ازکی وام

خرید قسطی یکی از معمول‌ترین روش‌های خرید در شرایط اقتصادی کنونی است. برای دانستن شرایط خرید اقساطی و سقف اعتبار، درصد سود و قسط های سایت ازکی وام این جدول را بخوانید.

شرکت
حداکثر اعتبار
25 میلیون تومان
سود
21 %
  • ۲۱ درصد مقدار سود اعلامی برای خرید کالا است
  • در صورتی‌که قصد خرید بیمه داشته باشید سود اعلامی ۱۸ درصد است
نرخ موثر
41.92 %
نوع اعتبار
کیف پول
حداکثر مدت بازپرداخت
12 ماه
مبلغ اقساط
2,327,844 تومان

این مبلغ قسط برای بازپرداخت ۱۲ ماهه است

مدل ضمانت
چک یا سفته
سایت‌هایی که می‌توان خرید انجام داد
آداک شاپ، مقداد آی‌تی، لوتوس، گوشی شاپ، آسان جهاز، هایپر تخفیفان، ازکی
مدل پرداخت اقساط
چک
کالاهای مورد خرید
لوازم خانگی، دیجیتالی، هتل، تور، سفر، بیمه،‌ پوشاک
اعتبارسنجی
غیرحضوری

همه چیز درباره خرید اقساطی ازکی وام

همزمان با موج آنلاین شدن صنعت بیمه، برندی به نام ازکی ایجاد شد. از کی هدف و ماموریت خود را فراهم آوردن امکان مقایسه بیمه‌های مختلف برای مشتری به عنوان یک تجمیع‌کننده بیمه معرفی کرد. در ادامه ازکی وارد عرصه ارائه اعتبار خرید شد و ازکی وام را ایجاد کرد. از کی وام با شعار «کوتاه کردن فاصله خرید تا خواستن» فعالیت می‌کند. جست‌وجویی در پلتفرم‌های استخدامی نشان می‌دهد از کی وام اخیرا تیم خود را توسعه داده است.

دریافت شماره شبا با شماره کارت و حساب

مراحل دریافت اعتبار ازکی وام

دریافت اعتبار از این برند ۵ مرحله دارد؛ مرحله نخست ثبت‌نام و انتخاب میزان اعتبار و تعداد اقساط را شامل می‌شود. در مرحله بعد ازکی وام بر اساس سوابق بانکی شما، اعتبارسنجی را انجام می‌دهد. اگر چک برگشتی و قسط عقب‌مانده‌ای نداشته باشید وارد مرحله سوم می‌شوید که بارگذاری مدارک است. عکس چک ضمانت را باید همراه باقی مدارک بارگذاری کنید تا روند گرفتن استعلامات بانکی سریع‌تر انجام شود. بعد از انجام مرحله آپلود، در مرحله چهارم شما باید سری به دفتر ازکی وام بزنید و قرارداد را امضا کنید. در نهایت مرحله پنجم که مرحله شیرین خرید است، از راه می‌رسد و شما قادر خواهید بود از خواستن به خرید برسید.

مزایای ازکی وام

اگر شما هم مانند بسیاری دیگر با مشکل نداشتن چک روبه‌رو هستید ازکی یکی از پلتفرم‌هایی است که می‌توانید به آن مراجعه کنید؛ چرا که امکان دریافت تاییدیه از طریقه سفته هم وجود دارد. یکی از دیگر تمایزات از کی وام این است که اگر شما مدیر یک شرکت یا صاحب کسب و کاری هستید می‌توانید از طریق گزینه اعتبار سازمانی برای پرسنل شرکت امکان خرید اعتباری فراهم کنید.

نکته: در حال حاضر فقط ساکنان تهران می‌توانند از خدمات ازکی وام استفاده کنند.

آنچه برای خرید با ازکی وام بدانید

یکی از نکات مهمی که پیش از خرید باید بدانید، برای استفاده از اعتباری که به حساب شما واریز شده، تنها می‌توانید از فروشگاه‌هایی که تحت قرارداد با ازکی هستند، خرید کنید. فروشگاه‌هایی که در 3 دسته ‌لوازم خانگی، کالای دیجیتال و خدمات بیمه‌ای قرار دارند. مشتری‌ تنها می‌تواند پول اعتباری‌‌‌اش را در همین فروشگاه‌ها هزینه کند و اگر قصد خرید در یکی از دسته‌های کالایی موبایل و لپ‌تاپ، کالای خانگی و البته گرفتن بیمه‌نامه‌های مختلف را دارید، سراغ این پلتفرم بروید.

پس لازم است قبل از اینکه مراحل دریافت اعتبار از ازکی‌وام را طی کنید مطمئن شوید که کالای مورد نظرتان در فروشگاه‌های طرف حساب این مجموعه موجود است و تازه بعد از انجام مراحل اداری و گرفتن اعتبار، یادتان نیفتد که کالای موردنیازتان در فروشگاه‌های ازکی فروخته نمی‌شود.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم