رده سپرده بانکی سپرده بلندمدت ویژه بانک آینده

سپرده بلندمدت ویژه بانک آینده

اگر می‌خواهید درباره سود سپرده و شرایط سپرده بلندمدت ویژه بانک آینده بیشتر بدانید، این جدول را بخوانید.

شرکت
سود
18 %
حداقل موجودی (سقف سود)
1,000,000,000 تومان
سقف سود
20 %
 • سود ۲۰ درصد برای حساب‌های بالای ۱ میلیارد تومان است
 • این حساب دارای نرخ شکست ۱۶ درصد است
حداقل موجودی
15,000,000 تومان
کارت بانکی
دسترسی آنلاین
تخفیف بیمه‌ای

بد نیست برای مقایسه بهتر بین سپرده بلندمدت ویژه بانک آینده و بقیه سپرده‌های طرح‌دار این بانک، این ۲ لینک را هم مشاهده کنید. بعد از مقایسه شرایط و سودهای هر کدام، تصمیم بگیرید تا کجا سرمایه‌گذاری کنید.

ابن سپرده منقضی شده است

سپرده بلند مدت بانک آینده

سپرده آینده‌ساز بانک آینده

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

10 دیدگاه
 1. حمید جعفری می‌نویسد

  سلام درخواست وام فوری دارم با تشکر

  1
  2
 2. محمدیان می‌نویسد

  عمو جان دو ساعت مطلب نوشتی چی رو می خوای ثابت کنی این مطالبهایی که نوشتی مال چند سال پیش بانک آینده است . الان بانک آینده مدیریتش کلا عوض شده و تبدیل به بانک خصوصی شده که زیان انباشته اش هم بسیار کم هم شده

  7
  6
 3. علی تاجریان می‌نویسد

  مطابق با مستندات منتشر شده از سوی سازمان بورس، زیان انباشته بانک آینده برای عملکرد منتهی به پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ به ۸۱ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان رسیدهاست.
  زیان بانک آینده از مرز بحران گذشت
  به گزارش اخبار بانک به نقل از خبرگزاری مهر مطابق با مستندات منتشر شده از سوی سازمان بورس، زیان انباشته بانک آینده برای عملکرد منتهی به پایان شهریور ماه ۱۴۰۰ به ۸۱ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان رسیده که در مقایسه با جمعیت ۸۵ میلیون نفری کشور باید گفت تقریباً معادل یک میلیون تومان به ازای هر ایرانی زیان تراشیده است.
  ریشه این زیان بزرگ از زمانی آغاز می‌شود که سه مجموعه بانک تات، تعاونی اعتباری صالحین خراسان و توسعه اعتباری آتی با تکلیف بانک مرکزی در ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۲ در یکدیگر ادغام و شرکت جدیدی به نام بانک آینده تأسیس می‌شود.
  اقدامی که با تنظیم قراردادهای عجیب و فاقد وجاهت قانونی؛ به بهانه انتقال دارایی‌ها، بدهی و تعهدات این سه نهاد به بانک آینده منجر به جابجایی تعهدات بدهکار در سرفصل‌های ترازنامه شده است.
  این قرارداد که به لحاظ مصداق اخلال در نظام اقتصادی کشور است می‌بایست از سوی بانک مرکزی و نهادهای نظارتی مورد بررسی موشکافانه قرار بگیرد در حالی است که در سال مالی ۹۴ نیز هیأت مدیره اسبق بانک آینده که منتخب مالک واحد این مجموعه بوده اند، با فروش صوری ایرانمال و یک شرکت دیگر از همین مجموعه به شرکت‌های تابعه این بانک و اخذ پیش پرداخت به عنوان درآمد در صورت‌های مالی اقدام به شناسایی سود موهوم می‌کنند.

  اما در سال مالی بعد به بهانه عدم پرداخت اقساط شرکت تابعه بانک، این قرارداد را فسخ و دوباره این دارایی را با سود موهوم شناسایی شده به جای اول خود بر می‌گردانند و با قدرت بیشتری همچنان اضافه برداشت از بانک مرکزی که نتیجه اش همان چاپ پول است را ادامه می‌دهند در حالی که اساساً بانک آینده از سال مالی ۹۴ به بعد زیانده بوده و بر زیان آن همچنان افزوده شده است.
  سازمان بورس در اقدامی شجاعانه و شفاف در حالی مجوز انتشار آخرین مستندات و اطلاعات مالی بانک آینده بر روی کدال را صادر کرده که بررسی این گزارش‌ها بسیاری از کارشناسان و حتی حسابرسان معتمد این نهاد را شگفت زده کرده است.
  براساس صورت‌های مالی بانک آینده در گزارش عملکرد ۹ ماهه سال ۱۴۰۰، زیان انباشته این بانک به حدود ۸۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.

  بررسی‌ها نشان می‌دهد زیان سوپر نجومی بانک آینده، ناشی از عدم بازپرداخت تسهیلاتی است که بر خلاف قوانین و قواعد بانک مرکزی و با اضافه برداشت‌های متعدد از منابع بانک مرکزی، در بازه زمانی ۹۵ تا ۹۷ به شرکت‌های خاص مالک واحد سهام بانک آینده تخصیص داده شده است.
  به عنوان نمونه، یکی از این تسهیلات خلاف قانون، مربوط به شرکت مرتبط با ایرانمال بوده است که ۴۰ برابر بیشتر از سقف تعیین شده بانک مرکزی پرداخت شده و از این محل، بانک آینده هم اکنون ۴۶ هزار میلیارد تومان از شرکت مذکور طلبکار است. البته رقم ابتدایی تسهیلات حدود ۱۷ هزار میلیارد تومان بوده اما عدم بازپرداخت، باعث افزایش آن شده است.
  ریشه این وضعیت بانک آینده و زیان ۸۱.۹ هزار میلیارد تومانی آن، به مدیریت ناکارآمد و پر از تخلف این بانک در سال‌های ۹۵ تا ۹۷ و ترکیب سهامداران آن بر می‌گردد که به یک شخص خاص و ذینفوذ که مالک واحد بیش از ۶۰ درصد سهام بانک به شمار می‌رود وابسته است.
  بر اساس این گزارش با توجه به اینکه گزارش‌های ایران مال از طرف حسابرس معتمد بانک مرکزی مردود اعلام شده و عملاً افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی به بن بست رسیده از بانک مرکزی انتظار می‌رود با انجام حسابرسی موشکافانه از نهادهای ادغام شده در زمان تأسیس بانک آینده بویژه بانک تات در موعد تصفیه و بطور خاص شرکت توسعه ساختمانی البرز تات که در آن دوره مالک مجموعه ایران مال به شمار می رفته، گزارشی جامع از ترکیب سهامداران و وضعیت دارایی‌های این بانک و شرکت‌های تابعه آن ارائه دهد تا مشخص شود، در سمت راست ترازنامه بانک آینده و ارزش جاری سرفصل دارایی‌های ثابت و سایر دارایی‌ها در مقابل بدهی‌های مالک واحد سهام این بانک چه اتفاقات شگفت آور و نامساعدی رخ داده است.
  قدر مسلم وزارت اقتصاد که هم اکنون اختیار سهام غیر قانونی این شخص را بر عهده دارد، باید بتواند هر چه سریع‌تر وضعیت بانک را تعیین تکلیف نموده و با قطع دسترسی اشخاص باقیمانده از مدیریت اسبق از این بانک و شرکت‌های زیرمجموعه از جمله ایرانمال، اقدامات فوری در جهت کشف و تملک دارایی‌های ثابت و جابجا شده در سرفصل‌های حسابداری شرکت‌های متعلق به مالک بانک آینده را به نفع سپرده گذاران بانک به انجام برسانند والا بحران ترکیدن زیان متورم بانک آینده دامن گیر سیستم بانکی کشور خواهد شد.

  30
  5
  1. محمدیان می‌نویسد

   عمو جان دو ساعت مطلب نوشتی چی رو می خوای ثابت کنی این مطالبهایی که نوشتی مال چند سال پیش بانک آینده است . الان بانک آینده مدیریتش کلا عوض شده و تبدیل به بانک خصوصی شده که زیان انباشته اش هم بسیار کم هم شده

   2
   2
  2. رده می‌نویسد

   انتشار نظرات کاربران توسط «رده» به معنای تایید محتوای آنها نیست

   3
 4. saeed می‌نویسد

  عوض اینکه هوای قشر کم پول و ضعیف رو داشته باشن و به پول کم آنها سود خوبی بدن برعکس به پول ثرتمند جماعت سود بالاتر میده در ضمن سپرده آینده ساز بانک آینده چرا دیگه بیست درصد نمیده و کرده هیجده درصد

  9
 5. حسن می‌نویسد

  کدوم عاقلی واسه بیست درصد سود پول بی زبون دست شما میده 🤦🤦

  8
  2
 6. جلال می‌نویسد

  امروز رفتم شعبه بانک آینده راجع به سپرده بلند مدت ویژه پرسیدم که معاون شعبه فرمودند : « ما تا یک ملیارد سپرده 18 درصد و 2 ملیارد تا 3 ملیارد 19 و 3 ملیارد تومان 20 درصد سود می دهیم. و بعد گفت نرخ ما همینه . از سایت رده می پرسم آیا داده های بانک را چک می کند.

  2
  1. رده می‌نویسد

   سلام
   رده به‌طور مداوم و با خبرنگار میدانی، داده‌های بانکی رو چک می‌کنه. این سود هم توسط خود بانک به خبرنگار ما اعلام شده و بعد از کامنت شما مجدد چک شد. شاید این نوع سپرده شعبه به شعبه فرق داشته باشه.

   2
   1
   1. پیمان می‌نویسد

    سلام من از شعبه بانک پرسیدم و تایید کردند .متشکر از رده

    1
وام بدون چک و ضامن
×
وام بدون چک و ضامن
تا 50 میلیون تومان
دیجی‌پی