رده سلب مسئولیت
  • تعهدات و مسئولیت‌های رده در خصوص رعایت سطوح محرمانگی و دسترسی به اطلاعات حریم خصوصی کاربران، محدود به توانایی‌ها و امکاناتش در چارچوب مفاد قوانین سایت است. ما در قبال اقدامات مجرمانه (هک شدن سایت، افشای اطلاعات توسط شخص ثالث، …) و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه مانند آتش‌سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی طبیعی و … یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، هیچ‌گونه مسئولیت و تعهدی نداریم.
  • لینک‌های ثالث موجود در وب‌سایت رده ممکن است مستقیما شما را به سایت‌هایی هدایت کند که به این شرکت وابسته نیستند. ما این سایت‌ها را تضمین نمی‌کنیم و هیچ مسئولیتی در قبال این سایت‌ها در برابر کاربران نداریم. هم‌چنین مسئول ضرر و خسارتی که به واسطه استفاده از محصولات، خدمات و یا سایت‌های ثالت وارد می‌شود هم نیستیم.
  • رده مسئولیتی نسبت به مشكلاتی كه برای ارائه سرویس به علت وجود مشكل در خطوط ارتباطی اینترنت و یا دیگر بسترهای ارتباطی الكترونیك بوجود می‌آید، ندارد.
  • مسئولیت حفظ رمز عبور به عهده خود کاربر است و رده هیچ‌گونه مسئولیتی درباره آن ندارد. سایت رده تحت هیچ شرایطی رمز عبور کاربران را از آن‌ها درخواست نخواهد کرد. در صورتی‌که کلمه عبور خودرا فراموش کردید، با استفاده از لینک «فراموشی کلمه عبور» می‌توانید آن‌را دریافت کنید. مسئولین سایت به هیچ عنوان نسبت به ارسال دستی این اطلاعات اقدام نخواهند کرد.