رده وام نقدی طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران

طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران

طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران بر اساس گردش حساب به مشتری وام ۱۸ درصد می‌دهد. جزئیات کامل این طرح را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

شرکت
نام وام
ربیع رفاه
سود
18 %
سقف وام
100 میلیون تومان
نوع ضمانت
ضامن رسمی

همچنین یک فقره چک به مبلغ وام

نیاز به سپرده
حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
مدت زمان خواب سپرده
4 ماه

در این طرح ابتدا باید حداقل ۴ ماه گردش حساب وجود داشته باشد

مسدودی سپرده
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه

زمان بازپرداخت این طرح ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماه به انتخاب خود وام‌گیرنده است

قسط وام
3,615,240 تومان
کل سود وام
30,148,624 تومان
مجموع رقم وام و سود
127,950,000 تومان
سپرده جداگانه
-
شرایط و مقررات
 • ابتدا باید دارای حساب در شعب بانک رفاه باشید
 • چنانچه تسهیلات گیرنده همه اقساط خود را تا قبل از روز سررسیدپرداخت نماید کل سود تسهیلات وی مورد بخشش قرار می‌گیرد
 • حساب شخص وام گیرنده باید حداقل ۴ ماه دارای گردش باشد
 • وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد

تسهیلات بدون سود برای مشتریان خوش‌حساب

طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران طرح ویژه‌ای است برای پرداخت تسهیلات به مشتریان خوش‌حساب. در این طرح مشتریان خوش‌حساب بانک رفاه، با انتخاب میزان و مدت سپرده تسهیلات ویژه‌ای را دریافت خواهند کرد. درصورتی‌که اقساط تسهیلات دریافتی به‌موقع پرداخت شود، می‌توان سود وام را پس گرفت.

طبق اعلام بانک رفاه، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند به‌منظور برخورداری از اولویت طرح ربیع برای افتتاح حساب به شعب بانک رفاه مراجعه کنند.

 

چه مشتریانی خوش‌حساب تلقی می‌شوند؟

از منظر بانک رفاه مشتریانی که نسبت به بازپرداخت تسهیلات دریافتی، یک روز قبل از سررسید هر قسط اقدام کنند، مشتری خوش‌حساب تلقی شده و طرح ربیع رفاه شامل حال آن‌ها می‌شود. کل سود مستتر در همان قسط مورد بخشش قرار خواهد گرفت. سود قسط پرداخت‌شده به‌حساب مشتری برگشت داده می‌شود و در صورت تکرار رویه فوق بابت کل تسهیلات، عملاً کل سود مورد بخشش قرار می‌گیرد.

سود تسهیلات ربیع رفاه در صورت لغو طرح

طرح ربیع رفاه کارگرانطبق اعلام بانک رفاه درصورتی‌که تسهیلات گیرنده در طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران روز سررسید قسط، اقدام به پرداخت قسط مربوطه کند (عدم پرداخت سود یک روز قبل از موعد) پرداخت قسط یادشده مشمول بخشش سود مستتر در آن قسط نمی‌شود. سود تسهیلات ارائه‌شده به مشتریان در صورت عدم پرداخت اقساط یک روز قبل از موعد مقرر، با نرخ 18 درصد محاسبه و از تسهیلات گیرنده دریافت خواهد شد. در صورت همزمانی یک روز قبل مورداشاره با تعطیلات رسمی، می‌بایست قبل از تعطیلات نسبت به پرداخت اقساط اقدام شود.

اولویت تسهیلات طرح ربیع برای حساب‌های ویژه

بانک رفاه برای پرداخت تسهیلات طرح ربیع رفاه و امکان استفاده از بخشودگی سود تسهیلات، اولویت ویژه‌ای را برای مشتریانش در نظر گرفته است. طبق اعلام بانک برای دریافت تسهیلات تخفیف دارد طرح ربیع رفاه، مشتریانی در اولویت قرار دارند که نسبت به افتتاح حساب مختص طرح حاضر اقدام کنند.

مهلت زمانی پرداخت تسهیلات ربیع رفاه

طبق اعلام بانک رفاه در طرح تسهیلات ربیع رفاه، مشتریانی که شرایط دریافت این تسهیلات را داشته باشند، بر اساس میزان تسهیلات دریافتی و نوع تقاضای تسهیلات، بین 6 تا 36 ماه برای پرداخت اقساط آن فرصت خواهند داشت. مشتریان برای برخورداری از تخفیف ویژه طرح برای بخشودگی سود تسهیلات، حداقل یک روز قبل از سررسید قسط، پرداخت کنند.

 

سقف تسهیلات طرح ربیع رفاه و تضامین

رقم تسهیلات طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران، بر اساس نوع تسهیلات درخواستی و ظرفیت سنجی بانک، میزان و مدت سپرده مشتری، رقم تسهیلات تعیین خواهد شد که برای اطلاع از جزئیات آن باید به شعب بانک رفاه مراجعه کنند. به‌طور مثال در یکی از تسهیلات در نظر گرفته‌شده در طرح ربیع، مشتری با افتتاح چهار برابری رقم وام درخواستی، بعد از مدت شش ماه، تسهیلات دریافتی به‌اضافه رقم سپرده را دریافت خواهد کرد. طبق اعلام بانک رفاه سقف تسهیلات پرداختی به مشتریان 100 میلیون تومان تعریف‌شده و مشتریان می‌توانند از کلیه وثایق و تضامین قابل‌قبول بانک برای دریافت تسهیلات استفاده کنند.

 

شرایط جنبی متقاضیان تسهیلات طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران

جهت دریافت تسهیلات تجاری، اعتبارسنجی دقیق متقاضی و ظرفیت سنجی طبق روال گذشته صورت می‌گیرد. متقاضی دریافت تسهیلات خرد نباید دارای مانده تسهیلات در سرفصل تسهیلات درخواستی در سطح بانک باشد. طبق اعلام بانک، طرح ربیع رفاه بانک رفاه کارگران شامل احداث و خرید مسکن نمی‌شود.

این طرح منقضی شده است

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

4 دیدگاه
 1. امین می‌نویسد

  بدهی به بانک نداشته باشه یعنی چی؟؟؟؟

  1
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   یعنی قسط وام معوقه نداشته باشه.

   1
   1
   1. امین می‌نویسد

    این طرح هنوز برقراره؟

    1. رده می‌نویسد

     سلام
     در حال بررسی و به‌روزرسانی همه طرح‌ها هستیم.

     2
تسهیلات بدون ضامن
×
تسهیلات بدون ضامن و وثیقه
تا 50 میلیون تومان
ویپاد | ترابانک پاسارگاد