باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران رونمایی شد

بانک صادرات ایران در همایش سراسری روسای حوزه‌ها و شعب ممتاز که در مشهد مقدس برگزار شد از باشگاه مشتریان این بانک رونمایی کرد.

به گزارش رده و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در همایش سراسری روسای حوزه‌ها و شعب ممتاز که با حضور مدیران عالی این بانک برگزار شد از باشگاه مشتریان بانک متبوع رونمایی گردید.
اسماعیل لـله گانی مدیرعامل بانک یادشده در سخنانی گفت: باشگاه باهدف برقراری ارتباط تعاملی بین بانک و مخاطبان تأسیس‌شده و بانک در پی آن است تا ضمن شناخت بیشتر از علایق و گرایش‌های مشتریان درک صحیحی از نیازهای او دریافت و درنهایت محصولات و خدمات بر اساس خواسته‌های آنان طراحی و عرضه گردد.
وی افزود: باشگاه مشتریان به‌عنوان یکی از انواع فعالیت‌های بازاریابی است که موردتوجه در بانک‌ها است و در شمار ابزارهای جامع استراتژیکی است که مؤسسات و بنگاه‌های مختلف برای حفظ مشتریان خود از آن استفاده می‌نمایند تا با فعال شدن مشتریان و افزایش وفاداری آن‌ها رابطه عمیقی بین مشتری و بنگاه ذینفع برقرار شود.
لـله گانی در ادامه سخنانش اظهار داشت: این بانک به‌منظور برقراری ارتباط مؤثرتر، معرفی و آموزش خدمات و محصولات بانکی و همچنین ترویج فرهنگ استفاده از خدمات نوین بانکی در میان مشتریان و هم‌وطنان با بررسی بازخورد چنین مجموعه‌های نسبت به تأسیس باشگاه مشتریان اقدام نموده است.
او اضافه کرد: بانک متبوع جهت ارج نهادن به شأن و جایگاه مشتریان و تشویق آن‌ها جهت بهره‌مندی از خدمات متنوع، طرح‌های ویژه‌ای همراه با اعطاء جوایز ارزنده را در نظر گرفته که در آینده نزدیک روانه بازار می‌شوند.
گفتنی است مشتریان و دارندگان حساب‌های سپهری می‌توانند به‌منظور برخورداری از مزایا ویژه و متنوع پیش‌بینی‌شده به نشانی وب‌سایت club.bsi.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.
این بانک با بیش از 6 دهه فعالیت، افتتاح 44 میلیون حساب الکترونیکی در سامانه سپهر، صدور حدود 54 میلیون کارت الکترونیکی نقش بسزایی در اشاعه و ترویج خدمات نوین بانکی در جامعه ایفا نموده است. ‌

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

3 دیدگاه
  1. محمدحسن اسایش می‌نویسد

    کاربانکصادرات بسیار مرتب وتمیزوگویا ست

  2. قاسم حدایی می‌نویسد

    در برنامه صاپ کارگزاری بانک صادرات اضافه شود و هر کس در بانک صادرات حساب دارد یورز و پسورد برای فعالیت صادر شود .بعد فعالین بورسی می توانند وام بورسی مشروط به خرید سهام بانک صادرات و فریز حساب تا تسویه انجام گیرد و نیاز به احراز حویت نیست

  3. اصغر خانی فرد می‌نویسد

    خوبه