بانک خاورمیانه

بانک خاورمیانه در سال 1391 به‌عنوان هجدهمین بانک خصوصی کشور تأسیس شد. این بانک در حال حاضر دارای دوازده شعبه در ایران است که هشت شعبه در تهران و چهار شعبه در اصفهان و تبریز، شیراز و مشهد است.
نماد معاملاتی بانک خاورمیانه در روز 25 اسفند 1393 در بازار بورس تهران گشایش یافت. جهت‌گیری کلی بانک خاورمیانه در راستای ارائه خدمات و تسهیلات به شرکت‌های کلان و خاص بوده و کمتر قصد پرداخت تسهیلات خُرد را دارد.
بانک خاورمیانه ماهیت اصلی فعالیت خود را به‌عنوان یک بانک «عمده‌فروش» با تمرکز بر مشتریان و تسهیلات تخصصی قلمداد می‌کند. بر این اساس بانک به‌جای تمرکز بر توسعه فیزیکی و جغرافیایی شعب، بر استفاده از ابزارهای تخصصی و ارتباط سازمان‌یافته با مشتریان تأکید دارد.
بانک با اتخاذ این راهبرد تجاری در نظر دارد تا در چارچوب قوانین و مقررات پولی و بانکی کشور، به‌ویژه قانون عملیات بانکی بدون ربا و آیین‌نامه‌های مرتبط با آن، محصولات و خدمات بانکی را بر اساس نیازمندی‌های بخش‌های مختلف اقتصادی کشور، طراحی و عرضه نماید.
در وب‌سایت بانک خاورمیانه آمده است: «بانک خاورمیانه در نظر دارد به‌جای استفاده از شبکه وسیع شعب، از شبکه محدود ولی باکیفیت اجرایی بالا و خدمات بانکی و اعتباری گسترده استفاده کند.

نوع
بانک
هیات مدیره

غلامعلی کامیاب (رئیس هیئت‌مدیره)
پرویز عقیلی کرمانی (عضو هیئت‌مدیره)
عبدالکریم قوامی‌فر (عضو هیئت‌مدیره)
جواد جوادی (مدیر عامل و عضو هیئت‌مدیره)
مجیدصفریان (عضو هیئت‌مدیره)
مسعود سلطان زالی بگلو (عضو هیئت‌مدیره)
امیرحسین امین آزاد (نایب‌رئیس هیئت‌مدیره)

تلفن
021-42178000
مرکز ارتباط
021- 88726690
فکس
021-88701095
آدرس
تهران، خیابان احمد قصیر (بخارست)، نبش خیابان پنجم، پلاک 2
ایمیل
Info@middleeastbank.ir
وب سایت
آدرس بانکداری‌ الکترونیک

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم