رده وام نقدی طرح پردیس بانک سینا | وام با میانگین حساب

طرح پردیس بانک سینا | وام با میانگین حساب

برای آگاهی از جزئیات طرح پردیس بانک سینا و چگونگی محاسبه میزان و نرخ بهره دریافت این وام جدول را مشاهده کنید و سپس توضیحات بیشتر ما را بخوانید.

شرکت
نام وام
پردیس
سود
4 %

این وام قرض‌الحسنه است و ۴ درصد کارمزد دارد

سقف وام
30 میلیون تومان
نوع ضمانت
ضامن رسمی
نیاز به سپرده

وام‌گیرنده برای این وام باید درارای گردش حساب باشد

حساب سپرده لازم
کوتاه مدت عادی
سود سپرده
1 %
مدت زمان خواب سپرده
3 ماه

حداقل مدت زمان خواب سپرده ۳ ماه و حداکثر آن ۱۲ ماه است

مسدودی سپرده
نسبت مبلغ وام به میزان سپرده
60 %

بر حسب مدت زمان خواب سپرده و مدت بازپرداخت نسبت وام به سپرده ۶۰ و ۸۰ و ۱۰۰ درصد است

حداکثر زمان بازپرداخت
60 ماه

حداقل زمان بازپرداخت این وام ۵ ماه و حداکثر آن ۶۰ ماه است که برحسب مدت زمان گردش حساب متغیر است

قسط وام
552,496 تومان

این مبلغ برای حداکثر مدت بازپرداخت است

سپرده جداگانه
-

طرح پردیس بانک سینا | تسهیلاتی ارزان قیمت

بانک سینا طرح تسهیلاتی پردیس را نه تنها با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات متنوع بانکی در تمامی شعبه‌های این بانک اجرایی کرده بلکه برای تحقق آرمان‌های بانکداری اسلامی شیوه ویژه‌ای را در پیش گرفته است. این بانک بر اساس مقررات قانون عملیات بانکداری بدون ربا و در راستای کمک به اشتغال‌زایی در مقیاس‌های کوچک، از جمله راه‌اندازی انواع تولیدی‌ها و کارگاه‌های کوچک و رونق دادن به فضای کسب و کار و همین‌طور کمک به فعالان بخش‌های مختلف اقتصادی در این تنگناهای مالی بنا را بر این گذاشته تا با اعطای تسهیلاتی ارزان قیمت در قالب طرح پردیس به کمک مردم بیاید.

این طرح روند دریافت تسهیلات را تا حد امکان آسان کرده و سعی می‌کند شایسته‌ترین خدمات را به مشتریان بانک سینا ارائه دهد. چراکه این اقدام را در جزو تعهدات اجتماعی خود تعریف می‌کند.

طرح پردیس بانک سینا را باید جزو وام‌های قرض‌الحسنه و کوتاه مدت با کارمزدی اندک دانست که این امکان را برای تمامی مشتریان و متقاضیان از افراد حقیقی و حقوقی گرفته تا کارمندان و کارگران سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف به وجود می‌آورد تا بتوانند با افتتاح یک حساب سپرده به میزان دست کم 500 هزار تومان و گذشت حداقل سه ماه تا یک سال، تسهیلاتی بدون بهره دریافت کنند که سقف آن 30 میلیون تومان بوده و تنها کارمزدی 4 درصدی دارد.

همانطور که اشاره شد دریافت این تسهیلات برای کارمندان و کارگران تمامی سازمان‌ها و شرکت‌ها مقدور است و چنانچه ادارات رفاه و دایره‌های نیروی انسانی هر سازمان، شرکت یا نهادی اقدام‌های لازم را صورت داده و شرایط دریافت این تسهیلات را داشته باشد، می‌تواند روند دریافت این وام قرض‌الحسنه را یک گام دیگر برای کارگران و کارمندان خود ساده‌تر کرده و خود ضمانت آنها را بر عهده بگیرد.

میانگین و معدل گردش حساب هر فرد که متقاضی دریافت این تسهیلات است مبنای این وام محسوب می‌شود. بانک سینا به این ترتیب عمل می‌کند که در بازه‌های زمانی‌ای معادل یک، دو یا سه فصل و یک سال بنا را بر میانگین موجودی حساب فرد می‌گذارد و بر طبق آن امکان استفاده از این تسهیلات را به میزان 60، 80 یا 100 درصد سپرده در قالب طرح پردیس بانک سینا فراهم می‌کند. متقاضی باید دستکم در 5 ماه و حداکثر در 5 سال مبلغ این وام را به بانک بازگرداند.

 

نحوه اختصاص تسهیلات پردیس بانک سینا

شماره شبا بانک سینابانک سینا مبنا را تنها بر میانگین و معدل حساب گذاشته و فرد بسته به تعجیل‌اش برای دریافت وام یکی از بازه‌های زمانی سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یک ساله را انتخاب کرده و بعد با توجه به میزان گردش حساب فرد، سقف تسهیلاتی که می‌تواند دریافت کند محاسبه خواهد شد. پس از آن، متقاضی تنها به یک ضامن رسمی معتبر برای تضمین بازپرداخت اقساط ماهانه خود نیاز خواهد داشت و هیچ مبلغی از سپرده اولیه او نیز مسدود نشده و پس از دریافت تسهیلات، تمامی آن قرضی که فرد به بانک داده -همان سپرده‌اش- قابل برداشت خواهد بود.

البته همه می‌دانیم شرط گرفتن این تسهیلات و هر تسهیلات بانکی دیگری، این است که متقاضی باید خوش‌حساب باشد و نه تنها هیچگونه معوقه بانکی نداشته باشد که چک برگشتی نیز کارنامه‌ او را سیاه نکرده باشد!

 

مدت زمان بازپرداخت طرح پردیس

تعیین مدت زمان بازپرداخت این وام نیز بر مبنای همان میانگین و معدل گردش حساب بوده و از 5 ماه تا 5 سال متغیر است و مبلغ ماهانه هر قسط برای سقف وامی که 30 میلیون تومان است و در بازه‌ 60  ماهه (که طولانی‌ترین مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات قرض‌الحسنه است)، چیزی در حدود 550 هزار تومان در هر ماه خواهد بود.

این رقم با توجه به نرخ تورم این سال‌ها و اوضاع و احوال حاکم بر اقتصاد و هزینه‌های امروزه -کم و بیش- هیچ است و بازپرداخت آن هیچ فشاری را بر دوش دریافت‌کننده‌ این تسهیلات نخواهد گذاشت. البته اگر فرد شاغل باشد و درآمد مشخص ماهانه داشته باشد.

این تسهیلات 30 میلیون تومانی قرض‌الحسنه بانک سینا که در قالب طرح پردیس طرح‌ریزی شده، شکل گرفته و در اختیار متقاضیان قرار گرفته، از جمله‌ کارسازترین تسهیلاتی است که در این بازه ریالی قرار داشته و دریافت آن به نسبت سایر تسهیلات دیگر در حوالی همین نرخ‌ها نه تنها گرفت و گیر بسیار کمتری دارد، بلکه از مناسب‌ترین پیشنهادها برای افرادی است که می‌خواهند کسب و کار کوچکی راه بیاندازند. پس  مناسب‌ترین پیشنهاد برای تمامی افرادی است که توان بازپرداخت‌های سنگین وام‌های دیگر را با بهره‌های بالا ندارند و به دنبال تسهیلاتی بی‌بهره می‌گردند.

این طرح منقضی شده است

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

4 دیدگاه
 1. نفیسه زهانی می‌نویسد

  سلام خسته نباشید میخاستم بپرسم من ده میلیون پول در بانک سینا بزارم سود ماهانه چقدر میشه؟

  3
 2. پیام مقدم می‌نویسد

  با سلام برای دریافت این وام چه مبلغی و به چه مدتی بایستی سپرده گذاری شود تا 30 میلیون تومان به شخص تعلق گیرد ؟

  11
  4
 3. داود می‌نویسد

  سلام.من یک وام میانگین حساب دریافت کرده ام مبلغ ۲۴میلیون تومان واقساطش رو هم پرداخت کردم میخواستم ببینم با همون مدارک و وثیقه های که گذاشته بودم هنوزم پس نگرفتم ودر دست بانک هست میتونم دوباره وام بگیرم یانه؟

  1. رده می‌نویسد

   سلام
   این مورد باید توسط خود بانک بررسی بشه. در اغلب موارد باید دید شعبه، ظرفیت ارائه اون وام رو داره یا خیر.

وام بدون ضامن
×
وام بدون ضامن
وام بدون ضامن با اپلیکیشن رده