رده خبر با آسان خرید بانک تجارت؛ خرید اقساطی کالا و خدمات تا سقف 200 میلیون تومان

با آسان خرید بانک تجارت؛ خرید اقساطی کالا و خدمات تا سقف 200 میلیون تومان

خبر
نویسنده: رده
20 خرداد 1397

طرح آسان خرید تجارت چیست؟

در این طرح شما می‌توانید با افتتاح حساب و یا قرار دادن وثیقه نزد بانک تجارت، به عضویت شبکه آسان خرید دربیایید و بعد از دریافت کارت‌های آسان خرید تجارت به فروشگاه‌های عضو شبکه آسان خرید مراجعه و خرید خود را تا سقف 200 میلیون تومان انجام دهید. شما بعد از مراجعه به مراکز و فروشگاه‌های عضو شبکه آسان خرید، کالا و خدمات موردنظر خود را بدون هیچ‌گونه محدودیتی انتخاب و بعد از توافق قیمت خرید با فروشگاه، از طریق کارت آسان خرید هزینه آن را پرداخت می‌کنید.

شناسنامه طرح آسان خرید بانک تجارت

خرید اقساطی کالا و خدمات خرید اقساطی معادل 90 درصد مبلغ سپرده و یا وثیقه (سند ملکی، اوراق، سهام بورس، سفته)
سقف خرید 200 میلیون تومان
سقف اقساط 60 ماه (مدت اقساط با توافق مشتری و فروشنده تعیین خواهد شد)
سود سپرده بلندمدت یک‌ساله 15 درصد
کارمزد 3 تا 5 درصد (با توجه به سپرده و یا نوع وثیقه تعیین می‌شود)

 

شرایط عضویت در شبکه آسان خرید تجارت

برای عضویت در شبکه آسان خرید بانک تجارت از دو روش می‌توانید استفاده کنید. متقاضیان دریافت کارت آسان خرید می‌توانند از طریق افتتاح حساب بلندمدت (سپرده‌گذاری) و یا قرار دادن وثیقه‌هایی چون، سند ملکی، اوراق مشارکت، سهام پذیرفته‌شده در تالار اصلی بورس، سفته و یا ترکیبی از این وثیقه‌ها، نسبت به عضویت در شبکه آسان خرید بانک تجارت و دریافت کارت خرید اقدام کنند. مشتریانی که از طریق سپرده‌گذاری اقدام به عضویت در شبکه آسان خرید می‌کنند، سود 15 درصدی سالیانه به سپرده‌شان تعلق می‌گیرد. افتتاح حساب در بانک تجارت برای افرادی که از طریق وثیقه متقاضی دریافت کارت آسان خرید هستند، الزامی است. سازمان‌ها، ادارات، مؤسسات و شرکت‌ها نیز می‌توانند از طریق امضای تفاهم‌نامه و انعقاد قرارداد با بانک تجارت، پرسنل خود را برای عضویت در شبکه آسان خرید و استفاده از این طرح معرفی کنند.

سقف و کارمزد خرید و تعداد اقساط با آسان خرید تجارت

در طرح آسان خرید بانک تجارت شما می‌توانید معادل 90 درصد مبلغ سپرده یا وثیقه خود خرید کنید. البته با این توضیح که سقف خرید هر متقاضی 200 میلیون تومان تعیین‌شده است. کارمزد خرید شما در این طرح بر اساس نوع وثیقه (سپرده بانکی، سند ملکی، اوراق بهادار، سهام بورس، سفته) بین 3 تا 5 درصد و از سوی بانک صادرکننده کارت آسان خرید تعیین می‌شود. حداکثر مدت‌زمان پرداخت اقساط از سوی بانک 60 ماه تعیین‌شده و تعداد اقساط به‌صورت توافقی بین خریدار (دارنده کارت آسان خرید) و فروشنده (پذیرنده کارت آسان خرید) مشخص می‌شود و بانک بازپرداخت اقساط در سررسید را برای فروشندگان تضمین می‌کند. ضمانت پرداخت اقساط خرید کارکنان سازمان‌ها و شرکت‌ها در سررسید بر عهده سازمان مربوطه است.

 

وام خرید اقساطی

شیوه پرداخت اقساط طرح آسان خرید تجارت

اولین قسط کالای خریداری‌شده یک ماه پس از خرید کالا و یا خدمات خواهد بود که دارنده کارت آسان خرید باید در سررسید، مبلغ اقساط به انضمام کارمزد مربوطه که توسط بانک و بر اساس نوع وثیقه تعیین می‌شود را پرداخت کند. سررسید اقساط مشتریان حقیقی منطبق بر تاریخ اولین خرید و برای مشتریان سازمانی مطابق قرارداد منعقده و به‌صورت ماهیانه است. صورتحساب مشتریان حقیقی 2 روز قبل از تاریخ سررسید و صورتحساب کارکنان سازمان‌ها 2 تا 20 روز (بر اساس توافق صورت گرفته) قبل از سررسید اقساط صادر می‌شود که از طریق سامانه آسان خرید قابل‌رؤیت خواهد بود. طبق ضوابط تعیین‌شده، در صورت عدم پرداخت به‌موقع اقساط جریمه تأخیر معادل 26 درصد سالیانه بر اساس مبلغ قسط معوق شده به دارنده کارت تعلق خواهد گرفت.

سود مشتری در طرح آسان خرید تجارت چیست؟

بزرگ‌ترین حسن استفاده از طرح آسان خرید، خرید اقساطی کالاها و خدمات مختلف با حداقل کارمزد ممکن است. ضمن اینکه که اگر از طریق حساب سپرده به عضویت شبکه آسان خرید درآمده باشید، هم‌زمان سود تسهیلات نیز دریافت می‌کنید. استفاده از این طرح ضمن برخورداری از سبد متنوع کالایی و خدمات ارائه‌شده در حوزه‌های مختلف، قدرت خرید شما نیز بالاتر می‌رود. ضمن اینکه پس از پرداخت هر قسط، میزان اعتبار کارت شما مجدداً به همان انداز شارژ می‌شود.

مزایای طرح آسان خرید تجارت برای فروشندگان

فروش اقساطی کالا و خدمات در شرایطی که واریز اقساط خریدهای انجام‌شده به‌حساب فروشنده در سررسید توسط بانک تجارت تضمین‌شده، قطعاً افزایش حجم فروش و سرعت معاملات و درنتیجه سودآوری بیشتر را برای پذیرندگان کارت آسان خرید تجارت در پی خواهد داشت. ضمن اینکه دارندگان پایانه‌های فروش آسان خرید بانک تجارت از امکان استفاده از طرح‌های تشویقی اعطای تسهیلات نیز برخوردار می‌شوند. در این طرح تعیین قیمت کالا و تعداد اقساط به‌صورت توافقی بین خریدار و فروشنده تعیین می‌شود و بانک هیچ دخالتی نخواهد داشت. بانک تجارت پس از عضویت و نصب پایانه فروش (POS) مربوطه در فروشگاه، بلافاصله اطلاعات مربوط به فروشگاه یا شرکت ارائه‌کننده کالا و خدمات را از طریق سایت اینترنتی بانک تجارت به خریداران عضو شبکه آسان خرید اطلاع‌رسانی می‌کند.

 

با آسان خرید تجارت از کجا خرید کنیم؟

در طرح آسان خرید بانک تجارت، خدمات مختلفی در دسترس متقاضیان است و آخرین اطلاعات مربوط به فروشگاه‌های طرف قرارداد را می‌توانید در asankharid.tejaratbank.ir دریافت کنید.
مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

5 دیدگاه
 1. محسن می‌نویسد

  سلام آیا با سند خودرو با ارزش ۲۰۰ میلیون میشه کارت آسان خرید تهیه کرد؟یا فقط سند ملکی مورد قبوله؟

  11
 2. کیوان می‌نویسد

  سلام‌لطفا‌راهنمایی‌کنید‌برای‌دریافت‌‌‌وام‌خرید‌کالا‌آسان‌خرید‌تجارت‌کارت‌اگه‌بخوایم‌۵۰‌میلیون‌وسیله‌بخریم‌باید‌چقد‌سپرده‌بزاریم‌‌

  1
  1
 3. سعید می‌نویسد

  با سلام
  لطفا راهنمایی بفرمایید حداقل مبلغ سپرده یکساله برای دریافت کارت آسان خرید با اعتبار ۳۰ یا ۵۰ میلیون به چه میزانی هست. با سپاس.

  4
  1. احمد می‌نویسد

   90درصد هرچی میخوای بخری

 4. Am می‌نویسد

  برای گرفتن آسان کارت باسفته ضامن نیاز هست؟

  28
  6