰ میلیون تومان بین مشتریان پرفعالیت و البته خوش‌شانس تقسیم می‌شود.

 

چگونه در باشگاه بانک ایران زمین عضو شویم؟

این هم کار سختی نیست؛ کافی است در این بانک افتتاح حساب کنید. بعد از ۲۲ ساعت اتوماتیک عضو باشگاه می‌شوید. حالا فقط لازم است به همان شیوه‌هایی که بالاتر گفته شد، امتیاز کسب کنید و رتبه خود را بالا ببرید.

راستی توصیه مدیران باشگاه این است که هرچند جوایز این جشنواره رنگارنگ و جذاب است ولی همه امتیازهایتان را برای کسب امتیاز بیشتر، خرجِ سبدهای جشنواره گوهر نکنید. هنوز تا اخر سال خیلی مانده و برنامه‌ها و جشنواره‌های دیگری هم در ادامه راه هست. سبد هدایای نقدی، غیر نقدی، خدماتی، قرعه کشی، احسان و نیکی، بازی و سرگرمی در این باشگاه فعال است.

اگر در ایران زمین حساب دارید و تا حالا به باشگاه مشتریان سر نزده‌اید، عدد 3 (به فارسی نه، به لاتین) را به شماره 3222۰۰20 ارسال کنید تا نام کاربری و کلمه عبور باشگاه مشتریان بانک ایران زمین برایتان ارسال شود.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

3 دیدگاه
 1. کریم نجفی می‌نویسد

  سلام من خوشحالم خداپول هدیه داری یک میلیارد تومان هدیه انجام داری

 2. کریم نجفی می‌نویسد

  سلام به من ۵۰۰میلیون هدیه انجام بده

 3. کریم نجفی می‌نویسد

  سلام ممنونم ۵۰۰میلیون تومان هدیه میدی

  1