طرح صدف بانک ملی

در این طرح می‌توانید با ایجاد میانگین حساب بعد از حداقل ۶ ماه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. جزئیات بیشتر را اینجا بخوانید.

شرکت
مجموع رقم وام و سود
437,350,000 تومان

برای سود ۱۸ درصد و ۶۰ ماه

کل سود وام
158,081,694 تومان

برای سود ۱۸ درصد و ۶۰ ماه

توضیحات

تمامی اقشار جامعه اعم از پزشکان، وکلا، کارگران، کارمندان، رانندگان، قضات، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، مهندسین، کارآفرینان، خانم ها و سرپرستان خانواده ها، مکانیک ها و … می‌توانند با سپرده گذاری نزد بانک از تسهیلات طرح بهره مند شوند.

حساب سپرده لازم
قرض الحسنه
مدت زمان خواب سپرده
6 ماه

مدت زمان خواب سپرده ۶، ۹ و ۱۲ ماه است

قسط وام
7,618,028 تومان

برای سود ۱۸ درصد و ۶۰ ماه

هزینه‌های جانبی

۵۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده

مسدودی سپرده
سود
1 ٪

سود این تسهیلات برحسب زمان ماندگاری سپرده،‌بازپرداخت و ضریب برابری بین ۱ تا ۱۸ درصد است.

نیاز به سپرده

برای دریافت این تسهیلات ایجاد میانگین ۶، ۹ و ۱۲ ماه نیاز است

حداکثر زمان بازپرداخت
60 ماه

بازپرداخت این تسهیلات بین ۱۲ تا ۶۰ ماه است.

نوع ضمانت
ضامن رسمی

تضامین این تسهیلات بصورت زیر است:

 • تا سقف ۵۰ میلیون تومان ۱ ضامن رسمی یا کاسب دارای جواز کسب
 • سقف ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ۲ ضامن با شرایط بالا
 • سقف ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان ۳ ضامن با شرایط بالا
سقف وام
300 میلیون تومان
نام وام
صدف
شرایط و مقررات
 • کارکنان و مدیران شرکت ها براساس میانگین مانده حساب تا سقف دو میلیارد و پانصد میلیون ریال مشروط به اینکه حقوق آنها توسط بانک ملی ایران پرداخت شود با تضمین بازپرداخت توسط شرکت و یک نفر ضامن معتبر می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.
 • وام‌گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد.

طرح صدف بانک ملی چیست؟

شماره شبا بانک ملیدر طرح صدف بانک ملی شما می‌توانید با ایجاد میانگین حساب ۶،‌۹ و ۱۲ ماه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۱ تا ۱۸ درصد دریافت کنید. خب چطوری؟

 

این طرح شامل چه کسانی می‌شود؟

تمامی افراد که شامل مشاغل از پزشکی، وکلا، کارگر، کارمند، راننده، قضات، عضو هیات علمی دانشگاه، مهندسان، کارآفرین و سرپرستان خانواده‌ها، مکانیک‌ها و... می‌توانند با سپرده‌گذاری از این تسهیلات بانک ملی استفاده کنند.

 

شرایط استفاده و تضمین وام صدف بانک ملی

 • اعطای تسهیلات در این طرح به پزشکان، وکلا، قضات و اعضای هیات علمی دانشگاه ها تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان با ۲ نفر ضامن معتبر امکان‌پذیر است.
 • کارکنان و مدیران شرکت‌ها براساس میانگین مانده حساب تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان مشروط به اینکه حقوق آنها توسط بانک ملی ایران پرداخت شود با تضمین بازپرداخت توسط شرکت و یک نفر ضامن معتبر می‌توانند از مزایای این طرح بهره‌مند شوند.
 • تمامی کارکنان، سازمان‌ها و شرکت‌هایی که حقوق و مزایای خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند در صورت سپرده‌گذاری شخصی مطابق جدول زیر پس از تاییدیه شعبه مورد نظر تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
 • سایر اقشار جامعه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در قبال ارائه تضامین موردنظر شعبه می‌توانند این تسهیلات را دریافت کنند. به این صورت که تا سقف ۵۰ میلیون تومان یک نفر کارمند رسمی دولت یا کارمند قراردادی سازمان‌های دولتی یا یک نفر کاسب، دارای جواز کسب همچنین از مبلغ ۵۰ میلیون تومان تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان ۲ نفر ضامن با شرایط بالا، و از مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان تا ۲۰۰ میلیون تومان ۳ نفر ضامن با شرایط بالا ارائه می‌شود.

 

مزایای استفاده از این طرح چیست؟

 • شخص وام‌گیرنده می‌تواند امتیاز این طرح را به اقوام درجه یک خود شامل، همسر، فرزند، پدر، مادر، برادر یا خواهر خود واگذار کند.
 • چنانچه متقاضی پس از یکسال از تاریخ افتتاح حساب موفق به اخذ تسهیلات نشود در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که حداقل 50 درصد میانگین مورد نظر در طرح را حفظ کرده کند.
 • اشخاصی که از بانک دیگر یا محل کار خود تسهیلات دریافت کرده باشند، مجار به استفاده از این تسهیلات از طریق سپرده‌گذاری شخصی نیستند.

 

جدول وام طرح صدف بانک ملی

برای اجری این طرح بانک ملی جدول پیچیده و مفصلی ارائه داده که اینجا آن را مشاهده می‌کنید. از مخاطبان «رده» بابت این کل ارائه محتوا، عذرخواهی می‌کنیم!

نرخ سود تسهیلات مدت تسهیلات (ماه) نسبت تسهیلات به میانگین مانده مشتری مدت ماندگاری منابع مشتری (ماه)
2% 12  70%

 6

11% 24
15% 36
16% 48
17% 60
4% 12   80%
13% 24
15% 36
17% 48
18% 60
8% 12  100%
14% 24
16% 36
18% 48
18% 60
12% 12  150%
16% 24
18% 36
18% 48
18% 60
14% 21  200%
17% 12
18% 24
18% 36
18% 48
15% 12  250%
18% 24
18% 36
18% 48
18% 60
16% 12  

300%

18% 24
18% 36
18% 48
18% 60

 

نرخ سود تسهیلات مدت تسهیلات (ماه) نسبت تسهیلات به میانگین مانده مشتری مدت ماندگاری منابع مشتری (ماه)
۱٪ ۱۲ ۷۰٪

 9

۶٪ ۲۴
۱۱٪ ۳۶
۱۴٪ ۴۸
۱۶٪ ۶۰
۲٪ ۱۲  ۸۰٪
۸٪ ۲۴
۱۳٪ ۳۶
۱۵٪ ۴۸
۱۶٪ 60
۳٪ ۱۲ ۱۰۰٪
۱۱٪ ۲۴
۱۴٪ ۳۶
۱۶٪ ۴۸
۱۷٪ 60
۷٪ ۱۲  ۱۵۰٪
۱۴٪ ۲۴
۱۶٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ 60
۱۱٪ ۱۲  ۲۰۰٪
۱۶٪ ۲۴
۱۷٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ 60
۱۳٪ ۱۲  ۲۵۰٪
۱۷٪ ۲۴
۱۸٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ ۶۰
۱۴٪ ۱۲  ۳۰۰٪
۱۷٪ ۲۴
۱۸٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ 60

 

نرخ سود تسهیلات مدت تسهیلات (ماه) نسبت تسهیلات به میانگین مانده مشتری مدت ماندگاری منابع مشتری (ماه)
۱٪ ۱۲  ۷۰٪

 ۱۲

۲٪ ۲۴
۸٪ ۳۶
۱۲٪ ۴۸
۱۴٪ 60
۲٪ ۱۲  ۸۰٪
۳٪ ۲۴
۱۰٪ ۳۶
۱۳٪ ۴۸
۱۵٪ 60
۳٪ ۱۲  ۱۰۰٪
۷٪ ۲۴
۱۲٪ ۳۶
۱۴٪ ۴۸
۱۶٪ 60
۴٪ ۱۲  ۱۵۰٪
۱۲٪ ۲۴
۱۵٪ ۳۶
۱۶٪ ۴۸
۱۷٪ 60
۷٪ ۱۲  ۲۰۰٪
۱۴٪ ۲۴
۱۶٪ ۳۶
۱۷٪ ۴۸
۱۸٪ 60
۱۰٪ ۱۲  ۲۵۰٪
۱۵٪ ۲۴
۱۷٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ 60
۱۲٪ ۱۲  ۳۰۰٪
۱۶٪ ۲۴
۱۸٪ ۳۶
۱۸٪ ۴۸
۱۸٪ 60

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

24 دیدگاه
 1. بانک ملی می‌نویسد

  با سلام
  بانک ملی با شرایط خیلی سختی وام میده.هر چی ضامن ببری به بهانه های مختلف قبولشون نمیکنه.
  حالا دلشون خوشه طرح صدف آوردن اگه کسی پول داشت که بخاد ۶ ماه یا یک سال بزاره تو حساب بمونه که دیگه وام نیاز نداره.طرحی بزارید که به درد مردم عادی بخوره به قول معروف وام برا دهک های پایین جامعه طرح ریزی کنید.۳ تا ضامن حقوق بگیر بانک ملی مردم از کجا پیدا کنم.لطفا به فکر دهک پایین جامعه باشید.اینقدر الکی تبلیغ بیخودی نکنید.

 2. Saleh می‌نویسد

  خنده داره!
  ۶ ماه سپرده ۱۰۰ درصد وام ۶۰ ماهه ۱۶ درصد سود
  ۱۲ ماه سپرده ۱۰۰ درصد وام ۶۰ ماهه ۱۸ درصد سود
  مگه داریم کسی ۱۲ ماه پول بخوابونه وقتی با ۶ ماه هیچ فرقی نداره!؟

 3. طهورا می‌نویسد

  اول اینکه بانک ملی رفتم برا کارت اعتباری گف۵۰ بهت میدیم بعد از یکماه سپرده گذاشتم گفت همه مدارکو باید کامل بیاری انقد رو زدم برا ضامن ها انقد بالا پایین اداره رفتم برا کسر حقوق روز اخربعد از یکماه برا گرفتن وام رفتم گفت این ضامن قبول نیس بعدم اینکه ۲۵ بیشتر بهت نمیدیم قبلا از این طرح استفاده کردی اخه بیعقل روز اول استعلام میگرفتی و بعد میگفتی تشکیل پرونده بدم دوم اینکه بانک ملی تمام کارمندان تمام ادرات رو میبره زیر سوال هیچکسسسسسس رو قبول نداره فقط و فقط حقوق بگیر خودش باید باشه و این بزرگترین و بدترین امتیاز منفی هست که به این بانک میشه داد بعدشم چ دلیلی داره هم سپرده بزاری برا وامش هم سود ۱۸ درصد میخوره به ازای هر یکروز تاخیر دیرکرد هم میبره تف به قوانین این جامعه بر همینه که با وام به هیجا نرسیدم و همش مثل باتلاقی داره قورتم میده

 4. مهدی h می‌نویسد

  سلام این وام به درد سرمایه دار ها میخوره که پول برای سرمایه گداری دارند و مردم عادی که پولی در دستشان نیست همچنان باید وام با نرخ سود بالا را بگیرند.اگر بدون سپرده گذاری چنین وامی را دادید هنر کردید و آنوقت همه جا کلاس بگذارید.

 5. مهدی می‌نویسد

  سلام این وام به درد سرمایه دار ها میخوره که پول برای سرمایه گداری دارند و مردم عادی که پولی در دستشان نیست همچنان باید وام با نرخ سود بالا را بگیرند.اگر بدون سپرده گذاری چنین وامی را دادید هنر کردید و آنوقت همه جا کلاس بگذارید.

 6. مهدی می‌نویسد

  سلام این وام به درد سرمایه دار ها میخوره که پول برای سرمایه گداری دارند و مردم عادی که پولی در دستشان نیست همچنان باید وام با نرخ سود بالا را بگیرند.اگر بدون سپرده گذاری چنین وامی را دادید هنر کردید و آنوقت همه جا کلاس بگذارید

 7. مرتضی می‌نویسد

  ایکاش این چند سال که حسابم ملی بود
  رسالت یا مهر ایران حساب داشتم
  تسهیلات بانک ملی سختگیرانه و افتضاحه

 8. شهران می‌نویسد

  دروغ محضه اونقدر میبرن میارنت آخرش به ضامن و هزار بهونه من دراورده در میارن خصارتی سر وام دادن و سپرده گذاشته بودم به من زده هیچ وقت حالا نمیکنم بان ملی رو.
  بانک ملی کرج عظیمیه شعبه کاج

  7
  3
 9. آرمان مجیدی می‌نویسد

  بسیاری از دیدگاه ها به صورت مستقیم یا با کنایه ، حاکی از ناخشنودی از سود تسهیلات است . سوال من این است که : ” آیا این اشخاص ، از سود سپرده هائی که به آنان تعلق یا سایر سپرده گذاران پرداخت می شود نیز ، ناخشنود هستند ؟ ”
  به نظر من که سود و تضمین طرح ، منطقی است . مضافاً اینکه ، ضوابط بانک مرکزی رعایت شده و انسداد غیر قانونی قسمتی از سپرده که تقریباً در تمام بانکها انجام می شود ، در این طرح وجود ندارد .

  1
  8
  1. امیر می‌نویسد

   این طرح اصلاااااااااااااااااااااااااااااااااخوب نیست چرا که در حال حاضر بانک قرض الحسنه رسالت داره با میانگین 6 ماه اندازه مبلغت با کارمزد 2 درصد پرداخت میکنه(ضامن تا سقف وامشون 150 میلیون هست با یک نفر کاسب یا کارمند هست)هر زمان هم پولت رو برداشت کنی امتیازش تا اون روز محاسبه و محفوظ هست.و مهم تر اینکه قابلیت اضافه کردن مبلغ رو داری و میتونی مبلغ و مدت بیشتری بگیری و اینکه نیازی نیست حتما 6 ماه صبر کنی میتونی حتی بعد 1 ماه هم مبلغی رو که امتیاز داری دریافت کنی و مجدد همزمان میتونی چند تا وام تا سقفش 150تومن بگیری،امتیازت رو میتونی هرچقدش خاستی بدی به کسی دگ و هرچقد خاستی از هرکسی امتیاز داره بگیری.سقفشم که 60 ماهه داره.تمام کارهاشم اینترنتی هست از افتتاح حساب تا زمان دریافت وام (استعلام امتیاز 24 ساعته انلاین درخواست وام در هر جای دنیا هستی اینترنتی هست تشکیل پرونده انجام بده هرجا بودی درخواست بده هروقت خاستی و واریزی انجام میشه)هم وقتت رو هدر نمیدی و مهم تر سلیقه کارمند بانک نیست که هرجوری خاست ازت ضامن بگیره و برای همه یکسان هست.همین رو مقایسه کنی توی قرض الحسه اش که همون 2 درصد هاش هست کلی اختلاف داره.یانک قرض الحسنه مهر ایران هم بعد رسالت خوبه از این ملی بهتره.پیشنهاد میشه حتما اگر کسی هدفش کارمزد 2 و 4 هست از این بانک ها استفاده کنه.این تجربیات چندساله بنده هست امیدوارم استفاده کنید.

   22
   1
   1. شهرام می‌نویسد

    با سلام خدمت هممیهنان و مسئولین بانک ملی خدمت شما عرض میکنم بنده سال پیش با شرایطی که بان تایین کرده بود اقدام به تشکیل پرونده نمودم دونفر ضامن رسمی از محل کارم شرکت ایرانخودرو با گواهی کسر از حقوق و یک گواهی ضمانت خودم کسر از حقوق به بانک بردم ایراد گرفتن که مبالغ ضمانت کمه یه ضامن دیگی باهمین شرایط بردم که مجموع ضمانت نامها به اندازه وام و سودش میرسید ضمانت بنده هم اندازه کل وام و سود بودش مبلغ ۵۰ ملیون بود که من صد میلون ضمانت شرکت بردم ودقیقا در همینزمان مادر زن بنده فوت کردن و حواله خودرویی که ثبت نام کردم رسید اما متاسفانه بان دوباره بهانه گرفتن که هر نفر باید به اندازه سود و گل وام ضمانت نامه بیارن و به همین سادگی حواله بنده رو با ۱۵۰ میلون ضرر از دست دادم و کلی قرض و قولی برا مصیبت وارده نمودم که بانک ملی به همین سادگی زیان جبران ناپزیری به بنده وارد کردن که نه این دنیا و نه هر جای دیگه نه تنها تبلیغ بلکه تخریب و اطلاع رسانی میکنم خدا ازشو نگذره انشاالله هیچ وقت برای هیچ کاری بهان ملی نه اسمش بانک …..هست تشریف نبرید که داغ دار میشید.بانک ملی کرج عظیمیه شعبه کاج .وسلام

 10. منصور احمدیان می‌نویسد

  جناب آقای خاوری که سه هزار میلیارد وام گرفتن از بانک ملی و در حال حاظر در کانادا در حال عشق و حال هستن چند تا ضامن آوردن بانک و ماهیانه چقدر قسط پرداخت میکنن واقعا از […] سپاسگزاریم

  25
  1
 11. سعید می‌نویسد

  در کلاسهای فقهی که برای گرفتن جواز کسب گذاشته اند .
  مدرس کلاس میگفت حتی اگر پولی قرض دهید به شرط اینکه دعایی برای قرض دهنده انجام دهید .
  مصداق بارز ربای شرطی است .

  مثل اینکه به قرض گیرنده گفته شود قرض میدهم به شرطی که چشمت به بارگاه امام رضا افتاد من را دعا کنی .

 12. احمد رضا می‌نویسد

  برای این طرح پایان خدمت هم لازمه؟

  1
  1
 13. جوان ایرانی می‌نویسد

  🙂

 14. م،ن می‌نویسد

  جزییات طرح اصلا شفاف نیست مخصوصاً نرخ سود نسبت به سپرده ، حتما باید طی جدولی این نرخ کاملا مشخص باشد وگرنه مردم اظعتماد نمی کنن . یکسال پول سپرده میزارن بعدش میگن 10 درصد یا هرچی دیگه . لطفا کاملا شفاف سازی کنید .

 15. حسین شربتداران می‌نویسد

  بنده حقوق بگیر بانک ملی شعبه صدا و سیما هستم. راننده شاغل بصورت قراردادی سازمان هستم. آیا میتوانم تا 30 میلیون وام دریافت کنم، البته برای خرید کالا لازم دارم. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. ممد هستم می‌نویسد

   تا ۵۰ تومن وام کالا میتونی بگیری

  2. بی سوات می‌نویسد

   آدم عاقل اسم و مشخصات و نشانی محل کارش رو در یک فضای عمومی که همه می بینند نمی گذاره!
   تازه میگه چقدر هم وام میخواهم.!!
   اینجا سایت خبری است نه شعبه بانک

   5
   1
 16. ناصر محفوظی می‌نویسد

  سلام
  آیا حساب قرض الحسنه ای که از سالها قبل دارم برای سپرده صدف کفایت میکند یا اینکه باید مجدد افتتاح حساب نمایم؟

  9
  2
 17. احسان نصاری می‌نویسد

  از بانکداری اسلامی متشکریم

  18
  9
  1. معین می‌نویسد

   اسلامی با ۱۸ درصد سود یعنی اسلامی آن هم با ششماهه سپرده گذاری که با سودهای آنجنانی بانک از آن استفاده میکند؟

  2. معین می‌نویسد

   اسلامی با ۱۸ درصد سود یعنی اسلامی آن هم با ششماهه سپرده گذاری که با سودهای آنجنانی بانک از آن استفاده میکند؟

  3. واقع بین می‌نویسد

   تو مملکتی که تورم سالانه ش حداقل 40 درصده.
   حتما باید بدون سود، وام بدن تا بشه بانکداری اسلامی.
   واقعا عقل هم چیز خوبیه!