وام با سپرده ارزی بانک آینده

اگر دلار،‌ یورو،‌ پوند و... دارید می‌توانید با افتتاح حساب ارزی قرض الحسنه تا ۵۰ درصد سپرده ارزی خودتان تسهیلات ریالی تا سقف ۱ میلیارد تومان دریافت کنید. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

مدت زمان مسدودی سپرده
36 ماه

سپرده اولیه تا زمان تسویه کامل نزد بانک مسدود می‌شود.

شرکت
مجموع رقم وام و سود
1,277,616,000 تومان
کل سود وام
301,486,239 تومان
حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
قسط وام
36,152,396 تومان
هزینه‌های جانبی

۶۰ هزارتومان شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی

مسدودی سپرده
سود
18 ٪
نیاز به سپرده
حداکثر زمان بازپرداخت
36 ماه
نوع ضمانت
مسدودی سپرده
سقف وام
1,000 میلیون تومان
نام وام
تسهیلات با سپرده ارزی
شرایط و مقررات

وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد.

شرایط دریافت وام

برای دریافت وام با سپرده ارزی بانک آینده باید ابتدا حساب ارزی قرض‌الحسنه افتتاح کنید. سپس با تشکیل مدارک و پرونده می‌توانید تا ۵۰ درصد سپرده خود و البته تا سقف ۱ میلیارد تومان وام دریافت کنید. سپرده ارزی شما، وثیقه بازپرداخت وام است و تا زمان تسویه‌حساب مسدود می‌ماند. پس اگر دلار، یورو، پوند یا بقیه ارزهای رایج را در خانه یا محل کار نگه داشته‌اید، پیشنهاد این تسهیلات می‌تواند نظر شما را تغییر دهد.

برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه ارزی، مدارک خاصی لازم نیست و همان مدارک هویتی (کارت ملی جدید) برای احراز هویت توسط بانک کفایت می‌کند. پر کردن فرم درخواست وام و طی کردن هزینه‌های تشکیل پرونده هم در جدول بالا مشخص شده است.

 

سود وام سپرده ارزی

شماره شبا بانک آیندهبرای دریافت این تسهیلات نیازی به ارائه ضامن جداگانه و متفاوت به بانک نیست و همان‌طور که بالاتر اشاره شده، در واقع سپرده ارزی شما تا زمان تسویه کامل وام بعنوان ضامن نزد بانک مسدود می‌شود. اما از ضامن مهم‌تر، سود این وام است؛ باید بدانید که سود دریافتی وام با سپرده ارزی بانک آینده طبق نرخ مصوب بانک مرکزی یعنی همان ۱۸ درصد است.

اما احتمالا این سوال پیش می‌آید که حساب موردنظر برای دریافت این تسهیلات باید چه نوع حسابی باشد؟ به آن سود تعلق می‌گیرد؟ مقدار سپرده مورد نظر برای این تسهیلات چقدر است؟

برای دریافت این وام، نیاز به افتتاح قرض‌الحسنه است و در نتیجه به سپرده ارزی شما سودی تعلق نمی‌گیرد. همچنین ارزش سپرده ارزی شما باید ۲ برابر مقدار وامی باشد که می‌خواهید دریافت کنید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم