رده سپرده بانکی سپرده مهر ماندگار بانک ملت

سپرده مهر ماندگار بانک ملت

همه ما مایلیم براى زمانى که در کنار عزیزانمان نیستیم آسایش آنهارا فراهم کنیم و از این رو بخواهیم مبالغى را به افراد مورد نظر خود اهدا ولی در زمان حال آن را مدیریت کنیم. اطلاعات را در اینجا بخوانید.

شرکت
قرعه‌کشی
سود
10 %
حداقل موجودی
100,000 تومان
کارت بانکی
دسترسی آنلاین
تخفیف بیمه‌ای

نکته‌های ضروری درباره حساب سپرده سرمایه‌گذاری متخصصین

  • با افتتاح این حساب اشتراکى بین شما (مهرگذار) و شخص مورد نظرتان (مهرپذیر یا مهر پذیران) با مشخص کردن سهم هر یک در زمان افتتاح حساب، علاوه براین که حق برداشت موجودى حساب در زمان حیات با شما است، در زمان پس از شما، هدایاى نقدیتان به سادگى قابل‌انتقال به آنها است.
  • حق برداشت از حساب در زمان حیات منحصراً در اختیار مهرگذار است.
  • اشخاص حقوقى (مانند موسسات خیریه، آموزشى، درمانى و ... ) مى‌توانند به عنوان مهرپذیر معرفى شوند.
  • این حساب فقط با حضور مهرگذار و مهر پذیران (و یا نماینده رسمى اشخاص حقوقى) در تمام شعب بانک افتتاح می‌شود.
  •  این حساب یکى از انواع حساب‌هاى قرض الحسنه پس انداز، سپرده سرمایه گذارى کوتاه مدت عادى، کوتاه مدت ویژه و بلند مدت الکترونیک است.
  • با حساب مهر ماندگار مى‌توانید براى تمام کسانى که دوستشان دارید (اعضاء خانواده، بستگان، آشنایان ...) هدیه‌اى برجای گذارید و یا مبالغ اهدایى خود را در زمان حیات خود به تمام موسسات و سازمان ها (مدارس، دانشگاه‌ها، پرورشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، موسسات فرهنگى، سازمان‌هاى خیریه و بشر دوستانه ...) اهدا کنید، تا در زمانى که نیستید نام نیکتان لبخند بر لبان دیگران بنشاند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

۱ دیدگاه
  1. عباس می‌نویسد

    سلام.ماکه از بانک ملت خیری ندیدیم.یه وام 300م گرفتم برای خرید نفتکش وباتوجه به اینکه خرجمون بادخلمون جوردرنمیاد هرماه حسابمان مسدود میکنه.