رده وام فوری طرح مشکات موسسه نور

طرح مشکات موسسه نور

با سپرده‌گذاری در موسسه نور می‌توانید از طرح مشکات موسسه نور بدون نیاز به وثیقه استفاده کنید. جزئیات را اینجا بخوانید.

شرکت
نام وام
مشکات
سود
14 %
سقف وام
1,000 میلیون تومان
کف مبلغ وام
25 میلیون تومان
نوع ضمانت
مسدودی سپرده
نیاز به سپرده
حساب سپرده لازم
بلندمدت
سود سپرده
15 %
مسدودی سپرده
مدت زمان مسدودی سپرده
60 ماه

مدت زمان مسدودی سپرده تا پایان تسویه کامل وام است

نسبت مبلغ وام به میزان سپرده
85
حداکثر زمان بازپرداخت
60 ماه

زمان بازپرداخت بین ۱۲ تا ۶۰ ماه به انتخاب وام‌گیرنده است

قسط وام
23,268,251 تومان
کل سود وام
396,095,051 تومان
مجموع رقم وام و سود
1,355,943,333 تومان
سپرده جداگانه
-
هزینه‌های جانبی

55 هزار تومان شامل تشکیل پرونده

شرایط و مقررات

وام‌گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد

تسهیلات مشکات موسسه نور

موسسه اعتباری نور مدتی است تا با طراحی طرح‌های نوآورانه تسهیلاتی خود می‌کوشد تا گام‌هایی سازنده در راستای پایندی به مفاهیم ایجاد شده در حوزه‌ مسئولیت‌های اجتماعی خود بردارد. از همین رو این موسسه با نظر به سیاست‌های کلان کشور، به ویژه توجه همه‌جانبه به تولید و رونق حداکثری آن تلاش کرده تا جای ممکن این طرح‌ها را به خدمت رشد و توسعه بخشیدن به این مهم درآورد. طرح تسهیلاتی مشکات موسسه نور در کنار آنهایی قرار می‌گیرد که بنا به هر دلیلی نمی‌خواهند اصل سرمایه خود را به کار گیرند و می‌خواهند با راه‌اندازی فضا و شغلی جدید به کشور کمک کنند یا کار قبلی خود را توسعه دهند.

موسسه اعتباری نوربنابراین موسسه نور پرداخت این طرح تسهیلاتی را در قالب عقود اسلامی و همان‌طور که اشاره شد در راستای حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی اجرا کرده و تاکنون با بازخوردها و استقبال خوبی هم روبه‌رو شده است. چراکه اگر هدف حمایت از تولید داخلی و رونق بخشیدن به فضای کسب ‌و کار باشد، بدون شک توجه و پیگیری عموم را به همراه خواهد داشت و به ایجاد اشتغال‌هایی پایدار نیز خواهد انجامید. که این همه چیزی جز ایفای همان نقش و به جا آوردن همان مسئولیتی که بنگاه‌ها و موسسات بزرگ اقتصادی در اجتماع برای آن‌ها تعریف شده، نخواهد بود. اجتماعی که محل کسب و کار آنها است و به واقع هرچه پویاتر شدن آن در ابعاد مختلف به مثابه رشد خود آن موسسه و تحقق اهداف راهبردی‌اش نیز خواهد بود.

اما همانطور که از نام و شعار تعریف شده برای این طرح برمی‌آید که مشکات است و چراغ و هدایت‌گر روشن کسب و کارها بودن؛ این طرح در اصل می‌کوشد تا به همین‌گونه عمل کند و مشکلات و مراحل معمول دریافت تسهیلات را تا جای ممکن کم کرده یا از میان بردارد.

مزایایی چون سرعت بالایی که روند تخصیص این تسهیلات دارد، همچنین بی‌نیازی به حضور فردی که ضمانت تسهیلات‌گیرنده را عهده‌دار شده، همه و همه از جمله موضوعاتی به‌شمار می‌رود که برای ساده شدن ارائه این تهسیلات در نظر گرفته شده است. هر فردی جدا از میزان کارکرد حسابش یا پیشینه مالی‌اش در این موسسه، می‌تواند به راحت‌ترین شکل ممکن و در کوتاه‌ترین زمان برای دریافت تسهیلات موردنیاز خود اقدام کند. البته این همه منوط به خوش‌حسابی مشتری است و بهتر آنکه در سوابق مالی و تجاری‌اش نقطه سیاهی چون چک برگشتی و اقساط معوق تسهیلاتی که پیشتر از هر بانکی دریافت کرده وجود نداشته باشد.

نوع عقد تسهیلات مشکات نور در قالب عقد اسلامی مرابحه است. چراکه تسهیلات این طرح به صورت تسهیلات سرمایه‌ای، به طور مشخص برای بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی و همان‌گونه که اشاره شد با هدف حمایت از انواع تولیدات داخلی و رونق بخشی به فضای کسب و کار است که تعریف شده و امید می‌رود تا این همه به ایجاد اشتغال‌هایی پایدار و کارآمد بیانجامد.

 

شرایط دریافت تسهیلات مشکات موسسه نور

هر فرد ایرانی بالاتر از 18 سالی می‌تواند با گشایش یک حساب سرمایه‌گذاری بلندمدت در موسسه نور از امکانات ویژه این طرح و سایر طرح‌های این موسسه بهره‌مند شود. این موسسه در راستای پاسخگویی به نیاز‌های کوچک و بزرگ تولیدی‌ها و بنگاه‌های کوچک و متوسط اقتصادی، می‌کوشد تا با اعطای این تسهیلات ویژه و کم بهره، در کمتر از ۲ روز -گذشته از حفظ اصل سرمایه و دریافت سود سپرده به صورت علی‌الحساب- مشتریان خود را به بهره‌بری از دیگر امتیازات منحصربه‌فرد این طرح تسهیلاتی نیز تشویق کند. امتیازها و مزایایی فوق‌العاده‌ای نظیر مبلغ بالای تسهیلات، نرخ پایین سود و سرعت بالای فرآیند پرداخت.

هر فرد پس از سپردن سرمایه خود به موسسه‌ نور، در قالب این طرح، سپرده‌ای بلند مدت به همین نام مشکات نور خواهد داشت که گذشته از دریافت سود علی‌الحساب 15 درصدی‌ای که به آن سپرده تعلق می‌گیرد، می‌تواند برای دریافت تسهیلات این طرح نیز اقدام کند. حداقل میزان سرمایه‌ای که برای این طرح، مورد قبول موسسه است 24 میلیون تومان است. چرا که کمترین میزان تسهیلات پرداختی نیز بر اساس همین کف تعین شده برای سپرده، چیزی معادل 20میلیون تومان خواهد بود. میزان تسهیلات را اما به طور دقیق سپرده شما است که تعین می‌کند؛ به این ترتیب که موسسه در قالب این طرح تا 85 درصد از سپرده‌ شما را به صورت تسهیلاتی کم‌بهره به شما واگذار خواهد کرد.

سقف این تسهیلات نهایتا یک میلیارد تومان خواهد بود که برای دریافت این میزان از تسهیلات، فرد متقاضی می‌باید دستکم چیزی معادل یک میلیارد و 150 میلیون تومان در حساب خود سپرده گذاشته باشد. این سپرده تنها وجه ضمان این تسهیلات خواهد بود و مهم‌تر از همه این که دریافت این وام و طی شدن تمام مراحل اداری و امور جانبی آن، از جمله ارائه مستندات و مدارک پرونده تسهیلاتی و چیزهایی از این دست، تنها و تنها 48 ساعت -معادل دو روز کاری-  زمان خواهد برد.

 

قسط‌ها و مهلت بازپرداخت تسهیلات مشکات

نرخ سود تسهیلات داده شده در طرح مشکات نور فارغ از میزان تسهیلات، 14 درصد است. حالا به انتخاب مشتری است که می‌خواهد تمامی 85 درصد اندوخته‌اش را تسهیلات بگیرد یا نه؛ این موضع تاثیری در نرخ سود تسهیلات نخواهد داشت. همچنین متقاضیان این طرح می‌توانند این تسهیلات را با سقف یک میلیارد تومان اعتبار اعطایی دریافت کنند که بازپرداخت آن هم همچون میزان وام، باز به صورت دلخواه از سوی خود فرد است که تعین می‌شود. چیزی بین یک تا ۵ سال. نکته مهم دیگر این که امتیاز دریافت این تسهیلات تنها و تنها به افراد درجه یک خانواده هر فرد قابل انتقال است.

اگر همچنان سوالی برایتان باقی مانده و به هر دلیلی به گفت‌ و گو با کارشناسان این موسسه نیاز دارید می‌توانید به هر کدام از شعبه‌های این موسسه در سراسر کشور مراجعه کنید یا با مرکز ارتباط مردمی این موسسه به شماره تلفن 02142931010 تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

7 دیدگاه
 1. امیر می‌نویسد

  اصلا موسسه نور حساب باز نکنید بسیار موسسه مضخرف و آزار دهندس یک اینکه پاسخگویی کارمندان بسیار ضعیف دو به من گفتن پول بخابه وام میدیم بعد ۳ ماه حسابمو بستن و گفتن بانکداری فلان شده و امتیاز حساب تا الان صفر کلا بانک چرتیه

 2. محمد می‌نویسد

  خخ واقعاآدم نمیدونه چی بگه بااین طراح های مسخره تون تموم دغدغتون بازهمون پول داره وگرنه کسی که ۱۵۰ملیون داشته باشه چه لزومی داره خودشوآلوده […] بانکی کنه خداخیرتون بده بااین حمایت ازبنگاهای کوچک

  9
  2
 3. ابراهیم می‌نویسد

  نیت که خدمت به خلق الله باشد ؛ راهکاری ارائه می‌شود که هم خداپسندانه باشد هم مشتری پسند.
  اما امان از نیتهایی که مصلحت اندیشی افراد محدودی در آن باشد.

  دقیقاً اگر فردی مبلغی در دسترس داشته باشد؛ چرا آن را آلوده به شبه ربا کند؟

  میرود و با مبلغ کامل خود کارش را انجام میدهد.

  الهم اجعل عواقب امورنا خیرا

  7
  2
 4. دهستانی می‌نویسد

  تو بانک نور ۱۰۰میلیون سپرده داشته باشی میتونی ۴میلیون وام بگیری یا باید مبلغ بیشتری گرفت؟

  1
 5. رسا می‌نویسد

  واقعا کسی که مبلغی سپرده داشته باشه دیوانه است بیاد همون مبلغ وام بگیره و سود به شما بده ملت را چی فرض کردید

  12
  1. Morteza می‌نویسد

   این وام برای حفظ اصل سرمایه بسیار مناسب است . دوستانی که سرمایه خود را در بورس از دست دادند میتوانند از این وام برای بورس استفاده کنند و نقدینگی خودشون را حفظ کنند . ضمنا برای کسانی که بخواهند سرمایه گذاری بکنند میتوانند وام اخذ کنند و دوباره سپرده کرده و سرمایه گذاری برای آینده کنند .

   1
   7
 6. شبر می‌نویسد

  سلام، عقل سلیم هیچوت نمیگه توان مالی ۱،۱۵۰،۰۰۰،۰۰۰ خودتو محبوس کن وبرو ۱میلیارد وام بگیر ،توان مالیتو بیار پایین ،سود ۱۴٪بده وکلی هم قسط بده.هیچ توجیهی ابته برای مشتری ندارد. واقعا ملتو مچل کردید؟؟!!!
  کدام نوابغ این طرحها را تولید میکنند؟؟!! سلام برسانید وبفرمایی احسنت به خودت.

  31