با بهین کارت سپه تا 30 میلیون تومان لوازم‌خانگی قسطی بخرید

اگر برای خرید نقدی لوازم‌خانگی موردنیاز خود، کمبود نقدینگی دارید، این امکان برای شما وجود دارد که با خرید اقساطی، به‌صورت ماهیانه هزینه خرید خود را بپردازید. یکی از روش‌های خرید اقساطی لوازم‌خانگی، استفاده از تسهیلات بهین کارت‌ بانک سپه است که می‌توانید جزئیات آن را دنبال کنید.

چطور با بهین کارت سپه لوازم‌خانگی قسطی بخریم؟

بهین کارت سپه درواقع هزینه خرید لوازم‌خانگی موردنیازتان را به‌صورت نقدی در قالب تسهیلات پرداخت می‌کند و شما باید طی مدت‌زمان تعیین‌شده، پول لوازم‌خانگی خریداری‌شده را به‌صورت اقساطی به بانک بپردازید. نکته مهم اینکه این تسهیلات تنها در قبال خرید لوازم‌خانگی ایرانی از شرکت‌ها و نمایندگی‌های طرف قرارداد با بانک سپه قابل پرداخت خواهد بود.
 

سقف تسهیلات بهین کارت سپه چقدر است؟

سقف تسهیلات خرید لوازم‌خانگی ایرانی بانک سپه که در قالب بهین کارت به متقاضیان پرداخت می‌شود، 30 میلیون تومان تعیین‌شده است. متقاضیان می‌توانند بر اساس میزان نیاز خود برای خرید لوازم‌خانگی، درخواست تسهیلات بدهند و بعد از دریافت بهین کارت سپه، نسبت به خرید لوازم موردنیاز خود اقدام کنند. دارنده بهین کارت سپه می‌تواند ظرف مدت یک سال از میزان اعتبار شارژ شده در کارت استفاده کنند.
 

نرخ سود و مدت‌زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات بهین کارت

تسهیلات خرید لوازم‌خانگی ایرانی بهین کارت سپه با نرخ سود سالیانه 18 درصد پرداخت می‌شود. طبق اعلام بانک سپه بهین کارت سپه برخلاف سایر کارت‌های اعتباری، فاقد آبونمان است و هزینه‌ای بابت این موضوع از مشتریان دریافت نخواهد کرد. سقف بازپرداخت اقساط بهین کارت، 36 ماه تعیین‌شده است که تعداد آن به انتخاب متقاضی خواهد بود.
 

ضمانت لازم برای دریافت بهین کارت سپه

متقاضیان دریافت تسهیلات خرید لوازم‌خانگی بهین کارت سپه باید ضمانت لازم برای بازپرداخت اقساط را به بانک ارائه کنند. طبق اعلام بانک سپه متقاضیان به ازای دریافت هر 10 میلیون تومان تسهیلات ملزم به معرفی و ارائه یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) به بانک هستند. معرفی یک ضامن رسمی در تمامی بانک‌ها تقریباً جزو شرایط یکسان محسوب می‌شود و این امکان وجود دارد که برای ضمانت تسهیلات 30 میلیون تومانی، شرایط متغیر و متفاوتی قابل‌اجرا باشد.
 

چطور با بهین کارت سپه خرید کنیم؟

دارندگان بهین کارت سپه برای خرید لوازم‌خانگی اقساطی می‌توانند به فروشگاه‌ها و نمایندگی‌هایی که دستگاه‌های کارت‌خوان ویژه این طرح در آنجا نصب‌شده است مراجعه کنند. در این طرح، بانک وجه کالاهای خریداری‌شده توسط دارندگان بهین کارت سپه را با کسر تخفیف مندرج در قرارداد با تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان کالا و خدمات پرداخت می‌کند. صورتحساب فروشنده توسط سامانه اعتباری تهیه‌شده توسط بانک سپه به‌صورت خودکار از طریق پست الکترونیکی در اختیار تولیدکنندگان طرف قرارداد با بانک قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه لیست تراکنش‌های انجام‌شده توسط دارنده بهین کارت سپه، از طریق پیامک به شماره همراه مشتری، ارسال می‌شود. همچنین بعد از گذشت یک ماه از تاریخ صدور کارت خرید و استفاده مشتری در دستگاه‌های کارت‌خوان ویژه طرح، صورتحساب مشتری تهیه و از طریق پست الکترونیکی و پیامک برای مشتری ارسال می‌شود.
 

با بهین کارت سپه از کجا خرید کنیم؟

دارندگان بهین کارت سپه می‌توانند برای خرید لوازم‌خانگی ایرانی اقساطی، به نمایندگی و فروشگاه‌های طرف قرارداد با بانک سپه مراجعه کنند. لیست شرکت‌های تولیدی و نمایندگی فروش لوازم‌خانگی طرف قرارداد با بهین کارت سپه را اینجا ببینید.
 

تولیدکنندگان و فروشندگان چطور در طرح بهین کارت شرکت می‌کنند؟

طبق اعلام بانک سپه، تمامی تولیدکنندگان معتبر، فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ که ترجیحاً دارای شعب فروش در سراسر کشور هستند، فروشگاه‌های مجازی معتبر و ارائه‌دهندگان خدمات می‌توانند در این طرح حضورداشته باشند. بعد از توافق و عقد قرارداد، بانک سپه با نصب دستگاه‌های کارت‌خوان ویژه طرح زمینه فروش اقساطی لوازم‌خانگی برای نمایندگی و مراکز فروشگاهی را فراهم خواهند کرد.

بدون دیدگاه
  1. سعید خانی می‌نویسد

    مسدودی حساب 3 میلیون تومان برای وام گیرنده دارد و درصد اضافه از فروشنده هم باز می گیرد . گرونفروشه

    1. علی می‌نویسد

      سلام دقیقا این وام جنبه شعاری داره عملی نیست امروزه دیگه ضامن کسر از حقوق گیر نمیاد تازه ارگانها کسر از حقوق به کامند نمیدند تازه کی اعتماد میکنه ضامن ۳۰ میلیون تومن کسی شه این جنبه تبلیغ داره عملی نیست