رده خرید اقساطی ازکی وام

ازکی وام

خرید قسطی یکی از معمول‌ترین روش‌های خرید در شرایط اقتصادی کنونی است. برای دانستن شرایط خرید اقساطی و سقف اعتبار، درصد سود و قسط های سایت ازکی وام این جدول را بخوانید.

شرکت
حداکثر اعتبار
50 میلیون تومان
 • طرح حکمت: تا ۲۵ میلیون
 • طرح پایا: تا ۵۰ میلیون تومان
 • طرح پست بانک: تا ۳۰ میلیون تومان [به زودی]
 • طرح ازکی-تالی: تا ۵ میلیون تومان زمان اعتبار: یک ماه [به زودی]
سود
21 %
 • ۲۱ درصد مقدار سود اعلامی برای خرید کالا است
 • در صورتی‌که قصد خرید بیمه داشته باشید بدون سود محاسبه خواهد شد.
 • طرح پست بانک: نرخ مصوب بانک مرکزی (یعنی ۱۸ درصد)
 • طرح ازکی-تالی: بدون سود تا پنجم هر ماه
نرخ موثر
35.58 %
 • این نرخ برای سقف ۵۰ میلیون تومان و بازپرداخت ۱۸ ماه است
 • برای سقف ۲۵ میلیون تومان و بازپرداخت ۱۲ ماه این نرخ ۴۱.۹۵ درصد است
نوع اعتبار
کیف پول
حداکثر مدت بازپرداخت
18 ماه
 • برای اعتبار ۵۰ میلیونی: ۱۸ ماه
 • برای اعتبار ۲۵ میلیونی: ۱۲ ماه
 • برای طرح پست بانک: ۱۲ و ۲۴ ماهه
پیش‌پرداخت
1
مبلغ اقساط
3,262,243 تومان
 • این مبلغ قسط برای بازپرداخت ۱۸ ماه و اعتبار ۵۰ میلیون تومان محاسبه شده است.
 • برای بازپرداخت ۲۵ میلیون تومان و سقف اعتبار ۱۲ ماه این مبلغ ۲.۳۲۷.۸۴۴ میلیون تومان است.
مدل ضمانت
چک یا سفته
 • طرح پست بانک: سفته آنلاین
 • طرح ازکی-تالی: سفته آنلاین
سایت‌هایی که می‌توان خرید انجام داد
فروشگاه‌های معتبر حضوری و آنلاین
 • ازکی
 • فروشگاه گلدیران
 • آداک شاپ
 • مقداد آی‌تی
 • لوتوس
 • گوشی شاپ
 • آسان جهاز
 • هایپر تخفیفان
مدل پرداخت اقساط
آنلاین
کالاهای مورد خرید
لوازم خانگی، دیجیتالی، هتل، تور، سفر، بیمه،‌ پوشاک و کالاهای تخصصی مثل محصولات ورزشی و سازهای موسیقی
اعتبارسنجی
غیرحضوری
جریمه دیرکرد
دارد
وب سایت

همه چیز درباره خرید اقساطی با ازکی‌وام

ازکی‌وام از سال ۱۳۹۹ با هدف ارائه خدمات مالی و ایجاد فضایی برای مقایسه و انتخاب طرح‌های اعتباری شروع به فعالیت کرده است. از خدمات ازکی‌وام می‌توان به درخواست اعتبار برای خرید اقساطی کالا، خرید کالا برای رفع نیازهای روزانه و خرید اقساطی بیمه اشاره کرد.

این کسب‌وکار در تلاش است که در آینده هم راهکارهای متنوع دیگری ارائه دهد تا بتواند تجربه جدیدی از خدمات مالی و اعتباری را برای شما رقم بزند.

انواع طرح‌های اعتباری ازکی‌وام و مراحل دریافت آن

طرح اعتباری حکمت

هر یک از طرح‌های اعتباری در ازکی‌وام دارای شرایط متفاوتی هستند تا شما بتوانید متناسب با شرایط خود از آن‌ها بهره ببرید. یکی از طرح‌های موجود در ازکی‌وام طرح حکمت و تا سقف ۲۵ میلیون تومان است. برای دریافت این اعتبار ابتدا در سایت ازکی‌وام ثبت‌نام کنید، پس از ثبت درخواست و بارگذاری مدارک هویتی‌تان، اعتبارسنجی شما انجام می‌شود. در ادامه، مدارک تکمیلی خود را جهت احراز شغلی بارگذاری می‌کنید. درنهایت لازم است نسخه فیزیکی برخی مدارک و یک برگ چک ضمانت را به ازکی‌وام تحویل دهید.

درنهایت اعتبار شما افزایش می‌یابد و می‌توانید از تمام فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام به‌صورت اقساطی خرید کنید و هزینه آن را در اقساط ۶، ۹ و ۱۲ ماهه بپردازید.

طرح اعتباری پایا

اگر برای خرید کالایی می‌خواهید مبلغی تا سقف ۵۰ میلیون تومان هزینه کنید، طرح پایا انتخاب خوبی برای شماست. از ویژگی‌های طرح ۵۰ میلیون تومانی این است که شما در همه گروه‌های شغلی می‌توانید با ارائه جواز کسب، گواهی اشتغال یا فیش حقوقی از خدمات این طرح بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید بدون محدودیت در تعداد خرید، کالاهای دلخواه خود را تهیه کنید و هزینه را در بازه‌های زمانی طولانی‌تری (۱۲ و ۱۸ ماهه) بپردازید.

طرح‌های پیش‌روی ازکی‌وام

طرح اعتباری پست‌بانک

طرح اعتباری پست بانک از دیگر طرح‌های اعتباری ازکی‌وام است که به‌زودی با شرایطی متفاوت قابل دریافت خواهد بود. از ویژگی‌های اصلی طرح پست‌بانک این است که شما می‌توانید بدون نیاز به چک و با سفته الکترونیکی اعتبار خود را تا سقف ۳۰ میلیون تومان دریافت کنید. همچنین سود اقساط در این طرح همان نرخ مصوب بانک مرکزی (۱۸ درصد) است. علاوه‌بر این بازه‌های زمانی بازپرداخت اقساط طولانی‌تر و ۱۲ یا ۲۴ ماهه است. دریافت اعتبار در طرح پست‌بانک به دلیل استفاده از سفته و امضای دیجیتال، فرایندی کاملا آنلاین دارد.

طرح اعتباری آپسان

علاوه‌بر طرح‌های موجود، طرح‌های دیگری نیز در ازکی‌وامبا اهداف متفاوت به‌زودی راه‌اندازی می‌شود که متناسب با نیاز خود می‌توانید آنها را انتخاب کنید. به‌طور مثال در این طرح اعتباری می‌توانید تا سقف ۵ میلیون تومان، بدون ضمانت و تنها با ارائه سفته الکترونیکی، اعتبار بگیرید و هزینه آن را تا آخر ماه و ۵ روز بعد از آن، بدون سود پرداخت کنید. در صورت پرداخت نکردن اعتبار دریافتی تا این تاریخ، ۲ درصد به مبلغ پرداخت‌نشده سود تعلق می‌گیرد.

خرید اقساطی بیمه با ازکی‌وام

در ازکی‌وام امکان خرید بیمه اقساطی با شرایطی ویژه نیز وجود دارد. برای ثبت‌نام و خرید بیمه اقساطی می‌توانید با مراجعه به سایت ازکی به آدرس www.azki.com نسبت به انتخاب بیمه خود اقدام کنید. پس از آن گزینه «طرح اقساطی ازکی‌وام» را انتخاب و با ورود به سایت ازکی‌وام و پنل کاربری خود ثبت‌نام خود را تکمیل کنید. مثل همیشه برای خرید اقساطی بیمه نیازی به ارائه ضامن ندارید و تنها با ارائه سفته الکترونیکی می‌توانید بیمه خود را در اقساط ۹ یا ۱۱ ماه خریداری کنید.

آنچه مشتریان در ازکی‌وام تجربه می‌کنند

شما در هرکدام از شهرهای ایران که باشید، بدون مراجعه حضوری می‌توانید برای دریافت طرح‌های اعتباری ازکی‌وام درخواست بدهید. اگر واجد شرایط باشید، در مدت‌زمان کمی اعتبار به حساب شما اضافه می‌شود. فرایند خرید اقساطی از فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام نیز کاملا آنلاین انجام می‌شود و با اعتبار خود می‌توانید از یک یا چند فروشگاه خرید خود را انجام دهید.

یکی از دیگر تمایزهای ازکی‌وام این است که اگر شما مدیر یک شرکت یا صاحب کسب‌وکاری هستید می‌توانید از طریق گزینه اعتبار سازمانی برای کارمندان شرکت امکان خرید اعتباری را فراهم کنید.

تنوع در خرید اقساطی با فروشگاه‌های معتبر

اگر قصد خرید موبایل یا لپ‌تاپ دارید، یا می‌خواهید برای جهیزیه خود لوازم خانگی تهیه کنید، فروشگاه‌های همکار ازکی‌وام می‌توانند در انتخاب خرید اقساطی این کالاها به شما کمک کنند. علاوه‌براین فروشگاه‌های تخصصی دیگری نیز برای خرید اقساطی انواع کالاها ازجمله سازهای موسیقی و وسایل ورزشی با ازکی‌وام در حال همکاری هستند. دریافت اعتبار ازکی‌وام تنها به خرید کالا ختم نمی‌شود؛ شما امکان خرید اقساطی بیمه را نیز در ازکی‌وام دارید. بنابراین متناسب با شرایط و نیاز خود می‌توانید برای دریافت اعتبار و خرید اقساطی به سراغ کالا یا خدمتی که می‌خواهید بروید.

علاوه‌بر طرح‌های اعتباری جدید به‌زودی می‌توانید منتظر فروشگاه‌ها و دسته‌بندی‌های دیگری هم برای خرید قسطی کالاها و خدمات متنوع‌تری در ازکی‌وام باشید.

وب سایت ازکی‌وام

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

5 دیدگاه
 1. مرضیه می‌نویسد

  بازه قسطاشون ۱۸ ماهه هست و با این نرخ سود خیلی خوبه

 2. مهیار می‌نویسد

  فروشگاه هاشون هنوز خیلی زیاد نیست ولی من از مقداد آیتی خرید کرذم هم قیمتش از دیجی کالا و بقیه سایتا کمتر بود هم اینکه خیلییی سریع یه روزه به دستم رسید. جیز جالبش اینه که میتونی طرحی که برات مناسب هست رو انتخاب کنی و این حس خوبی به من یوزر میده چون با توجه به شرایطم میتونم طرح رو انتخاب کنم امیدوارم در آینده هم طرحای بیشتر بهشون اضافه شه.

 3. امیرحسین محتشم می‌نویسد

  اینکه سود موثرشون از همه جا پایین تره، خیلی خوبه.

 4. سپهر سالاری می‌نویسد

  توی سوشالشون خیلی خوب و دقیق توضیح میدن همه چیز رو فقط من چون فریلنسر بودم نتونستم فعلا با طرحی که دارن وام بگیرم امیدوارم در آینده برای فریلنسر ها هم این امکان رو فراهم کنن.

 5. سارا دادرس می‌نویسد

  عالیه من ازشون اعتبار گرفتم یه روزه تو حسابم اومد و رفتم خریدم رو انجام دادم

  5
  1