رده بررسی در طرح کارساز ایران زمین با سود 4 درصد تسهیلات 300 میلیونی بگیرید

در طرح کارساز ایران زمین با سود 4 درصد تسهیلات 300 میلیونی بگیرید

بررسی
نویسنده: رده
19 دی 1397

طرح تسهیلاتی کارساز ایران‌زمین چیست؟

در طرح کارساز بانک ایران‌زمین، تا سقف 300 میلیون تومان تسهیلات با سود حداقلی 4 درصد پرداخت می‌شود. در این شما می‌توانید با دو روش مختلف (کارساز 1 و 2) تسهیلات دریافت کنید که به انتخاب خود شما خواهد بود. تسهیلات با پشتوانه میانگین حساب شما یا تسهیلات با پشتوانه حساب سپرده در بانک ایران‌زمین.

شناسنامه تسهیلات کارساز 1

نوع حساب جاری (بدون سود)
حداقل میانگین حساب 5 میلیون تومان
مدت میانگین حساب 4 تا 12 ماه (انتخابی)
درصد تسهیلات 85 درصد میانگین حساب
حداقل تسهیلات 4250000 تومان
سقف تسهیلات 50 میلیون تومان
سود تسهیلات 4 درصد
اقساط تسهیلات 4 تا 12 ماه (برابر با مدت‌زمان میانگین حساب)
 

 
شناسنامه تسهیلات کارساز 2

نوع حساب سپرده بلندمدت
سود سپرده 5 درصد
درصد تسهیلات 80 درصد میزان سپرده
سقف تسهیلات 300 میلیون تومان
سود تسهیلات 4 درصد
اقساط تسهیلات 12،24 و 36 ماه (انتخابی)
 

 

تسهیلات کارساز با میانگین حساب ایران‌زمین (کارساز 1)

در این طرح مشتریان حقیقی و حقوقی می‌توانند معادل 85 درصد میانگین حساب‌جاری خود در بازه زمانی حداقل 4 و حداکثر 12 ماهه در قالب عقد جعاله رفع احتیاجات ضروری تسهیلات بگیرند. سقف تسهیلات با میانگین حساب، 50 میلیون تومان تعیین‌شده و نرخ سود آن 4 درصد خواهد بود.

 

حداقل میانگین حساب و اقساط تسهیلات کارساز 1

اگر انتخاب شما این است که بر اساس میانگین حساب‌جاری خود در بانک ایران‌زمین، تسهیلات کارساز دریافت کنید، حداقل میانگین حساب شما در دوره 4 تا 12 ماهه (انتخابی) 5 میلیون تومان تعیین‌شده و حداقل تسهیلات نیز 4250000 تومان خواهد بود. در این طرح حداقل و حداکثر اقساط 4 و 12 ماه تعیین‌شده که تعداد آن با مدت‌زمان میانگین حساب برابر خواهد بود. به‌طور مثال اگر شما با میانگین 4 ماهه تسهیلات دریافت کنید، تعداد اقساط شما نیز 4 ماهه خواهد بود و اگر با میانگین 12 ماهه تسهیلات بگیرید، اقساط شما 12 ماهه خواهد بود. ضمانت مورد نیاز برای دریافت این تسهیلات بر اساس اعتبار سنجی مشتری از سوی شعبه مشخص می‌شود.
 

مدت میانگین حساب اقساط تسهیلات
4 ماه 4 ماه
5 ماه 5 ماه
6 ماه 6 ماه
7 ماه 7 ماه
8 ماه 8 ماه
9 ماه 9 ماه
10 ماه 10 ماه
11 ماه 11 ماه
12 ماه 12 ماه
 

تسهیلات کارساز با حساب سپرده ایران‌زمین (کارساز 2)

در طرح کارساز 2 بانک ایران‌زمین شما می‌توانید با افتتاح حساب سپرده بلندمدت، علاوه بر دریافت سود 5 درصدی تا سقف 300 میلیون تومان تسهیلات بگیرید. در این طرح میزان تسهیلات دریافتی شما معادل 80 درصد مبلغ سپرده شما خواهد بود که با سود 4 درصدی و در قالب عقد جعاله رفع احتیاجات ضروری پرداخت خواهد شد.

اقساط و ضمانت تسهیلات کارساز 2

در تسهیلات کارساز 2، حساب سپرده شما تا زمان تسویه‌حساب تسهیلات دریافتی بلوکه خواهد شد و امکان برداشت از حساب برای شما وجود ندارد. اقساط تسهیلات این طرح نیز 12،24 و 36 ماهه تعیین‌شده که به انتخاب خود مشتری خواهد بود. در این طرح سپرده مشتری به‌عنوان وثیقه و ضمانت تسهیلات نزد بانک خواهد بود.

مطالبی که ممکن است به آن علاقه داشته باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

بدون دیدگاه
 1. امین می‌نویسد

  خوب مثلا کسی که وام 40 میلیونی نیاز داره باید 50 میلیون بزاره بعد 40 میلیون بهش میدن. خوب مگه دیوونست همون 50 تومن خودش رو که داره واسه چی باید بزاره تو حساب بانک مثلا چه سودی واسش داره؟

  4
  1
 2. معصومی می‌نویسد

  مشخص نیست خودشون رو مسخره کردن یا مردم رو هالو فرض کردن با پول خودت به خودت وام می دن

  2
 3. مهسا می‌نویسد

  اصلا طرح از این بهتر نمیشه همه بانکها برای سپرده بلندمدت 20درصد سود میدن اینجا میگن 80درصد پولت رو وام میدیم با 4درصود سود پولتم مسدود میکنیم با عنوان سپرده بلندمدت با 5درصد سود آخه این طرحها نمونه است این چه طرحیه جمعش کنید بهتره باقی سود پولمون تا 20درصد کجا میره.

  1
 4. علی می‌نویسد

  ضمن خسته نباشید خدمت طرح مسقره بازی این بانک مگه آدم عقل نداره پول رو بزاره سپرده بلند مدت اونم با سود 5درصد خخخخخخخخخخخ سود وام 4درصد همون بهتر که وام بر نداریم که با 15درصد دیگه سود پول مردم به خودتون وام ندید و بهترین زندگی رو از سود پول مردم برای کارمندای بانکتون رقم بزنید

  1
  1
 5. saber می‌نویسد

  خداییش خیلی مسخره بازیه یه زمانی بهتان فشار نیاد این طرح و گذاشتین
  بابت هر یک ماه خواب پول یک ماه باز پرداخت خب بانک مهر ایران 3ونیم ماه میده تا اقساط 60 ماه