دیجی‌پی

دیجی‌پی از زیرمجموعه‌‌های دیجی کالا است که می‌توانید از طریق چک یا سفته از اعتبارات آن استفاده کنید. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

شرکت
حداکثر اعتبار
20 میلیون تومان
سود
22.89 %
نرخ موثر
46.23 %
نوع اعتبار
کیف پول
حداکثر مدت بازپرداخت
12 ماه

همچنین حداقل دوره بازپرداخت ۶ ماهه است

مبلغ اقساط
1,880,500 تومان

این مبلغ قسط برای ۱۲ ماهه است

مدل ضمانت
چک
سایت‌هایی که می‌توان خرید انجام داد
دیجی‌کالا
مدل پرداخت اقساط
آنلاین
کالاهای مورد خرید
بیش از ۲ میلیون کالا در سایت دیجی کالا
اعتبارسنجی
غیرحضوری

همه چیز درباره خرید اقساطی دیجی پی

اسفند سال ۱۳۹۷ اپلیکیشنی رونمایی شد که در ابتدا هدف خود را روی ارتقای کیفیت تجربه پرداخت آنلاین گذاشت اما در ادامه امکان خرید اقساطی از دیجی کالا را فراهم کرد. دیجی پی علاقه دارد خود را با صفت «هوشمند» بودن معرفی کند.

همان‌طور که می‌شود حدس زد اصلی‌ترین کاربرد خرید اقساطی با دیجی پی، خرید از دیجی کالاست. فرآیند این خرید هم از این قرار است که بعد از انتخاب کالای مورد نظرتان در دیجی کالا با گزینه‌ای به اسم «به اعتبار دیجی‌پی قسطی بخر» روبرو می‌شوید. اگر قصد خرید قسطی دارید در این مرحله اطلاعات هویتی و پایه را وارد می‌کنید و دیجی پی در لحظه اعتبارسنجی را انجام می‌دهد. بعد از بارگذاری چک ضمانت که می‌تواند به نام اعضای خانواده‌تان هم باشد منتظر می‌مانید.

با تایید شدن مدارک تا سقف ۲۰ میلیون تومان در کیف پول دیجی پی شما شارژ می‌شود. کیفی که به طور مستقیم به درگاه پرداخت دیجی کالا متصل است. البته یک امکان دیگر هم برای دریافت کارت آسان خرید بانک تجارت وجود دارد. کارت خریدی که مانند تمام کارت‌های بانکی است و قابلیت خرید به شکل آنلاین را در هر فروشگاهی به شما می‌دهد. با کارت آسان خرید می‌توانید از حداقل 250 هزار تومان تا حداکثر اعتبار داخل کارت خرید انجام دهید.

طبق گزارش سالانه‌ دیجی پی، این برند تاکنون ۳۳۰ میلیارد تومان اعتبار به کاربران تخصیص داده است. رتبه اعتباری ۲۱۰ هزار نفر کاربر هم تاکنون توسط دیجی پی بررسی شده است. به وسیله بستر خرید اعتباری که در دیجی پی فراهم شده تاکنون ۲۷۰ هزار کالا به فروش رسیده است.

نکته: یادتان باشد که تمام خریدهای اقساطی دیجی پی بازپرداخت 11 قسطی دارند و کارمزد این خریدهای اقساطی را هم همان اول به صورت نقدی از خریدار می‌گیرند.

دریافت شماره شبا با شماره کارت و حساب

مزایای دیجی پی

چه مزیتی بزرگ‌تر از این‌که در فروشگاه آنلان و بزرگ دیجی‌کالا امکان خرید هر کالایی را به شکل اقساطی داشته باشید. خرید از دیجی‌کالا این خوبی را دارد که می‌توانید کالای مورد نظرتان را با با کالاهای دیگر مشابه مقایسه کنید یا ارزان‌ترین قیمت را برای خریدتان پرداخت کنید.

پشتیبانی و پیک دیجی‌کالا هم که تحویل سفارش و خرید شما را آسان می‌کند. در هر صورت شما به 4.5 میلیون فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا برای خرید اقساطی دسترسی دارید و جز کالاهای آرایشی و بهداشتی و سوپرمارکتی، امکان خرید از تمام محصولات موجود در پلتفرم دیجی‌ کالا را دارید. شما تا سقف 20 میلیون تومان اعتبار خرید قسطی دارید، اما اگر خریدتان بیشتر از 20 میلیون تومان است، مابه‌التفاوت آن را می‌توانید نقدی پرداخت کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم