رده رپورتاژ آگهی کارت خرید بانک گردشگری | آرامش در خرید

کارت خرید بانک گردشگری | آرامش در خرید

رپورتاژ آگهی
نویسنده: رضا رضایی
28 فروردین 1399
گردش کارت گردشگری

کارت خرید بانک گردشگری یعنی مشتریان بانک گردشگری می‌توانند از این به بعد کارتی در اختیار داشته باشند که در فروشگاه‌های اینترنتی یا زنجیره‌ای طرف قرارداد با بانک، معتبر باشد و با میزان اعتبار مشخص‌شده از عهده خریدهای روزانه هم بربیاد. حالا بعد از خرید، اعتبار خرج شده در قالب اقساط منظم از حساب کسر شود. در این اوضاع اقتصادی، چی بهتر از خرید اقساطی در همه نیازهای روزمره؟

 

کارت خرید بانک گردشگری چه می‌کند؟

این کارت اعتباری قرار است نقش تأمین مالی خانواده‌ها را به‌منظور خرید کالاهای مصرفی یا با دوام به عهده بگیرد. در نتیجه کارت خرید بانک گردشگری یک نوع کمک و همراه خانواده‌هاست تا بتوانند با آسودگی خرید کنند و از پرداخت اقساطی آن مطمئن باشند. در ضمن این کارت برای کلیه اشخاص حقیقی طراحی شده و البته اولویت با کارکنان شرکت‌ها و سازمان‌هاست.

 

ویژگی‌های کارت خرید گردشگری چیست؟

همانطور که بالاتر توضیح داده شد، خرید اعتباری (و اقساطی) نیازهای مصرفی و لوازم خانگی مورد نیاز خانواده‌ها با فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک. اما این، تنها مزیت این کارت نیست. این کارت مزایای دیگری هم دارد:

تسهیلات پشتوانه این کارت در قالب عقد مرابحه و با نرخ مصوب بانک مرکزی ارائه می‌شود. مدت بازپرداخت اعتباری این کارت 12 تا 24 ماهه است و متناسب با توان مالی متقاضی و اعتبارسنجی بانک مشخص می‌شود.

 

کارت اعتباری خرید به درد چه کسانی می‌خورد؟

کارت خرید بانک گردشگری برای همه گزینه مناسبی است. هم برای خانواده‌هایی که دوست دارند خرید امروزشان را در مدت طولانی و به‌صورت اقساطی پرداخت کنند و هم خانواده‌هایی که اگرچه در پرداخت خریدهای بزرگ، در کوتاه‌مدت مشکل دارند ولی در بازه زمانی بیشتر، می‌توانند از عهده خرید بربیایند. به این ترتیب، ریسک خرید با چک از بین می‌رود و مهم‌تر اینکه خرید امروز به فردا نمی‌افتد!

 

مدارک مورد نیاز برای صدور کارت اعتباری خرید چیست؟

همانند هر فعالیت بانکی دیگری، اول از همه به مدارک احراز هویت و شناسایی یعنی کارت ملی و شناسنامه نیاز دارید. برای اینکه بانک بتواند بتواند اعتبارسنجی درستی داشته باشد و به شما بابت ارائه این تسهیلات اعتماد کند، مدارک و مستندات شغلی و درآمد (از جمله فیش حقوقی) نیاز است. مستندات مربوط به محل سکونت (اجاره‌نامه، سند مالکیت، قبوض خدماتی و…) از جمله مدارکی است که برای گرفتن این کارت نیاز می‌شود.

تکمیل فرم‌ها و قراردادهای ارائه این کارت هم کار معمولی است که باید انجام شود. در صورتی‌که از کارفرمایان هستید و می‌خواهید برای کارمندان و کارگران خود از این تسهیلات استفاده کنید، ارائه وثیقه‌ها و تضمین‌های موردنیاز هم از جمله مراحلی است که باید طی شود.

 

کارت خرید بانک گردشگری چگونه ارائه می‌شود؟

بعد از مراجعه به یکی از شعبه‌های بانک گردشگری، فرم درخواست این وام را پر می‌کنید. اطلاعات مراکز طرف قرارداد بانک به شما ارائه می‌شود. مبلغ کارت و همین‌طور مدت بازپرداخت را شخص می‌کنید. مدارک خواسته شده در هر مرحله را ارائه می‌دهید. سپس مدتی را به بانک گردشگری فرصت می‌دهید تا مدارک را بررسی کند و مراحل اعتبارسنجی توسط شعبه طی شود. بعد از این مرحله، قرارداد آخر با کسب وثیقه‌ها بسته می‌شود و کارت اعتباری خرید بانک گردشگری به شما ارائه می‌شود.

 

اگر سوال داشتید چه کنید؟

اگر هنوز درباره مراحل و چگونگی ارائه کارت خرید بانک گردشگری سوال دارید، می‌توانید با حفظ موارد بهداشتی و در ساعات خلوتی، به یکی از شعبه‌های بانک گردشگری مراجعه کنید یا با شماره تلفن 23950 تماس بگیرید.

اگر هم می‌خواهید از فهرست فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک گردشگری مطلع شوید کافی روی لینک زیر کلیک کنید و ببینید که در سراسر کشور با چه فروشگاه‌هایی برای ارائه این تسهیلات اعتباری همکاری می‌کنند.

فهرست فروشگاه‌های کارت خرید بانک گردشگری

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

4 دیدگاه
 1. احمدی می‌نویسد

  سلام ۱۰۰ میلیون کارت اعتباری گردشگری دارم میخوام نقدش،کنم‌شرایط،بحرانیه امکان داره مشکل منو حل کنید

  1
 2. رحیم می‌نویسد

  لطفا نرخ سود تسهیلات را بفرمایید’فقط اشاره کردید طی عقد مرابحه ولی سود تعلق گرفته به اعتبار به صورت زیرکانه اشاره نکردید’ که نشان میدهد این پست جنبه تبلیغاتی دارد تا آگاهی رسانی عمومی

  3
  1
  1. اورمان می‌نویسد

   اشاره کنه که بازارش سکه میشه

  2. مسعود می‌نویسد

   به شدت موافقم

وام بدون ضامن
×
وام بدون ضامن
وام بدون ضامن با اپلیکیشن رده