رده خبر تسهیلات جدید بانک شهر با نرخ سود 4 تا 18 درصدی

تسهیلات جدید بانک شهر با نرخ سود 4 تا 18 درصدی

خبر
نویسنده: رده
10 بهمن 1396

تسهیلات جدید بانک شهر

بانک شهر در سه طرح سپرده سرآمد مسکن شهر، نشان شهر و کارای شهر و در قالب تأمین، تعمیر و بازسازی مسکن، خرید لوازم‌خانگی، خودرو و نیازهای ضروری افراد و تأمین سرمایه در گردش و نیازهای موردی شرکت‌ها به مشتریانش تسهیلات پرداخت می‌کند.
 

تسهیلات طرح سپرده سرآمد مسکن شهر

در این طرح مشتریان بانک شهر می‌توانند با افتتاح حساب و سپرده‌گذاری در حساب مخصوص تسهیلات سپرده سرآمد مسکن شهر، پس از گذشت حداقل 3 ماه از افتتاح حساب متناسب با میانگین موجودی سپرده خود در طول سه ماه تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. نرخ سود این تسهیلات 12 تا 18 درصد تعیین‌شده که با توجه به میزان تسهیلات دریافتی و مدت‌زمان بازپرداخت آن متغیر خواهد بود. ضمن اینکه به سپرده مشتری نیز سود یک‌درصدی تعلق خواهد گرفت. دریافت‌کننده تسهیلات می‌تواند اقساط خود را بین 36 تا 120 ماه پرداخت کند. در این طرح متقاضی دریافت تسهیلات تا سقف سی میلیون تومان باید ضمانت رسمی (معرفی‌نامه کسر از حقوق) به بانک ارائه کند. برای دریافت تسهیلات 30 میلیون تومان به بالا علاوه بر ضمانت رسمی، ارائه وثیقه ملکی نیز از سوی متقاضی دریافت تسهیلات الزامی است.

 
 تسهیلات طرح سپرده نشان شهر

در طرح سپرده نشان شهر، مشتری پس از افتتاح حساب و گذشت حداقل 3‌ماه، حائز دریافت تسهیلات می‌شود که متناسب با مبلغ سپرده‌گذاری می‌تواند بین نیم تا 2 برابر مبلغ سپرده‌گذاری تسهیلات دریافت می‌کند. به‌حساب سپرده مشتری در این طرح سود یک‌درصدی تعلق می‌گیرد و سود تسهیلات با توجه به میزان سپرده، مبلغ تسهیلات دریافتی و مدت‌زمان بازپرداخت بین 4 تا 12 درصد محاسبه خواهد شد. تسهیلات دریافتی در این طرح باید در اقساط 12 تا 60 ماهه به بانک بازپرداخت شود. در این طرح نیز برای دریافت تسهیلات 30 میلیون تومان به بالا علاوه بر ضمانت رسمی (معرفی‌نامه کسر از حقوق)، ارائه وثیقه ملکی از سوی متقاضی دریافت تسهیلات الزامی است.
 
 

تسهیلات طرح کارای شهر

در این طرح بانک شهر، مشتریان می‌توانند معادل حداکثر 90 درصد مبلغ سپرده خود با نرخ سود 3 درصد بالاتر از سپرده، تسهیلات دریافت کنند. مشتریانی که اقدام به افتتاح حساب کوتاه‌مدت می‌کنند سود سپرده 10‌درصد دریافت می‌کنند و نرخ سود تسهیلات دریافتی آن‌ها 13 درصد محاسبه می‌شود. مشتریانی که حساب بلندمدت یک‌ساله افتتاح می‌کنند نیز سود 15 درصدی به‌حساب سپرده‌شان تعلق می‌گیرد و سود تسهیلات دریافتی‌شان 18 درصد محاسبه خواهد شد.
یکی از شرایطی که برای دریافت تسهیلات در این طرح تعیین‌شده، بازپرداخت اقساط با دوره بازپرداخت حداکثر 36 ماهه است که می‌تواند به‌صورت ماهانه و یا به‌صورت سه‌ماهه از سوی مشتری انتخاب شود.
در این طرح درصورتی‌که مشتری موافق بلوکه شدن سپرده خود باشد نیازی به ارائه ضامن نیست اما درصورتی‌که مشتری خواهان برداشت سپرده خود باشد برای دریافت تسهیلات باید اقدام به ارائه ضامن رسمی و وثیقه ملکی کند.
در این طرح تسهیلاتی، شرکت‌ها می‌توانند از معافیت مالیاتی سود سپرده برخوردار شوند و هزینه‌های مالی شرکت به‌عنوان هزینه‌های مالیاتی، قابل‌قبول است.
در این طرح امکان پرداخت تسهیلات توسط شعبه در کوتاه‌ترین زمان ممکن وجود دارد وجود دارد و مشتری می‌تواند با انجام سپرده‌گذاری بلندمدت در بانک، به‌جای برداشت سپرده که منجر به نرخ شکست و کاهش سود دریافتی می‌شود، جهت تأمین نیاز مالی خود تسهیلات دریافت کند.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

12 دیدگاه
 1. هادی زنگی می‌نویسد

  سلام من در بانک شهر حساب دارم میخواهم ببینم میتوانم 20 ملیون بگذارم و بعد 3 ماه 40 ملیون وام بردارم

  11
  1
 2. ali paydar می‌نویسد

  سلام ی سوال داشتم ممنون میشم‌راهنمایی کنید.
  من برای وام ۵۰ ملیونی ی ضامن کارمند دارم برای ضمانت دوم از جواز کسب میتونم استفاده کنم؟

  10
  4
 3. میلاد می‌نویسد

  سلام من ۵۰ملیون وام گرفتم ۴۲ملیون رو بهم دادن ۸ملیون خوابوندن بعد ۴ساله گرفتم به غیر از این ۸ملیون سودش داخل جیب خودشون میره هیچ
  باید ۳۲ملیون برگردون که جمعش میشود ۷۲ ملیون این واقعا درسته

  16
  3
 4. علیرضا شاهسون می‌نویسد

  بخشید می خواستم بدونم که برای گرفتن وام ۵۰میلیونی باید چند تا ضامن وچه شرایطی باید داشت؟ممنون می شم جواب بدین

  16
  5
  1. حسین می‌نویسد

   برای وام 50 میلیونی باید 2 ضامن کارمند با نامه کسر ار حقوق داشته باشین.
   بقیش خیلی مهم نیست.

   1
 5. محمدرسول اسمری (امیری) می‌نویسد

  نظرم نسبت به وامهای بانک شهر اصلا مثبت نیست .اگرچه من یکی از مشتریان بانک شهر هستم .اما فکر کنم یه تجدید نظر در مورد کردن با این بانک لازم باشد.ادم بابانکی کار کنه اگر روزی مشکلی پیش امد بتونه یه مبلغی وام بگیره .گرچه من تاحال از هیچ بانکی وام نگرفتم .

  3
  1
 6. محمدرسول اسمری (امیری) می‌نویسد

  در وامهای بانک شهر اصلا نظر مثبت نیست .با اینکه من یکی از مشتریان بانک شهر هستم .اما فکر کنم باید از مشتری بودنم وکار کردن با این بانک تجدید نظر کنم .اگر چه من شکر خدا به هیچ بانکی بدهی ویا وام نگرفتم .

  2
 7. Ziba می‌نویسد

  خیلی مسخره هست واقعا وام هاشون کلا اینطوریه که پول بدید تا از پول خودتون بهتون وام بدیم و از همون پول خودتون دوباره سود هم ازتون بگیریم اگه پول داشتیم که سپرده کنیم مرض نداشتیم وام بگیریم

  7
 8. شهرزاد می‌نویسد

  ببخشید سقف وام در سپرده کارا چقدره؟

 9. مصطفی می‌نویسد

  دوستان کسی میدونه بازپرداخت طرح کارا برای هرمقدار وام 36ماهه یا فرق میکنه؟

  1
 10. منصور کشتکار می‌نویسد

  خیلی بی خود هست یه وامی بدید که بدرد کارگر بدبختی که نه ضامن وسند دارد بخورد نه که همش برا کسانی باشد که یا کارمندند یا مسکن دارند

  3
  1. مجید می‌نویسد

   برادر گرامی .. هیچکس بدون ضمانت پول به کسی نمیدهد.. چه برسد به بانک.

   3
   3