رده صندوق سرمایه‌گذاری‌ صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت کاردان

با درآمد ثابت کاردان

آخرین به‌روز رسانی: 18 آذر 1401 | انتشار: 13 مرداد 1395
نام با درآمد ثابت کاردان
نوع صندوق درآمد ثابت
ETF خیر
ارزش خالص دارایی 382,877,041,744,669 ریال
بازده روزانه 0.04 %
بازده هفتگی 0.33 %
بازده ماهانه 1.58 %
بازده سه ماهه 4.66 %
بازده شش ماهه 9.21 %
بازده یک ساله 18.61 %
بازدهی از آغاز فعالیت 153.66 %
مدیر صندوق تامین سرمایه کاردان
مدیران سرمایه‌گذاری هنگامه امامی پری عماد فلامرزی سمیرا خشنود
متولی صندوق مشاور سرمایه گذاری ایرانیان تحلیل فارابی
حسابرس موسسه حسابرسی فریوران راهبرد
درصد حقیقی 51.07
درصد حقوقی 0
سود تضمین‌شده 0 %
سود پیش‌بینی شده 20 %
دوره تقسیم سود 1 ماهه
قیمت صدور 1,008,577 ریال
کارمزد صدور 0 ریال
قیمت ابطال 1,007,160 ریال
کارمزد ابطال 0 ریال
حداکثر تعداد واحد سرمایه‌گذاری 0
ضامن نقدشوندگي ----
اوراق مشارکت 73.78 %
سپرده بانکی 0 %
وجه نقد 16.15 %
سهام 9.32 %
پنج سهم با بیشترین وزن 3.56 %
دارایی‌های دیگر 0.75 %
قیمت آماری 1,007,705 ریال
تعداد واحدهای سرمایه‌گذاری شده 380,155,028
تاریخ آغاز فعالیت 1394/01/17
آدرس وب‌سایت http://iran-kfunds1.ir
توضیحات

مراحل ثبت‌نام:

الف: ایجاد حساب کاربری
ب: ثبت نام حقیقی/حقوقی
ج: درج کد ملی/شناسه ملی و کد امنیتی
* شایان ذکر است سرمایه‌گذار حتما باید سجامی باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

407 دیدگاه
 1. رضا می‌نویسد

  اصلاحیه کامنت قبل : به دلیل اشتباه در ذکر نام صدوق دیگر به جای صندوق کاردان .

  با سلام و احترام.
  اگر ممکن هست در مورد نحوه محاسبه سود صندوق توضیح بفرمائید خیلی ممنون میشم.
  سود دی ماه 1401 در بنر اول سایت 23 درصد و در صفحه مربوط به گزارش تقسیم سود 22.03 درصد درج شده است!
  به عنوان مثال بنده در یک صندوق ETF درآمد ثابت (با ارزش مبنا هر واحد 1000 تومان ) برای بررسی و اطمینان اولیه ماه گذشته 1 میلیون سرمایه گذاری کردم که ماه گذشته اش معادل 23 درصد سود اسمی سالانه 189 ریال به حساب سرمایه گذاران واریز کرده بود و این ماه با مقدار اندکی افزایش به 190 ریال به ازای هر واحد رسید . که اگر این مقدار را با فرمول محاسبه سود سپرده بانکی هم مقاسه کنیم به همین اعداد خواهیم رسید.
  با توجه به اینکه قیمت اسمی هر واحد صندوق درآمد ثابت کاردان 100 هزار تومان است، ذهنیت بنده این بود که باید برای تحقق 23 درصد سود حدود 1890 تومان را به ازای هر واحد واریز کرده باشد در حالی که حدود 1650 تومان (16501 ریال) در این دوره واریز شده است.
  لذا دچار کمی ابهام در نوع و فرمول محاسبه سود صندوق ها شدم که اگر توضیح بفرمائید بنده و دیگر دوستان نیز بیشتر آگاهی پیدا کرده و اگر ذهنیت اشتباهی داریم،برطرف گردد.
  با تشکر از پاسخ شما.

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام،نحوه محاسبه سود در صندوق های ETF و صدور و ابطالی (برحسب نرخ NAV) متفاوت است. در صندوق های ETF ارزشی که به هر واحد تعلق میگیرد برحسب ریال مشخص است. در صندوق صدور و ابطالی عددی که پرداخت شده هم همین ریال به ازای هر واحد است. منتها عددی که در گردش حساب مشاهده می کنید محاسبه سود به ارزش NAV است که این بخشی از سود تعلق گرفته است و شما جایی که نوشته است پرداخت به سرمایه گذار را باید چک کنید که این مبلغ برای مشتریانی که کل ماه دی را در صندوق بوده اند 23 درصد سالیانه واریز شده است.
   در صورت تمایل به توضیحات بیشتر با تلفن 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر در ساعات اداری و روزهای شنبه-چهارشنبه تماس بگیرید.

 2. ساناز می‌نویسد

  سلام. الان ک سود سپرده های بانکی افزایش پیدا کرده، ایا سود صندوق تغییر می کنه؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، در مورد شما موارد ذیل قابل ذکر است:
   1- سود سپرده های بانکی افزایش نیافته است بلکه اوراق گواهی بانکی عرضه شده است که سود سالانه 23 درصد داشته و فروش زودتر از سررسید آن دارای نرخ شکست و تقلیل نرخ به 10 درصد سالانه است.
   2- صندوق درآمد ثابت کاردان نرخ سود خود را تا پایان سال به نرخ 23 درصد سالانه افزایش داده است که برای مشتریانی که سود خود را هم سرمایه گذاری مجدد کنند و یکسال کامل مانده خود را در صندوق حفظ کنند با شرایط ذکر شده، می توانند سود خود را به نرخ موثر 25/6 سالانه افزایش دهند.

 3. سعید می‌نویسد

  سود ذخیره سهام تو پیجتون اعلام کردید 31شهریور ولریز میکتید، اسکرینشم داریم حالا سود ماه با تاخیر ریختید چرا سود ذخیره سهام اعلام واریز نمیکنید زنگ میزنیم میگید که سود ذخیره هر سال قطعی نیست خب پس چرا نوشتید 31شهریور واریز دلرید

  ولا بانک پول بزاریم امنیتش بیشتره و اختلاف سودش انچنان واس من تفاوت نداره☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻☝🏻

  5
  2
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، در مورد فرمایش شما موارد ذیل قابل ذکر است :
   1- سود مهر ماه به دلیل اینکه روز اول برج جمعه و روز کاری نبود، در روز کاری بعد واریز گردید که در واقع تاخیری در کار نبوده و نیست. طبق امیدنامه صندوق موعد واریز سود 1-2 روز کاری بعد از پایان ماه قابلیت واریز دارد که طبق تعهدات به آن عمل شده است.
   2- ذخیره ارزش سهام که قرار بود در پایان سال مالی پرداخت شود، با افزایش بازدهی دو برج مرداد و شهریور 1401 ( از 20.5 به 21) پرداخت گردید. در واقع برای این امر منتظر پایان سالی مالی نبوده و طبق گزارش گیری ها زودتر از موعد پرداخت گردید.
   3- از نظر امنیت کاملا مطابق بانک است و سود آن بین 2/5-4 درصد سالانه تا این تاریخ و با نرخ های سود در حال حاضر بانکها بیشتر می باشد.

 4. قاسمی می‌نویسد

  با سلام امروز سوم مهر ماه هست و هنوز سود کاردان به حساب من واریز نشده علت چیست؟
  ما روی این سود حساب کرده وچک دادیم دست مردم

 5. قاسمی می‌نویسد

  با توجه به اینکه روی سود کاردان حساب کردیم چک دادیم دست مردم،ولی متاسفانه سوم ماه هنوز سود نیامده است.علت چیه؟؟

 6. قاسمی می‌نویسد

  با سلام امروز سوم مهر ماه هست و هنوز سود کاردان به حساب من واریز نشده علت چیست؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، با توجه به اینکه روز اول برج روز جمعه و روز کاری نبوده است، روز شنبه محاسبات سود انجام پذیرفت و برای مشتریان واریز آن انجام شده است. فقط مشتریانی که در حساب کاربری بانک اعلامی ایشان غیر تجارت است و باید پایا شود به دلیل اینکه 3 مهر ماه هم تعطیل رسمی بوده است احتمالا روز کاری بعد به حساب می آید.

 7. Arash می‌نویسد

  سلام. آیا برای واریز سود صندوق کاردان حتما باید حساب در بانک تجارت داشت؟ اگر بخواهیم سود ماهانه صندوق به عنوان مثال به حسابی در بانک ملی واریز شود امکان دارد؟ سپاس.

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، بله هر بانکی که عضو شبکه شتاب است می توانید به عنوان بانک خود جهت واریز سود معرفی نمایید.

   2
   1
 8. نیما می‌نویسد

  چگونه اطلاعاتمون را در صندوق کاردان ویرایش کنیم

  1
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، پس از تایید اطلاعات کاربری توسط کارشناسان صندوق برای هر گونه ویرایش اطلاعات باید با هماهنگی با مدیریت صندوق و یا شعب بانک تجارت انجام پذیرد. چنانچه ثبت نامتون از سجام انجام شده باشد، ویرایش اطلاعات رو باید در سجام انجام داده و پس از دریافت پیامک از سجام با شرکت در روزهای شنبه – چهارشنبه( به غیر از تعطیلات رسمی) و از ساعت 8-16:30 و با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس حاصل فرمایید.

 9. آرش نوری می‌نویسد

  سلام وقت بخیر. سایت کاردان از دیروز باز نمیشه علت چیه؟ هیچ اطلاع رسانی هم انجام نشده. من صدور واحد زدم چند روز قبل الان بلاتکلیف مونده. چرا سایت باز نمیشه؟

  2
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، با توجه به اختلال های اینترنتی اخیر بعضی از صندوقهایمان که دامنه اشان در محدوده خاصی بوده است، دچار مشکل شده اند. اما امور صندوق اعم از صدور و ابطال در حال انجام است. جهت بررسی و پیگیری صدور تان توسط کارشناسان لطفا با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر و از ساعت 8-16:30 تماس حاصل فرمایید.

   1. س ا می‌نویسد

    اختلال های اینترنتی هم باعث شد سود ذخیره سهام که سی و یک شهریور در پیج اینستا اعلام کردید تا الان نریختید؟؟ 😡

 10. Arash می‌نویسد

  سلام. اینکه ضامن نقد شوندگی ندارید، چطور تضمین سرمایه گذاری می کنید؟ اگر در هر زمانی ابطال بزنیم مبلغ به موقع واریز می شود؟ سپاس.

  1
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، در صندوق های سرمایه گذاری بر حسب نوع و اینکه سرمایه مشتریان تا چه حد دستخوش ریسک سرمایه گذاری هست یا خیر، رکن ضامن نقدشوندگی برایشان موجودیت پیدا می کند. از آنجاییکه صندوق های درآمد ثابت هم نرخ پیش بینی دارند و هم درآمدشان ثابت است پس ریسک سرمایه گذاری ندارند و بنابراین رکن ضامن نقدشوندگی برایشان ضروری نیست. همچنین در هر زمان سرمایه گذاری ابطال انجام دهد، مدیر صندوق متعهد پرداخت وجه سرمایه گذار می باشد.

 11. آرش می‌نویسد

  سلام. اگر در سجام قبلا ثبت نام کرده باشیم ، آیا نیاز است تا مراحل ثبت نام را در سایت صندوق طی کنیم؟ با سپاس.

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   بله. ثبت نام‌ها متفاوت است. در سجام شما کد بورسی میگیرید ولی در صندوق، اطلاعاتتون ثبت میشه و از اون کد بورسی هم استفاده می‌کنید برای احراز هویت.

 12. آرش می‌نویسد

  سلام. اگر ثبت نام سجام انجام داده باشیم ، آیا نیاز به ثبت نام و طی کردن مراحل اسکن مدارک در سایت صندوق است؟ با سپاس.

 13. آرش می‌نویسد

  سلام. آیا این صندوق کارمزد صدور و یا ابطال داره؟ (خصوصا کارمزد ابطال) آیا برای ثبت نام در صندوق تمام مراحل از طریق سایت صندوق انجام می شود؟ یا باید به شعبه بانک مراجعه کنیم؟ آیا از طریق پنا کاربری می شود گواهی تعداد سهام خریداری شده را چاپ کرد؟ با سپاس

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، خیر این صندوق کارمزد صدور و ابطال ندارد. ثبت نام از طریق سایت و به صورت اینترنتی قابل انجام است. امکان چاپ اعلامیه صدور از طریق پنل مشتری هم امکانپذیر می باشد. برای دریافت توضیحات تکمیلی و یا هرگونه سوال دیگر می توانید در ساعات ادارای 8-16:30 و در روزهای شنبه تا چهارشنبه با شرکت و تلفن 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس بگیرید.

 14. جواد می‌نویسد

  سلام آیا سود کاردان ۲۲.۵درصد شده صحت داره؟؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، گزینه ای در سیستم وجود دارد با عنوان سرمایه گذاری مجدد یا ری اینوست. با فعال کردن این گزینه در پنل کاربری یا اعلام به شعبه موردنظر جهت فعالسازی آن می توانید حدود 2 درصد نرخ موثر بازدهی خود را افزایش دهید. فعال کردن این گزینه به معنای این است که سودهای محاسبه شده به حساب سرمایه گذار واریز نگردد و مجددا در صندوق صدور خورده و واحدهای سرمایه گذاری افزایش یابد.

 15. زارعی می‌نویسد

  سلام ببخشید مثلامن مقداری مول درحد پنج میلیون درحساب کاردان تجارت برای سودخوابوندم یک ساله وهیچ فیشی روبمن ندابانک تجارت من سال بعدمبتونم پولمو بردارم ونخوابونم چون فیش بهم نداده بانک مبترسم مشکل سازبشه

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، هر سرمایه گذار مبلغ سرمایه گذاری خود را در پروفایل کاربری خود می تواند مشاهده کند و همین که شما در این مدت سود خود را دریافت کرده اید یعنی سرمایه گذاری شما طبق روال می باشد. از آنجا که در حال حاضر همه موارد بصورت الکترونیکی است و بعنوان مثال مطابق قبل مشتریان از بانک گردش حساب کاغذی دریافت نمی کنند و در اپلیکیشن موبایلی یا اینترنت بانک گردش خود را رصد می کنند، همین موارد نیز از پروفایل کاربری قابل پیگیری است. با این حال، چنانچه به بانک خود درخواست دهید می توانند گواهی سرمایه گذاری شما را از سیستم چاپ گرفته و تقدیم شما کنند.

 16. هدی می‌نویسد

  سلام من ۲۲ خرداد در صندوق کاردان حساب باز کردم و امروز (۱تیر)سود به حسابم اومده، خواستم ببینم این مبلغ سود این ده روز هست یا سود یک ماه رو دادن؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، بله سود یک ماه است . برای توضیحات تکمیلی می توانید با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر در زمان اداری و روزهای کاری شنبه – چهارشنبه تماس بگیرید.

 17. زهره می‌نویسد

  سلام.من 5ساله پولمو گذاشتم صندوق و ماه به ماه سودم واریز میشد.الان همزمان چند ماهه 5سالم تموم شده و وارده سایت شدم .نمیدونم چرا 3ماهه سوده ام نمیاد.یا 5ساله ام تموم شده یا دستم خورده تو سایت به چیزه دیگه ای.لطفا راهنمایی کنین

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، صندوق های سرمایه گذاری مانند سپرده بانکی نیستند که شامل مدت زمانی از قرارداد مثلا یک ساله یا دو ساله و… باشند و تا هر زمان که مشتری وجه خود را از صندوق خارج نکند، کاربری اش فعال و شامل دریافت سود می باشد. لذا از آنجاییکه مشتری قدیمی صندوق هستید و تاکنون سودها به صورت مرتب برای شما واریز می شده است و در این ماه های اخیر با این مسئله مواجه شده اید، خواهشمند است در تایم اداری 8-16:30 و روزهای شنبه – چهارشنبه با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس گرفته تا کارشناسان صندوق مورد سرکار را پیگیری نمایند.

 18. پیمان محسنی اوزانی می‌نویسد

  باسلام
  الان که با تلفن همراه نمیشه رفت سایت علت چیه؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، الان سایت اوکی هست و از طریق تلفن همراه و یا سیستم شخصی سایت در دسترس می باشد. دقت کنید سایت درآمد ثابت کاردان iran-kfunds1.ir می باشد. گاها مشتریان به آدرس سایت دقت نمی کنند و وارد سایت صندوق های دیگر کاردان می شوند و چون کاربری آن صندوق ها متفاوت هست و کد ملی مشتری درآمد ثابت برای آن سایت های دیگر ناشناخته است ، لذا مشتری را شناسایی نمی کند. چنانچه این مسیر را تست کردید و باز هم با خطا مواجه شدید لطفا در ساعات اداری و روز های شنبه – چهارشنبه با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس گرفته تا کارشناسان صندوق توضیحات تکمیلی ارائه و مشکل شما را حل نمایند.

 19. محمد رضا می‌نویسد

  سلام. چرا سایت صندوق کاردان باز نمیشه؟؟ نکنه زدن به چاک….

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، 2 روز گذشته در سیستم تلفن های همراه بارگزاری سایت برای چند ساعتی با اختلال مواجه بود، که در کمترین زمان ممکن برطرف گردید. در همان زمان از طریق لپ تاپ یا پی سی سایت کاملا در دسترس قرار داشت.

 20. رضاصفرنورالله می‌نویسد

  سلام من حساب کاردان دارم رمز روفراموش کردم چرا پیامک تاید کد برام نمیاد لطفا مشکلم روحل کنید

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ عدم ارسال کد تایید مربط به اختلال اپراتور های تلفن همراه می باشد که در این زمینه شرکت نمی تواند کاری انجام دهد. اما جهت راهنمایی و ایجاد رمز موقت در روزهای شنبه-چهارشنبه از ساعت 8-16:30 با تلفن های شرکت داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس حاصل فرمایید.

   1
   1
 21. رضاصفرنورالله می‌نویسد

  سلام من حساب کاردان دارم رمز روفراموش کردم چرا پیامک تاید کد برام نمیاد

 22. محمد می‌نویسد

  سلام چرا بازدهی را منفی زده؟
  من۱۴۸ میلیون جمع واریزیم بود،الان زده ارزش دارایی ۱۴۵میلیون؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام،لطفا در ساعات اداری 8-16:30 و روزهای شنبه -چهارشنبه با شرکت تماس حاصل فرمایید تا توضیحات تکمیلی توسط کارشناسان صندوق ارائه گردد.

 23. سمیه می‌نویسد

  سلام .خسته نباشید
  اگر 200میلیون تومان رو در حساب کاردان سرمایه گذاری کنم،ماهیانه چند تومان سود واریز میشه؟
  این 20درصد سود سالانه هستش؟
  ممنونم

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   درصد سود سالانه است.

 24. سجاد می‌نویسد

  باسلام
  بنده 4شنبه در یکی از شعب تجارت حساب کاردان باز کردم پول هم واریز کردم.ولی واحد صندوق خرید نشد و منتظر تایید ریس بود.حالا سود من از چهار شنبه حساب میشه یا از روزی که مدیر تایید میکنه

  1
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام، از آنجا که روزهای کاری صندوقها مطابق روزهای کاری سازمان بورس و اوراق بهادار است به همین دلیل روزهای پنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی روز کاری محسوب نمی شود. در خصوص سوال جنابعالی واحدهای خریداری شده در روز چهارشنبه در روز شنبه پس از محاسبه NAV تایید می شود ( شایان ذکر است که نرخ روز چهارشنبه شنبه محاسبه می شود). و از همان روز ثبت صدور به شما سود تعلق خواهد گرفت. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر می توانید در ساعات اداری 8-16:30 شنبه الی چهارشنبه با شماره های 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس حاصل فرمایید.

  2. نازنین می‌نویسد

   سلام دوست عزیز
   شماچهارشنبه پول به حساب ثندوق کاردان واریزکردی سودشماازروزی محسوب میشه که مدیرصندوق ثابت کاردان تاییدکنه به احتمال زیادپنجشنبه تاییدمیشه ولی امکان دارتاییدنشه چون کارکنان صندوق ثابت کاردان درروزهای پنجشنبه وجمعه تعطیل هستن شنبه تاییدمیشه وازهمون روزشنبه برات محاسبه میشه.
   اصلا نگران نباش صندوق خوبی است همیشه زیر۲۰درصداصلا سودنداده است همیشه ۲۰/۵۰درصدیا۲۱درصدسودپرداخت کرده است
   من ۳سال است دراین صندوق سرمایه گذاری کرده ام وازش راضی هستم.
   سودصندوق نهایتاتا۲هرماه واریزمیشه.

 25. رضا می‌نویسد

  سلام ببخشید خواستم بدونم این صندوق‌ از کجا درآمد زایی میکند؟ و آیا از نظر دین مبین اسلام ایراد شرعی ندارد؟

  3
  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   متن توضیح‌های اینجا رو بخونید:
   صندوق سرمایه‌گذاری‌

 26. محمد می‌نویسد

  سلام امروز رفتم شعبه بانک تجارت خاستم حساب کاردان بازکنم بهم گفتن امنیت نداره پولتو تو بورس میگذارن ایا این حقیقت داره

  6
  3
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ صندوق های درآمد ثابت تا سقف 25 درصد نقدینگی خود را می توانند در سهام برده و معاملات داشته باشند. که بسته به نظر مدیر سرمایه گذاری این عدد می تواند با توجه به بازار سهام حجم کمتری باشد( بطور مثال 15 درصد). اما درکل صندوق های درآمد ثابت درصد بالایی از نقدینگی خود را در اوراق و سپرده صرف می کنند که درآمد مشخصی دارد. از نظر امنیت صندوقهای درآمد ثابت مقایسه با سپرده های بانکی شده و بسیار مطمئن بوده و جزو کم ریسک ترین سرمایه گذاری ها و با نقدشوندگی بالا می باشند. در صورت هرگونه سوال و توضیحات تکمیلی در ساعات اداری با شماره تلفن های 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس حاصل فرمایید.

   1. سعید می‌نویسد

    با سلام این سود سالانه هر سال واریز میشد چه برجی واریز میشه و اینکه بانک تجارت تماس گرفتیم گفت قرارداد های قدیم کما فی سابق ضامنه ایا صحیحه؟؟؟

    1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

     با سلام و احترام؛ نرخ ها به صورت سالانه شده اعلام می گردد و در فواصل زمانی 1-2 روز کاری بعد از پایان ماه به حساب سرمایه گذار واریز می گردد. از آنجا ورود به صندوق مانند افتتاح سپرده نزد بانک نیست که شامل مدت معینی از قرارداد باشد( مثلا یکساله یا دو ساله)، لذا هر سرمایه گذار از هر تاریخی وارد صندوق شود قوانین و مقررات صندوق درباره آن صدق خواهد کرد.

     2
     1
 27. arash می‌نویسد

  سود صندوق شده ۱۸ درصد ضامن نقدشوندگی هم ندارد فقط ابطال…

  3
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ نرخ پیش بینی سود به 18/5 درصد تقلیل داده شده است. وگرنه پرداخت مانند ماههای قبل واریز گردیده است.
   همچنین شایان ذکر است در صندوق های درآمد ثابت رکن ضامن نقدشوندگی ضروری نیست ، چون درآمد ثابت و نرخ پیش بینی دارد. ضامن نقدشوندگی بیشتر در صندوقهایی که شامل ریسک می باشد توجیه پیدا می کند مثل صندوقهای سهامی و مختلط.
   در صورت مغایرت لطفا در تایم اداری با شماره های 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس گرفته تا کارشناسان صندوق گردش حساب شما را چک نمایند

 28. حسن می‌نویسد

  سلام.این که میگن سود کاردان به 18درصد کاهش پیدا کرده درسته یا نه؟

  3
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ نرخ پیش بینی سود به 18/5 درصد تقلیل داده شده است. وگرنه پرداخت مانند ماههای قبل واریز گردیده است. در صورت مغایرت لطفا در تایم اداری با شماره های 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس گرفته تا کارشناسان صندوق گردش حساب شما را چک نمایند

   1. دامون می‌نویسد

    سلام. فكر نميكنم مثل ماه هاي قبل واريز شده باشه. پول من هر چقدر بيشتر ميشد نسبت به ماه پيش سودش كمتر شده. من فكر كنم كل سود پرداختيه شما همون ١٨.٥ درصد باشه و همكارانتون اطلاع رساني دقيقي انجام نميدن. چطور ممكنه سود ماه قبل من بيشتر از سود اين ماه باشه در صورتيكه سرمايه من تو اين ماه بيشتر از ماه قبلش بوده!!!!

    1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

     با سلام و احترام؛ دو نکته در مورد فرمایش شما قابل ذکر می باشد:
     1- ماه مهر 30 روزه و ماه قبلتر آن شهریور 31 روزه بوده است. پس یک روز سود روزشمار کمتری به مشتریان تعلق گرفته است.
     2- زمانیکه شما در اواسط ماه مبلغی به سرمایه خود اضافه می کنید، وجهی از شما که ماه را کامل در صندوق بوده است سود محاسبه شده آن ماه را دریافت می کند. اما بخشی که تعدادی از روزهای کمتری را در صندوق بوده(زیر یک ماه) طبق بند پیش بینی سود در امیدنامه به دلیل ماندگاری مبلغ زیر یکماه، نرخ پیش بینی را دریافت نخواهد کرد. بنابراین سرمایه گذارانی با این شرایط سود محاسبه شده برایشان بصورت مرکب خواهد بود. در صورت تمایل و هر گونه توضیحات تکمیلی در ساعات اداری از شنبه تا چهارشنبه با شماره 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس حاصل فرمایید.

 29. Mahsa می‌نویسد

  صندوق سود تقسیمی رو کاهش داده؟؟؟؟

  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ نرخ پیش بینی سود به 18/5 درصد تقلیل داده شده است. وگرنه پرداخت مانند ماههای قبل واریز گردیده است. در صورت مغایرت لطفا در تایم اداری با شماره های 96621100 داخلی 1 و سپس داخلی صفر تماس گرفته تا کارشناسان صندوق گردش حساب شما را چک نمایند

 30. فرشاد می‌نویسد

  سلام وقت بخیر
  این صندوق متعلق به کارگزاری فارابی است؟ یا بانک تجارت؟
  اگر بگید ممنون میشم

  5
  1
  1. صندوق سرمایه‌گذاری کاردان می‌نویسد

   با سلام و احترام؛ مدیریت این صندوق با شرکت تامین سرمایه کاردان می باشد و بانک تجارت از سهامداران می باشد.