رده خبر بانک صادرات در 9 ماه ابتدایی سال 97 چند فقره وام ازدواج پرداخت کرد؟

بانک صادرات در 9 ماه ابتدایی سال 97 چند فقره وام ازدواج پرداخت کرد؟

خبر
نویسنده: رده
23 بهمن 1397
به گزارش رده و به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، زمینه ازدواج 94 هزار و 418 نفر را در 9 ماه منتهی به پایان آذرماه سال جاری با اعطای بیش از 14 هزار و 637 میلیارد ریال وام ازدواج و تهیه جهیزیه فراهم کرده است.

بنابراین گزارش، پرداخت وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به عنوان یکی از مهم‌ترین سرفصل‌های تسهیلات حمایتی این بانک در دستور کار بوده که درهمین راستا تعداد وام‌های پرداختی در این حوزه از ابتدای سال 96 تا پایان آذرماه سال 97 به 247 هزار و 133 فقره به ارزش بالغ بر 30 هزار و 491 میلیارد ریال رسیده است.

این بانک به عنوان یکی از بانک‌های عامل در پرداخت وام قرض‌الحسنه و تهیه جهیزیه تلاش ویژه‌ای در عمل به این امر خداپسندانه داشته به نحوی که پرداخت این وام توسط بانک صادرات ایران در سال 95 نیز موجب تسهیل شرایط ازدواج بیش از 130 هزار نفر شد که در این راستا، بالغ بر 12 هزار و 835 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

پرداخت یک روزه وام قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در شعب بانک صادرات ایران به شرط تکمیل پرونده فراهم است و در برخی شعب صف انتظاری نیز وجود ندارد.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم