بیشترین سود سپرده بانک‌ها در سال 1400

این مطلب با بخشنامه‌های بانک‌ها در سال جدید به‌روز می‌شود

شاید شما هم جزو آن دسته افرادی باشید که با استدلال‌هایی چون کم‌ریسک بودن، داشتن سود ثابت، امنیت سرمایه و… سپرده‌های بانکی را به‌عنوان محل سرمایه‌گذاری خود انتخاب می‌کنید. اگر قصد افتتاح سپرده جدید در بانک‌ها را دارید یا اینکه به دنبال دریافت سود بیشتر یا سرمایه‌گذاری به‌صرفه‌تر هستید، آخرین جزئیات و اطلاعات حساب‌های سپرده بانکی و مؤسسات مالی را با ما مرور کنید.

به‌روزرسانی ۲۱ آبان ۹۹ | نرخ سود بانکی افزایش نمی‌یابد

وزیر اقتصاد در حاشیه جلسه هیئت دولت با خبرنگاران مصاحبه کرد و درباره نرخ سود بانکی هم اظهارنظر کرد. فرهاد دژپسند گفت: «اخیراً یکسری مباحثی مطرح شد که بر بازار بورس اثر گذاشت. مثلاً اینکه [شایعه شد] قرار است نرخ سود بانکی افزایش پیدا کند اما رئیس کل بانک مرکزی این خبر را تکذیب کرد. نرخ سود بین بانکی بالا رفته و حتما باید از این موضوع هم جلوگیری شود.»

در ادامه این مخالفت وزیر اقتصاد، شایعه شده که با کاهش نرخ سود بین بانکی، بانک‌ها هم به زودی نرخ سود خود را به همان ۱۵ تا ۱۸ درصد کاهش می‌دهند.

به‌روزرسانی ۲۴ تیر ۹۹ | سود سپرده‌های بانکی افزایش یافت

سقف‌های جدید سود سپرده‌های بانکی به تصویب شورای پول و اعتبار رسید و به این شرح اعلام شد؛

 • سپرده کوتاه‌مدت عادی (کارت‌های بانکی): ۱۰ درصد
 • سپرده کوتاه مدت ویژه سه‌ماهه: ۱۲ درصد
 • سپرده کوتاه‌مدت ویژه شش‌ماهه: ۱۴ درصد
 • سپرده بلندمدت با سررسید یک‌سال: ۱۶ درصد
 • سپرده بلندمدت با سررسید دو سال: ۱۸ درصد

با توجه به این تغییرات جدول سود سپرده‌های بلندمدت بانکی در لینک زیر به‌روز می‌شود.

بیشترین سود سپرده بلندمدت بانک ها

در حال حاضر اغلب بانک‌ها حساب سپرده یک‌ساله دارند و تفاوت چندانی در جزئیات و آیتم‌های این سپرده‌ها نیست و امکان واریز وجه هم وجود ندارد. با توجه به شرایط اقتصادی کنونی، جدول سود سپرده‌های بلندمدت ما مدام به‌روزرسانی می‌شود. تفاوت عددهای سود در برخی شعبه‌ها، به دلیل نرسیدن بخشنامه تغییرات یا تعلل در اجرای دستورات رسیده است. اما تغییرات سود قطعی است و به زودی شامل همه بانک‌ها می‌شود. پس جدول بیشترین سود حساب بلند مدت بانک ها را مشاهده کنید:

جدول مقایسه‌ای سود سپرده بلندمدت یک‌ساله

 

آیا نظر بانک ها درباره بیشترین سود سپرده عوض می‌شود؟

هیچ بعید نیست که با بهبود شرایط اقتصادی در ادامه سال، بانک‌ها از این تصمیم خود کوتاه بیاییند و برای رقابتی شدن و جذب سرمایه بیشتر، نرخ سود را افزایش دهند. همانطور که هم‌اکنون هم هنوز برخی بانک‌ها این تصمیم جدید را به شعبه‌هایشان ابلاغ نکرده‌اند یا نرخ شکست را مشخص نکرده‌اند. «رده» این تغییرات را دنبال می‌کند و در صفحه مربوط به سود سپرده‌های بلندمدت را به‌روزسانی خواهد کرد.

البته همه این گفته‌ها و نظرها درباره مبالغ معمول است ولی درصورتی‌که رقم سرمایه‌گذاری شما میلیاردی باشد، می‌توانید با مذاکره با مدیران برخی بانک‌ها و مؤسسات مالی از سود ترکیبی و بیشتر بهره‌مند شوید.

 

آیا سود سپرده‌های بلندمدت قدیمی تغییر می‌کند؟

این مهم‌ترین سوالی است که این روزها بسیاری را نگران کرده که آیا سپرده‌هایی که به بانک‌های واگذار کرده‌اند، با این تصمیم جدید بانکی محاسبه می‌شوند؟ نکته اینجاست که تصمیم بانک‌ها برای بازگشت به نرخ سودهای کمتر از ۲۰ درصد، عطف‌به‌ماسبق نمی‌شود. سپرده‌های بلندمدت معمولا یکساله هستند و بانک‌ها موظفند تا پایان سال قراردادی‌شان، همان سود قبلی را مبنای پرداخت خود حساب کنند و تنها حساب‌های تازه‌ای که از اول اردیبهشت ۹۹ به بعد باز می‌شوند، با نرخ سود سال ۹۹ محاسبه می‌شوند.

 

کدام بانک‌ها کمترین سود سپرده را دارند؟

در حال حاضر و طبق اعلام شعب، بانک‌های مسکن، انصار، توسعه صادرات، حکمت ایرانیان، صنعت و معدن، مهر اقتصاد و پست‌بانک هیچ‌گونه طرح خاصی برای پرداخت سقف سود سپرده ندارند و سپرده‌های بلندمدت یک‌ساله تمامی این بانک‌ها با نرخ سود 15 درصد قابل‌افتتاح است.

 

‏سپرده‌های بانکی مشمول مالیات می‌شوند؟

امسال در بودجه عمومی کشور به نوعی سال مالیات است و این سوال مطرح می‌شود که شایعه قدیمی تعلق گرفتن مالیات به سپرده‌های بلندمدت بانکی امسال اجرایی می‌شود یا قرار است این شایعه همچنان بالای سر سپرده‌گذاران باشد و هرکس بیشترین سود سپرده بانک را گرفته باید بیشتر مالیات بدهد؟ رئیس سازمان امور مالیاتی به این دغدغه جواب داده: «مالیات، سیستم بانکی را مجبور به تمکین از اخذ سود ۱۵ درصدی از سپرده‌ها کرد. اکنون که نرخ واقعی سود سپرده‌ها منفی است، اخذ مالیات بر سود سپرده‌های بانکی موضوعیت ندارد و سازمان مالیاتی برنامه‌ای در این زمینه ندارد.» وقتی میزان سود بانکی، فاصله بسیاری با نرخ تورم دارد، در واقع افزایش درآمدی رخ نمی‌دهد که سازمان مالیات بخواهد از آن مالیات بگیرد!

 

نرخ سود گواهی سپرده بانک‌ها چقدر است؟

بانک‌های صادرات، سپه و ملت در کنار افتتاح حساب کوتاه‌مدت و بلندمدت، در حاضر امکان صدور اوراق گواهی سپرده را نیز برای مشتریان خود فراهم کرده‌اند. اوراق گواهی سپرده صادرات با سود 20 درصد و نرخ شکست 10 قبل از شش ماه و 14 ماه بعد از شش ماه و اوراق گواهی سپرده بانک ملت و اوراق گواهی سپرده سپه با سود 18 درصد و نرخ شکست 10 درصد قبل از یک سال، عرضه می‌شوند. نکته مهم اینکه در صورت پر شدن سقف صدور، امکان عرضه اوراق برای مشتریان وجود در شعبات مختلف وجود ندارد.

بانک

سود اوراق

نرخ شکست

صادرات

18

قبل از موعد یک‌ساله نرخ شکست 10 درصد

ملت

18

قبل از موعد یک‌ساله نرخ شکست 10 درصد

سپه

18

قبل از موعد یک‌ساله نرخ شکست 10 درصد

 

صندوق‌های سرمایه‌گذاری بهتر است یا سپرده‌های بلندمدت؟

زمانی که برای افتتاح سپرده به شعب مختلف بانک‌ها مراجعه می‌کنید و به فکر بیشترین سود سپرده بانک هستید، سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری یکی از پیشنهادهایی است که با آن مواجه می‌شود. صندوق‌های سرمایه‌گذاری بانک‌ها اگرچه سود ثابتی را برای مشتری پیش‌بینی نمی‌کنند اما معمولاً در پرداخت سود ماهیانه رقابت سختی با سود سپرده‌ها دارند و سعی می‌کنند از سقف سود سپرده‌ها سبقت بگیرند! با بررسی اجمالی میانگین سود پرداختی یک‌ساله صندوق‌ها می‌توانید سوددهی آن‌ها را با سود ثابتی که سپرده‌های یک‌ساله برای شما تعیین می‌کنند، مقایسه کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره صندوق‌های سرمایه‌گذاری کلیک کنید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

248 دیدگاه
 1. مهدی می‌نویسد

  حواستون باشه بانكها تعطيلات رسمي كشور رو هنگام پرداخت سود محاسبه نمي كنند يعني چي اين حرف يعني اينكه فقط با فرمول ها بازي مي كنند مي خواهيد بانكها و كارمندانشون شمار را گيج نكنند خيلي ساده از آنها بپرسيد همين الان100 ميليون تومان پول دارم مي خواهم در بانك شما سرمايه گذاري كنم ماهي چند تومان به من سود مي دهيد تا كارمند بانك راغب باشد به سوال شما جواب بدهد همين 18 درصد بلند مدتي كه ادعا مي كنند، اگه گفت بابت 100 ميليون يك ميليون و600هزار تومان سود مي دهيم ميشه 16 درصد نه 18 درصد فقط با همين پرسيدن سوال ساده به جوابتون مي رسيد. حتي در هنگام اخذ وام 4درصد كارمزد به سودي كه مي گويند مثلا وام مي دهيم 18 درصد 22=18+4 كه اون 4درصد كارمزد (بنويسيد كارمزد بخونيد تشكيل پرونده و استعلام و ….)رو به شما نمي گويند ولي هرموقع هر وامي رو هر بانكي گفت مي دهيم با اين درصدمثلا18 با 4 درصد جمعش كنيد. والسلام

 2. a.m می‌نویسد

  با عرض سلام ببخشید یه سوال دارم که در این باره هرچی تحقیق کردم به جوب قانع کننده ای نرسیدم
  میشه لطف کنید و بگین که اگر شما ۵۰ میلیارد تومان پول داشتید با آن چه کار میکردید که چند برابر بشود؟ (در عرض کمتر از ۸ سال)
  اگه که نظر خودتون را بدید ممنون میشم.
  با سپاس.

  11
  2
 3. Abol می‌نویسد

  سلام میشه بگید ماهانه هر میلیونی چقدر سود داره به عدد بگید 🙏

  17
  9
 4. فائزه می‌نویسد

  سلام روزبخیر.دوستام من اگه حدود۳ میلیون رو تو بانک بخوام پس انداز کنم.ماهانه چقدر سود میگیرم و بهترین بانک با بسترین سوددهی کدوم بانک رو پیشنهاد میکنید؟ واینکه ماهانه مبلغ سود قابل برداشته؟؟وواقعا هرماه سودمیاد به حساب؟؟

  68
  15
 5. Acye می‌نویسد

  سلام دوستان من میخوام ۶۰ میلیون پول تو بانک بزارم و روزانه سود بگیرم یعنی نمیخوام مدت خاصی برای پولم تعیین بشه و هر زمان خواستم برش دارم ایا این امکان داره؟ و اگه داره بهترین بانک کدومه؟ نمیخوام خصوصی باشه کدوم بانک سود بیشتری میده؟

  98
  25
 6. ب غ می‌نویسد

  نمیگذاریدبانکهاسودبانکی را افزایش دهند که مردم پولهای خودرابیرون میآورندوسیل نقدینگی مردم روانه بازارشده اینگونه ارزش پول ملی کاهش یافته و همه چیزگران شده ازجمله ارز و خودرو وخوردخوراک و وسایل ومسکن که بعدانقشه میکشید که مثلا قیمت مسکن پایین بیاد؟عوض اینکارسودبانکی راافزایش دهید آن موقع تورم نمیشه وثبات میشه

  23
  2
 7. سعید ج می‌نویسد

  سلام .من الان پول بزارم بانک سود بهم نمیدن سر برج .

  1
  1
 8. سعید می‌نویسد

  سلام .من الان پول بزارم بانک سود بهم نمیدن سر برج .

  8
  2
 9. غلام حسن می‌نویسد

  سلام و احترامات
  بنده غلام حسن صابری از افغانستان هستم مبلغ 600ملیون تومان پول دارم می خواهم به بانک شما سر مایه گذاری بلند مدت کنم
  لطف کنید به من اول یک شماره تلگرام بدهید
  بهد یک معلومات بدهید چه شرایط لازیم دارد
  بند پاسپورت سیاحتی دارم ایا امکان دارد ندارد
  چند فیصد صود سالانه می دهید
  اگر امکان دارد را هنمای کنید بنده یک هفته دیگه کارای خوده اغاز کنم خواهش می کنم معلومات بدهید من شغلم داکتر بیهوشی یعنی هوشبری هستم
  در افغانستان امنیت مالی نداریم

  26
  12
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   ممنون از اعتمادتون اما اینجا بانک نیست. سایت اطلاع‌رسانی و مقایسه و بررسی بانک‌هاست. تنها راه پرس‌وجو از خود بانک‌ها، حضوری است.

   6
   1
 10. سیدمحسن می‌نویسد

  تعاونی خاص وتعاونی اعتبارایرانخودروسودبالامیدهند.

 11. محسن می‌نویسد

  سلام، میخواستم بدونم به ازای هر 100 میلیون تومن بیشترین سودی که میتونه تعلق بگیره چقدر هستش؟ لطفا به درصد نگید، عدد بفرمایید.

  35
  16
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   با توجه به بانکی که برای سپرده‌گذاری بلندمدت انتخاب می‌کنید، ماهانه بین یک میلیون و ۶۶۷ هزار تومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نوسان است.

 12. سیدمحسن می‌نویسد

  بانک هابانکداری بلدنیستندبایدطرح سپرده پنجساله وده ساله باسودبالاترازبیست درصدبیایدروی کار.

  11
  7
 13. Sara می‌نویسد

  سلام در مورد حساب پس انداز دو ساله
  همه بانک ها ۱۸ درصد سود میدن؟ یا بانکی هست ک سود بیشتری بده ؟؟

  24
  2
 14. مهدی شمس آبادی می‌نویسد

  سلام

  2
  1
 15. رضا می‌نویسد

  سلام ادمین امروز تو ماشین یکی گفت بانک کشاورزی داره ورشکسته میشه و پولاتون بکشین بیرون از اون بانک با توجه به دولتی بودن بانک کشاورزی آیا احتمال ورشکستگیش هست ؟

  15
  11
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   بشنوید و باور نکنید.

   5
   3
 16. امید می‌نویسد

  بانک آینده 18 درصد ماه شمار سود میده و دیگه از سودهای بالاتر و روز شمار خبری نیست

  6
  6
 17. سیدمحسن می‌نویسد

  ارزش هرواحدبادرامدثابت صندوق رشدسامان بامحوریت سرمایه گذاری درس هام خیلی بالاست ولی صندوق بادرآمدثابت کیان ضدخش هست چرا؟

  2
  2
 18. سیدمحسن می‌نویسد

  سهام زیر قیمت اسمی خریدن توبورس خوبه وسیگلا780ریاله.

  1
  2
 19. زلیخا می‌نویسد

  نظرتون درمورد سرمایه گذاری در پیشگامان چیه؟

 20. سیدمحسن می‌نویسد

  وقتی امثال خاوری از بانک ملی ایران اختلاس میکنندبه کدام بانک میشه اعتمادکرد؟

  22
  5
 21. سیدمحسن می‌نویسد

  داخل گرانی و کمیاب بودن کالاهستیم به یارانه45500تومانی اکتفاکردیم.بانک ملی هم خاوری بهم ریختش.

  3
  4
 22. محسن می‌نویسد

  ساخت بزرگترین مرکزتفریحی خاورمیانه تو هنگام کروناعین ساخت پاساژلباس فروش ها هست.
  شق القمرکنندبانک ها روی ساخت وسائل الکترونیکی سرمایه بریزند.

  6
  2
 23. محمد می‌نویسد

  دوستان از بنده حقیر مشاور مالی پولیو و. بانکداری بشنوید که شایعات در مورده بانک های مجوز دار بانک مرکزی اصلا درست نیس…
  اخر سال معمولا برا بعضی بانک ها شایعه میکنن هرسال مخصوصا بانک های خصوصی تا مردم سپرده هاشووو در بانک های دولتی بزارن….
  نگران شایعه ها نباشید…
  بنده خودم در بانک اینده سپرده دارم و جزو بانک های برتر ذر جذب سرمایه و چند برابر کردن سپرده ها با ساخت بزرگترین مرکز تفریحی خاورمیانه که ارزش نجومی 85 هزار ملیاردتومن داره…. و در اینده ای نزدیک در بورس عرضه میشه… پس نگران هیچ شایعه ای نباشید.

  11
  16
 24. Mojtaba می‌نویسد

  سلام من ۲۰ میلیون دارم کدوم بانک بزارم ماهانه سودش واریز شه و چقدره سودش

  180
  60
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   متن رو بخونید و جدول لینک داده شده در متن رو مشاهده کنید.

   31
   38
 25. امیر می‌نویسد

  سلام خسته نباشید
  میگن بانک آینده در حال ورشکست هست درسته؟

  39
  25
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   در حوزه بانکداری به شایعات گوش ندهید. از این نمونه‌ها بسیار بوده است.

   18
   19
 26. سیدمحسن می‌نویسد

  صادرات.ملت.بانک sepah واسه قدرت خریدفعلی هجده درصدسودگداشتن.ساعت بخرم بعدازیکسال بفروشم بیشترسودمیکنم.

  18
  4
 27. مهدی می‌نویسد

  سود موسسه ملل 20 درصد
  سود بانک آینده 20 درصد سود ماهانه واریز میشود

  25
  10
 28. سیدمحسن می‌نویسد

  صادرات.ملت.سپه ورشکسته هستندیانه؟

  21
  8
 29. مسعود می‌نویسد

  ب خدا دیوانگی کسی که بالای یک میلیارد پول داره بخوابونه تو بانک داهات کوره زمین یا اپارتمان بگیره خیلی بهتره با این تورم پول درسته تو بانکه ارزشش هر روز پایین میاد به نظر من اصلا کار درستی نیست پولارو بخوابونید تو بانک

  43
  9
 30. محمد می‌نویسد

  یکی از بانک های مطمین با بالاترین سود بانک اینده هست… 20 درصد بدون نرخ شکست

  27
  11
 31. ل _ غ می‌نویسد

  سلام
  وقتی ما پول مزاریم وام میگیریم چطور سود پول ما در سال کم میشه چرا سود وام کم نمیکنید .همنجور که به پول مردم سود کم میدید باید پول سود وام را کم کنید این عدالت نیست .من باسپرده وام گرفتم که نصف فسط از اون سود پرداخت کنم روش حساب باز کرده بود حالا سود بانک کم شده ولی سود وامی که دادید کم نشد حالا باید ماهی ۲۰۰ هزار تومن از جیبم پرواخت کنم ما روی ان پول حساب کرده بودیم حالا هرما نا چاریم از مخارج زندگی بزنیم تا قسط پرداخت کنیم لطفا کمی انصاف داشته باشید

  39
  3
 32. مهدی می‌نویسد

  با سلام
  سود موسسه ملل 20درصد
  سود بانک آینده 20 درصد

  26
  6
 33. امید می‌نویسد

  سلام رده عزیز لطفاً پاسخ من رو بده شاید سوال خیلی از دوستان دیگه باشه چطور میشه سپرده های قدیمی که هر سال تمدید میشد ولی الان دو ساله با سود بالاتر هم اومده رو در زمان سررسید به سپرده دوساله تبدیل کرد آیا با تماس گرفتن با بانک مورد نظر این امکان هست ؟ یا نیاز به مراجعه حضوری هست و آیا کلا امکان تبدیل سپرده های یکساله به دوساله بدون مراجعه حضوری هست ؟

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   باید حضوری مراجعه کنید چون لازم است فرم‌های متفاوتی رو امضا کنید و برگه‌های جدید سرمایه‌گذاری بگیرید.

   7
   2
 34. ملیح می‌نویسد

  سلام من ۲۶۰ میلیون پول میخوام تو یه بانک خوب و مطمئن بزارم و سود ۲۰ درصد ب بالا بگیرم کدوم بانک را پیشنهاد میکنید؟

  159
  25
 35. حسین می‌نویسد

  دوستان بالاترین سود مربوط به کدام بانک وموسسه مباشد کسی خبر داره

  51
  9
 36. سیدمحسن می‌نویسد

  نگاه کت وشلواریهادرعرصه فعلی خل و چل بازی وبستن حساب بانکی هست.کاررابه جای باریک میکشانندهمه بایدبروندبانک ودفترپیشخوان وکرونابگیرن بمیرندودیه هم بیمه نمیده.

  10
  2
 37. سیدمحسن می‌نویسد

  بالای یک میلیاردتومان پول اصلن داشتن خوب نیست.به آدم فحش میدهند.

  7
  10
 38. Hamid می‌نویسد

  به مبالغ بالای ۵۰۰ میلیون یا ۱ میلیارد تومان
  بازهم همون سود ۲۰ درصد تعلق میگیره یا به صورت توافقی با رئیس شعبه ست ؟
  من شنیدم تا ۳۲ درصد هم بعضا سود میدن
  اما روال معمولش ۲۵ درصد دیگه
  این حقیقت داره

  38
  25
 39. محسن می‌نویسد

  بانک ها که هروقت قیمت همشون توبورس یک هزارریال باشه ارزش خرید سهم دارن.موسسات هم درگیرفروش مال واموال هستند.ورم پول یعنی همین.پول دست چهاردرصدازملت $+$+$

  7
  5
 40. بانکی می‌نویسد

  سلام یکی بگه موسسه ملل مطمئن هست؟ سود موسسه نور چقدره؟ بیشترین سود رو بجز آینده کدوم بانک میده؟

  15
  16
 41. مهدی می‌نویسد

  سلام
  سود موسسه ملل شده 20 درصد

  7
  6
 42. محسن می‌نویسد

  روی بانک اقتصادنوین هم حساب باز کنید.شایدصندوقش معتبرباشه.

 43. مهدی می‌نویسد

  آقاجون یا خانوم محترم که میگی من یک میلیارد وصدمیلیون تومن پول دارم کدوم بانک بذارم سوتش بیشتره !!؟؟ اخه این چ کاریه برو با این پول ی واحد آپارتمان مناسب بخر بده اجاره هم ب تعبیری حرام نیست هم ک ماه بماه اجاره میگیری سال بسال هم اجارش بیشتر میشه هم قیمت آپارتمانت یعنی در اصل ارزش اصل پولت ( قیمت آپارتمانت) پایین نمیاد همم میتونی این وسط ی ثوابی هم بکنی از مستاجر کمتر اجاره بگیری

  93
  22
 44. محمد می‌نویسد

  در ضمن دوستان بانک اینده در حال حاضر مالک یکی بزرگترین پروژه تجاری تفریحی خاورمیانه به نام ایرانمال هس که ارزش حقوقیش نزدیک 85 هزار ملیارد تومن هس و اینده روشنی داره…. تنها بانکی هست که شاید چند برابر ارزش سپرده ها املاک داره و سوده داده شده از طریق مشارکت هست در این پروژه و حلال حلال… نه مث خیلی بانک ها از طریق وام های سود بالا از ملت و تولید کننده ها به زور بگیرن

  16
  23
 45. محمد می‌نویسد

  از شایعات هم نترسید در مورده بانک ها… بانک مرکزی اجاره نمیده بانک مجوز داری مشکل پیدا کنه چون واس کل سیستم بانکی خطرناکه…. موسسه ها رو نمیدونم ولی اونایی که بانکن نگران نباشید

  5
  12
 46. محمد می‌نویسد

  بیشترین سودرو بانک اینده میده 1 ماه باید بخابه 20 درصد … برید تا زمانش محدود هس باز کنید

  20
  8
 47. امیر می‌نویسد

  کدام بانک سود 20 درصد میده
  لطفا جواب بدید

  18
  6
  1. رده می‌نویسد

   به لینک مشخص شده در متن مراجعه کنید. جدول سود سپرده‌ها رو نشونتون میده.

   5
   14
 48. سیدمحسن می‌نویسد

  الان همه توشرایط پرریسک هستیم.سود دوازده درصدسالانه است.اگرمالیات را حساب کنید.

 49. Hadi می‌نویسد

  الان تو بهمن ماه 99 کدوم بانک بیشترین نرخ سود کوتاه مدت رو داره؟ یکی میگه آینده یکی گردشگری یکی دی … لطفا راهنمایی بفرمائید.

  41
  17
 50. اسماعیل می‌نویسد

  مواظب صندوق های سرمایه گذاری بانکها باشید مثل صندوق گنجینه امید ایرانیان واسه بانک سپه سرتون کلاه نزاره

  16
  4
 51. حسن می‌نویسد

  صندوق گنجینه امید ایرانیان که متولیش بانک سپه است با کاهش ان ای وی سرمایه گذاری (بعلت سقوط آزاد بورس) در صورت برداشت وجه نه تنها سود نمی ده بلکه داره از اصل پول ملت هم کم میکنه بانک مرکزی باید به این تخلف صندوق رسیدگی کنه چرا که بازگشت اصل سرمایه را تعهد کرده بوده حالا رفته تو بورس سرمایه گذاری کرده چرا ضررشا باید سرمایه گذار بده در ثانی اگه ضرر کرده اون ماه سود پرداخت نکنه یا کم پرداخت کنه نه اینکه از اصل پول مردم هم یه چیزی کم کنه .

  20
  2
 52. میلاد می‌نویسد

  ۲۰میلیون تو یکسال ماهی چقدر سود میده؟ کدوم بانک هست؟میخام ببینم ماهی چقدر میتونم روش حساب ماهانه کنم؟

  77
  27
 53. Hossin fazel می‌نویسد

  بله حرامه به شرطی که وامش هم حروم بشه حتی اگر 5/درصد باشه

  12
  6
 54. مهدی می‌نویسد

  صندوق گنجینه امید ایرانیان که زیر نظر شرکت تامین سرمایه امید بانک سپه است واسه سرمایه گذاری ان ای وی خرید و فروش گذاشته و با سقوط بورس ان ای وی شا کاهش داده و کسانی که قبلا با ان ای وی بالا سرمایه گذاری کردن اگه پولشونا بردارن نه تنها سود نمیده بلکه از اصل پولشونم مقدار زیادی بالا میکشه تا ضرر سرمایه گذاری تو بورسشا جبران کنه واقعا متاسفم واسه نخستین بانک ایرانی که داره از این […] سرمایه مردم حمایت میکنه چون ذینفع هست

  4
  2
 55. مهدی می‌نویسد

  سلام
  سود بانک آینده شده 20 درصد
  بعد یک ماه قابل برداشت
  بدون نرخ شکست

  33
  16
 56. حسین می‌نویسد

  دوستان سلام الان کدام بانک سود بالایی وسودش چند درصد هست ممنون

  60
  14
 57. فرشید می‌نویسد

  بعضیا بهم میگن سود گرفتن از بانکها حرامه.لطفا راهنمایی صحیح بفرمائید؟

  17
  34
 58. محسن می‌نویسد

  افرادتحصیل کرده که استخدام موسسه های اعتباری شده اند حقوق نگرفتند.

  8
  4
 59. محسن می‌نویسد

  موسسات اعتباری و بازارهای بورس شده اندمکان […] بانک مرکزی فقط پول بلوکه میشه نصف میشه.

  3
  2
 60. سیدمحسن می‌نویسد

  مالیات شارژسیمکارت9درصد.مالیات اینترنت وغیره هم9درصد فرض کنیدبعدروی این سودسپرده حساب بازکنید22درصد.

  7
  1
 61. سیدمحسن می‌نویسد

  برخی بانک هامشتری مداری بلدنیستند.بعنوان نمونه کارمزپیامک بانک میگیرندولی فقط برداشت وجه راپیامک میکننداین یعنی چی؟!

  6
  1
 62. امیر می‌نویسد

  سلام خدمت همگی دوستان.
  موسسه اعتباری ملل حسابهای یکساله و دوساله با نرخ سود خوبی داره. بعد یک ماه جریمه هم نداره.
  تو مشهد شعبه رسالت (چهارراه گاز) رئیس و کارکنان خوش برخوردی داره ، می تونید مراجعه کنید.
  فقط اگر خواستین برین ، اصل کارت ملی هوشمند (یا برگه درخواست کارت هوشمند) و شناسنامه و کپی هاش (2 سری) و کدپستی منزل یادتون نره.

  7
  12
 63. سیدمحسن می‌نویسد

  اوراق مشارکت معاف ازمالیات نمیدهند؟

  1
  8
 64. سیدمحسن می‌نویسد

  صرف نظرازسودسپرده نحوه فهمیدن موجودی کارت گردش حساب هست تو این زمینه فلج شده ایم.درگذشته راحتترمیشدبفهمیم.چه بلائی سرسپرده میاد.

  1
  3
 65. سیدمحسن می‌نویسد

  سودسپرده های آتیه پلاس بانک سامان وآینده ساز بانک آینده هم خوبه ولی دریک هفته یک شانه تخم مرغ قیمتش دوبرابرمیشه آدم دورش خط قرمزمیکشه.

  12
 66. سیدمحسن می‌نویسد

  صندوق آتیه نوین شانزده دی ماه1399با26درصدسودبرنده بازار هایی مثل بورس بوددراین روزبورس کاهش داشت.

  2
  3
 67. سیدمحسن می‌نویسد

  بانک ملل که ترکیب عسگریه وغیره هست واسه یک میلیون سرودست میشکندموقع انتقال کارت به کارت خسیس بازی درمیاره میگه سه میلیون حداقل زیاده.ده روزبایدبری دم خودپرداز.اگرهم دوازده میلیون توش داشته باشی خودکارپرت میکنن.دیدیم که میگیم.

  3
  3
 68. نسترن ستاری می‌نویسد

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من ی بدهی 30 میلیونی دارم
  حالا ی چندتا از دوستان لطف کردن پول بم قرض دادن 3 ماهه.
  بنظرتون تو کدوم بانک بذارم ک تو سه ماه بیشترین سودو بم بده
  در حال حاضر مبلغ 100 میلیون دستمه
  لطفا لطفا راهنماییم کنید خیلی شرایطم نامناسبه

  100
  18
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   به جدول مقایسه‌ای سود سپرده‌های بلندمدت رجوع کنید:
   جدول مقایسه‌ای سود سپرده یک‌ساله

   18
   6
 69. Sahar می‌نویسد

  بانک های خصوصی الکی زدن سوداشون 20 درصده.. من دو سه تا حساب بانک خصوصی دارم سودش 17.5 درصد و 18 درصد فقط سود میاد برام. اصلا حتی یک‌بارم 20 درصدی نیومده

  13
  3
 70. سیدمحسن می‌نویسد

  یک رادیوجیبی سی هزارتومانی شده صدوبیست و پنج هزارتومن.رادیولوژی بایدبزنید.یا پول خرج خریداجرودلارکنید.

  4
  2
 71. R.D می‌نویسد

  سلام می خواستم بدونم در صورت وقوع جنگ ممکنه بانک ها سپرده ها رو تصرف کنن یا واریز سود رو قطع کنن ؟!

  44
  17
 72. سیدمحسن می‌نویسد

  نزدیک عید هست بانک هاسودسپرده راهجده درصدگذاشتند.24یا30درصد هم بگذارندریال تو بانک نمیخوابه همه خرج شکم میشه.مگراینکه راهی صندوق آتیه نوین وغیره بشوید.

  7
  10
 73. علی محسنی می‌نویسد

  سلام
  قبلا بعضی از بانکها مثل پارسیان یه حسابی داشتند که هم کارت بانکی داشت و هم بر اساس پولی که داشتی سود می داد
  مثلا تا 50 میلیون یه درصدی و از 70 تا 100 یه درصدی و بالای 100 میشد درصدش هم بیشتر می شد. خوبیش این بود که کارت عابر داشت می تونستی برداشت و واریز کنی و دیگه لازم به نوشتن قرارداد با مبلغ ثابت نبود
  کسی اطلاع داره که الان بانکی این سرویسو میده؟ زنگ زم پارسیان و پاسارگاد که نداشتند
  متشکرم

  13
  2
 74. مهدی می‌نویسد

  سلام بانک آینده سود 20 درصد میده
  بعد یک ماه قابل برداشت بدون نرخ شکست

  36
  7
 75. وحید می‌نویسد

  سلام ۱۰۰میلیون بخوام بانک ملت بزارم ماهانه سودشو بردارم هر ماه چقدر میشه سودش میخوام ماهانه سود رو بردارم

  105
  33
 76. حمید می‌نویسد

  بانک توسعه تعاون روز شمار 19%

  21
  8
 77. مجتبی می‌نویسد

  منم سپه (قوامین سابق) گذاشتم ۱۸ در صد میده.کسایی که پول زیاد دارن از بانک های خصوصی مثلا خاورمیانه خبر بگیرن.
  بانک آینده هم ۲۰ درصدی داره

  10
  11
 78. من می‌نویسد

  سلام من 1 میلیارد و صد گذاشتم بانک قوانین داره 18 درصد سود میده آخه این انصافه با این مبلغ باید بالای 20 درصد سود تعلق بگیره

  35
  9
 79. اسحاق می‌نویسد

  سلام وقت بخیر
  بیشترین سود بانکی که بانکش هم دولتی باشه مربوط به کدوم بانک و کدوم طرحشه؟ شنیدم بعضی بانک های دولتی بالای 400میلیون بزاری 22درصد هم میدن.
  نظر شما چیه؟

  62
  18
 80. رحیمی می‌نویسد

  سلام شصت میلیون می‌خوام سپرده ی یک ساله بزارم بانک تجارت یا ملی چقدر میشه

  59
  27
 81. مریم می‌نویسد

  سلام صدمیلیون روبخوام دربانک‌بذارم برای سود روزشمار میتونم ماهانه سودش رودریافت کنم اگر بله مبلغ دریافت ماهیانه چقدر میشه

  76
  19
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   معمولا سود سپرده‌های بلندمدت، ماهانه به حساب کوتاه‌مدت واریز میشه. بستگی داره این ۱۰۰ میلیون رو در کدوم بانک، با چه شرایط و سودی سپرده‌گذاری کنید و چقدر به اون پول دست نزنید. مثلا در بانک‌هایی که در سپرده‌گذاری دوساله سود ۱۸ درصدی میدند، ماهی یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به حساب کوتاه‌مدت واریز میشه.

   7
   14
 82. کاظمی می‌نویسد

  در حال حاظر تنها چیزی که میتونه سود خیلی خوبی بهتون بده زمین هست ، چون قیمت زمین هیچوقت پایین نمیاد

  20
  13
 83. مهدیه می‌نویسد

  سلام من ۲۱ گرم طلا دارم حدودا ۲۰ یا ۲۰ و خوردی م میشه
  چه بانکی سپرده کنم
  چقدر سودش میشه؟

  57
  25
 84. علی می‌نویسد

  دوستان عزیز با شرایط فعلی و تورم موجود بانکها بدترین سازمان هستند. پولاتونا نزارید تو این بانکها به خدا دارن استثمار میکنن مردمو

  53
  15
 85. شجاع سیلاوی می‌نویسد

  سلام . بنده یه سپرده میخوام بازکنم که بتونم هر ماه به سپرده مبلغی اضافه کنم هم اینکه بالاترین سود باشه کدام بانکها میشه اینکار رو کرد.

  168
  36
 86. سعید ابوقداره می‌نویسد

  سلام من الان ۵۰۰ میلیون دارم و ممکنه هرلحظه بخوام باهاش خریدی انجام بدم میخواستم بپرسم در کدام بانک چه نوع حسابی بازکنم که روزانه یه سودی رو پولم بیاد و هرموقعم خواستم بتونمـ بردادم

  150
  38
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   در این حالت فقط میتونید سراغ حساب‌های کوتاه‌مدت برید با سود بسیار اندک و امکن برداشت وجه در هر لحظه.
   سپرده‌های طرح‌دار رو هم چک کنید.
   https://www.rade.ir/service_cat/%d8%b3%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%b7%d8%b1%d8%ad%e2%80%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1/

   9
   11
 87. amir می‌نویسد

  سلام آقا داستان این بانک کاسپین به کجا رسید من نزدیک 100 میلیون کاسپین داشتم امگار هیچ کس جوابگو نیست مثلا تحت نظارت بانک مرکزی هم بود..

  19
  21
 88. aaaa می‌نویسد

  خخخخخخخخخخخخ سارق مصلح هم رحمش از شما بیشتره

  24
  6
 89. مجید می‌نویسد

  سلام
  فرمول حساب کردن سود بانکی به چه نحوه و روش هایی میباشد …
  مثلا 200 میلیون را محاسبه کنیم.. با تشکر

  108
  38
 90. امید می‌نویسد

  سلام ادمین عزیز با ادغام بانکای نظامی در بانک سپه ما سپرده های قدیمیمون که در سال های قبل خود به خود تمدید میشد الان به چه شکلی در میاد منظورم در مورد بانک قوامینه ؟ اگه ممکنه ورشکست بشن یا پولمون نابود بشه بهمون بگو تا پول رو ببریم تو بانک دیگه یا جای دیگه سرمایه گذاری کنیم

  14
  7
  1. رده می‌نویسد

   سلام، اتفاق نگران‌کننده‌ای نخواهد افتاد؛ تمام سپرده‌ها و خدمات بانکی با قوانین بانک سپه اعمال و اجرا می‌شوند.

   12
   1
 91. مهدی می‌نویسد

  با سلام بانک آینده معتبر هست برا سرمایه گذاری ؟

  83
  26
 92. محسن می‌نویسد

  صندوق بادرآمدثابت هم سود خوبی داره اما امکان داره مثل موسسه آرمان یاواحداعتباری توسعه البرزبشوندومنحل شوند؟!
  مانند این مواردزیادهست ازکدملی ملت سواستفاده نمیشود؟!

  8
  4
 93. سید روح الله می‌نویسد

  سلام خسته نباشید.
  من سپرده گذاری یکساله با نرخ 20 درصد تو موسسه نور داشتم ولی از مهرماه 99 سود کمتری واریز کردن. نمی دانم چرا؟ لطفا توضیح دهید.

  17
  22
 94. احسان می‌نویسد

  سلام. در متن نوشتیدباتوجه به کاهش سود بین بانکی انتظار میره که سود بانکها هم به ۱۵ تا ۱۸ درصد کاهش پیداکنه، اما وقتی نرخ سود بانکهاروبصورت لیست نوشتید تقریباً همشون نرخ سود ۱۵ تا ۱۸ درصد دارن، پس چی رو قراره کاهش بدن به ۱۵ تا ۱۸؟؟

  11
  6
  1. رده می‌نویسد

   از زمان نوشتن و انتشار این مطلب، تغییرات زیادی در سود بین بانکی اتفاق افتاده؛ بالا رفته، کاهش پیدا کرده، تغییر در آن تکذیب و تایید شده و… ولی نتیجه نهایی اینکه سود سپرده بلندمدت با توجه به توان هر بانک و زمان ماندگاری سرمایه در بانک، بین ۱۵ تا ۱۸ و ۲۰ درصد متغیر است.

   4
   1
 95. مسعودحلیمی صوفی می‌نویسد

  باسلام وخسته نباشید به شما واقعا این پیام رابه آقای همتی ورییسان و قدرتمندان میگویم که من برای مثال.خانه ای داشتم که درست قبل برجام بدلیل اولا نداشتن شغل ثابت ودرامدثابت واداشتن دختری دانشجوازادوپیسری درآستانه دانشگاه.که خداساهدهرشب پیشانی عرق داره بخاطرکمبودپول ومعاش زندگی بجای زن من هرکسی میبود۱۰مرتبه طلاقشومیگرفت ومیرفت حالا کار ندارم که او برای خاطربچهایش چه شب‌های راازسرگذرانده مادیدیم نمیشه بالون مشکلاتی!!!!!خونه رافروختیم درست۱۰روزبعدخانه شد۱۰برابرومن خدازده اون پول ناچیزراکه هرروزارزشش کمترمیشدراگذاشتیم بانک به امید اینکه تقلا سربرگ خانم میرسه خودشون میگیره و مدیریت بخورنمیری بکنه حالاجان مادرت آقای همتی حتی اگر این دالان بازاربسته وبازاگرراه نامیده مثال من سپرده گذارتعدادکمی است که مدیرهرشعبه مشتریانش رامیشناسه ومیدونه که سپرده هرکسی ایاوضعیت من است یانه یارو خودش زنش حقوق میگیرندواون پول فقط سودروسودمیادازمثال من هماهنگی باشعبات تبصره ای بندی .نمی‌دونم بخداچون خیلی سخت که پولم زیادنشدکه سودش هم کمتر شده میتوانیدمال ماراباهمان درصدقرارداداولی که۲۱درصدبودبگیریم ماهم بنده همین خداییم ممنون ببخشید اگه سرتونوبه درداوردم

  35
  6
 96. رضا می‌نویسد

  سلام یه سوال از خدمت شما ایا سودی سپرده ای ۱۸ درصد باشد اگر امسال به ان سود طبق مصوبه بانک مرکزی اضافه بشود نرخ سود بانکی ما هم اللحساب اضافه میشود یا نه همون طبق قرارداد سود پرداخت مکینند تا سررسید ….با تسکر

  9
  5
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   فعلا بانک مرکزی با هر افزایش سود سپرده‌ها مخالفت کرده ولی چنانچه بانکی این کار رو انجام بده، معمولا عطف‌بماسبق نمیشه و شامل افتتاح سپرده‌های جدید با هدف جذب سرمایه بیشتره.

   3
   4
 97. رحمان می‌نویسد

  سلام خسته نباشید . چرا قیمت همه چیز چندین برابر می شود . ولی سود بانک زیاد نمی شود . بعضی ها با همان سود بانک زندگی خود را می چرخانند . ولی با این گران شدن همه چیز . دیگر نمی شود زندگی کرد . امیدوارم مسئولین محترم فکری هم برای زیاد کردن سود بانک بکنند . این مبلغ سود به هیچ دردی نمی خورد . با تشکر

  39
  5
 98. محسن می‌نویسد

  سپرده بهاران بانک قوامین سود18درصد.سپرده زرین هم باید یک میلیون حداقل توش بگذاری همه هم به زورمیگیرندوپس دادنش به عهده دادسرای رسیدگی به جرائم اقتصادی هست.

 99. مهسا می‌نویسد

  سلام خسته نباشین کدوم صندق دولتی است و سود بهتری میده خودم لوتوس داشتم ۲۰ .۲۱ درصد میداد ماهانه منتها با این وضعیت مملکت به هیچی اعتمادی نیس

  26
  14
 100. ali می‌نویسد

  سلام من زنگ زدم بانک سینا ایران زمین و چند تا بانک دیگه اصلا این سودهای شما رو قبول ندارن میگن از خودشون دراوردن اصلا حسابهای ندارن با نرخت شکست و اینا خوب چرا اطلاعات غلط میدین؟

  81
  21
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   بانک‌ها شعبه‌های متعددی دارند و نظرات مختلفی را در قبال مشتریان اعمال می‌کنند. منبع اطلاعات «رده» مراجعه حضوری به شعبه‌های بانک و کسب اطلاعات از آنهاست. شما هم حتما از یکی دو شعبه دیگر پرس‌وجو کنید شاید نظرات متفاوتی داشته باشند. ما هم اطلاعاتمان رو مداوم به‌روز می‌کنیم.

   63
   23
 101. Toofan Mohammadi می‌نویسد

  و یه چیز دیگه من در این تاریخ ۱ میلیارد پول نقد دارم به نظر شما اگه بزارمش تو بانک چطوره اگه خوبه چه بانکی و اگه نه ارز دیحیتال یا بورس یا خرید و فروش ماشین سنگین که تخصص من هست یا املاک کدومو پیشنهاد میکنین اگه میشه کامل توضیح بدین تشکر

  456
  153
 102. Toofan Mohammadi می‌نویسد

  سلام ببخشید نرخ شکست چیه؟ هرچی سرچ کردم پیدا نشد.

  72
  22
  1. رده می‌نویسد

   اصطلاحی بانکی است معادل و جایگزینِ «جریمه برداشت زودتر از موعد سپرده». یعنی اگر مشتری زودتر از زمان مشخص شده به سپرده خود نزد بانک دست بزند، سود تضمین شده بانک، کاهش پیدا می‌کند. مثلا اغلب بانک‌ها تعیین می‌کنند که اگر زودتر از یک سال سپرده توسط مشتری برداشت بشه، سود آن مبلغ به‌جای ۱۵ درصد، ۸ درصد محاسبه خواهد شد.

   135
   21
   1. Toofan Mohammadi می‌نویسد

    خیلی خیلی تشکر از صبر و حوصله و سرعت پاسخ گویی بالا

    74
    12
 103. سوسنگرد می‌نویسد

  سلام واقعا تشکر میکنم از شما خوبان سایت رده

  یک سوال دارم ، من سپرده یک ساله دارم در موسسه ملل با سود ۲۰٪ ایا پس از اتمام مدت قرارداد اگر به موسسه مراجعه نکنم با سود قبلی ۲۰٪ خود ب خود تمدید میشود ؟ اصولا خود ب خود تمدید میشود ؟

  سوال بعدی من کد سجام دارم برای سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری موسسه ملل ایا راحت میتوان از شعبه اقدام کرد ؟ چون کارمندان شعبه اصلا میگفتن صندوق چیه !!!

  سپاس از شما

  م از سوسنگرد

  156
  35
 104. علی می‌نویسد

  سلام تشکر از سایت خوبتون یک سوال داشتم لطفا زود جواب بدید عجله دارم ممنون.
  نرخ سود بلند مدت همه بانکها توی سایتشون ۱۵ درصد نوشته یعنی فرمالیته هست؟. جریان چیه و این نرخی که شما نوشتید و بیشتر هست چقدر موثق هست چون میخوام مراجعه کنم به یکی ازین بانکها. پیشاپیش تشکر از جوابتون.

  70
  31
  1. رده می‌نویسد

   «رده» با مراجعه به شعبه‌ها به جای شما، اطلاعات بانکی را به دست می‌آو‌رد. با اینکه هنوز نرخ سود سپرده‌های بلندمدت نهایی نشده ولی این جدول یافته‌های حضوری خبرنگار ماست از هر بانک. می‌توانید برای اطمینان بیشتر، با شعبه بانکتان تماس بگیرید و از عدد سود سال ۹۹ مطمئن شوید.

   36
   21
 105. M می‌نویسد

  سلام من تازه ازدواج کردم و درامد بالایی هم ندارم که بتونم خودم و همسرم‌و وام ازدواج پرداخت کنم به نظرتون وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومنی رو کجا سرمایه گذاری کنم یا بزارم بانک ؟

  107
  41
 106. a19821114 می‌نویسد

  با این شرایط تورمی سود بانکی 50 درصد از ارزش دارایی را بیشتر حفظ نمی کند بهترین پیشنهاد برای دوستانی که ریسک پذیر نیستند و حتی هیچگونه آشنایی با بورس ندارند گرفتن کدبورسی از یکی از کارگزاری ها و بعد اقدام به خرید واحدهای صندوق های درآمد ثابت قابل معامله هست که بطور متوسط 30 درصد سوددهی دارند و مزیت دیگری که نسبت به سپرده های بانکی دارند شما هر روز می توانید از محل پس انداز خود واحدهای سهام بیشتری بخرید و در صورت نیاز به پول حتی یک روز بعد از خرید سهام بدون جریمه سهام خود را بفروشید و لازم نیست همانند بانک ها جهت واریز و برداشت به شعبه بانک مراجعه کنید. و کسانی که ریسک پذیری بیشتری دارند بهترین گزینه صندوق های سهامی و مختلط قابل معامله هست. موفق باشید

  66
  40
 107. رضا پویا می‌نویسد

  بانک تجارت با 2میلیارد تومن 20 درصد میده یا با 20 میلیون؟

  51
  22
  1. رده می‌نویسد

   بیست میلیون تومان. البته عجله نکنید. هنوز نهایی نشده.

   28
   16
   1. امیر علی می‌نویسد

    بنده ،از سغبت رده کمال تشکر را دارم ، که اطلاعات کاملی از سیستم بانکی در اختیار میگذارد ،

    20
    12
 108. Sina می‌نویسد

  دوستان کدوم بانک بیشترین نرخ سود رو به صورت ماهانه میده که جریمه هم نداشته باشه هر زمان بخوام سپرده رو بردارم؟

  123
  25
  1. a19821114 می‌نویسد

   بانک آینده یک ماه بعد بدون جریمه می توانید برداشت کنید

   65
   27
 109. احسان می‌نویسد

  چرااینحوری نوشتید!!
  دربالاتوی‌قسمت سودکوتاه مدت چرابین متنی که نوشتی و جدولی که گذاشتیدتفاوت نرخ سودوجود داره!!؟؟؟؟؟؟
  برای مثال نرخ سودکوتاه مدت بانک مهراقتصادرو داخل پارانتز ۲۰ درصدنوشتیدامادرجدول نرخ سودکوتاه مدت همین بانک مهراقتصاد رو نوشتید ۱۵ درصد!!!!!!
  اینجوری اطلاعات میدین برای مخاطب؟؟
  فقط این نیست چندین مورداختلاف دیگه هم هست!!!!
  لطفاًدقت کنید دراطلاعات دادن به مردم!

  76
  26
 110. احسان می‌نویسد

  یه سوال داشتم.
  اگردربانک قوامین یه مبلغی برای مثال 50 میلیون سپرده گذاری یکساله بکنیم، ازاون سپرده هایی که بعدازیک ماه میشه ازش برداشت کرد، میشه پول هم بهش اضافه کنیم؟
  برای مثال 50 میلیون روکنیم 60 میلیون، امکانش هست ویافقط امکان برداشت هست بعدازیک ماه؟!

  168
  29
 111. محسن می‌نویسد

  سال1399که بنزین تک نرخی بشودوقیمت ارزافزایش پیداکندودرگیرتحریم داروهم بشویم چه راه حلی باقی میماندجزاحتکارقبل از22بهمن1398

  45
  25
 112. محسن می‌نویسد

  هیچ فردی نیست که بتواندتورم فعلی راکنترل کندتازه فقط این نیست آیین نامه داخلی مجلس وغیره مانع ازدسترسی شفاف به معاملات سرمایه دارهای دانه درشت هست.بگذریم ازقدیم گفتن هرسلامی علیکی داره گول تبلیغات پرحجم رانخوریدبپرسداین همه هزینه مالی ازکجااومده؟!

  20
  14
 113. محسن می‌نویسد

  نزدیک22بهمن وعیدنوروزکه میشیم سودسپرده میکشه بالاچون ریال موقع عیدهمه لازم دارن خصوصااسکناس نو.بانک مرکزی هم دنبال کنارگذاشتن چاپ اسکناس ریزنیست.به همین علت هزینه چاپ اسکناس بالارفت وسودنجومی شده.مرض نداره ازبانک هاسی درصدسودبعنوان پشتیبانی مالی بگیره.جاشون بودم اسکناس25هزارتومانی وبیست هزارتومانی راهی بازارمیکردم اسکناس ده هزارتومانی وپنج هزارتومانی به کارمملکت نمیادفقط کیف پول مملکت نیازمندبااصکاک پول خردآشنامیشه.

  15
  19
 114. نیلوفر می‌نویسد

  من ۲۰ میلیون گذاشتم بانک آینده سود ۲۰ درصدی میگیرم.ماهی ۳۲۸ هزار و ۷۰۰

  167
  49
 115. Kmal می‌نویسد

  دوستان همه بانکای که من دیدم تو سایتشون که سودی بیشتر از ۱۵ درصد ندارن مگه اصلا غیر قانونی نیس طبق بانک مرکزی سودی بیشتر از ۱۵ درصد ؟

  31
  13
  1. محسن می‌نویسد

   بانک مرکزی خودش جهت ضمانت پولشون سی درصدمیگیره سال به سال هم متناسب بانقدینگی خلق شده مبلغ اندوخته بانک وموسسه رابالامیبره.بانک بایدجهت جمع کردن پول سودبالاوهنگفت بدهد.

   20
   11
 116. Ahmadi می‌نویسد

  سود بیست درصدی بانک گردشگری برای موجودی بالای صد میلیون تومان هست

  19
  16
 117. حمید می‌نویسد

  الان بهترین سود را از بورس میشه به دست آورد، واقعا نمی دونم چرا پولتونو می ذارین بانک، برین قیمت سهمها را از اول امسال تا الان ببینین که حداقل ۴۰ تاو۵۰ درصد سود کردن بعد شما دنبال ۱۹ و ۲۰ درصد هستین؟

  73
  36
  1. م.م می‌نویسد

   كجا بايد مراجعه كرد براي اولين بار؟

   20
   13
  2. نوید می‌نویسد

   داداش ما بلد نیستیم کارو بار بورس رو. چجوری این بورس داستانش چیه؟ بکم توضیح میدی؟؟

   38
   10
   1. مملی می‌نویسد

    باید بری کارگزاری های رسمی بورس کد معاملاتی بگیری بعد خودشون بهت اموزش میدن

    16
    11
    1. محسن می‌نویسد

     برویدصندوق امین آشنا27درصدتودی ماه1398سودداد.

     13
     15
  3. محسن می‌نویسد

   چه سهامی بخریم توبورس؟بیمه رازی.بیمه سامان.بیمه آسیا.بانک تجارت.بانک صادرات.ملی مس ایران.احیانااینارومیگی؟!

   21
   11
   1. مجتبی می‌نویسد

    سهم زیاده،پالایشگاهی،پتروشیمی،بانکی، خودرو،داروسازی،بیمه،سیمانی،فولادی،غذایی و …

    12
    11
    1. محسن می‌نویسد

     سودسپرده وصندوق بادرآمدثابت بره بالاسهام هم چهاردرصدنوسان داشته باشه کدوم سودآورترهست.زمین وملک سودش بیشترازبورس نیست همون گوشی موبایل که دستت اومده چندخریدی چندمیخواهی بفروشی.

     25
     13
 118. امیر می‌نویسد

  سلام
  من ۱۰ میلیارد دارم موندم کدوم بانک بزارم
  یا طلا بخرم
  ؟
  برم از ایران؟

  19
  9
 119. رشید می‌نویسد

  بانک حکمت ایرانیان دو تا صندوق درآمد ثابت داره که بالاترین سود بانکی رو روزشمار میدن 21 درصد حداقل

 120. زندانیه ایران می‌نویسد

  سلام . دوستان هربانکی میزارید بنظرم قوامین نزارید !!!! من چند ساله قوامین گذاشتم سودروزشمار که این اخریا دیدم خیلی سودکمی واریز میشه امروز پیگیری کردم میگه به پایین ترین مبلغی که تویک ماه داخل حسابت بوده سود میدیم نه به میانگین !!!! یعنی اگر شما اول ماه مثلا 1 میلیون تو حسابت باشه و روز بعد حتی 500 میلیون واریز کنی و تااخرماهم بهش دست نزنی بازم همون سود یک میلیون بهت میدن !!!! دزدی از این بزرگ تر ؟؟؟؟ هرجا میخاین سپرده بزارید این چیزا هم بپرسین … خیلی سودزیادی میدن و پول باارزشی داریم هرروزم به یک روشی ازش میدزدن

  11
  3
  1. ali می‌نویسد

   سلام. سود ماهانه به این صورت که کمترین مقدار پولتون در ماه رو ملاک محاسبه سود قرار می دهند.احتمالا چون روز شمار رو حذف کردن به صورت ماه شمار سود میدن بهتون.

 121. Mo می‌نویسد

  نظر من این اشتباه بزرگی که دولت کرد سود بانکی کم کرد و ارزش پول ملی سقوط کرد وقتی کشور تحریم هستش ملت میرن طلا مسکن دلار میخرند و این باعث سقوط ارزش پول ما شد کسی موقع تحریم که شرکتهای زیان آور هستند نمیرند بازار بورس بنظر من ملت ایران پولشون از ریال باید خارج کنند دلار طلا فقط بخرید

  6
  1
 122. هاشمra می‌نویسد

  فقط ملک بخریدالان ودیگرهیچ

  4
  3
 123. محسن می‌نویسد

  تنهاخوبی باتک این هست که وقتی پول توش میگذارین میفهمین پولتون رابه کدام نهادیافرددادین.امااگرتوخونه پول وطلاداشته باشین وبه سرقت برودنمیفهمین کدام نهادیافردپولتون راسرقت کردوبه همه تهمت میزنین ونمیدونین بایدازچه فردیانهادی شکایت کنید

 124. ساناز می‌نویسد

  نه بابا ۹۰۰ چیه نهایت ۶۰۰ و خورده ای میشه

 125. آسید حسن می‌نویسد

  سلام من ۴۰۰ تومن پول دارم و میخام توی بانک معتبر و با سود بالا سرمایه گذاری کنم.میشه بهم بگین کدوم بانک بهتره و سود ‌‌‌پولم در ماه چقدر میشه و اینم بگم تا ۶ماه پولم رو لازم ندارم.با تشکر

  15
  1. میثم می‌نویسد

   کشاورزی

   1
   3
 126. Ftme می‌نویسد

  Slm man mikham 100 tomn bzrm baraye srmye gozaro kodom bank sode mahiane bishtri dareo shrytsh bhtre o motmaene???

  1
  2
 127. م می‌نویسد

  باسلام ايا بانک قوامين معتبره برا سرمايه گذاري؟

 128. حسن می‌نویسد

  کدام بانک معتبره سرمايه گذاري؟ من خودم بانک اينده وگردشگري

 129. مجید می‌نویسد

  برو ملک بخر چون اقتصاد رو به تورم هست ارزش پولت ۲ سال دیگه پایین میاد ولی ملک ممکنه ۲سال رکود باشه ولی مثل فنر خودش رو ول میکنه

  10
  2
 130. محمد می‌نویسد

  سلام و احترام
  من یک میلیارد و ششصد میلیون تومان پول دارم. می خوام بذارم بانک سودشو بگیرم و در کنارش یه وام 500 میلیونی بگیرم که قسطاشو با سود اون بدم. به نظرتون کار درستیه و کدام بانک این امکان وجود داره؟

  9
  5
 131. مت می‌نویسد

  بروبانک اينده

  5
  4
 132. مهدی می‌نویسد

  سلام.اقا من 20 ملیون دارم .فعلا تا 5 الی 6 ماه کاری ندارم باهاش.کدوم بانک بزارم سود خوبی بده؟

  20
  1. احسا می‌نویسد

   تو پولتو برو جوراب بخر گرون میشه

   8
   50
   1. زمان می‌نویسد

    بیشعوری دیگه..که چنین جوابی میدی و شاید ندونی این شخص همین مقدار پول رو با زحمت به دست اورده باشه…متاسفم برای شعورت..

    61
    7
   2. امیر می‌نویسد

    بیشور چه حرفیه تحقیر میکنی منم خب یه جوونم ده تومن پس انداز کردم با کارگری الان مشورت بخوام ادم بیشوری مثل تو باید بیاد بدتر ادمو کوچیک کنه خدا بترس زمینت نزنه تو زندگیت

    38
    2
   3. محمد می‌نویسد

    بیشعورها شاخ ندارند

    26
    2
 133. نيلوفر می‌نویسد

  باسلام کدوم بانک معتبره برا سپرده گذاري ؟

  2
  7
  1. محسن می‌نویسد

   بانک هاجنگل خواری وکوه خواری زیادکردن پول هنگفتی دارن.پول بریزیدتوارزونترین سهم بانکی توبورس

 134. Ali می‌نویسد

  خوشبحالش هرکس پول داره

  16
  3
 135. افراز می‌نویسد

  با سلام میخواستم بدونم کسی راجح به حساب 20 درصدی سود بانک دی اطلاعات داره چجوره مثلا حد اقل مبلغی که سود 20 درصد میگیره و آیا کارت شتاب میدن وآیا میشه به به همون حسابی که سود تعلق میگیره هر ماه پول واریز کرد ممنون میشم که راهنمایی کنید.

  1
  2
  1. سمير می‌نویسد

   حساب ١ساله است كه بعداز سه ماه هم ميتونين پولتونو برداشت كنين بدون كسرى و حسابتون بايدبالاى ١٠ميليون تومن باشه يعنى بعداز٣ماه ميتونبن ازش برداشت كنين ولى كف حسابتون بايد١٠تومن بمونه كه سود تعلق بگيره

   3
   1
  2. سمير می‌نویسد

   نه امكان اضافه كرزن نداره

 136. پوریا می‌نویسد

  درود بر شما دوستان عزیز دوستان بنده 8میلیون تومان دارم میخواستم ببینم کدوم بانک با نرخ سود 20 درصد میتونم بعد یک ماه بدون شکست نرخ حساب باز کنم با تشکر

  6
  1
 137. زهره می‌نویسد

  سلام.روزتون پرازپول وشادی.من بیست میلیون دارم میخام یه بانک دولتی ملی مثلاپولوبه حساب بریزم وسودشوبگیرم.چه حسابی بایدپس اندازکنم؟واینکه بعدازیک ماه سودچقدربهم میدن.اصلاسودمیدن؟یابایدچهارماه یاشش ماه بمونه توحساب بعدازاون چندماه میشه سودروگرفت.واون سه چهارماه هیچ سودی بهش تعلق نمیگیره؟کدوم بانک بهتره پولموبزارم سودش هرمیلیون چقدره

  2
  5
 138. محرابی می‌نویسد

  بانک توسعه تعاون طرح صبا دارد که ۱۸ تا ۲۰ سود میده هم روز شمار است هر وقت خواستی میتونی پولت را بگیری در ضمن ضامن نقد شوندگی پول خود بانک است که دولتی است .

 139. احسان می‌نویسد

  ۲۵۰ میلیون پول دارم کودوم بانک و کودوم اسم یا طرح سپرده گذاری بیشترین سود رو میده و طرح شکست هم نداره

 140. محمد می‌نویسد

  سلام دوستان،به تازگی ۵۰میلیون سپرده یکساله توبانک آینده گذاشتم،جواب دقیقی بهم ندادن راجع به سودش،ممنون میشم بگیدماهی ۹۰۰تومن میشه یابیشتر؟

  3
  4
  1. هرمز می‌نویسد

   سلام باسود20درصد اگرمحاسبه کنید میشه 800 هزارتومان درماه

 141. رضا می‌نویسد

  با سلام.من 2ونیم میلیارد دارم موندم 2تا اتوبوس بخرم یا بذارم توی بانک

  6
  1
  1. saeed می‌نویسد

   بالای یک میلیارد سود 23 درصد میده

  2. اصغر می‌نویسد

   بزاربانک ماهی ۴۵ میلیون بگیر بدون دردسر. البته همه رو یه بانک نزار. هر ۵۰۰ میلیون یه بانک.

  3. امیر می‌نویسد

   یدونه اتوبوس با یه زمین بخر، بخشیش هم بذار بانک، ارزش پولت هرسال کمتر از سال قبل…

 142. حسین می‌نویسد

  سلام،من ۳۰ تومن پول دارم میخوام بزارم تو بانک ملی،ماهیانه چقد سود بم میده؟؟که هر وقت خواستم‌بتونم بردارم

  2
  5
 143. Mr.taji می‌نویسد

  سلام
  میشه راهنماییم کنید…
  (۱)۳۰میلیون پول دارم میخام ی بانک معتبر بذارم با سود بالا ک هروقتم بخام بتونم پولمو بردارم کدوم بانک بذارم؟؟
  (۲)بانکی داریم ک پولمو ک بردارم هنوزم سودشو بده؟
  ممنون میشم جداجواب بدید بخاطر همین شماره گذاری کردم

  3
  6
  1. اصغر می‌نویسد

   بزار بانک دی. صندوق ارزش آفرین بانک دی. سودش خوبه و پولت هم ضمانت میکنه.

 144. Sattar می‌نویسد

  سلام سوال دارم ۶۰۰ بذاری سپرده بعنوان مثال با سود ۲۰٪ چقدر در ماه میشه من میزنم خیلی میشه آیا این حسابی که کردم درسته یا کمتر میشه اگه امکانش هست توضیح بدین ممنون میشم

  1. حسابدار می‌نویسد

   سلام و عرض ادب
   بنده کاربر هستم نه مدیر سایت
   شما ۶۰۰ رو ضربدر ۲۰% کنید عدد بدست آمده میشه سود سالانه شما
   عدد بدست آمده را تقسیم بر ۳۶۵ کنید
   عدد جدید میشه سود روزانه شما
   سپس عدد جدید را ضربدر ۳۰ کنید
   مبلغ سود ماهیانه شما بدست میاد .
   ۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ × ۲۰% = ۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰
   سود ۲۰% سالیانه
   ۱۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ÷ ۳۶۵ = ۳۲۸.۷۶۷
   سود ۲۰% روزانه ۳۲۸.۷۶۷ × ۳۰ = ۹.۸۶۳.۰۰۰
   سود ۲۰% ماهانه

   2
   1
   1. هیمو می‌نویسد

    سلام همگی
    من چ ۱۰۰ تومن چه ۱۰۰ میلیارد داشته باشم بانک نمیزارم
    باهاش کار میکنم با ۴۰ تومن ۸ سال قبل شروع کردم الان۱میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پول دارم
    اگ میزاشتم بانک بشرطی که هیچی ازش برداشت نمیکردم و سود روی سودشم میومد ۴۰ تومنم میشد ۱۷۲ میلیون تومان ،یخورده از مغزتون کار بکشید

    19
    1
    1. M, s می‌نویسد

     سلام میش لطف کنیدوراهنمایی کنید باچه کاری شروع کردی که خداروشکر موفق شدیدممنون میشم.

    2. بهنام می‌نویسد

     دمت گرم ولی هرکس توانایی انجام کار شمارو نداره. جدا از بحث استعداد فضا برای همه باز نیست.

  2. مجتبی می‌نویسد

   تقریبا ماهی ده میلیون تومان میشه

   2
   8
  3. اصغر می‌نویسد

   بزار صندوق ارزش آفرین بانک دی. هم ضامن پولته هم معتبره هم سودش خوبه. هر وقت هم هر مقدار از پولت رو برداری میتونی. سودش هم میاد. روزشماره.

 145. Khosro می‌نویسد

  سلام
  با ۱۵۰ م در کدوم بانک و چه حسابی میتونم باز کنم که امکان برداشت سود پول ، حتی بصورت روزانه هم امکان پذیر باشه و ضمنا به پشتوانه اصل پول بتونم حداقل تا ۵۰٪ مبلغ رو تسهیلات بگیرم.

 146. ابراهیم می‌نویسد

  سلام من ۵۰تومن جور کنم ۴ماهه کدوم بانک خوبه ۴۰تومن با ۵۰تومن فرقی میکنه ممنون از راهنماییتون

  1. مسعود می‌نویسد

   موسسه نور شما میتونید یکماه هم پولتون رو بردارید 50تومن ماهی830و چهل تومن ماهی660

   1
   1
 147. علی می‌نویسد

  من با 20 میلیون کدوم بانک سرمایه گذاری کنم که حداقل بتونم بعد 3 یا 6 ماه پولمو بردارم.
  چقدر سود میده بانک؟ منظور چند هزارتومان یا ریال میشه سود گرفت با 20 میلیون؟

  1. علی می‌نویسد

   سلام بانک گردشگری بهترین گزینه هست بعد از یک ماه بدون نرخ شکست پولتو به همراه سودش بردار اما قبل ۱ماه اگه برداری سود نمی گیری

  2. مسعود می‌نویسد

   شما با 20تومن بالا ترین نرخی که میتونید سود بگیرید بانک سرمایه و موسسه نور هستش ماهی 330تومن

  3. اصغر می‌نویسد

   بزار بانک دی عزیزم. بروشعبه همه چیزو توضیح میدن. عالیه

 148. پیمان می‌نویسد

  تورم تو اوج رسیده ولی نرخ سود بانکها هنوز ۱۰ تا ۱۵درصده ..اینو واقعا دیگه کجای دلمون بزاریم

 149. eisa می‌نویسد

  سلام من 120ملیون پول دارم به نظرتون زمین بخرم یا سپرده بانک بلند مدت بزارم؟

  1. Kaldane می‌نویسد

   سلام حتما زمین بخر ،شک نکن

  2. صادق می‌نویسد

   زمین بخر البته جای بخر که ارزشش بره بالا مثل شمال

 150. محمد می‌نویسد

  بانك اين ه بهره اش بيستو سه درسى است نه بيست در صد

  1. Mohsen می‌نویسد

   نرخ سود20درصدواسه یک میلیون تومان منابع ریالی موسسات راافزایش میده درکنارش ریال تبدیل به دلاروسهام وملک وخودرومیشه آخرش هم ده درصدباهزارمکرسودمیدهند

 151. شبنم می‌نویسد

  سود بانک ملی بالای صد میلیون، 20% هست؟؟

  1. محسن می‌نویسد

   به روایت جدیدترین بازبینی صندوق های بادرآمدثابت کوثریکم وامین سامان حداقل یک میلیون تومان جهت سرمایه گذاری لازم هست جهت سپرده بلندمدت یکساله20درصدی دربانک ملی حداقل3میلیون تومان.

 152. Masi می‌نویسد

  بی اعتماد شدم نسبت به بانک ها، دوستان پیشنهاد شما برای سرمایه گذاری جز بانک تو چه زمینه ای ِِ

  1. محسن می‌نویسد

   قدرت خریدکالاازبین بره یعنی بانک وتولیدمیخوابه مثل این هست که پول تاابدالدهردیگرپس اندازنشود.یاملک بخریدفروش نرودودرگیرتمیزکردن کف استخروحیاتش بشوید.دنیا کلی محل گذارهست بایددرآخربگذاریدوبروید.

   1
   2
  2. jafar می‌نویسد

   زیر ده سال بصرفه نیست

 153. محسن می‌نویسد

  بعدازپنج سال سالی 2میلیون تومان اندوخته و ارزش بازخریدبیمه عمرسامان چقدر هست!؟فرض کنیددلاردرزمان فعلی تا پنج سال دیگررشدکذایی پیداکند.این رقم در بانک ملی چقدر میشه در بانک آینده و حساب آینده سازچقدرمیشه؟!

 154. محسن می‌نویسد

  سودبیمه عمر راهم توضیح بدید الان سال1398تیرماه هست.اصولاکدام شرکت ضمانت دارد توش پول ریخت.بیمه عمریاصندوق بادرآمدثابت یا بانک های ملی و بانک های ا دغامی.همه این هابعدازپنج سال موجودی ریالی افرادراچندبرابرمیکنندوچقدرنقدینگی جهت خریدکالامیدهند.کارت اعتباری آیامیدهنددرخصوص شرکت های بیمه ای بانکی سندواگهی خاص و طرح مشارکت ویژه وجود داره.

 155. علی می‌نویسد

  من هزار و چهارصد و پنجاه تومن دارم بهترین بانک برای سود کدوم هستش

  1. Mohsen می‌نویسد

   کشاورزی واسه هزارتومان یا ده هزارریال سود میده.

 156. هدایتی می‌نویسد

  برای سپرده یک ساله ۱۳تومان کدوم بانک بهتره؟

  1
  1
  1. متین می‌نویسد

   موسسه نور 20 درصد بعد یک ماه هم اگر نیاز داشتی میتونی انصراف بدی

 157. تنها می‌نویسد

  من ۳۰میلیون وام گرفتم میخوام سپرده کنم که حداقل یه مقدار از قسط شونو خودشون در بیارن کدوم بانک بهتره سودش

  1. shsa می‌نویسد

   سلام….اینده و گردشگری

   1
   1
 158. سارا می‌نویسد

  من مبلغ400میلیون تومان دارم بهترین بانک با سود بالا کدام بانک پیشنهد میکنید؟؟؟؟

  1. جواد می‌نویسد

   سلام برو بانک شهر اقدام کن اوکی هست

  2. علی می‌نویسد

   قوامین – پدر من 8 میلیارد دارد 20 درصد میدن البته باید سوال کنید ببینید قراردادها عوض نشده چون درصد ها متغیر دیگه

  3. محسن می‌نویسد

   بانک کشاورزی و بانک ملی و بانک تجارت.ضمن اینکه مطمئن باش پولت راسمت صنعت بیمه بفرستی کمبودقدرت خریدبیشترسمتت میاد.بیمه ای اومد اون دنبال تعویض مکان جهت خالی کردن جیب ملت هستند.

  4. ب می‌نویسد

   آینده

 159. بيژن می‌نویسد

  هيچ بانكى سپرده روز شمار نداره و فعلا بالاترين بهره براى سپرده يكساله رو اينده و گردشگري دارند؛ با توجه به سقوط قيمت ارز بهترين ايده براى كسب سود بورس و سپرده است

  1
  2
  1. علی می‌نویسد

   سقوط؟!! آره برو بورس همون دو زار ته جیبت نابود بشه

  2. اصغر می‌نویسد

   چرا نداره؟! صندوق ارزش آفرین بانک دی سود روزشمار میده

 160. علی اکبر می‌نویسد

  من بانک ایران زمین پرسیدم، گفتن که روزشمار ۲۰ درصد میدن..

 161. محسن می‌نویسد

  بالای 40 میلیون بانک رفاه سود 20 درصدی می دهد

  1. امیر می‌نویسد

   میشه

 162. محسن می‌نویسد

  نرخ ها درست نیست برای مثال سود سپرده بانک ملت 19 درصد در قالب گواهی سپرده است بانک صادرات گواهی سپرده 20 درصدی ندارد و 18 درصد است

  1. حمید می‌نویسد

   بانک ملت 18 درصدی هستش

 163. حمیدرضا می‌نویسد

  در علم مالی ما دو نوع نرخ بهره داریم:
  1-نرخ بهره ی اسمی2-نرخ بهره واقعی
  نرخی که بانک ها اعلام می کنند نرخ اسمی و نرخی که برای سرمایه گذار (یعنی شمایی که میخوای بری پولت رو بذاری تو بانک) مهمه “نرخ بهره واقعی”است که قدرت خرید شما رو تعیین می کند.با ذکر یک مثال برایتان تشریح میکنم:
  فرض کنید اگر بانک نرخ 20 درصد به شما بدهد، اگر نرخ تورم به فرض مثال35درصد باشد(البته محاسبه نکردم ولی مطمئنم از این مقدارم بیشتر) نرخ بهره واقعی شما سرمایه گذار عزیز “15%-“میشه یعنی چی:یعنی اینکه نه تنها سود نمیکنی بلکه داری ضرر حسابی میکنی.
  “خواهش میکنم این مطلب رو بادقت بخونید وظیفم بود اطلاع رسانی کنم”

  1. الی می‌نویسد

   ای کاش بیشتر توضیح میدادین
   پیشنهاد شما واسه سرمایه گذاری چیه؟؟

  2. رجب علی اف می‌نویسد

   از کرامات شیخ ما این است شیره را خورد و گفت شیرین است!! مومن اگر پیشنهاد بهتری داری اونو بگو. سپرده آثار تخریبی اش به نظرم کمتر از چیزای دیگه است برای اقتصاد.

  3. کریم می‌نویسد

   بله شما درست میگی ولی در این شرایط که هیچی مشخص نیست قیمت ارز و سکه بالا و پایین میشه مسکن و زمین و … به نرخ دلار بستگی داره یه جای مطمئن یا با ریسک پایین چی می تونه باشه والبته میدونیم که اتفاق بدی (جنگ و…) بیفته نه بانک ها پولتو میدن نه مسکن و زمین می تونی به پول تبدیل شون کنی پس باید آهسته قدم برداری و به سود بانک که ماهه بدست میرسه قناعت کنی . پیشنهاد دیگه ای برای سرمایه گذاری بالای 100 میلون هست بفرمایید

  4. فرشاد می‌نویسد

   شما به نوعی گفتید ارزش پایین آمدن پول به مراتب بیشتر از سودی است که در قبال سپرده میکنید و درست هم تحلیل کردید. ولی بهتر بود که راهکار بدید. الان مردم میدونن چی بد هست و فقط دارن بین بد و بدتر انتخاب میکنن.

 164. نيما می‌نویسد

  الان تورم خيلي بالاست اگر سود رو 30 در صد هم بكنن بازم كمه اميدوارم سود رو افزايش بدهن و حداقل 25 درصد بكنن اميدوارم خريد دلار و مسكن و سكه ديگه فايده نداره همه چي گرون شده و بازار پر از كلاه برداري شده

  1. محسن می‌نویسد

   تورم بالا هست.اگر مصرف گرایی راکمترکنیم میشه با پول کم زندگی کرد.هرروزچلوکباب خوردن هزینه بر هست وسرطانزا.مداوم کالای برقی خریدن هم که بایک نوسان برق کالابسوزه جزضررهیچی نیست.بیمه هم بگیریدسالی دومیلیون ثابت بعدازپنج سال باپنجاه میلیون تومان اندوخته مواجه شویدهم بعیده.چون بیمه هم تو پرداخت ده روزتاخیرداره وهم توکارمزدگرفتن راحت جیب بری میکنه.درکل لج بازی در دادن پول داره.

 165. ehsan می‌نویسد

  سلام کسانی که قصد سرمایه گذاری دارن پیشنهاد من بهشون صندوق درامد ثابت امین آشنا ایرانیان که بالاتر از سقف سود میده من که یکسالی هست تو صندوق امین آشنا ایرانیان سرمایه گذاری کردم و کاملا ازش راضی هستم

  1. محسن می‌نویسد

   دیشب یک واحدتوصندوق پیشنویس زدم.همین امین آشنا.ضامنش بانک ادغام شده حکمت هست یاکارگزاری؟!

  2. افسانه می‌نویسد

   سلام،این صندوق امین آشنا که فرمودین،مطمئنه؟مثل موسسات دیگه تقلبی نیست؟انقدر از موسسات بد گفتن که آدم میترسه ریسک کنه.برای ۱۲۰تومت چقدر سوددهی داره؟

 166. Mojtaba می‌نویسد

  سلام راهنمایی میخواستم آیا پولمو که ۱۳۰ میلیون بزارم سپرده ملل بمونه یا برم حکمت ایرانیان صندوق بزارم کسی پولش اونجاست؟

  1. محسن می‌نویسد

   بستن سپرده تو موسسه عسگریه یا بانک ملل جریمه بالایی داره دوازده میلیون تومن بعدازیازده ماه ششصدهزارتومن جریمشه

 167. حسین می‌نویسد

  اینده و ملل و نور با این رویه سود بالا قطعا ضرر خواهند داد

  2
  2
  1. نگار می‌نویسد

   یعنی گردشگری و دی و ایران زمین و …
   سود بالا نمیدن و ضرر نمیکنن

  2. محسن می‌نویسد

   وقتی یک واحدمسکونی18میلیون تومانی در عرض پنج سال ارزشی معادل150میلیون تومان پیدامیکندچراافرادسمت سپرده گذاری در بانک و بیمه میروند؟!

   1
   1
   1. ملک می‌نویسد

    سلام وقت بخیر من ۶۰ میلیون تومن پول دارم توی کدوم بانک بزارم سودش بهتره و هر ماه سود میده و هر وقت بخوام میتونم ازشون استفاده کنم ؟؟؟ راهنمایی کنید لطفا ممنون میشم

    10
    1
    1. مهری می‌نویسد

     به نظر من هر چقدر پول داری باید ریسگ کنی و مقداری از این پول را در جای دیگه سرمایه گذرای کنی کشور ما اگر تورم نداشت بانک خوب بود و نیاز به فکر کردن نبود ولی متاسفانه امسال صد میلیون داری سال دیگه پنجاه میلیون میشه و سال بعد ده میلیون وقتی به خودت میای میبینی با صد میلیون تومان دیگه یک متر زمین هم نمیشه خرید پس باید کمی در سرمایه گذاری دقت کرد من صد میلیون سه سال پیش بانک گذاشتم با سود بیست درصد و با صد میلیون دیگه ا ش یک واحد خانه پیش خرید کردم الان اون واحد شده هشتصد میلیون ولی صد میلیون من الان ده متر از آن خانه میشود پس دقت کنید

     10
     2