رده خرید اقساطی قسطا

قسطا

خرید قسطی یکی از معمول‌ترین روش‌های خرید در شرایط اقتصادی کنونی است. برای دانستن شرایط خرید اقساطی و سقف اعتبار، درصد سود و قسط های سایت قسطا این جدول را بخوانید.

شرکت
حداکثر اعتبار
20 میلیون تومان
سود
21 %
نرخ موثر
54.07 %
نوع اعتبار
کارت نقدی
حداکثر مدت بازپرداخت
10 ماه

حداقل زمان بازپرداخت ۳ و حداکثر 10 ماهه است

پیش‌پرداخت
1
مبلغ اقساط
2,150,000 تومان

این مبلغ قسط برای حداکثر زمان بازپرداخت است

مدل ضمانت
چک
سایت‌هایی که می‌توان خرید انجام داد
تمامی فروشگاه‌های دارای درگاه پرداخت یا دستگاه پوز
مدل پرداخت اقساط
چک
کالاهای مورد خرید
بدون محدودیت
اعتبارسنجی
غیرحضوری
جریمه دیرکرد
ندارد

همه چیز درباره خرید اقساطی قسطا

زمستان سال ۱۳۹۸ قسطا فعالیتش را تحت عنوان «اولین فروشگاه اینترنتی فروش اقساطی کالا و خدمات» آغاز کرد و امروز خود را به عنوان یکی از استارت‌آپ‌های پیشرو در حوزه‌ مالی معرفی می‌کند. قسطا امکان خرید کالا و خدمات هم از فروشگاه‌های اینترنتی و هم از فروشگاه‌های فیزیکی را برای مشتری‌ها ایجاد می‌کند. در اکوسیستم استارتاپی از قسطا با عنوان یک لندتک یاد می‌شود. لندتک پلتفرمی است که با حذف واسطه‌گری بانک‌ها، فرآیند وام‌دهی را ساده‌‌تر می‌کند.

مهم‌ترین ویژگی قسطا در کارتی است که در اختیار مشتری قرار می‌دهد. این کارت که از طریق بانک‌های مختلفی صادر می‌شود، درست مثل کارت بانکی عمل می‌کند. تاکنون ۱۰۰۰ فروشگاه در قسطا ثبت شده‌اند اما نکته‌ داشتن این کارت در این است که با کمک آن امکان خرید از تمام فروشگاه‌ها وجود دارد.

دریافت شماره شبا با شماره کارت و حساب

روش و مراحل اعتبارسنجی در قسطا

اعتبارسنجی در قسطا بر اساس گردش حساب انجام می‌شود برای همین توصیه می‌شود اگر گردش حسابتان پایین است از حساب دیگری برای معرفی به قسطا استفاده کنید.

نکته جالب توجه دیگر در این است که  شما در سایت قسطا با ماشین حسابی روبه‌رو می‌شوید که این امکان را می‌دهد که قبل از هر چیزی جزئیات اقساط کالا یا خدماتی که می‌خواهید دریافت کنید را حساب کتاب کنید. مثلا اگر 10 میلیون اعتبار خرید اقساطی با دوره بازپرداخت 10 ماهه از قسطا بگیرید، 12میلیون و 250 هزار تومان باید پرداخت کنید.

قسطا تنوع خوبی هم برای دادن اعتبار خرید و مدت پرداخت اقساط برای مشتریانش درنظر گرفته است؛ برخلاف خیلی از سایت‌های اقساطی که انعطافی برای دوره بازپرداخت اقساط ندارند.

نکته: یکی از ترفندهایی که باعث می‌شود کار شما در قسطا سریع‌تر پیش رفته و قسطا کارتتان را زودتر تحویل بدهد، این است که پرینت حسابتان را در قالب اکسل بارگذاری کنید.

مزایای قسطا

یکی از وجوه تمایز دیگر قسطا در این است که برای خدماتی مثل تعمیر اتومبیل هم می‌توانید از آن استفاده کنید. قسطا به عنوان یکی دیگر از ویژگی‌های خود ادعا می‌کند که برای دریافت قسطا کارت نیازی به مراجعه حضوری نیست. در واقع باید گفت قسطا این امکان را فراهم کرده است که هر کس بتواند چک ضمانت را از طریق پست نیز ارسال کند که البته از نظر زمانی سرعت فرآیند را کاهش می‌دهد.

یکی دیگر از جذابیت‌های قسطا نوع فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است، اگر گشتی در صفحات اینستاگرام و لینکدین قسطا بزنید با مطالبی در زمینه فناوری‌های نوین مالی مواجه می‌شوید که در عین حال سرگرم‌کننده و آموزنده هستند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

۱ دیدگاه
  1. امیر می‌نویسد

    سلام، وقتی برای اعتباری به مبلغ 000و800و6 در پایان قرارداد 000و800و8 دریافت میکنند چطور نوشتید 21% سود اقساط هست؟!!!!!!